>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Londyn, Halle - 17.06.2019 - 23.06.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Londyn, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 17.06.2019-23.06.2019
Nawierzchnia: Grass (Outdoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €2,219,150
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/major-tennis-events/british-major-events/fever-tree-championships/
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2018: Marin Cilic
Zwycięzcy debla 2018: Henri Kontinen/John Peers


Miejsce: Halle, Niemcy
Data rozgrywania: 17.06.2019-23.06.2019
Nawierzchnia: Grass (Outdoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €2,219,150
Oficjalna strona turnieju: https://www.gerryweber-open.de/
Lista Startowa: https://www.gerryweber-open.de/turnier/spieler/einzel/
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2018: Borna Coric
Zwycięzcy debla 2018: Łukasz Kubot/Marcelo Melo


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Lloyd Harris WIN @ 1,74 @ forbet  

Drugi raz już się nie dam nabrać na magiczne umiejętności Zvereva na trawie. To co pokazał z Tsongą i to co pokazuje w ostatnich miesiącach wyczerpuje dla mnie tą analizę. Z kim on by nie grał z pierwszej 100 ATP to zagram przeciwko niemu. Misha jest na kompletnym dnie tenisowym jeśli chodzi o formę. Przegrywa każdy mecz i kurs na Harrisa 1,74 dzisiaj traktuję jako dużą niespodziankę.
 
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik
cytat z dnia 15 czerwca 2019 11:55 przez noleLloyd Harris WIN @ 1,74 @ forbet

Drugi raz już się nie dam nabrać na magiczne umiejętności Zvereva na trawie. To co pokazał z Tsongą i to co pokazuje w ostatnich miesiącach wyczerpuje dla mnie tą analizę. Z kim on by nie grał z pierwszej 100 ATP to zagram przeciwko niemu. Misha jest na kompletnym dnie tenisowym jeśli chodzi o formę. Przegrywa każdy mecz i kurs na Harrisa 1,74 dzisiaj traktuję jako dużą niespodziankę.
Mnie się coś wydaje, że dziś się odmuli na chwilę Zverev i zgasi uśmiechy niektórym. Lloyd nie powinien mu podołać jeśli Misha coś z siebie dziś wykrzesa ambicji a co za tym idzie zagra w końcu na jako takim poziomie. Forma do d.... ale po tych wszystkich żarcikach dziś ma szansę udowodnić, że jak chce to potrafi. Czy będzie chciał ? Myślę, że tak.

Zverev - Harris  
1.99
forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
S.Johnson-Kohlschreiber 2 @1.6   

Niemiecki 35-latek jak zwykle zostawi w Halle tyle ile bedzie mogl. Ten turniej tez nalezy do jednego  najwazniejszych w kalendarzu Niemca, to jeden z tych turniejow, ktory Niemiec w przeszlosci wyrywal i gdzie gral dwukrotnie w finale. Szczerze to pamietam tylko jeden przypadek, ze Kohlschreiber przegral tu w 1 rundzie, tyle ze wtedy gral z Federerem i przegral 6-7 7-6 6-7, a sam mecz mogl pojsc wtedy w obie strony. Moze jeszcze taki przypadek mial miejsce, ale pewnie trzeba by sie cofnac bardzo daleko wstecz. Niemiecki weteran juz raczej o triumf nie zagra, ale tez powinien pokazac troche dobrej gry, tym bardziej, ze szybko odpadl na French Open. Kohlschreiber rozpocznie ten turniej na korcie glownym i licze na duza motywacje bo jednak pula pieniezna jest tu atrakcyjna.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja się nie zgadzam z kolegą.
Moim zdaniem Kolbi jutro przegra.
Gra z roku na rok coraz słabiej na serwisie. 
Kolbi stał się dziadem. Stary jest i gra dziwnie. Raz tak, raz siak. Brakuje mu sił w końcówkach spotkania. A to, że gra u siebie to o niczym nie świadczy. To jest absolutnie zawodnik nie do grania wg.mnie. Pamiętam, jak 2 lata temu bodajże w Hamburgu grał ważny mecz w poważnej fazie turnieju z Mayerem i w decydującym secie podziękował za grę lol dostał gwizdy od własnej publiczności. 
od 2015 roku mając czasami mocniejszych A czasami jak rok temu słabszych przeciwników nie przeszedł 2 rundy w Halle. A to, że w prehistorycznych czasach coś tam osiągnął. Kogo to tak naprawdę interesuje? Liczy się to, co teraz, ewentualnie można spojrzeć na historię sezon lub dwa sezony do tyłu. Rok temu po wygraniu seta z Ebdenem gość przestał dosłownie grać. Oddał mecz. Na takich ludzi się nie gra. Wg. Mnie to charakter kombinatora ten kolba.

Ja widziałem chęci i polot w grze Amerykanina w stojącym na bardzo wysokim poziomie spotkaniu z Monfilsem w Stuttgarcie. I to mi wystarczy by zagrać na Johnsona. Nie wierzę w Niemca, tym bardziej na trawie, gdzie tak naprawdę w ostatnich 2-3 latach nikogo poważniejszego nie pokonał. 

Johnson, Steve @2.28 uni

  
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Na jutro zauważyłem fajny typ na postawienie. Tj. Na Lopezika. 
Wiem, wiem, stary dziad, ale mu na trawie zależy.
Gra pięknie technicznie, ta gra na tej nawierzchni mu pasuje. Mocny płaski slajs, dużo chodzenia do siatki, plus oczywiście bardzo dobry serwis. 
Uważam, że Fuscovisc nie jest technicznie uzdolnionym zawodnikiem. Dobra ręka do gry to ostatnie co można powiedzieć o Węgierskim zawodniku. A żeby mijać Lopeza na siatce na trawie to trzeba naprawdę się namęczyć i mieć szybką rękę. 
Fusco męczył się z typowym ziemniakiem ostatnio w Stuttgarcie, potem wygrał z Basylem, który przegrał tylko i wyłącznie na własne życzenie oraz dość gładko przegrał z wracający po kontuzji Raonicem. Natomiast Lopez zagrał naprawdę fajne zawody z Pouille i tam serwis oraz chodzenie do siatki pracowalo jak za najlepszych lat, mimo porażki pechowej w 3 secie w taju.
podsumowując: gram na zwycięstwo Hiszpana.

Lopez, Feliciano @1.74 unibet

  

Nie bez problemów, ale Feli wygrał :)
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Wawrinka-Evans
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Totolotek

Witam serdecznie, na wstępie chcialbym napisac ze gdyby mecz odbywał się na ziemi lub nawet nawierzchni hard- w dodatku jeszcze bardziej prestizowym turnieju to w życiu nie odwazylbym sie na ten typ, ale po pierwsze to nie jest nawierzchnia Szwajcara, po drugie nie ma ogrania w tym sezonie, to będzie pierwszy mecz na trawie, po trzecie jak wiemy podchodzi on szczegolnie do szlemow, masters, minimum masters 1000 tak jakby nie mial kopa,motywacji, po czwarte Evans jest gospodarzem , lubi ta nawierzchnie i będzie gryzł trawe zeby wygrac w przeciwienstwie do przeciwnika któremu nie będzie zalezec choc mam nadzieje ze dzieki zbytniemu rozluźnieniu na za wiele sobie nie pozwoli, polecam , bo ze wszystkich typów ten wydaje się piekny-spojrzcie na kurs-19  rakieta gra z 64 i kursy sa prawie rowne więc o czym to swiadczy?ze to nie nawierzchnia ,miejsce , podejście Szwajcara bo kursy bylyby  inne buki nie sa az tak glupie to est tzw dog, polecam!!!!!!!
 
M 63

matek_1991_

Użytkownik
Delpo powinien łatwo poradzić sobie z Kanadyjczykiem. Tsitsi tez jest faworytem i raczej to weźmie aczkolwiek wszystko będzie zależało od dyspozycji serwisowej
 
seterpagan 506

seterpagan

Użytkownik
Dimitrov G. × Auger Aliassime F.    

Queens Club, Londyn ATP

19.06.2019 17:30

Typ: 1 
Kurs: 1.69
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Grigor zagrał nieziemskie spotkanie na mączce przeciwko Wawrince, który powrócił i na kortach Rolanda Garrosa przypominał momentami tego Stana który nie dawał szans Djokovic'iowi w 2016. Potrzeba było do rozstrzygnięcia trzech tiebeaków i parę piłek mogło sprawić, że spotkanie ułożyłoby się skrajnie inaczej. W każdym razie uważam, że Bułgar jest w optymalnej formie, a kursy zaszalały po zeszłotygodniowych dokonaniach Felixa. Nie zmienia to stanu rzeczy, że żaden z przeciwników z którymi zmierzył się w Stuttgarcie Kanadyjczyk nie dosięga do pięt Dmitrov'owi i pomimo niezaprzeczalnego talentu 18 latka Bułgar dalej pozostaje tenisowo na innym poziomie.
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Witam, Raonic zamyka mi kupon, zastanawiam sie czy grac jakas kontre na rywala? Jak sadzicie Panowie? Pytanie czy w ogole zagraja dzis... 
 
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
cytat z dnia 19 czerwca 2019 15:34 przez ferdekkiepskiWitam, Raonic zamyka mi kupon, zastanawiam sie czy grac jakas kontre na rywala? Jak sadzicie Panowie? Pytanie czy w ogole zagraja dzis... 
Mi też zamyka kupon na 2k. Powinien spokojnie wygrać. Cecchinato to typowy ziemniak, rzadko gra na trawie
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam, co do opisu poprzednika, ok wiem że Grigor lubi gre na trawie , ze po dlugim czasie pokazal niezła formę na Rolandzie, ale pisac że jest różnica klasy, owszem wina wieku bo mlody nie ma duzego ogrania,kwestia czasu, ale spójrzcie na kursy gdyby był takim faworytem nie oscylowaly by w granicach 1.65,1.70, prawdopodobnie wygra ale wiecie co nie przekonuje?ze od French Open nie zagrał spotkania na trawie a Auger doszedł bodajze do finalu w Stutgarcie, wiem że pisalem to samo z Evansem który miał bilans na trawie w tym roku 10-0 a przegral z Wawrinka,k tu jest identycznie Dimitrov bez spotkania z oswojonym w tym sezonie na trawie Augerem chociaż ten drugi wiadomo nie ma tyle ogólnego doświadczenia dlatego balbym sie zagrac ale bylbym wdzieczny za więcej info.nt. wymienionego meczu, chociażby żeby zrewanzowac siesiesza Evansa, bo grube kupony poszly...
 
seterpagan 506

seterpagan

Użytkownik
Kyrgios N. - Carballes Baena R    

Queens Club, Londyn ATP

Typ: dokładny wynik 2:0
Bukmacher: Fortuna
Kurs: 1.57

Analiza:
W Stuttgarcie Nick zanotował żenującą porażkę z Berrettinim, przeszedł zupełnie obojętnie obok meczu, przy pierwszych serwisach Włocha wskakiwał metr w kort a piłka przelatywała obok. Dzisiaj Australijczyk zmierzy się z wyciągniętym z nikąd Hiszpanem który zagra w zastępstwie. Tym razem nawet gra tak mierna jak ta prezentowana niecały tydzień temu pozwoli na łatwe zwycięstwo. Kolejnym argumentem stojącym za poprawieniem gry Kyrgiosa jest to, że poprzedni mecz grał dzień po ostatnim meczu finałów NBA i najprawdopodobniej nieprzespana noc dawała się we znaki. Typ raczej z przymrużeniem oka. 
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Halle (Niemcy), trawiasta
Godzina: 15:30
Spotkanie: Steve Johnson - Alexander Zverev
Typ: 1
Kurs: 2,53
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 2 rundy. W pierwszej rundzie Johnson pokonał Niemca Kohlschreibera 2-0 (6-3 , 6-3) a Zverev ograł Holendra Haase 2-0 (6-4 , 7-5). Alexander w tym pierwszym spotkaniu nie zagrał najlepiej, zwłaszcza jeżeli chodzi o serwis popełniając w całym meczu aż 7 podwójnych błędów. Ogólnie Niemiec narazie słabo przestawia się z nawierzchni ceglanej na trawiastą, gdyż na turnieju w Stuttgarcie tydzień wcześniej szybko odpadł zaraz w pierwszym spotkaniu z Brownem. Johnson też szybko pożegnał się z tamtym turniejem przegrywając z Monfilsem ale po bardzo dobrym meczu. Alexander ma problemy z kolenam i to widać w jego spotkaniach. Na serwisie w ostatnim meczu słabo to wyglądało i jeżeli dziś tak będzie to myślę, że Johnson jest jak najbardziej w stanie go ograć. To spotkanie również może zakończyć się kreczem jeżeli Zverev będzie przegrywał i będzie czuł, że po prostu kolano mu zbyt mocno doskwiera, to myślę, że nie będzie ryzykować dokończeniem tego spotkania przed Wimbledonem, który rozpoczyna się 1 lipca. Steve dużo lepiej na serwisie od swego rywala i do tego w pełni zdrów więc spróbujemy na Amerykanina.

  0-2 (3-6 , 5-7)
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam,moze jakies typy na dzis?ja niestety nie ogladalem spotkań ale chętnie bym się doradził, konkretny kuponik na odkucie chocby procenta, kompletnie mało typow dzis, tak jak z Augerem wczoraj pisalem tak dziś cos moze w stronę Mahuta?gość wiekowy ale kocha grac na trawie, w deblu również dobre wyniki,gra przy siatce ok, niepokoi trochę wygrana Simona z Andersonem(jak można przełamać goscia który preferuje szybsze nawierzchnie i ma duzo lepszy serwis niz on sam do 1?!!!!!!!!6-1 było w 1 secie dla Simona What the .......?!!!!!!może jednorazowy wybryk lub wyjatkowo slabasdyspozycja dnia?coraz bardziej mnie to wszystko irytuje, gdyby dziś mi te Pieniążki oddali podpisal bym sie  pod wszystkimi bukami o wykluczenie w ciągu sekundy, bylbym wdzieczny o infoinformant.meczu Simona z Andersonem i typu na Mahuta,pozdrawiam
 
M 63

matek_1991_

Użytkownik
Szczerze mówiąc to nie grałbym tego spotkania. Simon nic rewelacyjnego nie grał tak na prawdę z Andersonem, a rudy na własne życzenie przegrał mecz bo widać braki w poruszaniu się na trawie u niego. Zaskoczyło mnie zwycięstwo mahuta z wawrinka. Jak dla mnie mecz no bet. Lepiej wybrać zvereva i coś jeszcze do tego dorzucić 
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Matteo Berrettini - Karen Chaczanow 21.06. 12:00

Berrettini wyraźnie złapał formę co potwierdza wygrana w zeszłym tygodniu turnieju rozgrywanym w Stuttgarcie. W dwóch poprzednich rundach ze Struff'em i Seepi'm,również wyglądał bardzo dobrze. Obserwując grę Chaczanowa można zauważyć progres w stosunku do ostatnich meczów,lecz ja dalej faworyta widzę we włochu. W poprzednich meczach kluczem do zwycięstwa był dobrze  funkcjonujący forhend włocha,który i dziś może okazać się decydujący. Wyraźnie widać,że Rosjanin ma z tym problem i nie może złapać swojego optymalnego rytmu. Mecz jak dla mnie 70-30 % w stronę Włocha. Przewiduję 2-0.

Berrettini @1,67 Uni 
   6-2,7-6

Wszystko zgodnie z planem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom