>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Unibet - problem z zakładem live na różne przez błąd bukmachera

dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Witam
zagrałem over na rzuty różne live podczas meczu Ekwador - Chile w 65 minucie meczu na over 9,5 rogów po kursie 1,84 gdzie Ekwador miał 3 nabite cornery, a Chile 6 (przynajmniej tak wynikało z tego co pokazywał bukmacher). Czyli do wygrania zakładu brakowało 1 rzutu rożnego. Gdzieś w okolicach 84 minuty Ekwador wywalczył rzut różny (według bukmachera był to ich czwarty corner). Czyli wynika z tego to, że zakład powinien zostać rozstrzygnięty jako wygrany. Okazało się jednak, że przegrałem ów zakład na którym pisało, że rzutów różnych było poniżej 9,5. Trochę mnie to zdziwiło i od razu sprawdziłem w aplikacji FlashScore statystyki tego meczu gdzie Ekwador miał 3 cornery, a Chile 5. Czyli szanowny Unibet machnął się o jedyne 2 rzuty różne do przodu. I mam pytanie w związku z tym gdzie mam się zwrócić z tym problemem? U nich na czacie, czy na jakiegoś maila, czy gdzie? Od razu mówię, że mam screeny gdzie jak byk przy tej chorągiewce, którą oznaczone są rzuty różne po lewo jest 4, a po prawo 6 i to się nie zmieniło do końca meczu. I w związku z tym nie wiem czy przez ten błąd ze strony bukmachera zakład powinien zostać rozstrzygnięty jako wygrany, czy bardziej przysługuje mi zwrot postawionej kwoty? A może w ogóle umyją ręce i oleją sprawę? Na różne live grałem pierwszy raz więc nie wiem, czy zdarzają im się takie błędy, czy to był pojedynczy przypadek, ale przez to wszystko zostałem wprowadzony w błąd bo gdybym wiedział, że do wygrania zakładu brakują 3 cornery to na pewno bym tego nie zagrał.

edit: Wszędzie praktycznie zamiast "rożne" napisało się "różne", a to dlatego, że piszę z telefonu, wcześniej w ogóle tego nie zauważyłem.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Zwroc uwage ze zaklad ktory grales juz byl podejrzany pod wzgledem kursu ,poniewaz brakowalo jednego rzutu roznego a byla 65 minuta . bukmacher srednio przy normalnym tempie spotkania zaklada jeden rzut rozny na 10 minut - wiec linie zazwyczaj sa ustawiane 9,5 - jezeli ty obstawiales 9,5 over a bylo juz 9 rzutow roznych wiec brakowalo jeden a czasu bylo grubo ponad 25m to wiec ze kazdy grajacy uderzal by kasa na over a buk dopiero by poniosl koszty - to bybyla promocja - widac juz po kurscie ze cos nie jest tak bo nikt nieda tobie za jednego roznego kursu 1,85 w ciagu 25 minutach - tam powinnien byc kurs 1,20 moze 1,30 (strzelam oczywiscie)   Jezeli masz screen to mozesz wyslac screen z opisem i przedstawic sytuacje - mozliwe ze uwzglednia tobie tobie reklamacje. Ja zazwyczaj nie ufam bukmachera i jestem nie z doswiadczenia a juz zycie mnie nauczylo zeby byc podejrzliwym - wiec jezli cos podaje bukmacher wole to zweryfikowac z inna strona,  chyba ze zjest to renomowany bukmacher lub w tym momencie ogladam mecz i mam rozeznanie cos sie dzieje w trakcie meczu - pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Właśnie dla mnie to była mega promocja dlatego zagrałem, a jak są wystawiane te kursy na live na rożne się nie orientowałem bo pierwszy raz grałem tego typu zakład. Napisałem do nich na czacie i wysłałem screena i facia napisała, że wysłała zakład do ponownego rozpatrzenia, a jak to się rozstrzygnie to nie wiem, ale wypadałoby żeby przynajmniej oddali mi postawioną kwotę no bo bez jaj - wprowadzili mnie w błąd i tyle, a nie wydaje mi się żeby moim obowiązkiem było sprawdzanie co rusz na FlashScore, czy przypadkiem bukmacher się nie pomylił. Co jak co, ale to u nich gra się za pieniądze, a nie na FlashScore i nie mają prawa się mylić, a jak już się pomylili to niech oddają kasę i tyle. Pozdrawiam 
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Napisała mi baba na czacie coś w stylu, że Unibet nie jest stroną informacyjną i nie ponosi odpowiedzialności za wyświetlane informacje i że obowiązkiem gracza jest sprawdzanie statystyk w innych źródłach i że mają to w regulaminie. I nie odzyskam ani grosza ogólnie, także rewelacja...
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
zawierając zakład na żywo zawsze masz info ze nie ponoszą odpowiedzialności za podane informacje wiec...twoja wina ze nie sprawdziłeś ile było rogów w danym momencie pewnie gro osób grało na odwrót- takie życie tutaj czas to pieniądz i gra duża role a firmy sie mylą raz w ta raz w druga stronę 
 
Do góry Bottom