>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Boks - typy z analizami

xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Właśnie o to chodzi że taki styl jak z Vłaskowem na pewno nie da tutaj wygranej, Główka wie że tylko nokaut wchodzi w gre i na pewno ma pod to taktykę. Wiadomo że Briedis umie bronić, klinczować, faulować ale jednak Krzysiek już raz zaszokował świat (z Marco Hukiem) to jest zdolny zrobić to i drugi raz- tym bardziej że Maris nie zachwycał ostatnio i jego przygotowania to tez jeden wielki znak zapytania. 
Warto też od razu nawiązać do spraw czysto biznesowych: na finał szykowany jest Briedis vs Dorticos, widzialem pełno sond i według rzeszy fanów z całego świata to Główka ma może 20% szans a Tabiti jeszcze mniej. Mam takie samo zdanie jak @eryk93 - nie mam zielonego pojęcia dlaczego kurs na Dorticosa skoczył aż do 1,60 ale z pewnością to zagram, może nawet przed czasem. Tabitiego styl boksowania idealnie wystarczył do wypunktowania Fayfera w dodatku na jego terenie. Ale tutaj bedzie inaczej, max co może zrobić to zaprezentowac się tak jak Masternak a i tak agresywny styl Dorticosa oddziaływuje na sędziów i nie widze żeby poszło to w kierunku Tabitiego.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Dorticos chodzi juz Po prawie 1.70 u ruska no nieźle... Dla mnie to jest value i to stawiam. Argumenty powyżej.

Druga sprawa, patrzę sobie na kursy w walce Del boya z koniobijca, kurs 1.41, czyli na ko/tko będzie w granicach 2. Ja ten typ załaduje tyle ile fabryka dała. Naprawdę bez strachu, żalu czy czegokolwiek postawię połowę bankrollu. To jest nierealne, aby szpilka nie wylapal gonga przez 10 rund. Nawet nie chce mi się pisać nic więcej w tym temacie, każdy wie jak to się skończy. Każdy razem z Wasilewski, który pewnie błagał żeby nie brał tej walki. Szpilka może trenować Po 16 godzin z Anuczkinem, będzie miał formę i co z tego? Szklanki już nie zmieni, a chyba każdy tutaj się jak walczy Chisora. Dopadnie go, obije, szpili odetnie nogi, zacznie wchodzić w wymiany i do 6-8 rundy ciężkie KO i witamy w ksw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik


A ja uważam że Szpilka ma bardzo duże szanse to wygrać i najprawdopodobniej zagram na jego zwycięstwo na punkty bo kursy będą duże. Są dwie wersje Chisory. Jest Chisora który wchodzi do ringu aby człapać jak wóz z węglem i zbierać ciosy (np. walka z Kabayelem), jest też Chisora który ma ogień i chce wygrać (obie walki z Whytem). W walce ze Szpilką spodziewam się tego pierwszego Chisory, który już zapowiedział, że nie wie po co walczy z Arturem i że będzie to walka na opłacenie podatków. Z Gashim wyglądał koszmarnie. Nie ma co ukrywać, że Chisora jest już mocno "past prime" i jedna przegrana czy jedna wygrana niewiele zmieni w jego karierze gdyż zawsze będzie w obiegu. Problemem są sędziowie, ale jak Szpilka uruchomi nogi i prawy prosty to będzie dobrze. Dodam jeszcze że moim zdaniem Szpilka wcale nie ma aż tak słabej szczęki jak się powszechnie uważa. Udowodnił to w walce z Wilderem. Szpilka nie ma po prostu obrony i jak dostanie rywala z szybkimi rękami to skończy na macie. Chisora szybki nie jest więc jest w zasięgu Szpilki.

Tabiti - Dorticos
Ja już swoje o tej walce napisałem, natomiast Wy w swoich typach nie bierzecie pod uwagę tego co pisałem wcześniej i co było widać w poprzednich walkach, a mianowicie że Dorticos ma bardzo słabą kondycję. Oczywiście jest możliwość że skończy Tabitiego w początkowych rundach, ale myślę że Tabiti będzie uważny, będzie bazował na dobrej pracy nóg i obronie. Później Dorticos się zmęczy, być może będzie sfrustrowany że nie może złapać Tabitiego i szanse Amerykanina wzrosną. Być może Dorticos zlekceważył Masternaka i wyglądało to jak wyglądało, ale z drugiej strony podobnie było z Muratem, więc myślę że braki kondycyjne trzeba uwzględnić. Być może przeceniam Tabitiego, ale to okaże się jutro
Tabiti; 2.38 (fortuna)
Tabiti wygra w rundach 7-12; 11.00 (sts) - typ bardzo ryzykowny do zagrania za małe stawki


Briedis - Głowacki
Również dużo pisałem o tej walce ale zdecydowałem że gram na Briedisa. Stylowo Krzysiek będzie mu leżał - mamy tutaj boxera/kontrboksera ze sluggerem. @xavi90 - jeśli nie wchodzi taktyka z Własowa to jaka ma niby wejść? Wyobrażasz sobie Krzyśka który biega po ringu za Łotyszem albo tańczy na nogach i kłuje prawym? Ja uważam że tylko stanie w środku ringu i czekanie na Briedisa może dać jakiś efekt, szczególnie gdy Briedis będzie wpadał z ciosem lub próbował wejść w klincz. Wtedy Krzysiek może go czymś ustrzelić. Briedis ładnie się rusza, balansuje ale głowa ma sztywną więc też będzie w co uderzyć. Jeśli chodzi o zawirowania w sztabie trenerskim to warto poczytać co mówi Jeżewski który zna bardzo dobrze Briedisa. Podobno wcześniej trenował go jakiś triathlonista bez pojęcia o boksie, natomiast teraz ma dwóch dobrych trenerów. Jeżeli będzie to Briedis z walki z Gevorem to tym lepiej dla Krzyśka, jednak myślę że wyciągnął wnioski z tamtej walki, a teraz gdy walczy u siebie będziemy mieć Briedisa z walki z Usykiem lub Huckiem.
Briedis; 1.47 (sts)

Fury - Schwarz
Wiedzą o Schwarzie się nie popisze bo nie widziałem ani jednej jego walki, zresztą nie było co oglądać. Widziałem za to ostatnią konferencję i sądzę że w tej walce będzie dużo śmiechu i zabawy. Nie wiem czy Schwarz ma mocą szczękę, ale Fury mocno nie bije, nokauty przychodzą raczej z kumulacji prostych. O kondycji Schwarza też mało wiemy, bo ostatnie walki szybko kończył, a tylko raz w karierze walczył 10 rund. Dostał dużą szansę, więc zapewne zdaje sobie sprawę że wóz albo przewóz. Jak szybko padnie to chyba nawet w Niemczech nikt nie będzie chciał go oglądać. Myślę że over 7,5 będzie bezpieczny. 
Over 7,5; 1.55 (sts)

Hart - Barrera
Jesse Hart debiutuje w półciężkiej po dobrej ale przegranej walce z Ramirezem. Moim zdaniem Barrera może być już wyboksowany i trochę już jednak przyjął. Hart jest za to młodszy, świeży, a w połączeniu z ostrym lewym jabem może dać mu to zwycięstwo, być może nawet przed czasem gdyż Barrera lubi sobie czasami odpocząć leżąc na deskach. 
Hart; 1.5 (fortuna)

Kudriashov - Makabu
Walka odbędzie się w niedzielę w Rosji. Jest to eliminator WBC. Ciężko przewidzieć wynik tej walki, bo obaj mocno biją, ale obaj też przegrywali przed czasem. Myślę że Kudriashov bije dużo mocniej, ale ma za to słabszą szczękę, Makabu jest za to ograniczony warunkami fizycznymi. W ostatniej walce z Jurem, Kudriashov bardzo ładnie balansował tułowiem i chodził na boki, więc jak teraz będzie podobnie to może zaskoczyć Makabu. Stawiam tutaj na Kudriashova, ale ze stawkami nie ma co szaleć, bo walka jest według mnie 50/50. Tutaj nikt nie będzie zadawał pytań o mocną szczękę, tylko ten kto pierwszy mocno załaduje ten wygra.
Kudriashov; 1.7 (sts)
Kudriashov przed czasem; 2.35 (sts)


Miałem jeszcze podać typ na wygraną Warringtona z Galahadem, ale kursy bardzo niskie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ja polecam typ na to, że Fury będzie liczony po kusie 12,00 STS

Wszyscy spodziewają się spacerku Tysona, on sam też. Jak wiadomo gość lubi pajacować, popisywać się różnymi efektownymi, ale bardzo ryzykownymi sztuczkami. Coś mi mówi, że właśnie w tej walce może się trochę przejechać i zaliczyć dechy. Jego rywal to też kawał chłopa, będzie bardzo zmotywowany i wie, że musi polować na mocny cios. Wygrać to raczej nie wygra, ale raz dobrze trafić Furego może. Znokautować Furego jest bardzo ciężko, ale powalić na parę sekund już nie aż tak, co pokazał chociażby Cunningham, który z mocnego ciosu nie słynie.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Główka z Vlaskowem punktował, widać było że akcentuje rundy i wygrał zdecydowanie na punkty- zasłużenie. Tutaj się to nie zdarzy, więc będzie musiał byc agresorem i iść na całość .
Nie mam zbytnio możliwości więc krótko: rywal Futry'ego to absolutny missmatch - Schwarz to gość wyhodowany właśnie na ten jeden złoty strzał. Jak Tyson będzie chciał to go skończy i w 1 rundzie (zwłaszcza że Schwarz to bokser który idzie do przodu i słabo pracuje na nogach). Zdziwie się jak Tyson nie wygra tego szybko. Fajnie też wygląda typ na Simona Kean'a przed czasem- rywal to leszcz dwie półki niżej ale jest to rewanż bo w poprzedniej walce Kean go zlekceważył i dał się trafić .
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ale sędzia wydymał Krzyśka. Przecież za ten łokieć Briedisa powinna być dyskwalifikacja, a jak nie, to chociaż odjęcie punktu i danie parę minut na dojście do siebie Głowackiemu. Trochę podobna sytuacja jak w pierwszej walce Zimnocha z Mollo z tą różnicą, że stawka tego pojedynku była nieporównywalnie większa, bo zachowanie sędziego pozbawiło Głowackiego szansy na finał.
Niestety, ale miejsce gdzie odbywa się walka jest ważne. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego jakby walka była w Polsce, sędzia by się nie odważył na coś takiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Panowie, jak grać, jak obstawiać. Równie dobrze można rzucić stówe w bandyte i liczyć że wpadnie ściana siódemek...Przecież to jest skandal. Bukmacherzy powinni się poczuć do rozliczenia zakładu na ten pojedynek po kursie 1.0 chociaż to oczywiście mokry sen. Ilośc skandalicznych zachowań po stronie sędziego i Briedisa odejmuje mi mowe. Chętnie poczytam co macie do powiedzenia na temat tej walki i jej finału.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Dorticos na plus. Głowacki Ko/Tko na minus. Ale kur... To jest skandal, jeden z większych w boksie w historii. Już pomijając łokieć, przecież możesz go bił 10 sekund po gongu. To jest jest nieprawdopodobne nieporozumienie. Jestem w szoku
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
soczy 606

soczy

Użytkownik
Masakra widać było co się stało i jak to wyglądało. Nawet jak Główka dał cios w tył ale to przecież było w ferworze walki no ale walić z łokcia bez jaj. Od tego uderzenia już był zamroczony no i finał wiadomy. ????
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Rzucony ręcznik przez własny team powoduje automatyczne zakończenie walki tak? A tu wparował sekundant i tak lata sobie po ringu. Kolejna sprawa to dziadzia i jego żona, pierwszy raz słyszę o takim składzie sędziowskim. Oglądałem trochę boksu w życiu, ale tyle wałów przekręconych w jednej walce, ba w 3 rundach to nie widziałem nigdy wcześniej. Fakt faktem, gdyby to nie był Głowacki, którego lubię najbardziej z polskich czynnych bokserów to najnormalniej w świecie bym to przegapił, właśnie przez to jak funkcjonuje ustawianie werdyktów.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
policyjna pala i czarny sędzia który kur... czeka 2-3 metry dalej co sie wydarzy błąd narożnika ze wyszli do 3 rundy ze główka wstał...szok ku....
 
soczy 606

soczy

Użytkownik
cytat z dnia 16 czerwca 2019 00:32 przez grac45Rzucony ręcznik przez własny team powoduje automatyczne zakończenie walki tak? A tu wparował sekundant i tak lata sobie po ringu. 
Oni chyba już sami wtedy zgłupieli jak sędzia po gongu liczył Główkę.

Teraz to można pisać petycje jak już podali info o finałowej walce. WBO wiedziało żeby się z tej farsy dano wycofać.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik


Ja akurat nie mam większych pretensji do Briedisa i to nie dlatego że na niego stawiałem, dostał mocny cios w tył głowy, to odegrał się łokciem. Pretensje można mieć do sędziego i do Wasilewskiego. Sędzia odjął Briedisowi 1 punkt za łokieć, ale nie dał czasu na odpoczynek Głowackiemu. Sędzia nie słyszy dzwonka i przez 10 sekund Briedis okłada podłączonego Głowackiego, a sędzia go liczy. Co do Wasilewskiego, to wysyła zawodnika na teren rywala, który wiadomo jak walczy i wiadomo że będą faule - zresztą pisałem o tym w swoich wypowiedziach. Dziś z rana WBC wycofało swój pas ze względu na sędziów (myślę że nie poszło tutaj o kasę bo opłata wynosiła o ile dobrze wiem 3% od tego co dostanie zawodnik, gdyby poszło o pieniądze to i WBO by się wycofało). Dlaczego Wasilewski nie zażądał zmiany składu sędziowskiego? Główny sędzia to 74-letni Byrd a jednym z punktowych jego żona znana ze skandalicznych decyzji. Zamiast się cieszyć to powinien zaprotestować pod rygorem odwołania walki. Teraz to już musztarda po obiedzie, prawnikiem WBSS jest Margules, który również współpracuje z Wasilewskim, ale wątpię w to że będzie no contest i powtórzona walka. Ale nawet jakby powtórzyli walkę to Głowacki również by przegrał, w 3. rundzie poszedł na wymianę, zamiast klinczować i dojść do siebie - także narożnik i trener również już nie panowali na sytuacją. 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Zrobiła się mega afera, znane osobistości(nie tylko ze świata boksu) bardzo krytykują to co się stało. Niektórzy spodziewają się werdyktu, że walka zostanie uznana za nieodbytą i że będzie rewanż. Moim zdaniem ta opcja raczej odpada, bo przecież Krzysztof Głowacki dostał solidne lanie i potrzebuje przynajmniej kilka miesięcy, żeby powrócić do pełni sił, a turniej w nieskończoność trwać raczej nie będzie. Widzę jednak dużą szansę na dyskwalifikację dla Briedisa i Główka wskoczy za niego do finału, no ale to tylko moje zdanie.
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Panowie nie ma szans na żadne wskakiwanie na miejsce Briedisa w finale. Werdykt poszedł w świat, jak bardzo kontrowersyjny by nie był. Nie był on równiez przypadkiem. Miało się stać tak za wszelkę cenę, wiec się stało i nikt nie ma zamiaru się z tego wycofywać. Nie zgodzę się tylko ze stwierdzeniem, że Główka mocno uderzył w tył głowy, przez co Briedis jest rozgrzeszony ze swojego prostackiego zachowania.Ręka Głowackiego zwalniała przy tym uderzeniu. Zdarza się w ferworze walki, krzywdy mu nie zrobił, powinien mieć odjęty punkt, jeśli Briedis był w stanie kontynuować walkę dalej, to jedziemy dalej. To co się stało wołało o pomstę do nieba. Nie ma to nic wspólnego ze sportem. 
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Boks nabiera nowego wymiaru, za naturalny faul wynikający z ferworu walki można komuś zajechać z łokcia albo sprzedać highkicka.Szpilka z Chisorą powinien od razu wjechać na łokciu, co tam -2pkt jak walka nie potrwa pełnego dystansu.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
cytat z dnia 16 czerwca 2019 16:20 przez tommytswBoks nabiera nowego wymiaru, za naturalny faul wynikający z ferworu walki można komuś zajechać z łokcia albo sprzedać highkicka.Szpilka z Chisorą powinien od razu wjechać na łokciu, co tam -2pkt jak walka nie potrwa pełnego dystansu.
Nie nabiera tylko już dawno nabrał, taka jest istota tego sportu. Gołota też ładował ciosy poniżej pasa. Zawodnicy podczas walki mogą odwalić różne rzeczy, a od tego jest arbiter aby temu zapobiegać i karać. Głowacki miał ten pojedynek przegrać, to było zaplanowane. Spodziewałem się że będą faule, może wypaczony werdykt, ale takiego burdelu już nie. Teraz ręka rękę umywa. Sędzia nic nie widział i nic nie słyszał, zresztą zawsze można powiedzieć że jest niedołężnym emerytem, Sauerland powiedział że nie wie co polska strona chce oprotestować, Wasilewski mówi że to nie jest wina organizatorów, a obserwator WBO mówi że wszystko było git i zgodnie z zasadami... Myślałem że przynajmniej Sauerland pójdzie po rozum do głowy, bo te obrazki z wczorajszej walki to najlepsza antyreklama dla tego turnieju. 
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Wczoraj nazywałem to gigantycznym skandalem ale na chłodno widze to inaczej troche- najwiekszy błąd ponosi tutaj cały team Główki. On jadąc na Łotwe był skazany na porażkę i nawet po obsadzie sędziowskiej było widać że coś jest nie tak. W związku z tym powinni przygotować Krzyśka jak ma reagować na każdą sytuację włącznie z tym że będzie faulowany (fakt że sam wczesniej faulował nie ma tu znaczenia- po komendzie stop sfaulował Briedis). Najprawdopodobniej jakby nie wstał po tym łokciu to by został wyliczony i by przegral, bo druga opcja to by była wyliczenie i dyskwalifikacja Briedisa to logiczne że sędzia by poddał Głowackiego. Ale to co się dzieje dalej to totalne nieporozumienie- Głowacki rusza do przodu (co to w ogóle za taktyka), no ludzie on powinien klinczować a nie się zagotować ! Tak samo można się czepiać że druga runda powinna być skończona sporo sekund wcześniej i ostatecznie znowu Głowacki był wyliczony a w dodatku sekundant Briedisa wpadł na ring za co mogła być dyskwalifikacja ale no kto kazał Głowackiemu walczyć jakby to było ostatnie 30 sekund 12 rundy i by przegrywał wyraźnie na punkty ?! W przerwie między rundami to samo, na co oni liczyli... powinni poddać go i zrobić raban a nie dopuścić do takiego zakończenia. Krótko mówiąc- absolutna kompromitacja tego pseudo turnieju ale też Polskiej grupy która powinna być na to gotowa. 
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 17 czerwca 2019 01:06 przez xavi90Wczoraj nazywałem to gigantycznym skandalem ale na chłodno widze to inaczej troche- najwiekszy błąd ponosi tutaj cały team Główki. On jadąc na Łotwe był skazany na porażkę i nawet po obsadzie sędziowskiej było widać że coś jest nie tak. W związku z tym powinni przygotować Krzyśka jak ma reagować na każdą sytuację włącznie z tym że będzie faulowany (fakt że sam wczesniej faulował nie ma tu znaczenia- po komendzie stop sfaulował Briedis). Najprawdopodobniej jakby nie wstał po tym łokciu to by został wyliczony i by przegral, bo druga opcja to by była wyliczenie i dyskwalifikacja Briedisa to logiczne że sędzia by poddał Głowackiego. Ale to co się dzieje dalej to totalne nieporozumienie- Głowacki rusza do przodu (co to w ogóle za taktyka), no ludzie on powinien klinczować a nie się zagotować ! Tak samo można się czepiać że druga runda powinna być skończona sporo sekund wcześniej i ostatecznie znowu Głowacki był wyliczony a w dodatku sekundant Briedisa wpadł na ring za co mogła być dyskwalifikacja ale no kto kazał Głowackiemu walczyć jakby to było ostatnie 30 sekund 12 rundy i by przegrywał wyraźnie na punkty ?! W przerwie między rundami to samo, na co oni liczyli... powinni poddać go i zrobić raban a nie dopuścić do takiego zakończenia. Krótko mówiąc- absolutna kompromitacja tego pseudo turnieju ale też Polskiej grupy która powinna być na to gotowa. 
O czym ty mowisz wogole... To Briedis rozdawal karty , on na chwile obecną jest wyżej postawiony w wadze  junior ciężkiej i to logiczne że walka może być na jego terenie...
Co mieli sie nie zgodzić i dalej bumów obijać? Briedis uderzył łokciem bo wkurzył go cios w tył głowy i tyle, nie wiem po co wogole wieszac na nim psy... W ringu działa odruch... Głowacki mogl sobie dłużej poleżeć, wstał od razu to przegrał przez własną glupote i tyle... (podejrzewam ze gdyby nie lokiec to tez by sie to skonczylo KO tylko troche pozniej)
 
Do góry Bottom