>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 16.06.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Godzina: 16:00
Spotkanie: Japonia - Australia
Typ: Liczba setów: 4
Kurs: 2.5
Bukmacher: fortuna

Ciekawy kurs na wynik 3:1 dla obojętnie kogo. Japonia niby faworytem spotkania, ale nie przekonuje mnie ich zespół, wczoraj wymęczone zwycięstwo z Bułgarią po pięciu setach, od solidniejszych rywali już baty. Australia tez bardzo słabo na tych zawodach, urywają sety, ale nic z tego nie wychodzi. Typowy mecz średniaków, w sumie grany o nic, bo żadna z drużyn nie ma co marzyć o kwalifikacji, więc nikt tutaj się nie będzie spinał. Granie tutaj 3:0 nie ma najmniejszego sensu, bo nawet topowe drużyny mają na tych zawodach problem skończyć mecz w trzech setach. Z obserwacji jak i doświadczenia wiem, że takie mecze są bardziej pod widowisko, a 4 sety są optymalnym rezultatem do takiego spotkania. Dwa ostatnie pojedynki tych drużyn kończyły się właśnie trzema setami, dziś spodziewam się tego samego. Alternatywnie proponuję 3:1 dla Japonii, jednak bo wczorajszym wyczynie Argentyny uważam, że nie ma co tu typować wygranego, bo na 4 sety kurs też bardzo dobry.

  100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - ME U21Godzina :18:30Spotkanie : Polska - BelgiaTyp: Belgia strzeli over 2.5 golaKurs: 4.80Bukmacher : ETOTO

Praktycznie sporo wiadomości na temat tego meczu zostało wyżej napisane  , ja pomimo iż całym serduchem jestem za naszymi to jednak nie sadzę aby Polacy wygrali to spotkanie , ktoś wyżej napisał że młodzi Belgowie to taka kużnia talentów i tu się zgadzam , starzy Belgowie to nr 1 w rankingu FIFA i młodzi zapewne chcą im dorównać , wyniki jakie Belgowie osiągali ostatnio to nie schodzili poniżej 3 bramek stąd też liczę że i dziś sobie postrzelają , myślę że już w pierwszym meczu tych mistrzostw Belgowie pokażą że drużyny powinni się z nimi liczyć !

  100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 21:00
Spotkanie: Paragwaj - Katar
Typ: Katar wygra 1. połowę
Kurs: 5.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 

Kolega dwa posty wyżej ubiegł mnie z moim typem na dzisiejszy dzień, dlatego muszę nieco zmodyfikować go i ograniczam się do wyniku w pierwszej połowie. Ponieważ uważam, że Katar może być czarnym koniem Copa America, tak samo zresztą jak było z Pucharem Azji, sądzę że zaskoczą dzisiaj swoich przeciwników. Tym bardziej, że drużyna ma turniejowe doświadczenie, a w Ameryce Południowej grając jako goście, mogą mieć mniejsze ciśnienie i większą swobodę. Oczywiście typ do przerwy to też spore ryzyko, ale np dwa ostatnie mecze  wygrywali po 45 minutach po 2:0. Szansę na taki wynik to moim zdaniem 50/50, a jako że stawiałbym w całym emczu na Katar, zaryzykuję ich zwycięstwo także w 1 części.

  100
 
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 21:00
Spotkanie: Paragwaj - Katar
Typ: Paragwaj
Kurs: 1,87
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 

Dziś wieczorem w ramach 1 kolejki Copa America grupy B dojdzie do pojedynku pomiędzy reprezentacjami Paragwaju i Kataru. Faworytem tego meczu są przedstawiciele Ameryki południowej, którzy w tym klimacie powinni spokojnie pokonać niżej sklasyfikowanego rywala.

Paragwaj nie prezentuje się za dobrze w ostatnim okresie bo na 10 ostatnich meczy zanotowali tyko 2 zwycięstwa pokonując Kolumbię i Gwatemalę. Ekipa z Ameryki słynie z bardzo dobrej gry defensywnej i dziś też spodziewam się podobnego nastawienia. Goście reprezentacja Kataru ma co prawda lepsze wyniki bo na 10 ostatnich meczy zanotowała 7 zwycięstw i 3 porażki, ale ich przeciwnicy byli o wiele słabsi niż dzisiejszy rywal. Po za tym w kadrze Kataru są zawodnicy na co dzień grający w swojej rodzimej lidze. Liczę w tym spotkaniu na reprezentację Paragwaju, która według mnie ma lepszy potencjał.

  100
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Szwecja - Dywizja 1 - Norra
Godzina :17:00
Spotkanie : Vasalunds - Akropolis
Typ: Remis
Kurs: 3.96
Bukmacher: Fortuna
Witam. Dziś zapraszam na mecz niskiego szczebla rozgrywek jedziemy do Szwecjii. Grają ze sobą 2 niepokonane drużyny u siebie i na wyjeżdzie. Pachnie mi tu remisem dlatego dziś się skusze na remis. Gospodarze ogólnie dużo remisują aż 7 razy w tym 4 u siebie. Goście jeszcze wogóle nie przegrali meczu wicelider rozgrywek 8 zwycięstw i 4 remisy. Gospodarze zajmują wysokie 8 miejsce. Co tu dużo pisać mecz typowy na remis według mnie dlatego skusiłem się postawić. Te 2 drużyny ogólnie mało przegrywają gospodarze dryżyna Vaslunds tylko 3 porażki od pażdziernika tamtego roku a goście 1 porażka od listopada. Stawiam na remis 2-2.

  100
 
czaro82 399,5K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna ME U 21
Godzina. 18 : 30
Spotkanie. Belgia - Polska 
Typ. powyżej 2 goli &amp; powyżej 9 korków &amp; powyżej 3 żk
Kurs. 4.80
Bukmacher. forbet
Analiza.

Już za kilkanaście minut rozpocznie się pierwsze spotkanie w grupie A, gdzie nasze młode pokolenie kopaczy zagra z reprezentacją Belgii. Spoglądając na kursy u buka a także opinie wielu typerów, raczej tego meczu niewygramy. Jeśli chcemy myśleć o malutkim cudzie i ewentualnym przejściu do dalszej fazy turnieju powinniśmy dziś wygrać, ponieważ kolejna potyczka czeka nas z Włochami a na koniec z Hiszpanią. 
Awans do fazy play-off uzyska tylko drużyna zajmująca pierwszą pozycję w tabeli, dalej już tylko najlepsze ekipy z drugiego miejsca więc będzie o to niezmiernie trudno. 
Zespół z kraju przepysznej czekolady świetnie poradził sobie w eliminacjach nie tracąc zbyt wielu bramek, 23/5 
zajmując tym samym pierwszą pozycję 10 meczy, 26 pkt.
Nasi rodacy pomimo słabszej grupy również nastrzelali sporo bramek bo ponad dwie na mecz w 10 m / 22/9 ostatecznie wychodząc z drugiego miejsca. Możliwe że dzisiaj nasza ofensywa na czele z Kownackim coś strzeli.

Podsumowując to co wyżej liczę dziś na otwartą grę z obu stron, ponieważ obydwa zespoły zdają sobie sprawę o sile pozostałych ekip z grupy. Ponadto spodziewam się także odrobiny zadziorności w grze defensywnej piłkarzy co pozwoli pokryć over żóltych kartek w złożonym becie.

  380
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Serie B
Godzina: 18.30
Spotkanie: Pescara - San Severo
Typ: San Severo (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.62
Bukmacher: LVBet
Analiza: 
Final Four włoskiej Serie B (trzeci poziom rozgrywkowy) rozgrywany na neutralnej hali w Montecatini Terme i mecz ostatniej szansy na awans do Serie A2 pomiędzy ekipą Amatori Pescara a drużyną Cestistica San Severo. We wczorajszych spotkaniach Flavor Milano pokonuje Pescare 79-74, a Orzinuovi wygrywa z San Severo 75-60, zwycięzcy zapewnili już sobie udział w Serie A2, ostatnia promocja dla wygranych z dzisiejszej gry. Ekipa Pescary rundę zasadniczą zakończyła na czwartej pozycji grupy C (bilans 19-9), play offy (podzielone na cztery tabele, w przypadku Pescary tabela D) - ćwierćfinał 2-0 z Reggio Calabria, półfinał 3-0 z Nardo i finał 3-1 z Salerno, natomiast drużyna San Severo runda zasadnicza jako lider też grupy C (bilans 27-1), play offy (tabela C) - ćwierćfinał 2-0 z Broker Roma, 3-0 z Olimpia Matera i finał 3-2 z Palestrina. San Severo, drużyna która tak zdominowała rundę zasadniczą i play offy (tylko trzy przegrane w 38 grach), "oddali" wczorajszy mecz w zaskakująco łatwy sposób. Może zlekceważyli/nie docenili rywali, może byli zbyt pewni siebie czy może po prostu, zwyczajnie w najgorszym momencie przyszła słabsza dyspozycja, nie wiem, oglądając ten mecz, nie sposób było znaleźć tę drużynę, która do tej pory osiągała tak świetne wyniki. Poczytałem trochę wywiadów przed tym spotkaniem i po ostatniej grze, z trenerem czy zawodnikami San Severo i jest tam spora mobilizacja do pokazania się tutaj ze zdecydowanie lepszej strony - dla własnych kibiców, którzy licznie ich wspierają w tym Final Four (najliczniejsza grupa sympatyków ze wszystkich zespołów biorących udział w FF), ale przede wszystkim dla siebie, bardzo chcą zmazać obraz ostatniej gry i udowodnić, że mogą prezentować się tak jak we wcześniejszych grach. Dla nich brak awansu byłby sporym rozczarowaniem, jak nie czymś więcej -  grają w Final Four drugi raz rzędu, po ostatnim nieudanym podejściu postanowili jeszcze mocniej powalczyć w tym roku, zwiększony budżet i przede wszystkim wzmocniona kadra - został trener Salvemini i kluczowi zawodnicy z poprzedniego sezonu - Rezzano, Scarponi, Di Donato, m.in. dodając jeszcze bardzo doświadczonych Stanica, Ruggiero, Antonelliego czy Sodero, tam wszystko ustawione jest pod ten najważniejszy cel, awansu do Serie A2. Ekipa Pescary, w poprzednich sezonach typowy średniak ligi i początkowe etapy play off, w tym pozytywnie zaskoczyli, bo też nie byli najsilniejsi w rundzie zasadniczej, do tego na początku play off, dostali zespół (Reggio Calabria), który zrezygnował z dalszej gry i też sporo szczęścia im sprzyjało - w rundzie zasadniczej San Severo już dwukrotnie ograli dzisiejszego rywala (64-59, 75-71). Nie wiem czy po raz kolejny się nie pomylę co do drużyny San Severo, ale spróbuję jeszcze raz zagrać w ich stronę, wczoraj nie potrafili, może dzisiaj, podrażnieni tym słabszym występem, udowodnią i zagrają to, co prezentowali przez cały sezon i skutecznie powalczą o awans.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina: Pika nożna Peru  Liga 2
Godzina: 22:30
Spotkanie:  Sport Loreto – Alianza Atl.
Typ: X2
Kurs: 1,41
Bukmacher: STS

 

Peru i do tego 2 Liga. Czasami w takiej egzotyce można znaleźć coś fajnego. Gospodarze na ostatnim miejscu z jednym zdobytym oczkiem w 4 meczach. Goście na 4 miejscu z 7 punktami w 3 meczach. Do tego H2H na korzyść Alianzy – 3 zwycięstwa i remis. Dzisiaj zagram bezpiecznie i wybieram zwycięstwo gości z podpórką remisową. W Ameryce południowej własny stadion robi różnicę, ale nie sądzę, aby gospodarzom udało się wygrać z solidną ekipą Alianzy.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom