>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Londyn, Halle - 17.06.2019 - 23.06.2019

Status
Zamknięty.
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
oglądam sobie troszkę ten turniej w Halle więc się podzielę jednym spotkaniem. widziałem już obu graczy w akcji i kieruje się w stronę gospodarza. Goffin może sobie pykać na twardych ale na grassie gdzie potrzeba więcej techniki raczej nie będzie odnosił sukcesów. nawierzchnia promuje dobry mocny serwis i taki posiada Zverev

Goffin vs Zverev

@Zverev
  

jeszcze pozwolę sobie wyrazić krótką opinię na temat meczu Bautisty z Federerem. spodziewam się gładkiego spotkania dla Szwajcara po ostatnich mękach z Tsongą któremu bardzo zależało na zwycięstwie. dzisiaj moim zdaniem łatwiejsza przeszkoda w drodze do finału
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Berrettini @1,55 1xbet  
Jestem pod wielkim wrażeniem gry Mateo na trawie. Widziałem wszystkie jego mecze od turnieju w Stuttgarcie i wygląda to bardzo dobrze. Wszystko działa. Bardzo dobry serwis, poruszanie się po korcie, skróty, forehand. Widać że formę złapał wysoka. Stuttgart wygrany bez straty seta. W Halle przegrany jeden set z Seppim. Jak do tej pory przegrał tylko jeden gem przy swoim serwisie na trawie właśnie z Seppim. Jeżeli tylko utrzyma poziom to może namieszać na Wimbledonie. 

Gram też
Berrettini wygra Halle @5  
Federer nie wygra Halle @3,32  

Do Berrettiniego dokładam drugiego gracza który zrobił duże wrażenie swoją gra na trawie czyli Felixa Aliassime @1,44 1xbet   
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
hej.Witam odnośnie grania na Felixa Aliassime po kursie 1.44 czy to nie jest się proszenie o kłopoty może i robi jego gra wrażenie ( nie na mnie) ale stawianie na niego przeciwko Lopezowi na trawie to chyba zły pomysł zrozumiał bym jeszcze jakby kursy były wyrównane. Value po stronie Lopeza po kursie około 3.1 fortuna lub plus 2,5 gemy kurs około 2. Niby Lopez coraz starszy ale potrafi zagrać na trawie na takim poziomie na który Felix nigdy nawet w połowie nie sięgnie. Nie jest to analiza ale czy granie po 1.44 takiego młodziana jest sensem. Na pewno nie przeciwko jak mawiają Angole "urodzonym na trawie" . Jedyną szanse dla Aliassima widzę w jego serwisie bo w "wymianach" Lopez będzie rządził. Pozdrawiam. Miłego oglądania. Vamos Lopez. 
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom