>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

League of Legends - MSI 2019

T 4,5K

tofik015

Użytkownik


Za nami już kilkanaście meczy i wyłonienie drużyny z 1 miejsca grupy A rundy wstępnej, która przeszła dalej do play in eliminacji. Co do grupy B to rozegrane zostały po 2 mecze i o wygraną grupy powinno się rozstrzygnąć pomiędzy DetonatioN FocusMe a Vega Squadron. Poziom wszystkich drużyn wydaje się wyrównany z małym wskazaniem na te wcześniej wymienione zespoły i na plus trzeba zaliczyć, że potrafią zaskoczyć wyborami niestandardowymi postaciami co pokazali w dwóch rozegranych już meczach. Na jutro warte uwagi patrząc na kursy będą moim zdaniem:



 



DetonatioN FocusMe - INTZ e-Sports Match 1 - DFM wygra, kurs 1,72



DetonatioN FocusMe - INTZ e-Sports Match 2 -   DFM wygra, kurs 1,77



(fortuna)



INTZ obecnie dwie porażki. W początkowych etapach nawet radzili sobie dobrze, lecz końcowe nie wychodziły dobrze. Wybory postaci też standardowe i pytanie, tylko czy coś mają przygotowane aby zaskoczyć bo jeśli nie to trochę może być im ciężko aby coś ugrać, zwłaszcza przy starcie 0-2 gdzie może ich motywacja trochę podupaść. DFM natomiast jest bardziej doświadczone a skład znacząco się nie zmienił od play in mistrzostw gdzie również występowali z nie najgorszym skutkiem jak na słabszą drużynę tam obecnych. Potrafią zagrać również mniej standardowymi postaciami jak ziggs czy kayle albo sona taric co pokazali już dotychczas. Dla mnie w każdym z elementów DFM wydaje się być trochę lepsze a ich celem jest wyjście i w tych meczach muszą wygrać aby nie być zależnym od rywali, czyli głównie Vega Squadron  
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
cytat z dnia 4 maja 2019 21:07 przez tofik015


Za nami już kilkanaście meczy i wyłonienie drużyny z 1 miejsca grupy A rundy wstępnej, która przeszła dalej do play in eliminacji. Co do grupy B to rozegrane zostały po 2 mecze i o wygraną grupy powinno się rozstrzygnąć pomiędzy DetonatioN FocusMe a Vega Squadron. Poziom wszystkich drużyn wydaje się wyrównany z małym wskazaniem na te wcześniej wymienione zespoły i na plus trzeba zaliczyć, że potrafią zaskoczyć wyborami niestandardowymi postaciami co pokazali w dwóch rozegranych już meczach. Na jutro warte uwagi patrząc na kursy będą moim zdaniem:



 



DetonatioN FocusMe - INTZ e-Sports Match 1 - DFM wygra, kurs 1,72✅



DetonatioN FocusMe - INTZ e-Sports Match 2 -   DFM wygra, kurs 1,77✅



(fortuna)



INTZ obecnie dwie porażki. W początkowych etapach nawet radzili sobie dobrze, lecz końcowe nie wychodziły dobrze. Wybory postaci też standardowe i pytanie, tylko czy coś mają przygotowane aby zaskoczyć bo jeśli nie to trochę może być im ciężko aby coś ugrać, zwłaszcza przy starcie 0-2 gdzie może ich motywacja trochę podupaść. DFM natomiast jest bardziej doświadczone a skład znacząco się nie zmienił od play in mistrzostw gdzie również występowali z nie najgorszym skutkiem jak na słabszą drużynę tam obecnych. Potrafią zagrać również mniej standardowymi postaciami jak ziggs czy kayle albo sona taric co pokazali już dotychczas. Dla mnie w każdym z elementów DFM wydaje się być trochę lepsze a ich celem jest wyjście i w tych meczach muszą wygrać aby nie być zależnym od rywali, czyli głównie Vega Squadron  



Oba mecze zgodnie z przewidywaniami. Następne spotkania to już o dostanie się do głównego turnieju. Faworyci, czyli Flash Wolves oraz Team Liquid "powinni" wygrać w systemie do 3 wygranych, lecz przy takich śmiesznych kursach nie ma sensu grać zwłaszcza przy nieprzewidywalnym i zazwyczaj agresywnie grającym PVB z TL, czy jak poradzi sobie FW w trochę zmienionym składzie od mistrzostw. Do tego plusem underdogów na pewno będzie już rozegranie meczów w turnieju przez co może być im trochę łatwiej "wejść" od początku w spotkanie
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
 

Piątek 10.05.2019



SK Telecom T1 - G2 Esports  - G2 wygra, kurs 3,40 (STS)



Turniej rozpoczyna się od mocnego starcia. Bardzo jestem ciekaw tego meczu jak będzie wyglądał, ale na początek patrząc na kursy dość spora rozbieżność nad którą obojętnie nie mogę przejść. Obecne SKT po zmianach składu wydaje się bardzo mocne co w lidze udowodnili, lecz na ostatnich mistrzostwach Chiny i Europa udowodniły już, że potrafią ogrywać zespoły z Korei. G2 po przyjściu capsa również w swoim regionie pokazali na co ich stać i tutaj na tym turnieju są w stanie walczyć o najwyższe cele. Biorąc pod uwagę składy i grę w swoich ligach to ciężko tutaj wskazać jednoznacznie faworyta. Przewagę SKT powinno mieć na dolnej alei bo Perkz dopiero od tego sezonu tam gra a Mata z SKT wydaje się lepszy od Mikyx. Na innych pozycjach reszta jest na podobnym poziomie i również tutaj mam na myśli capsa, który na przeciwko siebie będzie miał Fakera. Natomiast plusem po stronie G2 będzie wiele możliwości niestandardowych taktyk i wyborów postaci jakich mogą użyć, pokazując to już niejednokrotnie w lidze. Dla mnie kursy powinny być bardziej wyrównane, zwłaszcza przy systemie do 1 wygranej i stylu G2 jaki mogą zaprezentować, zaskakując czymś rywali



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
cytat z dnia 8 maja 2019 22:17 przez tofik015


Piątek 10.05.2019



SK Telecom T1 - G2 Esports  - G2 wygra, kurs 3,40 (STS)



Turniej rozpoczyna się od mocnego starcia. Bardzo jestem ciekaw tego meczu jak będzie wyglądał, ale na początek patrząc na kursy dość spora rozbieżność nad którą obojętnie nie mogę przejść. Obecne SKT po zmianach składu wydaje się bardzo mocne co w lidze udowodnili, lecz na ostatnich mistrzostwach Chiny i Europa udowodniły już, że potrafią ogrywać zespoły z Korei. G2 po przyjściu capsa również w swoim regionie pokazali na co ich stać i tutaj na tym turnieju są w stanie walczyć o najwyższe cele. Biorąc pod uwagę składy i grę w swoich ligach to ciężko tutaj wskazać jednoznacznie faworyta. Przewagę SKT powinno mieć na dolnej alei bo Perkz dopiero od tego sezonu tam gra a Mata z SKT wydaje się lepszy od Mikyx. Na innych pozycjach reszta jest na podobnym poziomie i również tutaj mam na myśli capsa, który na przeciwko siebie będzie miał Fakera. Natomiast plusem po stronie G2 będzie wiele możliwości niestandardowych taktyk i wyborów postaci jakich mogą użyć, pokazując to już niejednokrotnie w lidze. Dla mnie kursy powinny być bardziej wyrównane, zwłaszcza przy systemie do 1 wygranej i stylu G2 jaki mogą zaprezentować, zaskakując czymś rywali



 



 



 



Popieram i dodam że sam zagram jeszcze singla na G2 w meczu z IG i sądzę, że przynajmniej jeden mecz powinni ugrać przy kursach ponad 3 zysk jakiś będzie. Oczywiście to jest LoL i mecz mogą przegrać zwłaszcza że jest to BO1 ale po takim kursie aż grzech nie zagrać. G2 przez wielu uważanych jest za faworytów całego turnieju obok właśnie SKT oraz IG z którymi zmierzą się już pierwszego dnia zmagań grupowych więc sporo będzie można się dowiedzieć na temat formy faworytów. 



 



 



G2 vs Invictus Gaming - G2 wygra kurs 3.15 ✅



G2 vs SKT T1 - G2 wygra kurs 3.15 ⛔



 Kursy z BETFAN



 



ed. delikatny ale zawsze zysk :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 0

rewolta

Użytkownik


SK Telecom T1 - G2 Esports  - G2 wygrało swój pierwszy mecz, dziś jeszcze zmierzą się z równie wymagającym rywalem a więc Invictus Gaming.



Mecz dopiero o 16 w tym momencie każda z drużyn rozegra już swój pierwszy mecz na turnieju, obecnie wiemy ,że G2 Esport ładnie wpasowało się w ten turniej, być może nie stompowali drużyny koreańskiej, ale cały czas prowadziła grę, mądry draft i klasyczna kompozycja ( do której wcale zespół z Europy nas nie przyzwyczaja) może napawać optymizmem.



Wunder robił różnicę na górze zobaczymy jak sprawdzi się w meczu z faworytami turnieju, ja jestem pozytywnie nastawiony do tego meczu szczególnie ze względu na format rogrywek (Bo 1 )



 



Kurs już spadł ale nadal warto pograć 



G2 Esports - Invictus Gaming ---&gt; G2 win 2.8
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik


Trochę innego przebiegu meczu G2 vs SKT się spodziewałem i tutaj jestem zaskoczony na plus, że aż w takim stylu G2 wygrało. Co do jutrzejszych meczy proponuję:



SK Telecom T1 - Invictus Gaming - IG wygra, kurs 1,66



Kurs już zleciał z 1,84 ale i tak nadal uważam kurs za duży, zwłaszcza po dzisiejszym dniu. Z PVB się pobawili i mecz był na krawędzi, ale z G2 pokazali klasę i oprócz jednej akcji na początku meczu, mieli wszystko pod kontrolą i głównie dominowali. SKT natomiast z G2 łatwa porażka a wygrana na przeciętnie prezentujące się FW jakoś mnie nie przekonuje w meczu z IG. Styl który pokazuje i narzuca IG będzie również niewygodny dla SKT i po prostu mogą się nie odnaleźć dobrze w nim a przy takich wykonawcach, którzy są w IG (szczególnie Theshy ale i każdego można by wymienić) to zadanie będzie bardzo trudne jeśli mecz dla SKT się dobrze nie ułoży od samego początku.



Warte jeszcze rozważenie jest



Flash Wolves - G2 Esports - G2 wygra, kurs 1,4



Krótko mówiąc FW jedna ze słabszych ekip po przegranej w słabym stylu z TL i SKT. G2 jeden z głównych faworytów i jakoś nie widzę wielkich szans jeśli FW jakoś wybitnie mecz nie wyjdzie a G2 jakoś bardo nie zawali
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
cytat z dnia 10 maja 2019 21:47 przez tofik015



Trochę innego przebiegu meczu G2 vs SKT się spodziewałem i tutaj jestem zaskoczony na plus, że aż w takim stylu G2 wygrało. Co do jutrzejszych meczy proponuję:



SK Telecom T1 - Invictus Gaming - IG wygra, kurs 1,66 ✅



Kurs już zleciał z 1,84 ale i tak nadal uważam kurs za duży, zwłaszcza po dzisiejszym dniu. Z PVB się pobawili i mecz był na krawędzi, ale z G2 pokazali klasę i oprócz jednej akcji na początku meczu, mieli wszystko pod kontrolą i głównie dominowali. SKT natomiast z G2 łatwa porażka a wygrana na przeciętnie prezentujące się FW jakoś mnie nie przekonuje w meczu z IG. Styl który pokazuje i narzuca IG będzie również niewygodny dla SKT i po prostu mogą się nie odnaleźć dobrze w nim a przy takich wykonawcach, którzy są w IG (szczególnie Theshy ale i każdego można by wymienić) to zadanie będzie bardzo trudne jeśli mecz dla SKT się dobrze nie ułoży od samego początku.



Warte jeszcze rozważenie jest



Flash Wolves - G2 Esports - G2 wygra, kurs 1,4 ✅



Krótko mówiąc FW jedna ze słabszych ekip po przegranej w słabym stylu z TL i SKT. G2 jeden z głównych faworytów i jakoś nie widzę wielkich szans jeśli FW jakoś wybitnie mecz nie wyjdzie a G2 jakoś bardo nie zawali


IG to co zrobiło w meczu z SKT to nawet nie wiem jak nazwać. Pierwszy inhibitor w 12 min a gra w 16 na profesjonalnej scenie i to SKT z Fakerem ? Ciekawe jak po takiej porażce zareagują. Niby mentalnie Korea jest mocna i na pewno będą rządni rewanżów, ale z tyłu głowy może to im siedzieć. Co do G2 to spodziewałem się łatwiejszego pojedynku, ale nie zawsze wszystko idealnie wychodzi.



Na jutro proponuję:

SK Telecom T1 - G2 Esports - G2 wygra, kurs 2,13(fortuna) ✅



G2 raz wygrało już i to dość łatwo a po ostatnim starciu z IG będzie wiele niewiadomych po stronie SKT. W innych meczach G2 zrobiło swoje, chociaż na FW z problemami to mimo wszystko biorąc pod uwagę ich już wcześniejszy mecz i starcia na IG to kursy powinny być co najmniej na równi jak nie minimalnie na G2. Korea jest nadal przeceniana i dobrze im tylko idzie jeśli mają wszystko pod kontrolą a z takimi drużynami jak G2 czy IG jest im dużo trudniej grać pod względem stylu jak i dużymi umiejętnościami zawodników tych zespołów.



Myślałem jeszcze aby może na TL postawić przeciwko SKT bo w sumie nie grają jakoś źle, tylko mam obawy, że za spokojnie będą grać i trochę jednak za słabo. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Świetnie się ogląda mecze tych topowych drużyn, a na mecz między skt1 i IG to brak mi słów, nie do pomyślenia, żeby mecz między takimi drużynami skończył się już w 15 minucie! Ogólnie IG ostatnio gra jak jakaś zautomatyzowana drużyna - zero emocji, przychodzimy, siadamy, wygrywamy i wracamy trenować :D. Teraz po tych meczach to cięzko coś konkretnego obstawić.
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Jeden z lepszych turniejów w historii przyszło nam oglądać. Co do dzisiejszego dnia to G2 z PVB fatalna gra i błędne decyzje, krótko mówiąc spora niespodzianka nie umniejszając przy tym dobrej gry PVB. W następnym meczu z SKT po fatalnym początku myślałem, że już będzie koniec i po prostu nie jest dzień G2. Na szczęście jednak dla mojego typu potrafili się podnieść i zagrać dobrze wykorzystując choćby minimalne błędy rywali



Co do jutrzejszego dnia to nie ma co grać "faworytów" bukmacherów po 1,1-1,3 a takie są kursy na jutro. Najbardziej rzucił mi się w oczy mecz:

Phong Vu Buffalo - Team Liquid - PVB wygra, kurs 3,57 (fortuna), na sts 2,8 ⛔



Faworytem nieznacznym według mnie będzie TL, ale na fortunie zdecydowanie przesadzili z kursem. PVB już nie jednym sprawiło problemy( IG w pierwszym meczy czy wygrana z G2). Do stracenia nic nie mają a zagrać dobrze potrafią i na pewno będą trochę uskrzydleni po wygranym starciu z G2. TL pierwszy dzień dobry w ich wykonaniu ale dwa następne czyli razem 4 mecze łatwo oddane i w tym na teoretycznie słabsze FW. Po dzisiejszym dniu kursy na PVB powinny być w granicach 2,3-2,5  





Ciekawie wyglądają również kursy na FW (4,3 fortuna) z SKT, gdzie również uważam, że są dość mocno przesadzone. Jak na potencjał FW to ostatnie ich 4 mecze były niezłe, 2 wygrane( TL,PVB), 2 przegrane(G2 i z IG postawili duży opór) a SKT jakoś świetnie się nie prezentuje i może nie tylko z G2 i IG przegrają. SKT na pewno faworyt, lecz wpadki się już zdarzają mocniejszym jak G2 czy problemy IG z FW, więc szanse i w tym meczu nie będą bardzo małe



Z jutrzejszych spotkań raczej bym ominął stawianie na kogoś z IG-G2 gdzie z jednej strony jak ktoś ma pokonać IG to tylko G2 jest w stanie a z drugiej IG potrafi zrobić wszystko i ciężko przewidzieć jak się gra potoczy



 

 
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
G2 coraz bliżej IG. Gdyby nie tak mocna kaisa to mogłoby inaczej się to potoczyć. Liczę na ich finał i mam nadzieje, że G2 tam powalczy na pełnym dystansie BO5.  Co do innych meczów to liczyłem więcej po PVB a najbardziej na ich agresywny styl a poza pierwszą udaną akcją dalej brakło dalej pójścia za ciosem. FW słabiutko dzisiaj, bardzo niestabilna drużyna. TL tylko ze słabszymi drużynami coś gra a z lepszymi to kompletne porażki. Na jutro ciężko coś fajnego znaleźć, jedynie może do czegoś można dołożyć: 



SK Telecom T1 - Invictus Gaming  - IG wygra, kurs 1,44 (fortuna)   ⛔



Wydaje się, że IG będzie chciało skończyć z kompletem zwycięstw fazę grupową i szczególnie na mecz SKT nie odpuszczą a jak nie odpuszczą to dla SKT musiało by wiele pozytywnych sytuacji się zdarzyć żeby skończyć ten wygraną z tak dobrze dysponowanymi rywalami 
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Ostatni dzień fazy grupowej bardzo namieszał i pojawiło się więcej pytań, wątpliwości niż odpowiedzi. W pierwszym spotkaniu IG wygra, tylko kursy nawet na 3:0 to okolice 1,4-1,5(sts,fortuna). Z jednej strony to mało bo gdzieś tam gorsza mapa może się trafić ( porażka z SKT na koniec czy duże problemy z FW czy PVB) a z G2 TL potrafiło wygrać na koniec, ale też z drugiej strony IG było nieosiągalne nawet dla G2 i SKT w jednej mapie więc tym bardziej takie TL wielkich szans nie ma, co zresztą pokazały mecze w fazie grupowej pomiędzy tymi drużynami. Kursy w okolicach chociaż 1,6 można zagrać ale poniżej w granicach 1,4 to raczej nie warto biorąc wszystko pod uwagę.



Co do drugiego półfinału to jeśli pominąć ostatni dzień to na G2 można by było śmiało stawiać, ale po wygranej SKT z IG i dwóch porażkach G2 ze słabszymi zespołami ciężko przewidzieć jak ten mecz w systemie BO5 się potoczy.  Mimo wszystko kursy 3,5 (sts)   na G2 według mnie są zbyt duże i można za drobne spróbować zagrać      . Z jednej strony SKT jakby trochę się rozkręcili na koniec, ale z drugiej to przegrali już 2 razy na G2 i sądzę, że jeszcze G2 czymś zaskoczy a ich forma ostatniego dnia to po prostu gorszy dzień i półfinał w ich wykonaniu będzie na pełnej motywacji, koncentracji, bez niepotrzebnych zagrań czy głupich błędów.
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
cytat z dnia 15 maja 2019 20:50 przez tofik015
Ostatni dzień fazy grupowej bardzo namieszał i pojawiło się więcej pytań, wątpliwości niż odpowiedzi. W pierwszym spotkaniu IG wygra, tylko kursy nawet na 3:0 to okolice 1,4-1,5(sts,fortuna). Z jednej strony to mało bo gdzieś tam gorsza mapa może się trafić ( porażka z SKT na koniec czy duże problemy z FW czy PVB) a z G2 TL potrafiło wygrać na koniec, ale też z drugiej strony IG było nieosiągalne nawet dla G2 i SKT w jednej mapie więc tym bardziej takie TL wielkich szans nie ma, co zresztą pokazały mecze w fazie grupowej pomiędzy tymi drużynami. Kursy w okolicach chociaż 1,6 można zagrać ale poniżej w granicach 1,4 to raczej nie warto biorąc wszystko pod uwagę.



Co do drugiego półfinału to jeśli pominąć ostatni dzień to na G2 można by było śmiało stawiać, ale po wygranej SKT z IG i dwóch porażkach G2 ze słabszymi zespołami ciężko przewidzieć jak ten mecz w systemie BO5 się potoczy.  Mimo wszystko kursy 3,5 (sts)   na G2 według mnie są zbyt duże i można za drobne spróbować zagrać  . Z jednej strony SKT jakby trochę się rozkręcili na koniec, ale z drugiej to przegrali już 2 razy na G2 i sądzę, że jeszcze G2 czymś zaskoczy a ich forma ostatniego dnia to po prostu gorszy dzień i półfinał w ich wykonaniu będzie na pełnej motywacji, koncentracji, bez niepotrzebnych zagrań czy głupich błędów.




Co za szalony, widowiskowy turniej :) TL wygrywa na IG gdzie po fazie grupowej jednej mapy wielu by nie dało jakichkolwiek szans. Nie wiem co tu z IG się stało bo to nawet słabszym dniem nie można nazwac a TL zagrało po prostu dobrze i wykorzystywali błędy przeciwników. Natomiast dzisiaj G2 z SKT fantastyczny, nieprzewidywalny pojedynek a ostatnia mapa to taka wisienka na torcie już od samego draftu aż po samą końcówkę. W finale G2 zostało samo z tej 3 wielkich faworytów i cudów po raz kolejny to trochę za dużo na jeden turniej. Jak na Amerykę to już osiągnęli świetny wynik a umiejętnościami trochę odstają od G2 a taki mecz jak z IG raczej im się może nie przydarzyć, dlatego proponuje:



G2 wygra, kurs 1,45

G2(-1,5), kurs 1,85

kursy STS



Na fortunie jeszcze jest fajny kurs na 3:0 dla G2 po kursie 5,25. Za drobne można spróbować, lecz G2 jest bardzo nieprzewidywalne w obie strony więc mogą oddać jakąś mapę, ale do zera ich wygrana również jest realna
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
cytat z dnia 18 maja 2019 20:08 przez tofik015





Co za szalony, widowiskowy turniej :) TL wygrywa na IG gdzie po fazie grupowej jednej mapy wielu by nie dało jakichkolwiek szans. Nie wiem co tu z IG się stało bo to nawet słabszym dniem nie można nazwac a TL zagrało po prostu dobrze i wykorzystywali błędy przeciwników. Natomiast dzisiaj G2 z SKT fantastyczny, nieprzewidywalny pojedynek a ostatnia mapa to taka wisienka na torcie już od samego draftu aż po samą końcówkę. W finale G2 zostało samo z tej 3 wielkich faworytów i cudów po raz kolejny to trochę za dużo na jeden turniej. Jak na Amerykę to już osiągnęli świetny wynik a umiejętnościami trochę odstają od G2 a taki mecz jak z IG raczej im się może nie przydarzyć, dlatego proponuje:



G2 wygra, kurs 1,45  

G2(-1,5), kurs 1,85  

kursy STS



Na fortunie jeszcze jest fajny kurs na 3:0 dla G2 po kursie 5,25  . Za drobne można spróbować, lecz G2 jest bardzo nieprzewidywalne w obie strony więc mogą oddać jakąś mapę, ale do zera ich wygrana również jest realna


Brawo G2 :)

Krótko mówiąc pogrom i pokaz siły. Jednak jakim cudem TL znalazło się w finale zamiast IG, zwłaszcza po tym co G2 na nich pokazało to pozostanie bez odpowiedzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Dzięki :)

Turniej jeden z najlepszych jak nie najlepszy w historii. Mnóstwo zaskoczeń, rekordowe zakończenia map, dużo walki w większości pojedynkach a co do mistrzostw to zapowiadają się jeszcze lepiej, tylko do tego czasu ligami trzeba będzie się zadowolic
 
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
@tofik015 Jak wyglądają nagrody za wygranie MSI, jednego ze splitów czy mistrzostw? Bo w porównaniu z innymi esportami LOL ma chyba tych turniejów wyjątkowo mało (2 splity w roku, MSI i mistrzostwa świata, tyle co kojarzę).
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
@gram_dla_beki Co do MSI 2019 pula nagród i podział wygląda tak:
Łączna pula nagród MSI będzie składać się z podstawowej kwoty 250 000 dolarów oraz 25% zysków z całkowitej sprzedaży skórek Zdobywcy Alistara i totemu.



Oto zestawienie wysokości nagród według pozycji zajętych na MSI 2019:

  • Mistrz: 40%
  • Miejsce drugie: 20%
  • Miejsca trzecie i czwarte: po 10%
  • Miejsca piąte i szóste: po 5%
  • Miejsce siódme: 2,5%
  • Miejsca ósme i dziewiąte: po 1,5%
  • Miejsca dziesiąte i jedenaste: po 1,25%
  • Miejsca dwunaste i trzynaste: po 1%




Poza pulą nagród zespoły biorące udział w turnieju otrzymają wynagrodzenie zależne od sprzedaży ich ikon w grze. Ikony będą dostępne od 30 kwietnia 2019 r. do 11 czerwca 2019 r., a 50% zysków ze sprzedaży tych ikon trafi do odpowiednich drużyn.
opisane na stronie:

https://eu.lolesports.com/pl/artykuly/Opis-wydarzenia-Mid-Season-Invitational-2019



Za tegoroczny split LEC było to chyba 200 tysięcy euro
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Misfits - exceL eSports - Misfits, kurs 1,36
exceL eSports - Splyce - Splyce, kurs 1,33
AKO - 1,81 (fortuna)

Pierwszy tydzień sezonu letniego za nami i można stwierdzić, że excel wydaje się być jedną z najsłabszych drużyn. Do tego grona dodałbym jeszcze Rogue które mimo wszystko po dużych zmianach w składzie jakoś wiele lepiej się nie prezentuje i Vitality, które od końca poprzedniego splitu się kompletnie posypali. Wracając do moich typów, excel będzie się mierzyć z zespołami które mają potencjał, umiejętności a także chęci aby zająć wysokie miejsca na koniec splitu i dzięki temu spróbować dostać się/ułatwić sobie drogę do mistrzostw świata. Krótko mówiąc wielkich szans tutaj excel nie widzę z taką grą jak tydzień temu a przeciwnicy wtedy byli łatwiejsi

Co do innych meczów to ciężko coś sensownego wybrać bo wiele ekip oprócz G2 wydaje się wyrównanych i które mogą zaskoczyć. Trochę przesadzone wydają się kursy na Misfits (2,55) w meczu z Origen, dla mnie koło 2,2 powinno być
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom