>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mecze Towarzyskie/Turnieje męzczyzn i kobiet

Status
Zamknięty.
volman 1,1K

volman

Użytkownik
21.06.2019 r. 18:00

Turcja - Estonia

Trudny mecz dla obydwu drużyn z prostego względu, Turcja na fali wznoszącej w grupie wygrali wszystkie spotkania, tracąc jedynie dwa sety. Rywalami byli Łotwa, Słowacja oraz Belgia więc na papierze przynajmiej dwójka ostatnich to solidne reprezentacje, jednak mało kto traktuje ten turniej na poważnie z prostego względu, zaczął się on niedługo po zakonczeniu sezonu klubowego i większość reprezentacji, oszczędzało najlepszych zawodników. W tym roku gospodarzem jest Estonia, która grała w grupie na pół gwizdka oszczedzając najlepszych tj. Taht, Teppan. Bardzo wyrównane spotkanie powinno być ale ja wyżej widzę gospodarzy, którzy potrafią grać w siatkówke co pokazali między innymi w zeszłym roku gdzie w Czechach wygrali ten turniej, a Turcja zajęła trzecie miejsce. Jakby mecz odbywał się w Turcji to bym wówczas się porządnie zastanowił nad tym, jednak Turcy to przede wszystkim właśnie zawodnicy swojego podwórka. Estonia ma naprawdę świetnych kibiców, lepszych zawodników i powinni odnieść jutro zwycięstwo. 

Estonia win  1.75 Fortuna.
 
W 5

wojtekuchodolski

Użytkownik
W czym ci zawodnicy są lepsi to ja nie wiem. Gdyby nie wlasna hala to by było z 1.5 na [CUT]
Turcja w formie i jedynie to że Estonia gra u siebie stawia pod znakiem zapytania granie na nich. 
Ale już Napewno nie przesadzajmy że estonczycy maja lepszych graczy 

Holandia powinna się przejechać po Białorusi bez Udrysya typowa zbierania [CUT]. Holendrzy trochę pobawili się w grupie ale teraz zaangażowanie raczej już konkretne i powinni się zameldowac w finale bez większych problemów 
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Rumunia-Slowenia kobiety finał . W pierwszym meczu gospodynie wygrały 3-1 , jutro mamy rewanz , polecam granie Slowenek po takim kursie @1.83 bet365 . 
 
Q 95

quma1964

Użytkownik
Grecja-Slowacja siatkowka mężczyzn mecz towarzyski 
typ ponad 183.5 punktu kurs 1.83   9/10
więc tak wczoraj odbył się również mecz tych 2 ekip zakończony zwycięstwem Słowaków3-0.Obserwuje te mecze towarzyskie i 90% meczy gdy graja dzień po dniu zawsze jeden mecz jest overowy.Dzis oprócz tego meczu są jeszcze 2 inne ale wybrałem właśnie ten.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom