>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy U-21 [16.06-30.06.2019]

Status
Zamknięty.
barti2000 751K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Belgia typ: 1x kurs: 1,67 @sts 
Początek turnieju ME u21 we Włoszech. Na początku Polacy grają kluczowy mecz dla przebiegu tych mistrzostw. Wygląda na to, że bukmacherzy w roli faworyta tego spotkania widzą reprezentację Belgii. Drużyna ta w istocie jest wyżej notowana od kadry polskiej również w przypadku ekip U-21. Niemniej, wydaje się, że kurs na ich wygraną został nieco niedoszacowany. Polska w końcu w przeciągu całych eliminacji nie przegrała ani jednego spotkania, aż do barażu z Portugalia, w którym mimo iż przegrała pierwszy mecz u siebie, to ostatecznie wyeliminowała ten bardzo mocny zespół. Polacy są bardzo dobrze zgraną kadrą, mamy kim straszyć w tej reprezentacji. W każdej formacji jest lider, takimi są Grabara, Bielik,Żurkowski czy Kownacki. Belgowie w składzie nie mają wielkich gwiazd, najgroźniejszy wydaje się Lukebakio,który gra z Dawidem Kownackim w Fortunie Dusseldorf. Uważam, że Polacy tutaj powalczą bardzo mocno i nie przegrają tego meczu.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Serbia - Austria typ:X2 @1.80 ETOTO

Faworyzowanie aż tak bardzo Serbii w starciu z Austrią która w swoim składzie ma kilka młodych talentów to dla mnie przesada.
Jednym z największych wydaje się być Hannes Wolf, grający regularnie w Salzburgu na wysokim i stabilnym poziomie.
Szanse w tym meczu oceniam pół na pół i bardzo wiarygodny wydaje się być remis, jednak ze wskazaniem na drużynę z Austrii.
Moim zdaniem Serbom nie podpasuje styl gry Austriaków i tego meczu nie wygrają.

 
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik


Polska U21 - Belgia U21 Typ: handicap 1:0 @4.05 Fortuna

WIELKIE WYZWANIE. Dla naszej reprezentacji już udział w samych mistrzostwach to wielkie wydarzenie. Nie ma co się oszukiwać, że poziom na tych mistrzostwach niesamowicie wysoki - wspomina o tym nawet Czesław Michniewicz: "Poziom tego turnieju będzie kosmiczny. To nie są zawody podwórkowe. Będzie Serb Luka Jović, za którego Real zapłacił 60 milionów euro. To pokazuje jakim prestiżem cieszą się mistrzostwa Europy". 

Belgowie w kwalifikacjach spisywali się rewelacyjnie nie ponosząc żadnej porażki w dziesięciu meczach. W tym czasie wygrali osiem spotkań i zanotowali dwa remisy legitymując się świetnym bilansem bramkowym 23:5!!!

Natomiast Polacy w kwalifikacjach potrafili nie mile zaskoczyć i zremisować dwa spotkania z outsiderem grupy - Wyspami Owczymi. Teoretycznie nie mamy słabego składu ale trafiliśmy do grupy śmierci. Wydaje mi, że jak zwykle powtórzy się sytuacja, że Nasi zagrają 3 mecze: mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. 

Dodatkowego prestiżu tej imprezie dodaje fakt, iż znalezienie się w najlepszej czwórce da grę na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Dlatego jest tutaj o co grać i nikt nie odstawi nogi gdy trzeba będzie. Moim zdaniem Belgowie wygrają i to zdecydowanie, dlatego obstawiam, że handicap 1:0 mogą spokojnie pokryć. Kurs warty ryzyka moim zdaniem :) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Hiszpania - Włochy   X
kurs: 3,20  Fortuna
Rozpoczynają się Mistrzostwa Europy u21. Rewelacyjny mecz od razu na początek w mocniej grupie gdzie jeszcze grają Polacy oraz Belgowie. Włochy jeden z gospodarzy turnieju, czy będzie to przewaga? Nie sądzę, ale wiadomo ściany czasami mogą coś tam pomóc. Obie ekipy wiele świetnych zawodników mają ogranych już w swoich ligach: Hiszpania to m.in Carlos Soler, Marc Roca, Jesus Vallejo, Oyarzabal czy Mayoral podczas gdy Włochy mają w swoim składzie taki graczy jak: Chiesa, Cutrone, Kean, Pellegrini czy Zaniolo. Dla mnie typowy mecz 50/50. Tutaj każdy scenariusz możliwy może poza jakąś wysoką wygraną jednej z tych drużyn. Stąd też ja tutaj typowałbym remis, bo wyniki 1:1 czy 2:2 bardzo realne, ale czy 0:0 zdziwi? Oczywiście, że nie. Nie da się ukryć, pierwszy mecz dla obu ekip, także lepiej 1 pkt niż gonić później od zera bo tylko 1 ekipa w tabeli awansuje do półfinałów i najlepsza reprezentacja z 2 miejsca. Szykuje się ciekawy mecz i jak na typowe 50/50 to najlepiej postawić remis...
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Polska - Belgia

Historyczny awans sportowy naszej reprezentacji U21 na EURO stał się faktem. Po sensacyjnym wyeliminowaniu Portugalii w barazu do głównego turnieju trafiliśmy do grupy śmierci. Hiszpania, Włochy i Belgia. Gorzej być chyba nie mogło. Moim zdaniem sukcesem będzie zdobycie jakiegokolwiek punktu w tych 3 meczach, nie łudzę się, że awansujemy dalej. W pierwszym meczu gramy z Belgami. Rywale są slynni z wyśmienitego szkolenia. Przejrzałem ich kadrę i pojawiają się tam nazwiska głównie z ekstraklasy belgijskiej. Ale chłopaki tam grają w pierwszych składach. Taki Kapustka, który był podpora reprezentacji w eliminacjach kopie w drugiej lidze belgijskiej. Także różnica klas jest. Belgia eliminacje przeszła jak burza, Polska z kolei grała w kratkę. Gubilismy punkty z Wyspami Owczymi, ale potrafiliśmy wyrzucić za burte Portugalczykow. Niestety na takim turnieju nie ma miejsca na grę w kratkę. Czuję że Belgowie obnaża nasze niedociągnięcia i rozmontuja defensywe. Dziwią mnie mocno duże kursy na zwycięstwo Belgów. Uważam że warto pograć w ich stronę. 

Typy:
Belgia WIN, 
Belgia handicap -1
Belgia do przerwy i na koniec meczu. 
 
julez 27

julez

Użytkownik
Polska U21 - Belgia U21 Typ: over 2,5 bramki 2.05 STS   

W mojej ocenie dzisiejszy mecz zamknie się w 3-4 bramkach. Belgowie są bardziej ofensywni jak nasz zespół, jednak my także potrafimy stwarzać sporo sytuacji w ataku. Biorąc pod uwagę w jakiej grupie toczy się gra, nie sądzę żeby granie na defensywę dało duże szanse awansu, szczególnie biorąc pod uwagę Polskę i Belgię, na tle Włochów i Hiszpanów. Bardzo prawdopodobne że przegrany tego meczu straci szanse na walkę o awans z pierwszego miejsca, gdyż o drugie z naszej grupy będzie bardzo ciężko po przez kaliber zespołów z niej grających. Remis w tym meczu raczej nikomu nic nie da, także liczę na walkę o zwycięstwo, oraz te 3-4 bramki w meczu. Myślę ze kurs na ponad 2,5 gola w meczu jest wart ryzyka i ma spore szanse powodzenia. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Włochy - Hiszpania
typ:Hiszpania +1,5 gola
kurs: 2,35
Fortuna

Można powiedzieć, że pierwszy dzień na Mistrzostwach Europy U-21 i od razu szlagier. Włochy zmierzą się z Hiszpanią. W tym meczu upatruję faworyta w piłkarzach z Półwyspu Iberyjskiego. Hiszpanie od września 2018 roku rozegrali osiem spotkań, w których ponieśli tylko jedną porażkę. Rywale z jakimi się mierzyli nie budzą wielkiego respektu na papierze, ale mimo to wygrać z tymi zespołami też trzeba umieć. W każdym meczu od września reprezentacja Hiszpanii strzelała minimum jednego gola. Biorą "pod lupę" Włochów można zauważyć, że wpadli oni w lekki dołek. Wiem, że są to reprezentacje młodzieżowe i często zespoły te są chimeryczne, ale na przeciw Włochów nie będzie jakaś drużyna z drugiej, czy trzeciejI ligi europejskiej tylko utalentowana młodzież z Hiszpanii. Ostatnie osiem meczy Włochów to tylko dwa zwycięstwa z takimi drużynami jak Tunezja i Albania, czyli nie jakieś tuzy europejskiego futbolu. Podsumowując ten typ widzę w tym meczu zwycięstwo Hiszpanów, ale obawiam się, że Włosi mogą strzelić jedna bramkę, więc wybieram typ +1,5 gola dla Hiszpanii.
 
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Włochy - Hiszpania
Typ over 2,5 gola        
kurs 2  
buk: STS

Wydaje mi się że obie drużyny najlepszych swoich zawodników mają z przodu co powinno zaowocować wieloma bramkami.
Dodatkowo H2H pokazuje że w meczach między tymi zespołami pada dużo bramek.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Serbia - Austria

Serbia i powyżej 1,5 gola w meczu @2,52 betfan
Jovic strzeli i Serbia wygra @3,00 betfan


Spotkanie inaugurujące zmagania w grupie B. Faworytem jest zespół Serbii, która ma w swoich szeregach jedna z największych gwiazd tych mistrzostw, czyli Luke Jovic, który po kapitalnym sezonie we Frankfurcie został kupiony przez Real Madryt. Ciekawostką jest fakt, że obie drużyny grały w jednej grupie w eliminacjach do tego turnieju. W Austrii wygrała drużyna Serbii 1:3, natomiast w rewanżu w Serbii padł bezbramkowy remis. Serbia nie przegrała żadnego meczu w eliminacjach, wygrała 8  meczy, a 2 zremisowała i pewnie awansowała z pierwszego miejsca w grupie, natomiast Austria wygrała 7 spotkań, raz zremisował i poniosła 2 porażki, aby przyjechać na turniej musiała w barażach pokonać Grecję. Obie ekipy grały ze sobą czterokrotnie, oprócz wspomnianych meczy w eliminacjach, w dwóch pozostałych  raz wygrała Serbia 3:1, a w drugim padł remis 2:2. Kadrowo na pewno lepiej wygląda Serbia i dlatego postanowiłem pójść w ich stronę, innym ciekawym typem wydaje mi się tez opcja Jovic strzeli i Serbia wygra po @3,00 betfan, jednak postanowiłem zagrać według mnie bezpieczniejsza opcję.
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Niemcy - Dania  1/1   @  2.41 Fortuna

Nasi  zachodni  sąsiedzi  dysponują  potężna  siłą   w  tej  kategorii  wiekowej  do  czego  zdążyli  nas  przyzwyczaić. Bronią  tytułu  mistrzowskiego  z  2017  r.  zdobytego w  Polsce  i  są  nadal  jednym z  głównych  kandydatów do  wygrania tej imprezy. Oczywiście  nie  będzie  to  łatwe  zważywszy  że  Włosi jako  gospodarz  turnieju  też  mają  chrapkę  na  końcowy  sukces .
Mają  Niemcy  jednak  kim  straszyć i  na  dzisiejszą  potyczkę  powinno  to wystarczyć. Szczególnie  mocna  wydaje  się  formacja  obronna  oparta  na  zawodnikach  drużyn  które zobaczymy  jesienią  w  LM ( Leverkusen , Lipsk)  wspieranych  przez  kapitanów  takich  zespołów  jak  Hannover  czy  Stuttgart. Jeśli  dodamy  do  tego  że  obsada  bramki  jest  też  mocno solidna  to  cały  blok defensywy  może  być  trudnym  do ogrania  przez  Duńczyków.

W  przodzie  Niemcy  może  nie  mają  spektakularnych  nazwisk  ale  nie  powinno  być  to  jakimś  wielkim  problemem  skoro  wygrali  śpiewająco  swoją  grupę  eliminacyjną  z  10  pkt.  przewagi  nad drugą  Norwegią  i  bilansem  bramkowym  33:7.
Duńczycy  którzy  bezpośredni  awans  do  turnieju wywalczyli  wyprzedzając  między innymi  naszą  drużynę ( 1:3 Gdynia ; 1:1 Aalborg)  mogą  poszczycić  się  podobnymi  wynikami  ale  w  bezpośredniej  konfrontacji  lepszym  zespołem  według  mnie  będą  Niemcy  co  udowodnia  już  w  pierwszej  części  spotkania  kontrolując  jego  przebieg  w dalszej  fazie i pewnie wygrywając.
 
poziomka_z_pizdzichowa 123
Niemcy - Dania  1   @  1.62 Fortuna
Uważam że w tym meczu niespodzianki nie będzie, i bez problemu wygrają faworyci. Większość zawodników niemieckich, gra regularnie w bundeslidze.  Ostatnie 5 meczy naszych zachodnich sąsiadów, to 4 zwycięstwa oraz jeden remis. Natomiast zespół Danii jest co najwyżej przeciętny, w ostatnich 5 meczach przegrali trzykrotnie oraz dwukrotnie wygrali. Jeżeli chodzi o bezpośrednie pojedynki, to w 3 meczach trzykrotnie zwyciężali Niemcy
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Anglia U21 - Francja U21
Typ: X     
kurs 3,20 STS


Będzie to mecz teoretycznie dwóch najmocniejszych drużyn w tej grupie. Jednak pierwsze mecze na tych mistrzostwach pokazały, że faworyci nie zawsze wygrywają. Myślę, że będzie to zacięty pojedynek , który zakończy się remisem. Remis w tym meczu pozostawia obu ekipom sznsę na awans do półfinału w przypadku pewnych wygranych w dwóch pozostałych meczach grupowych. Przegrana drużyna praktycznie traci szansę na awans. Dlatego stawiam w tym meczu na remis a o awansie zadecydują mecze z Rumunią i Chorwacją.
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Belgia - Hiszpania  / Hiszpania over 2.5  gola  @ 2.58  Fortuna


Kieruje się bardzo prosta zasada proponując ten typ . Przy okazji omawiania spotkania Belgii z nasza drużyna zwróciłem uwagę na seryjna stratę 3 goli rywala w ostatnich meczach. Fakt ten potwierdzili nasi piłkarze aplikując przeciwnikowi dokładnie 3 bramki. Nad wyraz widać ze gra obronna Belgów to koszmar. Dlaczego wiec taka ekipa jak Hiszpania nie może powtórzyć wyczynu Danii, Francji, Rumunii czy tez naszego zespołu?. Potencjał na taka ewentualność na pewno po stronie Hiszpanii jest skarconej przez Włochów na dodatek , tak wiec nie tylko punkty są potrzebne ale również bramki mogą się liczyć w końcowym rozrachunku.


Być może śmiała to teoria bo ile meczy z rzędu można tracić ćwierć tuzina goli ale skoro jest to tak dużym mankamentem ciężko liczyć ze akurat w trakcie turnieju nastąpi szybka korekta na plus.
Nadal uważam ze większy potencjał Belgia ma w ofensywie niż obronie , w związku z tym nie wykluczam ze zdobędzie gola , natomiast siła napadu Hiszpanii w połączeniu z kłopotami obrony Belgów może zaowocować trzema trafieniami Spain będącej już na musiku....
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Hiszpania / over 2.5 gola @2,15 Fortuna
Hiszpania / over 3,5 gola @3,25 Fortuna
Hiszpania -1,5 handi @ 2,5 Fortuna 


Myślę, że mało kto w Belgii spodziewał się, że po pierwszym meczu będą mieli nóż na gardle i możliwe będzie odpadnięcie z turnieju. Słaby mecz z polakami potwierdził, że mimo na prawdę solidnego ataku w obronie wyglądają bardzo słabo. Patrząc na składy obydwu drużyn również widać sporo różnice, jesli chodzi ligi i kluby w których występują. W Hiszpanii Ceballos, Fabian Ruiz, Merino, Soler czy Oyarzabal, a w Belgii co najwyżej Lukebakio czy Verscharen. Taki potencjał w środku pola i z przodu przy obecnej obronie Belgów powinien zostać wykorzystany i poprowadzić Hiszpanów do rozegrania meczu o wszystko z Polakami. 


 
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Hiszpania - Belgia - wygrana gospodarzy - kurs 1.58, fortuna     

Hiszpania po porażce z Włochami nie może sobie pozwolić na kolejną wpadkę, która może oznaczać dla nich szybkie pożegnanie z turniejem. Belgia to najsłabsza drużyna w tej grupie i priorytetem będzie zdobycie 3 punktów. Potencjał kadrowy Hiszpanii jest dużo większy, dodatkowo mają więcej indywidualności jak Ceballos, którzy mogą przesądzić o końcowym triumfie.
 
R 114

rodzyn9125

Użytkownik
Anglia - Francja 
Francja Win
@ 2.85
Totolotek

Dla mnie zdecydowanie mecz dla Francuzów, wiadomo iż obie ekipy są docenione w Eurpoie jeżeli jednak chodzi o młodzieżówkę to trzeba uznać iż francuzi są tutaj nieznacznym faworytem. Spoglądając na kursy to dla mnie takie walenie w bambuko od bukmacherów. Potwierdzeniem moich słów z pewnością może być bilans bezpośrednich spotkań. Jedyne co mogło by mnie skusić na postawienie na Anglików to z pewnością mecze towarzyskie jednak są to mecze na innym poziomie co nikomu raczej nie muszę mówić.  
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik


Włochy U21 - Polska U21 Włochy wygrają do zera @2.15 STS

Jest to drugie spotkanie obu reprezentacji na tym EURO. Włochy po wygranej z Hiszpanią i świetną grą z przodu podejmą Polskę, która będąc underdogiem wygrała spotkanie z Belgią 3:2. W mojej opinii Polacy, chociaż zdobyli 3 bramki przeciwko Belgą, to nie mają mocnej ofensywy. Takie bramki jak ta Szymona w starciu z Włochami nie powinny mieć miejsca. Włosi grają agresywniej w obronie i podchodzą bliżej do przeciwnika, niż mieli to w zwyczaju zawodnicy Belgii. Bramka z rożnego zdobyta przez obrońcę. Trzecia bramka pokazała, że mamy groźne kontry, jednak ta akcja wyszła troszkę z błędu Belgów i też ta niespodziewana dla nich sytuacja (2:1) mogła wywrzeć presję na zawodnikach. Kownacki zagrał słabo w ostatnim spotkaniu i szczerze, myślę, że będzie podobnie w meczu z gospodarzami. Włosi będą częściej przy piłce od Polaków, a ich siła w ataku oraz silna fizycznie i doświadczona druga linia powinna dusić w zarodku akcje Polaków i nie dopuszczać do groźnych akcji skrzydłami. Włosi powinni gładko wygrać to spotkanie 2:0 / 3:0 stąd typ na ich wygraną do zera! POWODZENIA
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Hiszpania wygra i powyżej 1.5 gola w meczu @1.75    
sts

Dla mnie Hiszpanie to biorą. Polacy potrafili zdobyć trzy gole, to Hiszpanie uczynią to samo. Różnica w jakości jest ogromna, a ofensywa Hiszpanów z pewnością jeszcze lepsza od polskiej ofensywy. Dla Hiszpanii to mecz o być albo nie być na mistrzostwach. Porażka z Włochami, która nie zdziwiła mnie wcale, ponieważ Italia w swoim składzie ma bardzo ciekawe nazwiska. 
Biorąc pod uwagę, że Hiszpanie mają bardzo ciekawe nazwiska w ofensywie, a obrona Belgów nie pokazała nic przeciwko Polakom, to jestem spokojny o wynik. 
Belgowie w czterech ostatnich meczach tracili po trzy gole. Widać, że ich blok defensywny kuleje. Tacy zawodnicy jak Mayoral, Ceballos czy Ruiz mogą mieć ułatwione zadanie w pokonaniu bramkarza Belgów. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom