>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10 krotnosc

zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
jade dalej POZIOM 3
IA AKRANES-HK KOPAVOGUR 1over0.5 @1.18
NIGERIA-BURUNDI [email protected]
dubel @1.65 16 j buk 365   co za duzo to i swinie...... za duzo nastepny system gram 1 poziom w ciagu dnia zalezy od oferty 
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
OK troche przerwy od tematu bylo ale czas zaczac tak dla przypomnienia 10krotnosc to agresywna progresja polegajaca na pomnozenia stawki wyjsciowej razy 10 grajac all in bede probowal w lipcu osiagnac dwa progi zaczynajac od 5j do 50j i nastepnie od 10j do 100j to cel na lipiec trzeba probowac..Ktos kiedys powiedzial ze progresja to szybki sposob na bankruta ale i jeszcze szybszy sposob na dojscie do duzych kwot kursy  preferowane to @ 1.45--@ 1.70 daje sobie miesiac.. KOMENTARZE PROBY MODYFIKACJI   ITP MILE WIDZIANE odp na kazdy ok czas zaczac
 POZIOM 1
Gruzja
BOLNISI-DINAMO TBILISI btts @1.70  5j buk 365   pipa z tego
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Powiem Ci tak. Uwielbiam takie zabawy więc możesz być pewien, że będę ściskać kciuki :)

Sama po cichu bawię się w ten sposób od trzech dni. Z tym, że wybieram kursy 1,10-1,20. Na razie dwa kupony weszły a trzeci w trakcie.

Mam nadzieję, że uda Ci się dopiąć swego. Będziemy obserwować, powodzenia   :))
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
POZIOM 3
Singapur
Albirex Niigata-Warriors FC 1 over 1.5 @1.44  11j buk 365  
az nie chce mi sie nic pisac qwa mac
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
POZIOM 1
FC Astana-CFR Cluj 1 over 0.5 @1.28  
Dudelange-Valletta 1 over 0.5 @1.16  
dubel @1.5   5j buk 365 wygrana 7.5j
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Mam wrażenie, że te wszystkie overy, undery są zgubne w grze "pre". Moim zdaniem zdecydowanie lepiej sprawdzają się na live.

Może lepiej grać niższe kursy wybierając 1x, x2?

To, że Bate dzisiaj nie przegra w eliminacjach ligi mistrzów z jakimś egzotycznym rywalem z Gliwic to raczej oczywiste a kurs na 1x wynosi 1,17. 
Rosenborg, chociaż bez formy też powinien dać radę Linfield, x2 ma kurs ok.1,10.
W Korei płd. Seul z pewnością poradzi sobie z Jeju Utd i jakieś punkty zgarnie. x2 to kurs ok.1,33.
AKO w takim układzie wynosi powyżej 1,7 a szanse powodzenia zdecydowanie powyżej 50%.
Może lepiej tak zamiast overów, które często są zgubne? Ale to tylko moje sugestie i przemyślenia. Nie zabroniłeś pisać w swoim wątku to pozwoliłam sobie głośno pomyśleć  ;)
Powodzonka.
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 10 lipca 2019 10:34 przez kamilcia21Mam wrażenie, że te wszystkie overy, undery są zgubne w grze "pre". Moim zdaniem zdecydowanie lepiej sprawdzają się na live.

Może lepiej grać niższe kursy wybierając 1x, x2?

To, że Bate dzisiaj nie przegra w eliminacjach ligi mistrzów z jakimś egzotycznym rywalem z Gliwic to raczej oczywiste a kurs na 1x wynosi 1,17. 
Rosenborg, chociaż bez formy też powinien dać radę Linfield, x2 ma kurs ok.1,10.
W Korei płd. Seul z pewnością poradzi sobie z Jeju Utd i jakieś punkty zgarnie. x2 to kurs ok.1,33.
AKO w takim układzie wynosi powyżej 1,7 a szanse powodzenia zdecydowanie powyżej 50%.
Może lepiej tak zamiast overów, które często są zgubne? Ale to tylko moje sugestie i przemyślenia. Nie zabroniłeś pisać w swoim wątku to pozwoliłam sobie głośno pomyśleć  ;)
Powodzonka.
od lat nie gram calych meczy a overy szczegolnie 0.5 jak rusza ligi sa w 97% meczy jak przejrzalas watek caly co zapewne wpadlo ci w oko ze w ciagu jednego dnia skonczylem system i odrazu zaczolem drugi ktory tez skonczylem tak jak napisalem jest to dobre uzupelnienie gry live i nie raz doszlem do duzych kwot tu trzeba cierpliwosc a i tylko 5% meczy co gram tu wpisuje zazwyczaj z lenistwa PROGRESJA TO MOJ ZYWIOL  na remisy na kursy 1.7 na 2 tylko tak gram i nikt tego nie zmieni w temacie chce zobrazowac jak wyglada 10krotnosc ze nawet na smieciach idzie zarobic  pozdro bo gol wpada w dzisiejszej pilce bardzo czesto cierpliwosc trzeba czekac na ligi...a i PIEKNE MOJE GLIWICE NIE SA EGZOTYCZNE
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Odnośnie egzotyki miałam na myśli, że już praktycznie cała Europa patrzy na nas w ten sposób. Niestety, nasze kluby sumiennie zapracowały aby się z nimi nie liczyć.
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
LEVEL1
Basel-LASK Linz 1 over 0.5 @1.14
Basaksehir-Olimpiakos 1 over 0.5 @1.34
Dubel @1.53      3.2j  buk 365
pozdro dla nalogowcow z zaj..... zimnego polskiego morza
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
1 Wrzesien postanowilem wrocic do tematu 6 levelow ako 1.44-1.60 max proba pomnozenia 10 razy stawki poczatkowej
Japonia J2      Level1
Machida-Chiba
1over [email protected]  
Singapur
Hougang-Home United
1 over [email protected]  
ako @1.47 stawka 1.6 j buk 365  wygrana 2.3j
tak apropo poszukuje tak jeszcze ze 3 typerow do stworzenia mlej grupy grajacej tym systemem ktos chetny zapraszam na PW
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Witam po przerwie jedziemy dalej 10krotnosc ale tym razem gram systemem PATENT i w nowym buku jest to Szwajcarski totalizator
ktory ma w swojej ofercie zaklady bukmacherskie ale tylko pre plus gra bez podatku podatek dopiero od wygranej 1000CHF..Szwajcaria poszla sladami polakow i zaczela blokowac popularnych bukow plus utrudnione depozyty wiec trzeba sie dostosowac zaczynamy i zobaczymy efekty.
Dania
AGF Aarhus-FC Nordsjaelland   
btts @1.44
Holandia
RKC Waalwijk-Vitesse Arnhem  
btts @1.49
Japonia
Shonan Bellmare-Shimizu S-Pluse  
[email protected]
stawka razy 4  28j   ew wygrana 58j   buk Sporttip    zwrot 27j   tupanie w miejscu
1j --1CHF Szwajcarski
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
mialem juz nie pisac w temacie ale jakos mnie tak naszlo znow na systemik 10 krotnosc wiec zaczne znow 
Level 1
Chile 23.30
Everton-Curico Unido
btts @1.98 15 j buk sporttip  wygrana 29.7 j
 
Do góry Bottom