>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [89]

Status
Zamknięty.
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
pięknie Uganda 1:0

teraz pewnie sobie trochę poczekamy na drugiego gola :D

ja stawiam druga połowa 70-90min

aj już mogło być 2:0 i pozamiatane
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 22 czerwca 2019 17:17 przez zderzokDrakula @dracond i złotówka @zloty5o 3majcie poziom hood off-a @robin.on. i jak chcecie być nadal w jego bandzie to nie używajcie non stop wulgaryzmów. On 3ma poziom . Czasem mu się wymsknie.  To że są wygwiazdkowane to nic nie zmienia. @neutralny brawo , w końcu jakąś inność na live A nie Ino off na komary. Beda reputy za typy i aktywność.
Od czasu mojej obecności na tym forum widzialem roznych swirow i sporo z nich zostalo zmielonych przez czas lub spilecznosc, z roznych powodow. Nigdy sie nad tym nie zastanawiałem, bo nawet jak ktos wchodzil tylko trolowac typami, to nie musialem ich grać, wiec wyj**ne. 
Teraz jednak widzę jakis osobisty wywód wiec zeby nie strzępić ryja za dużo zapytam: o ch*j Ci chodzi? Masz problem z przeklinaniem świętoszku? Czy z czyjąś aktywnością? 
Btw dlaczego jeszcze nie jestem na Twojej czarnej liscie? Nie zasluzylem? Rozumiem... wrzucilem moze z 20 typów, za malo na czarna liste ale wystarczajaco zebys sie przyczepil
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 22 czerwca 2019 17:36 przez dracond

Od czasu mojej obecności na tym forum widzialem roznych swirow i sporo z nich zostalo zmielonych przez czas lub spilecznosc, z roznych powodow. Nigdy sie nad tym nie zastanawiałem, bo nawet jak ktos wchodzil tylko trolowac typami, to nie musialem ich grać, wiec wyj**ne. 
Teraz jednak widzę jakis osobisty wywód wiec zeby nie strzępić ryja za dużo zapytam: o ch*j Ci chodzi? Masz problem z przeklinaniem świętoszku? Czy z czyjąś aktywnością? 
Btw dlaczego jeszcze nie jestem na Twojej czarnej liscie? Nie zasluzylem? Rozumiem... wrzucilem moze z 20 typów, za malo na czarna liste ale wystarczajaco zebys sie przyczepil
Będzie dobrze chłopaki:) Hiszpania dziś handi
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
cytat z dnia 22 czerwca 2019 17:36 przez dracond

Od czasu mojej obecności na tym forum widzialem roznych swirow i sporo z nich zostalo zmielonych przez czas lub spilecznosc, z roznych powodow. Nigdy sie nad tym nie zastanawiałem, bo nawet jak ktos wchodzil tylko trolowac typami, to nie musialem ich grać, wiec wyj**ne. 
Teraz jednak widzę jakis osobisty wywód wiec zeby nie strzępić ryja za dużo zapytam: o ch*j Ci chodzi? Masz problem z przeklinaniem świętoszku? Czy z czyjąś aktywnością? 
Btw dlaczego jeszcze nie jestem na Twojej czarnej liscie? Nie zasluzylem? Rozumiem... wrzucilem moze z 20 typów, za malo na czarna liste ale wystarczajaco zebys sie przyczepil
Polecam funkcje ignoruj
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 22 czerwca 2019 17:46 przez ferdzio1

Polecam funkcje ignoruj
Ale ja nie chce nikogo ignorowac. Nie spamuje reklamami avona albo powiekszenia penisa, wiec nie przeszkadza mi. Lubie czasami posmiac z innych, ale nie rozumiem o co typowi chodzi. Gosc mi w niczym nie przeszkadzal, nawet nie mielismy zadnej spiny a tu nagle jakies publiczne wycieczki, nosz kur...
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
neutralny 443,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 22 czerwca 2019 17:29 przez jozzy22

Tak informacyjnie co oznacza zapis x3?
Przyjęta przeze mnie stawka, czyli jak gram normalnie zdarzenia za np. 10j to x3 oznacza 30j. Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia. Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom