>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BETFAN - wpłaty/wypłaty

arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
cytat z dnia 3 czerwca 2019 23:56 przez gruby_czarnyDuży plus dla gości,wypłacają szybkimi przelewami nawet w weekendy
Tylko szkoda, że nie wszystkie banki realizują szybkie wypłaty w weekendy...
 
tetrus_pl 215

tetrus_pl

Użytkownik
Nie można dzisiaj wpłacić pieniędzy z mbanku  . Na czacie uzyskałem informację ,że tak  będzie aż do odwołania .

Edit: już wszystko ok. 
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Cześć, ktoś miał styczność ostatnio z tym bukmacherem?

Najpierw standardowa weryfikacja, która u mnie trwała około 3 godziny (gdzieś czytałem, że to 15 minut). Zleciłem wypłatę o godzinie około 9 rano i nadal jest "zlecona", ale nie wysłana. Pod względem kursów i ogółem braku podatku kusząca alternatywa, ale mam wrażenie, że oni to przeciągają wszystko specjalnie, a nie mówimy o dużych kwotach...raptem 1000 zł. Ktoś jeszcze miał problemy z wypłatami u nich?
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
hmm no ja tam gram teraz regularnie ,i tak jak pisałem wypłaty bardzo szybkie. A weryfikacja u mnie to było tylko wysłanie dokumentów
 
B 0

bodyshotwonder

Użytkownik
cytat z dnia 17 czerwca 2019 20:20 przez januszbiznesuCześć, ktoś miał styczność ostatnio z tym bukmacherem?

Najpierw standardowa weryfikacja, która u mnie trwała około 3 godziny (gdzieś czytałem, że to 15 minut). Zleciłem wypłatę o godzinie około 9 rano i nadal jest "zlecona", ale nie wysłana. Pod względem kursów i ogółem braku podatku kusząca alternatywa, ale mam wrażenie, że oni to przeciągają wszystko specjalnie, a nie mówimy o dużych kwotach...raptem 1000 zł. Ktoś jeszcze miał problemy z wypłatami u nich?
Gram u nich około 3 tygodnie i nie miałem problemu z wypłatami kwot 1000-3000. Przelewy dochodziły w ciagu 15-30min nawet w weekend. Wczoraj zleciłem 2 wypłaty ok 22 które dotarły dzisiaj o godzinie 16. Pierwsze takie opóżnienie z ich strony. 
 
P 0

pieterex

Użytkownik
Ja na wypłaty nie moge narzekac. Tak jak kolega wyzej napisał- w ciagu 15 min miałem pieniadze na koncie. Doczytałem tez w FAQ jak wygladaja szybkie wypłaty. Otoz: kazdy gracz moze zlecic dziennie trzy szybkie wypłaty w przedziale 10-4999 zł. Dopytałem tez na czacie jak to ma sie z kwotami wyzszymi niz 5k. Powiedzieli, ze idzie wtedy przelewem zwyklym i w ciagu max kilku dni jest kasa na koncie. Wiec chyba nie jest tak zle. 
 
M 0

molibden

Użytkownik
Chyba mają jakieś problemy. Wypłaty o ile były dawniej błyskawiczne teraz trwają nawet kilkanaście godzin, a w moim przypadku nie wszystkie jeszcze dotarły na konto.
 
K 551

konradanton

Użytkownik
Nie polecam tego ścierwa.

Czas rozliczenia kuponu 20 minut po meczu ...
Wypłata zlecona "szybkim przelewem 7x24h" wczoraj wieczorem wg ich przedstawiciela będzie w poniedziałek ...😠 Co tam ze z totalbet np jest zawsze do 5 minut

Bonus od depozytu wczorajszej promocji - wszystkie zakłady odrzucane przez jakiś błąd , udało się dopiero po zgłoszeniu na czacie do jakiegoś gamonia
No a dziś po wejściu na czat niespodzianka ...jesteś 55 w kolejce 🙈
 
M 51

majkel0710

Użytkownik
Nie tylko dzisiaj od jakiegoś czasu mają problemy ja na moja wypłatę czekałem kilka dni .... pewnie uzbierali i wypłacili
Trzy wypłaty zlecone na 974 złote, wszystkie wstrzymane -podstawa punkt 3.3.8. Na pytanie czy wszystkie moje wypłaty zlecane o różnych godzinach nie kwalifikowały się do punktu 3.9.9, że zostały zakwalifikowane do punktu 3.3.8 - brak odpowiedzi i pomijanie. No cóż kolejny bukmacher z fikcyjnymi zapisami w Regulaminie.
 
Do góry Bottom