>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Narodów 2019 mężczyzn

Status
Zamknięty.
M 220

mm25

Użytkownik
Witam Gdzie grają Dziś Rosjanie? Bo chcę dać Rosje -1.5 seta kurs 1.60

temu pytam bo ważne i co myslicie rosja Lekko wygra?
Myśle dać jeszcze Kanadę i Niemców na win.
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Kanada -1,5 seta @1,60 TotolotekKoniec grania w Ottawie i wydaje się, że spacerek przed gospodarzami. Męczyli się z Niemcami, ale trzeba przyznać że nasi sąsiedzi zagrali naprawdę dobrze. Skład Serbów jest dla większości anonimowy. Zdecydowaną większość ataków wykonuje Dusan Petkovic którego plotki łączą ze Skrą Bełchatów. Reszta zawodników jest ze znacznie niższej półki. W Kanadyjczycy już od pierwszego weekendu grają praktycznie wszystkim co mają najlepsze. W stolicy ich kraju dołączył jeszcze nowy nabytek Asseco Resovii Nicholas Hoag i gra zespołu wygląda naprawdę dobrze. Moim zdaniem me powinni mieć kłopotów ze zdobyciem dziś 3 punktów. 
 
neutralny 432,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Portugalia (+1.5 seta) - USA - 1 @5.40 Fortuna

Dzisiaj trochę bardziej ryzykownie, ale co mi szkodzi. Słabe wyników Portugalczyków nie oddają ich potencjału. Podoba mi się ich gra mimo że przegrywają, grają ofensywną i efektowną siatkówkę. Niestety brakuje przy tym trochę umiejętności. Jednak jeśli dobrze wejdą w mecz i wyjdzie im kilka dobrych zagrań to potrafią napsuć krwi rywalom, co pokazało starcie z Bułgarami. Drugi weekend idzie im słabo i przyznam, że nie widziałem ich w akcji w ten weekend. Widziałem za to Amerykanów, którzy pomimo silnego składu grają wolno i apatycznie. Nie mieli większych szans z Włochami i Rosjanami. Stawiam, że Europejczycy postawią im jakiś opór i nie dadzą się zbić, jak w poprzednich meczach. Oczywiście mój typ jest bardzo ryzykowny, ale wierzę, że przy odrobinie szczęścia może się zakończyć powodzeniem. Dla mniej odważnych polecałbym handicapy punktowe przeciwko Amerykanom.
 
T 1,3K

termii

Użytkownik
cytat z dnia 9 czerwca 2019 10:52 przez mm25Witam Gdzie grają Dziś Rosjanie? Bo chcę dać Rosje -1.5 seta kurs 1.60

temu pytam bo ważne i co myslicie rosja Lekko wygra?
Myśle dać jeszcze Kanadę i Niemców na win.
W Rosji jest turniej.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Chiny - Polska

Chiny w ten weekend grają w kratkę. Po wygranym meczu do 0 z Bułgarią, następny przegrany do 0 z Francją. Teraz czas na Polskę, która jak już wiadomo w eksperymentalnym składzie. 
Polska w tym weekendzie również w kratkę. Na początek przegrana z Francją 3-1 a następnie wygrana z Bułgarią 3-1. 
Jak widać na papierze i statystycznie drużyny wyglądają podobnie. Chiny jak i Polska przegrana z Francją i wygrana z Bułgarią. Ratio setów takie samo. Chiny w setach 3-3, Polska w setach 4-4.
Liczę że Chińczycy ugrają chociaż seta.

Chiny - Polska powyżej 3.5 seta @1.80

oraz taki suchy typ warty rozważenia 

Suma punktów 42.5 w secie z najniższą ich liczbą (włącznie z 5 setem) poniżej 42.5 punktów @1.80

Oba typy z forBET
 
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Kanada - Serbia - liczba setów +3.5, kurs 1.49 fortuna    

Ważne spotkanie dla obu drużyn. Faworytem są Kanadyjczycy, ale według mnie Serbię jak najbardziej stać na ugranie minimum 1 seta. W ostatnich meczach Serbowie zawsze urywali minimum 1 seta - udała im się ta sztuka nawet z Rosją (2 sety) czy Niemcami (1 set) a Kanada wygrała na czysto tylko dwa mecze i w dodatku z dwoma prawdopodobnie najsłabszymi rywalami - Portugalia i Australia.
Spodziewam się tutaj wyrównanego boju w którym zwycięstwo faworyzowanych Kanadyjczyków nie jest sprawą oczywistą.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
USA - Argentyna - wygrana USA - kurs 1.35, STS     

USA nie za dobrze radzi sobie w ostatnim czasie, ale ich rywal wydaje się być idealny do przełamania. Argentyna ma na te chwilę serię 4 porażek, co jest najgorszym wynikiem na tle wszystkich drużyn i ich ostatnich meczów. USA dysponuje według mnie większym potencjałem kadrowym i jeśli marzą o TOP5 to muszą złapać dobrą formę i wygrywać spotkania z kategorii 'obowiązkowe'.
Można spróbować też handicap -1,5 seta i wygrana USA zapewne po kursie 1.60 / 1.70, ale aktualnie nie widzę go w ofercie bukmachera.
 
F 3

fifikosa

Użytkownik
cytat z dnia 13 czerwca 2019 14:58 przez lucaxx95USA - Argentyna - wygrana USA - kurs 1.35, STS

USA nie za dobrze radzi sobie w ostatnim czasie, ale ich rywal wydaje się być idealny do przełamania. Argentyna ma na te chwilę serię 4 porażek, co jest najgorszym wynikiem na tle wszystkich drużyn i ich ostatnich meczów. USA dysponuje według mnie większym potencjałem kadrowym i jeśli marzą o TOP5 to muszą złapać dobrą formę i wygrywać spotkania z kategorii 'obowiązkowe'.
Można spróbować też handicap -1,5 seta i wygrana USA zapewne po kursie 1.60 / 1.70, ale aktualnie nie widzę go w ofercie bukmachera.
USA nie musi być w top 5, ponieważ oni są gospodarzem final six, dlatego w sumie bardziej rotują zawodnikami
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Iran-Kanada
Typ: Iran -1.5 seta
Kurs: 1.45 STS

Iran u siebie podejmuje średnich Kanadyjczyków. Iran bardzo solidnie jak do tej pory, stracili tylji 5 setów w 6 spotkaniach. Mają za sobą swoją publikę, a każdy wie że u nich klimat na hali jest specyficzny do grania, głośny doping, wyzwiska u wyłącznie mężczyźni na trybunach.
Kanada na papierze wygląda solidnie: 4 wygrane na 6 meczów. Problem w tym że nie mieli za mocnych oponentów do tej pory,  nie grali jeszcze z min. USA, Polską, Brazylią, Włochami, Rosją czy Francją.
Myślę że Iran przed własną publiką nie da szans Kanadzie i zamknie mecz w max 4 setach.
Kurs 1.45 nie powala ale do dubla bardzo przyjemny.
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Rosja -1,5 seta @1,65 LvbetSkąd ten kurs? Nie wiem. Rosja przyjechała do Urmii w pełnym składzie, no dobra bez Michajlowa, ale w tej chwili Poletajew wydaje się być w lepszej formie. Rosjanie w poprzednim weekendzie nie stracili seta. Co prawda rywale nie byli najlepsi, ale mimo wszystko widać, że forma Sbornej zwyżkuje. Rosjanie są zmotywowani aby w Chicago obronić tytuł z przed roku zdobyty w Lille. Polacy do Iranu udali się w składzie delikatnie mówiąc... eksperymentalnym. Dla mnie wystawienie takiego składu na mega ciężki teren w Iranie jest wyraźnym znakiem że do Chicago lecieć nie chcemy. Skład jest niedoswiadczony, a rywale w Urmii naprawdę mocni. Do dwóch wymienionych dochodzi jeszcze Kanada, która jest w walce o Final Six i raczej się do tego zepnie, bo oni mają dużo łatwiejszą drogę do igrzysk niż my. Podsumowując, obawiam się, że Polacy z Iranu mogą wrócić z bilansem 0:3, a w meczu przeciwko mocnym Rosjanom nie widzę dla nich większych szans. 
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Polska suma punktów poniżej 85,5
kurs 1,80
STS

Popieram to co napisał marcinqal w poście wyżej z tym że mój typ idzie w stronę punktów zdobytych przez reprezentację Polski. Przed nami bardzo trudny mecz, być może najtrudniejszy z do tej pory rozgrywanych w ramach Ligi Narodów. Przeciwnik to uznana marka do której kadry na ten turniej zostali powołani najlepsi. Zresztą już poprzednie mecze w wykonaniu Rosjan pokazały jakim są silnym zespołem. podczas ostatniego bez straty seta odprawili Włochy,USA i Portugalię.
Portugalia przeciwko Rosji zdobyła zaledwie 61 punktów. To nie dziwi, bo jednak różnica co najmniej klasy pomiędzy zespołami jest.
Jeszcze mniej, bo 56 punktów zdobyli Amerykanie, lecz oni z racji rozgrywania finału u siebie gdzie mają zapewnione miejsce w top 6 do meczów podchodzą z pewnym dystansem.
Włosi w meczu przeciwko Rosjanom zdobyli również tylko 61 punktów. Jak widać linia na Polskę wystawiona dosyć wysoko. Trudny Irański teren na którym przyjdzie grać Polakom w nieco eksperymentalnym składzie również nie będzie nam sprzyjał.
 
neutralny 432,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Bułgaria - Australia
Australia (-1.5 seta) wygra @9.60 Fortuna
Australia +12.5 pkt. @2.25 Fortuna

Szalenie małe kursy bukmacherzy dali na Bułgarów, szukałem info na temat składów, czy zmian w drużynach i nic szczególnego nie znalazłem. Widziałem obie drużyny w akcji i grzechem byłoby nie spróbować pograć w stronę "Kangurów". Australia w ostatnich latach zrobiła wielki siatkarski krok do przodu, a w ostatnim starciu z Niemcami zagrali koncertowo. Bułgarzy natomiast troszkę "zjechali" w światowej hierarchii. Do tego w tej edycji Ligi Narodów wyglądają naprawdę słabo, a poziomem przypominają mi właśnie wyżej wymienionych Niemców. Typ oczywiście mocno optymistyczny, ale naprawdę sportowo nie widzę tu tak wielkiej przepaści między tymi drużynami, kursy mega zachęcające, aby poszukać niespodzianki. Handicap punktowy biorę w ciemno.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Iran - Kanada

Skład reprezentacji Iranu na turniej w Urmii (Iran):

Rozgrywający: Saeed Marouf, Javad Karimi, 
Atakujący: Amir Ghafour, Pouria Yali, 
Środkowi: Seyyed Mohammad Mousavi, Ali Shafiee, Ali Asghar
Montrar, Masoud Gholami. 
Przyjmujący: Milad Ebadipour, Farhad Ghaemi, Pouria Fayyazi,
Morteza Sharifi,
Libero: Mohammad Reza Moazzan, Mohammad Reza Hazratpour.


Skład reprezentacji Kanady na turniej w Urmii (Iran):

Rozgrywający: Brett Walsh, Adam Schriemer
Atakujący: Sharone Vernon-Evans, Ryan Sclater.
Środkowi: Lucas VanBerkel, Arthur Szwarc, Daenan Gyimah.
Przyjmujący: Nicholas Hoag,  Stephen Maar, Jason DeRocco, Brandon
Koppers.
Libero: Blair Bann, Steven Marshall.

W składzie Iranu chyba tylko jedna zmiana w porównaniu do zeszłego turnieju, wszyscy najlepsi gracze te drużyny w kadrze na najbliższe mecze. Irańczycy świetnie weszli w tegoroczną LN. Po 6 meczach wygrali aż 5 meczów i mają 16 punktów(drugie miejsce w tabeli). Rywale jednak zbyt mocni nie byli, nie najmocniejszy skład Włochów, wygrana nad Niemcami to chyba najbardziej cenne zwycięstwa jak do tej pory, no ale ciężko ukryć, że jest tam raczej dobra dyspozycja i gra się układa. Chwalony jest środkowy Seyed, dobrze gra przyjmujący Fayazi, raczej na swoim poziomie atakujący Ghafour i znany ze Skry Ebadipour, więc praktycznie każda pozycja wygląda dobrze, co potwierdza świetny bilans 5-1, jest jeszcze Marouf, no ale jak dotąd rywale nie najmocniejsi.
Kanada do Iranu wyruszyła bez swojego kapitana Perrina oraz bez środkowego Vigrassa. Trzeba przyznać, że są to już poważne osłabienia. Obaj zawodnicy to ważne elementy swojej drużyny, to podstawowi gracze swojego kraju. W dotychczasowych meczach grali bardzo dużo, prawie wszystko co mogli i byli ważnymi elementami układanki Kanadyjskiego zespołu, wnoszącymi sporą liczbę punktów. Należy odnotować także brak podstawowego rozgrywającego Sandersa, ale to nie pierwszyzna, on nie gra od początku tej edycji LN. Kanada w tabeli wysoko 4 zwycięstwa i 2 porażki - 6 miejsce z 12 punktami. Ogrywali jednak najpewniej finalnie zespoły, które skończą na dnie tabeli czyli Portugalię, Australię i zespoły, które znajdą się pewnie nie wiele wyżej czyli Argentynę i Niemców. Gra Kanady raczej nie powala przegrali z Bułgarią oraz z Serbią, która jednak nie gra w najmocniejszym składzie, tego meczu nie powinni przegrać, a jednak przegrali. Co do pozytywów tego zespołu to dobra forma atakującego Vernona, który ostro ciągnie tam atak. Zdobywa dużo punktów i po prostu gra dobrze, jest mocnym punktem swojego zespołu i nie zawodzi. Jak zawsze dobrze wygląda przyjęcie, a raczej nazwiska które widnieją w zespole z Ameryki Północnej, nawet bez Perrina para Hoag-Maar wygląda mocarnie. 
Moim faworytem są jednak Irańczycy, grają siebie, grają dobrze, są w pozytywnych emocjach, do tego Kanada bez Perrina i Vigrassa, Kanada, która nie pokazała do tej pory wybitnej siatkówki. Iran do tej pory stracił mało setów tylko 5 w 6 spotkaniach, w tym 3 stracili w przegranym meczu z Brazylią, a więc w pozostałych 5 meczach tylko 2 sety. Kanada jednak ma swoje atuty, zagrywka Hoaga, Evansa, do tego dobra gra tego drugiego. Kanada obecnie w setach 15-9 więc myślę, że w tym meczu padnie dość popularny wynik 3:1 dla Iranu.
Iran 3:1 @3.10 FORTUNA     (3:0)


Rosja - Polska

Prawdopodobny skład reprezentacji Rosji na turniej w Urmii (Iran):

Rozgrywający: Kobzar, Kovalev.
Atakujący: Poletaev, Zemchenok.
Środkowi: Vlasov, Kurkaev, Iakovlev, Philippov, 
Przyjmujący: Volkov, Kliuka, Voronkov, Podlesnykh.
Libero: Martynyuk, Golubev.


Skład reprezentacji Polski na turniej w Urmii (Iran):

Rozgrywający: Grzegorz Łomacz, Marcin Janusz
Atakujący: Dawid Konarski, Łukasz Kaczmarek.
Środkowi: Norbert Huber, Karol Kłos, Jakub Kochanowski.
Przyjmujący: Tomasz Fornal, Bartosz Kwolek, Piotr Łukasik, Artur
Szalpuk, Aleksander Śliwka. 
Libero: Jakub Popiwczak, Jędrzej Gruszczyński.

Nie udało mnie się znaleźć składu Rosjan na turniej w Iranie, ale po dwóch weekendach gdzie grali dokładnie takim samym składem raczej ciężko przypuszczać, że dojdą jakieś wzmocnienia i pewnie będzie dokładnie taka sama kadra jak ostatnio. Rosja przegrała tylko pierwszy mecz z Francją, a teraz ma cały czas aktualną serię 5 zwycięskich meczów. Do tego świetny turniej w Ufie gdzie wygrali 3 mecze i każdy w stosunku setów 3:0. Pokazali świetną solidność. Świetny Kliuka, bardzo dobry Poletaev do tego zawsze niebezpieczny Volkov i ogólnie młody, świeży skald Rosjan gra dobrze, skutecznie. Należy to odnotować i docenić, ale ja nie robiłbym z nich takich faworytów. Grają lepiej niż na początku LN, popełniają na pewno mniej błędów, ale na początku przegrali z Francją bez Bena, Ngapetha a za to z Patrym i Clevenotem, którzy tam w tym meczu zdziobywali dla swojego kraju najwięcej punktów, czyli jednak można. Na pewno można ruszyć ten zespól, jak każdy inny. 
W naszej drużynie mamy dobrego rozgrywającego, solidny środek, Konara na ataku i po raz pierwszy w tej edycji LN Kaczmarka nazwiska, które z pewnością mogą podjąć i podejmą walkę z Rosją. Można narzekać na przyjęcie, że nie ma Bednorza, że jest nie doświadczona grupa na tej pozycji, ale my chyba ich trochę nie doceniamy. Mamy dobrych defensywnych przyjmujących takich jak Śliwka, Kwolek, którzy jeśli do spółki z Popiwczakiem postarają się o dobre przyjęcie to będący w dobrej dyspozycji Konarski na ataku czy Kochan, Kłos, Huber w ofensywie myślę, że darzą sobie radę. Według mnie mamy tu fajny, solidny skład, który z Rosją może powalczyć skutecznie o zwycięstwo i mamy pole do manewru jeśli chodzi o zmienników, bo ciężko przewidzieć jaka para na przyjęciu chociażby jutro będzie tą optymalną parą, na ataku czy środku również wchodzący, ktokolwiek by nim był ma predyspozycję do tego aby podnieść poziom gry naszej reprezentacji. Na ten moment nie jesteśmy faworytami, ale mamy skład, który może mocno jutro postawić się Sbornej, to na pewno.
Polska powyżej 85.5 @1.85 FORTUNA    (87)
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Proszę was, chyba nie wierzycie, ze polska ma szanse z Rosją. Rosjanie będą zagrywka strzelać w lukasika jak w kaczki, ogladalem mecze Rosjan, masakra jeżeli wyjdą tan zmotywowani tak w wcześniejszych meczach to nie ma co zbierać. Raczej nie odpuszcza bo z Polska maja zatargi. Śliwka przyjmie, ale co dalej ? Jego kiwki to nie na poziom ligi narodów.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 13 czerwca 2019 23:34 przez zabix00Proszę was, chyba nie wierzycie, ze polska ma szanse z Rosją. Rosjanie będą zagrywka strzelać w lukasika jak w kaczki, ogladalem mecze Rosjan, masakra jeżeli wyjdą tan zmotywowani tak w wcześniejszych meczach to nie ma co zbierać. Raczej nie odpuszcza bo z Polska maja zatargi. Śliwka przyjmie, ale co dalej ? Jego kiwki to nie na poziom ligi narodów.
Niech pierwsze To Rosjanie przyjma nasza zagrywke. Bo takie drewnioki będą mieli ogromne problemy z naszym flotem. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Zna ktoś skład Serbów na mecze w Brazylii?szperałem na ich stronie federacji ,ale nie doszukałem się żadnej wzmianki o tym kto się wybrał w tę podróż
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Serbowie grają w Portugalii.
 

TEHNIČARI: NIKOLA JOVOVIĆ (ZIRAT BANKAŠI ANKARA, TURSKA) I VUK TODOROVIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD).

KOREKTORI: DRAŽEN LUBURIĆ (HALKBANK ANKARA, TURSKA), DUŠAN PETKOVIĆ (SORA, ITALIJA) I BOŽIDAR VUČIĆEVIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD).

LIBERA: NEVEN MAJSTOROVIĆ (KRAJOVA, RUMUNIJA) I NIKOLA PEKOVIĆ (PARTIZAN).

BLOKERI: PETAR KRSMANOVIĆ (GAZPROM JUGRA SURGUT, RUSIJA), ALEKSANDAR OKOLIĆ (PAOK SOLUN, GRČKA) I STEVAN SIMIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD).

PRIMAČI: LAZAR ĆIROVIĆ (PADOVA, ITALIJA), MILAN KATIĆ (BELHATOV, POLJSKA), MIRAN KUJUNDŽIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD) I DAVID MEHIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD).
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Co do meczu Polska - Rosja to ja tez poszedlem w strone Polakow na czysto, a co bedzie to zobaczymy. Denerwuje mnie to ze prawie wszyscy sie na tej grupie zadowalaja tym co graja Ruscy, uwazacie ze sa tak apotega juz po 2 TYGODNIACH, prosze was ... moze i ten mecz wygraja ale robic z nich nie wiadomo kogo. Okay grali dobrze u siebie i nie stracili seta, ale grali z Wlochami ktorzy byli 2 skladem bez gwiazd, grali z amerykanami ktorzy wystawili zawodnikow ktorzy niektorzy graja na universytecie a w dodatku grali z Portugalia. Co mozna powiedziec o naszych orlach to ze nie wiadomo jaki sklad, ale Vital wiedzac ze gramy z ruskimi wystawi chlopakow ktorzy zazwyczaj nie pekaja, czyli mozna spodziewac sie Konara, Sliwke, Szalpuka,Klosa, Popiwczaka w 1 skladzie a jesli taki bedzie to prosze was bardzo daje szanse 50/50. Ruscy  maja 1-szy sklad ale co jak im nie wyjdzie i zaczna sie zmiany, kto wejdzie? Skra juz w LM ruszyla ruskich i widac bylo co sie dzieje. To bedzie wyrownany mecz sadze ze 5-setowy a szansze daje 50/50. Sborna jest silna jak im idzie to ale jak ktos gra z nimi wyrownany mecz to wyglada to juz roznie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom