>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy U-21 [16.06-30.06.2019]

Status
Zamknięty.
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Włochy - Polska typ: 1/+1,5 kurs: 1,60

W środę o godzinie 21:00 w grupie A dojdzie do meczu Włochy - Polska. Włosi pierwszy mecz wygrali z Hiszpanią 3-1, natomiast Nasza Reprezentacja wygrała z Belgią 3-2. Zwycięzca tego spotkania będzie miał prostą drogę do awansu. Gospodarze tego turnieju czyli Włosi mają w swoim składzie sporo graczy którzy regularnie występują w Serie A i wcale nie grzeją tam ławki. W spotkaniu z Hiszpanią pokazali swoją siłę i są jednymi z pretendentów do wygrania całych mistrzostw. W spotkaniu z Polską powinni to potwierdzić i wygrać z Naszą Reprezentacją, a w meczu spokojnie powinny paść przynajmniej 2 bramki.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Włochy U21 - Polska U21 
Polska strzeli gola 1.83@ ETOTO
Idę patriotycznie w gola naszych młodych reprezentantów. Ładnie nas zaskoczyli ogrywając Belgię, wiadomo że teraz nie pójdzie już tak łatwo. Obrona włochów dużo mocniejsza od belgijska ale mimo wszystko uważam że bramkę mogą strzelić a kurs na to zdarzenie przyzwoity. Na tych mistrzostwa pada bardzo dużo bramek więc nawet w przypadku jakiejś wyższej przegranej, chłopaki będą na tą honorową bramkę polować. Mamy kilku piłkarzy którzy regularnie strzelają w swoich klubach i liczę że i tym razem minimum raz włoski bramkarz piłkę z bramki wyciągnie. 
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Hiszpania - Beglia - 1 + over 2,5 @ 2.10 w STS
Prawie cała kolejka za nami i mamy już lekkie pojęcie jak kto wygląda.
Ogólny trend jest taki że nie ma asekuranckiej gry, tak jak podejrzewałem. System rozrywek taki że każdy od początku gra na całego.
2 kolejka to dla wielu mecz o życie,i ja właśnie w taki mecz celuje. Belgowie mimo wszystko rozczarowali,po 20 min wydawało się żę nas rozniosą ale później coś im się zacięło. Podobnie jak Hiszpanie którzy też mieli świetny początek. No ale jednak Hiszpanie grali z bardziej klasową drużyną i to na jej terenie. I dlatego ciężko w ich przypadku mówić o jakimś zawodzie,ot pierwszy mecz turnieju z gospodarzem. No można było lepiej trafić z terminarzem,nie da się ukryć
Jeśli chodzi o potencjał indywidualny to nie ma nawet co porównywać z Belgami i myślę że to się spokojnie jutro potwierdzi. A over dokładam bo na remis to grał nikt na pewno nie będzie więc powinno być ofensywnie nastawienie od samego początku i to z obu stron.
 
poziomka_z_pizdzichowa 123
Włochy U21 - Polska U21 
BTTS 1.98 @fortuna
Potencjał w ofensywie obu ekip jest ogromny jak dla mnie, Polacy w ostatnim meczu wygrali z Belgamii strzelając im aż trzy bramki, tracąc dwie. Natomiast gospodarze turnieju, wygrali z Hiszpanami również strzelając trzy bramki, a tracąc jedną . W obu ekipach ma kto strzelać i myślę że w tym meczu Polacy mogą zaskoczyć, i urwać punkty gospodarzom, widać że trener Michniewicz dobrze poukładał naszą kadrę. Myślę że w tym meczu może paść sporo bramek.
Warte pogrania również według mnie,
Over 2,5 po kursie 2.0
Over 3,5 po kursie 3.5 
 
 
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Niemcy - Serbia
Typ: Niemcy +1,5 gola
kurs: 1,52
Fortuna

Niemcy w każdej piłkarskiej imprezie zaliczani są do grona faworytów nie zależnie od tego czy są to rozgrywki młodzieżowe, czy pierwszych reprezentacji. Obie drużyny z różnym skutkiem zaczęły turniej we Włoszech i San Marino. Nasi zachodni sąsiedzi wygrali pewnie 3:1 z Danią, natomiast Serbia dość niespodziewanie uległa Austrii. W drużynie serbskiej zabraknie jej podstawowego środkowego obrońcy występującego na co dzień w Bordeaux, Vukasina Jovanovicia. Uważam, że to dość spore osłabienie. W przypadku Niemców, pod lupę wziąłem dziewięć ich ostatnich meczów i zauważyłem, że w każdym z tych meczów strzelali oni minimum dwie bramki. W Fortunie różnica kursowa między czystą 1, a over 1,5 gola Niemców jest bardzo mała, dlatego myślę, że bardziej realne jest strzelenie przez Niemców minimum dwóch bramek. Serbia może w tym meczu strzelić jedną bramkę, a wtedy Niemcy, aby wygrać mecz będą musieli strzelić dwie. Bezpośredni awans z grupy w tych mistrzostwach ma tylko pierwsza drużyna, więc myślę, że Niemcy nie zadowolą się podziałem punktów z Serbią. Kurs nie jest imponujący, ale jako dołożenie do jakiegoś AKO uważam jak najbardziej na miejscu.
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Włochy-Polska
Typ: Włochy -1.0 handicap
Kurs: 2.10 STS
Analiza:
​​​​​​Żarty się skończyły, zaczynamy drugą kolejkę mistrzostw. Po pierwszej kolejce obie ekipy po 3 pkt. Polacy dość niespodziewanie poradzili sobie z Belgią, a Włosi odprawili Hiszpanów.
W meczu naszej kadry strasznie rzucały się w oczy błędy w obronie, na szczęście belgowie wykorzystali tylko dwa z nich. Obawiam się że w meczu z gospodarzami nie będzie już tak kolorowo. U Włochów min. Chiesa, Keane, Cutrone, którzy ograni są już w seniorskiej piłce.
Podsumowując liczę na skuteczność gwiazd włoskiej młodzieży i gorszy mecz Polaków ci da wygraną Włochów min 2 bramkami.
 
 
R 614,8K

rjastrzab

Użytkownik
Włochy U21 - Polska U21 
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2,10 STS

Niestety trzeba być realistą. Polakom rzadko kiedy wychodzi pozytywnie gra z ekipami z południa Europy. Dlatego bardzo miło zdziwieni byliśmy gdy awansowaliśmy do mistrzostw po wyeliminowaniu Portugalii. 
W pierwszym meczu nie spodziewałem się dobrego wyniku i zwycięstwo z Belgią było dla mnie niespodzianką. Nie przewiduję jednak żadnej niespodzianki w meczu z Włochami. Gospodarze rozpoczęli turniej bardzo dobrze i po zwycięstwie 3;1 z Hiszpanią są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w naszej grupie i do awansu do dalszej fazy.
Nasi niestety poniosą porażkę i wydaje mi się , że 2 bramki różnicy to będzie minimalny wymiar kary jaki poniosą. Serce za naszymi ale bądźmy realistami.
 
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Hiszpania - Belgia over 2.5 gola @1.50
Włochy - Polska over 2.5 gola @1.72
Forbet

Typ z pierwszej kolejki mocno wtopiony, ale z własnej głupoty, do tego wtopiony przez to podany kupon. Hiszpanie zawiedli, a Włosi widać, że na swoim terenie powalczą o wygranie grupy. Dlatego dziś wyniki sobie daruję, a spróbuję zagrać over bramkowy na oba spotkania. W pierwszej kolejce zobaczyliśmy ciekawe mecze, aż dziw że to była pierwsza kolejka. Dziś już niektóre ekipy mogą pożegnać się z turniejem, więc przede wszystkim pierwszy mecz z biegiem czasu powinien się otwierać. Moim zdaniem Włosi dziś pokonają naszych rodaków, ale nie będzie wstydu, a nawet liczę na jakieś trafienie naszej kadry. Nasi są spokojnie są w stanie zaskoczyć Włochów przynajmniej raz, osobiście bardzo liczę w tym meczu na stałe fragmenty gry. Na zero z tyło raczej również nie zagramy, bo jednak w obronie nie wyglądaliśmy najlepiej w meczu z Belgią, choć na pewno odważnie, co pośrednio dało nam 3 punkty. Dziś jednak może to nie przejść. Stawiam 3-2 dla Włochów. W drugim meczu over 2.5 to według mojego zdanie najniższa linia, jaką można grać, a myślę że spokojnie można się pokusić o +3.5. Obie ekipy bardzo zawiedzione i podrażnione. Jakby nie było to są naprawdę silne reprezentacje i porażki na otwarcie dla obu były zaskoczeniem. Zarówno jedni, jak i drudzy niesamowity potencjał ofensywny, od początku powinno być ciekawie, bo żadna z drużyn nie ma na co czekać. Po cichu przewiduję tu kolejne problemy faworytów z Półwyspu Iberyjskiego, ale to tylko moje dywagacje, gdyż wynik tu będzie na styku.
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Włochy - Polska

Dziwne wyniki padają na tych mistrzostwach. Polska wygrywa w pierwszym meczu turnieju z faworyzowana Belgią i strzela im 3 brameczki. Serbowie z Jovicem przegrywają z Austrią, a Rumunia goni wysoko Chorwacja. Chciałoby się powiedzieć że to esencja piłki młodzieżowej, tu każdy może wygrać z każdym. Wystarczy spojrzeć na niedawno zakończone MŚ U20. Uważam, że w dzisiejszym meczu nie stoimy na straconej pozycji. Włosi dysponują bardzo dobrym składem i grają u siebie, ale czy są tak dobrze zgrani jak nasza reprezentacja? Śmiem wątpić. Włosi nie grali kwalifikacji, a przygotowywali się rozgrywając mecze towarzyskie. Powiedzieć że grali tam w kratkę, to nic nie powiedzieć. Większość spotkań przegrali. Od września 2018 bilans 2-2-4. Na inaugurację turnieju wygrali co prawda z Hiszpanią, ale Polska zagra mocno defensywnie i Włosi mogą mieć problem z przebiciem się przez mur naszych defensorow. Czesław Michniewicz na bank ma już przygotowana odpowiednia taktykę na Włochów. Potrafił rozpracowac Portugalie i Belgie, to da radę z Włochami. Myślę że mecz będzie oscylowal w okolicach 1-2 goli maks. Liczę że Polska ugra tutaj chociaż punkt. 

Typy:
Remis, 
Under 2. 5 gola
Under 1.5 gola
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Hiszpania - Belgia
Hiszpania  -1,5 @2,45 STS

Belgowie po porażce z nami raczej zamknęli sobie drogę do awansu. Przegrali z teoretycznie najsłabszym zespołem w grupie, więc walka o 6 pkt w kolejnych dwóch będzie bardzo ciężka. Przypomnę, że o awansie decyduje mecz bezpośredni, więc jeśli dziś Włosi wygrają swój mecz, to przy wygranej Hiszpanii z Belgią mają pewny awans. Wtedy Polska z Hiszpanią będą walczyć o drugie miejsce, które niekoniecznie musi dać awans przy 6 punktach.
Belgia niestety nie zaprezentowała się dobrze na tle naszych Orłów, więc nie sądzę by mieli coś do powiedzenia w meczu z faworytami turnieju. Mało tego możemy spodziewać się dziś kanonady strzeleckiej w wykonaniu piłkarzy z Półwyspu Iberyjskiego, gdyż raczej nie wierzą w Polskę by mogła  urwać punkty gospodarzom. Hiszpanii pozostanie walka o awans z drugiej pozycji, a do tego potrzebne jest 6 punktów i jak najlepszy bilans bramkowy.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Hiszpania - Belgia
obie drużyny strzelą gola i liczba będzie większa niż 2,5: Tak
Kurs 1,86
Buk: Fortuna

Zarówno Hiszpanie jak i Belgowie pierwsze spotkanie rozpoczęli od porażki, a ponieważ potencjał ofensywny obu ekip jest niemały, spodziewam się ciekawego spotkania. Belgowie byli dominującą drużyną w meczu z Polską, zawodziło ich natomiast indywidualne krycie. Nie spodziewam się łatwej przeprawy Hiszpanów, gdyż Belgowie podejdą do meczu zmotywowani, a ponieważ umiejętności techniczne mają niemałe, faworytów z Hiszpanii czeka niełatwa przeprawa. Myślę, że będzie to ciekawe spotkanie z niemałą liczbą goli, gdyż o ile Belgowie potrafią konstruować ciekawe akcje, o tyle z obroną mają niemałe problemy. Co do Hiszpanów sprawa jest jasna, przegrali 1:3 i muszą nadrabiać stracone punkty, a kto wie, może i bramki, a przy tym systemie awansu z grupy mogą pełnić one niebagatelne znaczenie.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Niemcy - Serbia typ Niemcy kurs 1.55 STS

Niemcy pewnie wygrali z Dania w pierwszym meczu Mistrzostw Europy. Widać że świetnie spisuję się w Niemczech duet Richter oraz Waldschmidt, którzy strzelili juz w pierwszym meczu wspólnie po trzy bramki. Od początku do samego końca spotkania Niemcy kontrolowali Jego przebieg. Serbowie dość niespodziewanie przegrali z Austria i nie zagrali w tym spotkaniu jakiegoś walecznego spotkania moim zdaniem. Według mnie Austria jest solidnym kandydatem chodzby nawet do awansu. Co prawda to dopiero za wczesnie na takie wnioski, ale po pierwszym meczu widzę że Serbowie mają konkretnego kandydata walki pewnie o drugie miejsce w tabeli który może dać awans do kolejnej fazy. Serbowie męczyli się ostatnio z Armenia, Macedonia więc nie sądze że dobrze grający Niemcy przegrali by zespołem który według mnie na ten moment jest od nich słabszy. W meczu w Serbii z Austria widać było niesamowite luki w obronie. Nie funkcjonuje to tak jak chciał by to na pewno trener Serbów. Można powiedzieć że Serbowie jeśli myślą o wyjściu z grupy ten mecz musza wygrać ale według mnie to trzecie spotkanie będzie jużgrane o tak zwana "pietruszkę". Według mnie do dubelka warto zagrać na Niemców póki jeszcze kurs nie spadł. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Włochy - Polska
Typ: +1,5/1
Kurs 1,60
STS

Przed nami drugi mecz Polaków na tych mistrzostwach. Będzie to bardzo ciężki mecz dla naszej drużyny. O remis lub zwycięstwo będzie naprawdę bardzo trudno. Wszystko przemawia za tym aby postawić na Włochów. Włosi mają więcej dobrych zawodników grających w mocnych klubach a ponadto tradycyjnie potrafią grać na turniejach. Potwierdzili to w meczu z Hiszpanią i nic nie wskazuje na to aby Polska miała im przeszkodzić w awansie do półłfinału. Włosi grają u siebie co jeszcze bardziej ich faworyzuje. Uważam że Włosi wygrają ten mecz, ale Polacy łatwo im nie ulegną. Ostatecznie Włosi strzelą jedną lub dwie bramki więcej od Polaków i to oni będą się cieszyć ze zwycięstwa.

 
 
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Włochy - Polska 2, kurs: 7.2, buk: STS

Dlaczego nie? Na tych mistrzostwach wszystko się może zdarzyć. Nasza ekipa jest zgrana, Włosi nie. Wygraliśmy z Belgią po dobrej taktyce trenera to czemu i nie dzisiaj, a kurs cieszy. Hiszpanie przegrali z Włochami poprzez nonszalancję w ataku. to nie Włosi byli tacy dobrzy tylko Hiszpanie bardzo fatalni. Na pewno mamy inną reprezentacje jak U20 większość zawodników grała w klubach. Mieliśmy bardzo dobre eliminacje, potrafiliśmy ograć portugalię. Jeśli otrzymamy koncentrację i zaangażowanie na 100% jest możliwość by dzisiaj sprawić kolejną niespodziankę. Trzeba też pamiętać że awansuje z grupy tylko 1 zespół i najlepszy zespół z drugiego miejsca trzech grup.więc jeśli udało się wygrać z belgią to trzeba dalej gryźć trawę i iść za ciosem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Włochy - Polska (Poniżej 3,5 bramek w meczu) kurs 1.40 STS

Tutaj mamy idealny kurs do dubelka. Włosi przez bukmacherów są dość zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Ja tutaj może bym tak Polskiej Reprezentacji nie skreślał. Zagrali naprawdę przyzwoite spotkanie z także bardzo dobrze grającą Reprezentacją Belgii. Widać, że naprawdę gra naszego zespołu fajnie funkcjonuje. Według mnie spotkanie nie zakończy się jakimś gradem bramek dla Włochów lecz będzie to bardziej jeśli chodzi o naszą Reprezentację to wyczekiwanie na okazje i gra z kontry. Widać Bielik jak i Wieteska bardzo dobrze poukładane skrzydła obrony Fila i Pestka to naprawdę mimo straty dwóch bramek to funkcjonowało. Z Belgia zagraliśmy odważnie taktyką offensywną 4-3-3 gdzie w pomocy Żurkwski, Dziczek oraz Jagiełło naprawdę pokazywali bardzo dobrą grę. W linii ataku Szymański, Kownaś oraz Michalak także widać było w tym spotkaniu że mamy Reprezentantów w dużej mierze szybkościowców gdzie na pewno także ten atut w dużej mierze zadecydował o wyniku w spotkaniu z Belgia. Widać że zawodnicy już chwile ze sobą grają i także było to widoczne. Mimo iż Belgowie mieli więcej sytuacji my mimo iż trafiliśmy na bramkę czterokrotnie to w trzech strzałach piłka wylądowała w siatce. Według mnie Polacy zagrali bardzo dobre spotkanie i wcale ich z Włochami nie skreślam chodz czuję że spotkanie może być bardzo trudne ponieważ Włosi z Hiszpanami pokazali jak w dobrym stylu pokonać taki zespół jakim jest Reprezentacja Hiszpanii. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik


spotkanie: Hiszpania -Belgia
typ: Hiszpania z handicapem 0:1
kurs: 2.39
buk: fortuna

Dziś nie podejmuję wytypowania zwycięzcy w meczu Polaków, bo serce mówi co innego a rozum zdecydowanie coś innego. Ale za to w pierwszym spotkaniu dzisiejszego dnia zwycięzca wydaje się być tylko jeden. Hiszpanie po porażce z Włochami troszkę skomplikowali swoją sytuację w grupie, ale wygrywając dwa następne mecze z dobrym bilansem bramkowym i mając na koncie 6 pkt powinni znaleźć się bez problemu w final four. Hiszpania w kwalifikacjach zdobywała średnio 3,1 bramki na mecz. Liczę, że Hiszpanie poprawią swoją grę w defensywie a jeśli z Belgami zagrają całe spotkanie tak jak zagrali pierwsze 15 minut z meczu z Włochami to może być pokryte nawet większe handi. Belgowie po niespodziewanej porażce z Polakami stracili już praktycznie szanse na awans do fazy pucharowej. Na pewno podcięło im to trochę skrzydła i wątpię aby byli w stanie się podnieść w meczu z Hiszpanami.


 
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Francja - Chorwacja
do przerwy X
kurs 2.50
STS

Drugie spotkanie dla obu ekip na tych mistrzostwach. Francuzi pokonali w pierwszym meczu Anglików 2-1 natomiast Chorwaci dosyć sensacyjnie przegrali z Rumunią wysoko, bo 1-4. W meczu Francuzów do przerwy był wynik remisowy 0 - 0, natomiast w meczu Rumunia - Chorwacja ci pierwsi po 45 minutach prowadzili 2-1,
W eliminacjach tego turnieju na 10 meczy jakie zagrała Francja w swojej grupie, aż 7 do przerwy kończyło się wynikiem remisowym.
Trzeba zaznaczyć, że w eliminacjach Francja nie mierzyła się z jakimiś tuzami europejskiej piłki, bo Słowenia, Czarnogóra, Kazachstan, Luksemburg i Bułgaria na pewno do czołowych ekip nie należą. Ogólnie w tych eliminacjach tylko w jednym meczu do przerwy Francja prowadziła. Drugie połowy w wykonaniu Francuzów są już zdecydowanie lepsze. Podobnie było już na tych mistrzostwach w meczu z Anglią.
Chorwaci w eliminacjach do przerwy zanotowali 3 remisy. W jednym z trzech towarzyskich meczach w tym roku zanotowali do przerwy remis 0-0 a było to w spotkaniu z Danią.
Swój typ opieram głównie na statystykach Francuzów. To będzie bardzo ważny mecz dla obu ekip, choć są w diametralnie różnym położeniu po pierwszym meczu. Liczę że będzie tu bardziej decydowało wyrachowanie i spokój. Moim zdaniem remis do przerwy bardzo prawdopodobny.
  
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Włochy - Polska

obie strzelą @2.03 betfan


Druga kolejka Mistrzostw Europy U21, w pierwszej nasza reprezentacja zaskoczyła bardzo pozytywnie ogrywając faworyzowanych Belgów mimo, ze pierwsi stracili bramkę potrafili się podnieść i odnieść zwycięstwo, Włosi też wygrali z faworyzowaną Hiszpanią. Dzisiaj zagramy z gospodarzami i ponownie nie jesteśmy faworytami, gramy z gospodarzami i o punkty będzie na prawdę ciężko, uważam jednak, że stać na zdobycie chociaż jednego gola, bramka Italii jest raczej pewna, więc stąd typ na obie strzelą, po cichu liczę również na remis w tym spotkaniu. W pierwszej serii grałem, że każda z ekip w naszej grupie strzeli i wtedy okazało się to dobrym kierunkiem, dzisiaj także widzę bramki w obu meczach w grupie A.

Hiszpania - Belgia

obie strzela 1,54 betfan


W drugim spotkaniu w naszej grupie przysłowiowy mecz o 6 punktów, obie ekipy w pierwszej kolejce były stawiane w gronie faworytów i obie przegrały, dzisiaj przegrywający praktycznie odpadnie z turnieju i zostanie mu przysłowiowy mecz o honor. Obie ekipy maja kim straszyć w przodzie, ale też co pokazały pierwsze mecze mają braki w defensywie, buki widać myślą podobnie i kurs na to zdarzenie zdecydowanie mniejszy niż w przypadku meczu Włochy - Polska, jednak do dubelka idealny, jeśli połączymy oba te spotkania da nam to kurs @3,13 w ofercie betfan bez podatku.
 
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Niemcy - Serbia
Typ: 1
Kurs: 1,55
STS
Niemcy będą zdecydowanym faworytem tego spotkania. W turniej weszli z przytupem pewnie pokonując Danię. Aby być w lepszej sytuacji przed ostatnim spotkaniem nie będą kalkulować tylko wyjdą po zwycięstwo. Serbowie po zaliczonym z Austrią falstarcie nie powinni mieć przeciwko Niemcom za dużo do powiedzenia. Nasi zachodni sąsiedzi mierzyli się przed turniejem z samymi faworytami do zdobycia tytułu na mistrzostwach. Notowali bardzo dobre wyniki nie przegrywając żadnego z kilku spotkań i w meczach grupowych będą potwierdzać swoją dobrą formę. Uważam, że mecz może zakończyć się dwubramkowym zwycięstwem Niemców o co zadba ofensywny tercet Dahoud-Richter-Waldschmidt, który dobrze spisał się w meczu z Danią.
 
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Włochy u21-Polska U21 typ spotkanie/liczba goli 1/+2.5 Kurs 2.12  fortuna. Włosi są stawiani w roli głównych faworytów do wygrania mistrzostw Europy. Przemawia za nimi nie tylko mocny skład, ale również fakt, że grają przed własną publicznością.W  pierwszym meczu fazy grupowej piłkarze reprezentacji Włoch pokonali głównych rywali w walce o pierwsze miejsce w grupie, czyli drużynę Hiszpanii. Nie da się ukryć, że pod względem umiejętności i możliwości czysto piłkarskich Włosi na tle Polaków wyglądają zdecydowanie lepiej. W składzie drużyny gospodarzy nie brakuje zawodników, którzy na co dzień rywalizują w najsilniejszych ligach świata. Można tu wymienić chociażby takich zawodników jak: Chiesa, Kean, Zaniolo czy Barella.Trzeba również przyznać, że Polacy  w obronie mogliby grać lepiej. Gracze pokroju Chiesy czy Keana mogą wykorzystać każdy błąd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom