>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Emocje U21 Rządzą - 21000 PLN do podziału

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Najważniejsza piłkarska impreza tego lata! 

Z okazji Mistrzostw Europy U21 przygotowaliśmy dla Ciebie akcję specjalną. 
W puli aż 21 000 PLN. Weźmiesz udział w podziale?

1. Wrzuć na kupon SOLO dokładny wynik wybranego przez Ciebie meczu fazy grupowej ME U21.
2. Zagraj za minimum 10 PLN z konta depozytowego, a jeśli trafisz, oprócz wygranej z kuponu otrzymasz od nas swój przydział z puli 21 000 PLN.

Dołącz do akcji już teraz! 

Emocje U21 Rządzą - 21000 PLN do podziału
____


Najczęściej zadawane pytania
  •  Na czym polega akcja?
    • Akcja polega na postawieniu kuponu SOLO z konta depozytowego za minimum 10 PLN, na którym znajdzie się zakład na dokładny wynik wybranego meczu fazy grupowej Mistrzostw Europy w piłce nożnej U21. Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany, weźmiesz udział w podziale 21 000 PLN.
  •  Czy akcja jest dla wszystkich?
    • Tak, każdy klient STS ma możliwość wzięcia udziału w akcji.
  •  Czy mogę dodać jakieś inne mecze na kupon?
    • Nie. W akcji biorą udział wyłącznie mecze z fazy grupowej Mistrzostw Europy w piłce nożnej U21.
  •  Czy mogę postawić dowolną liczbę spotkań na kuponie?
    • Nie. W akcji biorą udział wyłącznie kupony SOLO, na których znajdzie się wybrany mecz z fazy grupowej Mistrzostw Europy w piłce nożnej U21.
  •  Czy mogę postawić dowolną liczbę kuponów?
    • Nie, do Akcji zaliczane będzie wyłącznie 15 (słownie: piętnaście) pierwszych kuponów zawartych przez Uczestnika na każdą z rozgrywek, które biorą udział w akcji.
  •  Czy w akcji biorą udział zakłady z Hitu Dnia i Superoferty?
    • Nie, te zakłady są wykluczone z akcji.
  •  W jaki sposób zostanie obliczona moja wygrana?
    • 21 000 PLN podzielimy równo na wszystkie kupony, które spełnią warunki akcji. Nagroda trafi na konto bonusowe lub Kartę Klubu STS.
  •  Jak wypłacić otrzymany bonus?
    • W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Np. otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
  •  Kiedy moja wygrana trafi na konto?
    • Nagrody zostaną przyznane do 03 lipca 2019 roku.
  •  Do kiedy trwa akcja?
    • Akcja trwa od dnia 11.06.2019 od godziny 01:00 do dnia 24.06.2019 do godziny 21:00
Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego! Przeczytaj regulamin promocji
 
Do góry Bottom