>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

V kolejka PGE Ekstraligi (10.05-12.05)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


5. kolejka

Betard Sparta Wrocław - Cash Broker Stal Gorzów (piątek 10 maja, Eleven)

Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin (piątek 10 maja, Eleven)

MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń (niedziela 12 maja, nSport+)

Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (niedziela 12 maja, nSport+)
 
W 17

wirazowy

Użytkownik


Falubaz -15.5 pkt (Totolotek) kurs 1,90 - z dzisiejszą promocją bez podatku (trzeba dorzucić kurs 1,12)



Żeby zakład nie wszedł to Lublin musiałby zdobyć 38 pkt... dziś tego nie widzę, po stronie Zielonej Góry Pedersen, Vaculik, Dudek, Protasiewicz, Jepsen Jensen... W Lublinie na chwilę obecną mamy 2 (pewnych?) punktujących - Michelsen i Miesiąc, jedynie po stronie lubelskiej juniorzy mogą coś nadrobić, jednak tutaj też nie spodziewałbym się jakiejś ogromnej przewagi. 



Polecam brać póki trzyma sie taka linia - przykładowo w forbet na -14.5 jest 1,70, jednak -14.5 oraz -15.5 to prawie jak taka sama linia (ciężko o wygraną 15 pkt, chyba ze 2 wykluczenia w jednym biegu będą)



MYSLAŁEM ZE DOSTANE ZAWAŁU... ale udało się, 54-36 ✅ ✅ ✅



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik


Jonsson under 4.5 kurs 1.94 sts  ✅ Na luzaku, bez problemu 



No nie wierzę w żadne przebudzenie A.J. więc nie daje szans na zdobycie 5 pkt dziś. A jak wiadomo wiadomo pierwsze biegi ma z pierwsza i druga para Falubazu, więc nie zrobi pkt na juniorze. 



Falubaz -14.5 kurs 1.75 iforbet  ✅ na plusie :)



38 pkt w Zielonej Gorze to o 1 pkt więcej niż zrobił tam Apator, A nie mają w składzie dwóch armat jak Doyle czy Puk. Myślę że miesiąc z Michelsenem zrobią koło 10 pkt Ale kto trzeci to pociągnię? Reaktywacja Lamberta ? Wątpię..
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
cytat z dnia 10 maja 2019 14:28 przez kubagkm


Jonsson under 4.5 kurs 1.94 sts 



No nie wierzę w żadne przebudzenie A.J. więc nie daje szans na zdobycie 5 pkt dziś. A jak wiadomo wiadomo pierwsze biegi ma z pierwsza i druga para Falubazu, więc nie zrobi pkt na juniorze. 



Falubaz -14.5 kurs 1.75 iforbet



38 pkt w Zielonej Gorze to o 1 pkt więcej niż zrobił tam Apator, A nie mają w składzie dwóch armat jak Doyle czy Puk. Myślę że miesiąc z Michelsenem zrobią koło 10 pkt Ale kto trzeci to pociągnię? Reaktywacja Lamberta ? Wątpię..



Ale w przeciwieństwie do Torunia mają juniorkę. AJ pojechał dobrze w Szwecji. Niby ciężko uwierzyć w jego przebudzenie, z drugiej strony swoje w tej Zielonej pojeździł...
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik


T,Woffinden 13,5  under @ 2,03 Forbet



M.Drabik 9 pkt under @ 1,71 etoto



GORZOW -6,5  -  WROCLAW+6,5 1 @ 1.7 ETOTO



 Jest to dla mnie jeden z najtrudniejszych meczy do wytypowania zwyciezcy, juz chyba 3 razy zmianialem zdanie.Gospodarze jada slabo , goscie oslabieni, ale gdzies Gorzow musi zaczac punktowac i to najlepiej z mozliwoscia zdobycia bonusa w rewanzu, bo bedzie ciezki sezon.Jest okazja dzisiaj by podreperowac punkty, bo jak pisalem goscie oslabieni a Drabik nie moze zastepowac polowy druzyny.W dodatku jemu w Gorzowie(odpukac) nie jezdzi sie najlepiej , ostatnio 8.6 pktCo do Tai-a wiem ze jezdzi jak z innej planety ale rownie dobrze Zmarzlik, licze ze Woffi zostawi to co najlepsze na jutro i na niedziele(chyba Sparta ma kolejny lig. mecz) pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
W ogóle nie widać braku Janowskiego we Wrocławiu... Dobrze że idzie GP bo już powoli trace cierpliwość do ligi.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Włókniarz - Leszno 2 @ 2,15    31-59



Częstochowianie maja dwóch solidnych liderów w postaci Madsena oraz Lindgrena. W moim odczuciu jednak Leon jedzie nieco słabiej, aniżeli w zeszłym sezonie. Do tego ciekawie jak spisze się po GP, które wygrał (czy zasłużenie to już inna kwestia). Zagar jedzie mocno w kratkę i bardziej zawodzi niż zachwyca. Miedziński również aktualnie w nieco słabszej dyspozycji. Nie oczekiwałbym zbyt wiele po Przedpełskim na tle tak silnego rywala. Unia jak na razie wszystko wygrywa, a do tego wraca Hampel, który jest dużym wzmocnieniem. Zasadniczo poza Kurtzem mają świetnie obsadzone pozycje seniorskie - każdy może być liderem. Również formacja juniorska spisuje się świetnie. Smektała zaliczył wczoraj świetny start, a Kubera zaczął w końcu jeździć n przyzwoitym poziomie. W razie czego spokojnie mogą zastąpić Kangura jako RZ.



Sajfutdunov over 8,5 @ 1,8 sts   12



Emil jedzie w parze z Kurtzem, na którym nie powinien tracić punktów. Do tego ma dość łatwy 12 bieg z juniorami. Sądzę, iż na częstochowskim owalu jest w stanie urwać punkty Lindgrenowi czy też Madsenowi. Sądzę, iż Zagara powinien spokojnie objechać, zwłaszcza po równaniu toru w 8 biegu, gdzie nie będzie niosła "szeroka". Co prawda przed rokiem zdobył tylko 7 punktów, ale sądzę iż się zrehabilituje.



Drabik over 8,5 @ 1,75 sts   9



W biegu juniorskim "programowo" Maks powinien zdobyć 3 punkty - toruńscy juniorzy spisują się bardzo słabo. Następnie w 4 biegu powinien co najmniej zdobyć 2 punkty, a sądzę iż na Olimpijskim jest w stanie ograć PUK'a. W parze z Fricke, który bądź co bądź zawodzi. W 8 biegu na Doyle'u może stracić oczko. Dochodzą do tego jeszcze 2 starty jako RZ, gdzie na pewno zdobędzie co najmniej dw punkty. Nic tylko brać po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Przedpelski vs Kurtz 2 kurs 2.5 iforbet   piękny kursik polapany

nie no dlaczego taki kursik na młodego Kangura ? Przecież tutaj powinno być mniej więcej po równo , obydwaj prezentują podobny poziom , a i kolegów z drużyny mają za liderów :)

Liszka vs Kopeć 1 kurs 1.83 iforbet   luzik

nie widzę tu innego wyniku biegu młodzieżowego jak 5:1 , a później IKS gdzie miałby zdobyć punkty ? Nie widzę tego! 

Milik over 8.5 kurs 1.83 iforbet  no cóż przy takiej dobrej jeździe kolegów ,ktoś musiał być najgorszy

Vacek chyba się już obudził ze snu zimowego i dziś nie powinienem być dziura w składzie jak robił to jeszcze paręnaście dni temu. W parze z Glebem , więc dużo punktów potrafić nie powinien.





Nie będę kopiować typow kolegi z góry , ale zgadzam się z każdym :)
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
cytat z dnia 19 maja 2019 11:38 przez kubagkm
Przedpelski vs Kurtz 2 kurs 2.5

nie no dlaczego taki kursik na młodego Kangura ? Przecież tutaj powinno być mniej więcej po równo , obydwaj prezentują podobny poziom , a i kolegów z drużyny mają za liderów :)

Liszka vs Kopeć 1 kurs 1.83 

nie widzę tu innego wyniku biegu młodzieżowego jak 5:1 , a później IKS gdzie miałby zdobyć punkty ? Nie widzę tego! 

Milik over 8.5 kurs 1.83

Vacek chyba się już obudził ze snu zimowego i dziś nie powinienem być dziura w składzie jak robił to jeszcze paręnaście dni temu. W parze z Glebem , więc dużo punktów potrafić nie powinien.





Nie będę kopiować typow kolegi z góry , ale zgadzam się z każdym :)



Jak już coś podajesz to napisz skąd to bierzesz 


 
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Madsen wczoraj wygrał GP bo dostał dwa prezenty z niebios. Najpierw w półfinale w niepojęty sposób Zmarzlik oddał 2 miejsce, a potem w finale w sumie dwa prezenty, czyli kompletnie zepsuty start Dudka na 1 kole oraz dziwny błąd Lindgrena, który otworzył Madsenowi czysty tor. Mnie wczoraj najbardziej zaskoczył Tai, który rządził i dzielił na starcie tego sezonu, a wczoraj nie istniał. Łaguta też tragedia...



Ja dzisiaj myślę, że value jest w typach na Torun i zagram na nich z handi.



Torun +4,5 pkt @ 1,90



Sparta ogólnie straszną kaszanę pokazuje w tym sezonie. To miała być ekipa na walkę o złoto, a nie jest nawet na top 4 obecnie. Brak drugiej linii powoduje, że w tej ekipie punkty przywozi Tai i Magic. Jak jednego zabraknie to jest katastrofa. Dzisiaj we Wrocławiu Sparta ma dwóch zawodników, którzy dadzą punkty czyli Tai i Drabik. Swoją drogą Tai i jego wczorajsza forma to też niezły znak zapytania. Fricke i Milik to jest dno i kilometr mułu. Jamróg to w ogóle jest jakaś kpina, a nie wzmocnienie. Uważam, że Toruń, który ma mimo wszystko mocny skład i brak punktów będzie dziś walczył o każdy centymetr toru i myślę, że ma sporą szansę wygrać nawet to spotkanie.
 
szpanermcg 237

szpanermcg

Użytkownik
Torun +4,5 pkt @ 1,90



Sparta ogólnie straszną kaszanę pokazuje w tym sezonie. To miała być ekipa na walkę o złoto, a nie jest nawet na top 4 obecnie. Brak drugiej linii powoduje, że w tej ekipie punkty przywozi Tai i Magic. Jak jednego zabraknie to jest katastrofa. Dzisiaj we Wrocławiu Sparta ma dwóch zawodników, którzy dadzą punkty czyli Tai i Drabik. Swoją drogą Tai i jego wczorajsza forma to też niezły znak zapytania. Fricke i Milik to jest dno i kilometr mułu. Jamróg to w ogóle jest jakaś kpina, a nie wzmocnienie. Uważam, że Toruń, który ma mimo wszystko mocny skład i brak punktów będzie dziś walczył o każdy centymetr toru i myślę, że ma sporą szansę wygrać nawet to spotkanie.


Tak Toruń ma mocarny skład... Doyle który chodzi o kulach, Kościuch który przegrywa z juniorami, Holta emeryt, który nawet jako doparowy jest cienki oraz Holder, który potrafi jeździć tylko na Motoarenie. O juniorach to juz nawet nie wspomnę... Jedynie Iversen może nawalic punktów bo ewidentnie pasuje mu wrocławski tor, jednak z tymi szansami na zwycięstwo to trochę pojechałeś po bandzie. Jak zrobią 40 punktów to powinni się cieszyć. Toruń tylko na papierze ma nazwiska ale jest to aktualnie najsłabszy klub Ekstraligi.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Cóż myślałem, iż Toruń dobije chociaż do 40 punktów, a tu ponownie w palnik z Wrocławiem, który nota bene jechał bez Janowskiego. Poza Doyle'em reszta zespołu spisała się fatalnie. Po raz kolejny dziwią mnie decyzje "menago", który odstawia Kościucha po 1 starcie, a stawia na Chrisa czy Holte, którzy jadą padakę. Wymowna była wypowiedź Kościucha m.in. o menago, który nie ogarnia :D



Ciekawi mnie jak buki podejdą do spotkania Częstochowy z Wrocławiem. Fricke dzisiaj wymiatał, ale jechał na sprzęcie Magicia, który miał ustawienia na ten tor. Nie wiadomo czy Magic pojedzie w Częstochowie. Jamróg dostał też spore wsparcie od mechaników Janosia. Milik nadal jedzie poniżej oczekiwań - wypadł słabo na tle przeciętnego rywala. Włókniarz dostał srogie lanie, ale z Lesznem które objechało mecz w pełnym składzie. Niektórych zawodników spotkał "syndrom GP". Mimo wszystko sądzę, iż w przypadku wyrównanych kursów sporym value będzie granie na gospodarzy. Na pewno Fricke, Czugunow czy Jamróg nie będą tak spasowani z torem, jak dzisiaj. Lwy będą mieli czas by przygotować się do tego spotkania na treningach w pełnym składzie.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Grudziadz - Torun+10,5   2 @ 1,83 Forbet 55-35 WTOPA

Ch.Holder 6,5 Over  @ 1,83  Forbet- 7 PKT - TRAFIONY

Typuje bardziej ...sercem niz rozumem, bowiem od czasow Wiesia  Jagusia polubilem ta ekipe, ale to powoduje ze pewnie do ostatniego biegu bede drzal o wynik, gdyz dzisiaj moze byc wszystko.Jednak tak sledzilem wyniki miejscowych to wygrywaja ale...jakos nie miazdza rywali i przyznam wynik 50-40 @ 13 w bet365 najbardziej mi odpowiada.Miejscowi beda zadowoleni, przyjezdni rowniez bo nie az takie lanie, a osotanio troszeczke humory sie poprawily , wiec szkoda by bylo to psuc..B.duzo bedzie zalezalo od ...Iversena-wczoraj dramat, z drugiej strony on potrafi jechac w ub roku 3,3,3,1,0,0=10pkt zrobil a;e no wlasnie - to rok temu.Jednak ryzykuje licze ze ktorys z seniorow Grudziadza slabiej sie spisze a juniorzy obi ekip w porownywalnej formie - jesli mozna mowic o formie...Kopcia -Sobczynskiego, ten chlopak zadnych postepow nie robi, nie wiem zle szkolony , czy tez nie ma talentu?Czasami tak mam ze jak kogos zgonie , to robi mi psikusa i oby dzisiaj tak bylo - nie pogniewam sie heh jak zrobi 3 pkt bede hepi

 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Wasp w zeszłym roku w tym meczu który podajesz Iversenowi zdechł silnik z powodu mega upału na tym spotkaniu - inaczej byłby komplet :) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom