>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata U-20 w Piłce Nożnej Polska 2019 [ 23.05-15.06.2019]

Status
Zamknięty.
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Ekwador - Korea Południowa
Typ: 1
Kurs 1,95
Bukmacher: STS
Wydaje mi się, że limit szczęścia reprezentacji Korei wyczerpał się podczas ich meczu ćwierćfinałowego, w którym w doliczonym czasie gry doprowadzili do remisu. Piłkarze Korei mogą dodatkowo czuć się bardziej zmęczeni i nie być w stanie wytrzymać pełnych 90 minut meczu. Drużyna Ekwadoru od pewnego czasu gra bardzo przyjemnie dla oka i przede wszystkim skutecznie. Sądzę, że mimo gorszego początku turnieju drużyna trenera Celico ma już za sobą kryzys. Świadczą o tym: wygrana z niemającym sobie równych w grupie Urugwajem, oraz pogromcami faworytów do zwycięstwa w całym turnieju turnieju, czyli USA. Uważam, że mocno podbudowani Ekwadorczycy nie mają się czego bać i od początku ruszą na swoich rywali, spychając ich do defensywy. Ciekawym typem (kurs ok. 2.50) może być więc również zwycięstwo Ekwadoru do przerwy.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
W pierwszym meczu półfinałowym MŚ U20 reprezentacja Ukrainy zmierzy się z Włochami. Nasi wschodni sąsiedzi mając mnóstwo dogodnych sytuacji wygrali w 1/4 z Kolumbią tylko 1:0. Warto dodać, iż ukraińska defensywa w tym turnieju jest bardzo szczelna - raptem 3 stracone bramki. Praktycznie wszystkie spotkania z ich udziałem kończyły się przewagą jednej bramki (wyjątkiem jest mecz z Panamą) oraz z Nigerią. Włosi ostatnio dość zaskoczyli i zagrali dość otwartą piłkę z Mali i ostatecznie skończyło się aż 4-2. Jednak poprzednie spotkania Azurri zazwyczaj nie obfitowały w sporą liczbę bramek. Jest to spotkanie półfinałowe, tak więc oba zespoły zapewne wyjdą z nastawieniem by nie stracić bramki i czyhać na ew. kontry. Ciężko wskazać w tym spotkaniu zdecydowanego faworyta. Mecz o sporą stawkę, tak więc myślę iż racjonalnym typem będzie under bramkowy.

under 2,5 @ 1,45 sts

 
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Ukraina - Korea
Ukraina @2,80 STS

Po fazie grupowej Ukraina stała się moim faworytem do końcowego tryumfu. Liczyłem na nich w meczu z Włochami i się udało.
Korea to bardzo duża niespodzianka w finale. W meczach z Japonią, Senegalem i Ekwadorem nie byli stawiani w roli faworyta i tak samo jest teraz - minimalnym faworytem są Ukraińcy. 
Również uważam, że to Ukraina sięgnie po mistrzostwo. Podoba mi się ich dobra gra w defensywie. Co prawda Włosi pokonali raz bramkarza Ukrainy, lecz weryfikacja Var tę bramkę anulowała. W zespole Ukrainy podoba mi się ich wola walki. Przeżywają każde zagranie, każdy wynik. Po prostu należy im się ten Puchar.
Ekwadorowi w meczu z Koreą zabrakło szczęścia. Zawodnicy z Ameryki Południowej byli lepsi w tamtym spotkaniu, lecz to Azjaci uplasowali się w finale. Ogólnie rzecz biorąc, to Korea w każdym w swoich meczach Play Off była ekipą słabszą, a mimo to odrobina szczęścia i niezła gra w defensywie pozwoliła grać dalej. Uważam, że w finale to szczęście się zakończy i będą musieli cieszyć się z drugiego miejsca.
A teraz ciekawostka. Panama w meczu z Ukrainą oddała jeden celny strzał na bramkę, jeden strzał oddali Kolumbijczycy w światło bramki Ukrainy i jeden strzał poleciał w światło bramki Ukrainy w meczu z Włochami. Może to świadczyć tylko o bardzo dobrych szykach defensywnych.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Finał + mecz o 3 miejsce

Moim zdaniem sobotni finał będzie dla Ukraińców. Ich występ w finale nie jest wielka niespodzianką, już od fazy grupowej prezentowali się bardzo solidnie. Tracą też bardzo mało bramek. Z drugiej strony ekipa Korei Pld i ich obecność może juz być zaskoczeniem. W półfinale wyeliminowali faworyzowany Ekwador, wcześniej rozegrali szalony mecz z Senegalem gdzie uśmiechnęło się do nich szczęście.

W piątkowym meczu o 3 miejsce faworytami powinni być Włosi jednak rożnie to bywa z nastawieniem drużyn do tych finałów pocieszenia..
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Korea - Ukraina - gol Korei, kurs 1.56, fortuna     

Ukraina jest faworytem do wygrania finału, ale Korea już od fazy grupowej pokazuje, że rola niefaworyta im jak najbardziej odpowiada.
Zacznijmy od sensacyjnego awansu z fazy grupowej, gdzie udało im się wyjść z 2 miejsca i wykopać poza turniej faworyzowaną Portugalię, następnie wygrana z Japonią (tutaj akurat poziom był równy), no i kolejna niespodzianka, bo awans z również faworyzowanym Senegalem po niesamowitym meczu - prawdopodobnie najlepszym na tym turnieju. Ostatnia niespodzianka to awans z Ekwadorem, który był na papierze drużyną lepszą, a mimo to nie dał rady z dobrze zorganizowaną Koreą.
Ten mecz to dla mnie 50/50, obie drużyny stać na min. 1 gola i na awans. 
 
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Mistrzostwa Świata U20 - Play Offy Sobota mecz o 3 miejsce 14.06.2019 20:30
Włochy U 20 - Ekwador U 20
Typ: Ekwador U 20
Fortuna : 2,90


Poprzedni typ na mecz półfinałowy pomiędzy Włochami a Ukrainą udało się wytypować bezbłędnie.. mam nadzieje że i tym razem tak dobrze pójdzie. Na tapetę zabrałem mecz o 3 miejsce pomiędzy młodzieżową reprezentacją Włoch i Ekwadoru. Włochy w meczu półfinałowym ulegli Ukrainie, która moim zdaniem zdobędzie Mistrzostwo Świata. Mecz ten był w zasadzie wyrównany a o awansie przesądził tylko jeden gol. Ekwador po dobrym meczy uległ Korei Południowej mimo, że przeważał w całym meczu a w ostatniej akcji doliczonego czasu mógł doprowadzić do wyrównania jednak na drodze stanął bardzo dobrze broniący na tym turnieju bramkarz Korei. Ekwador przez cały Mistrzostwa prezentował się naprawdę solidnie i zasługiwał na awans do finału. Myślę że powalczą z drużyną Włoch o zdobycie miejsce na podium i im się to uda! Powodzenia.  
 
R 573,6K

rjastrzab

Użytkownik
Ukraina - Korea Płd
under 2,5
Kurs 1,45 STS

W meczach turniejowych na poziomie gry o medale wyniki z dużą liczba bramek zdarzają się rzadko. I tak też wydaje mi się, że będzie w finale. Mecze półfinałowe już pokazały, że przede wszystkim należy zadbać o własne tyły,  a jak uda się coś strzelić to końcowy sukces jest blisko. W turnieju obie ekipy z przewagą meczów underowych i jednym radosnym spotkaniem bramkowym. Ukraina 4:1 z Panamą, a Korea 2:2 i 3;3 po dogrywce z Senegalem. Jednak finał to inny poziom i defensywa odegra główną rolę. Typuję under 2,5 gola
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Włochy - Ekwador

Na tapetę biorę mecz o 3 miejsce. Przeanalizowalem sobie jak przebiegały mecze o 3 miejsce w ostatnich TURNIEJACH MŚ U20. Dwa lata temu 3 miejsce zdobyli właśnie Włosi po wygranej 4:0 z Urugwajem. Oczywiście są to zupełnie inne zespoły, ale chodzi mi bardziej o podejście do meczu, bo niektórzy mogą powiedzieć, że Włosi sobie brązowy medal oleja. A nic bardziej mylnego, co pokazuje rok 2017. Mnie bardziej interesuje jednak liczba goli strzelanych w takich meczach. Kojarzą mi się one zawsze z lekkim rozluznieniem, więcej ofensywy a mniej defensywy. I tak w 2015 roku padł wynik 3:1. W 2013 roku padł wynik również 3:1. A w 2011 także 3:1 :) Także jak widać w takich meczach pada sporo goli. Ekwador na tym turnieju pokazał trochę ofensywnej, fajnej gry. Dobrze się to oglądało. Brakło trochę skuteczności, ale może teraz coś wpadnie. Włosi też mają potencjał ofensywny i nie będą raczej preferowac kunktatorstwa akurat w tym meczu. 

Typy:
Over 2.5 gola i BTTS 
Over 3.5 gola. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Włochy - Ekwador 
poniżej 2,5 gola
Kurs: 1.85 STS
W jutrzejszym meczu o 3 miejsce nie spodziewam się wielu bramek. Obie drużyny w 4 z 6 rozegranych meczów zanotowały under 2.5 bramek. Włochy z Ekwadorem miały okazję się mierzyć również w początkowej fazie turnieju. Mecz nie obfitował w dużą ilość celnych strzałów, a jedyna bramka została strzelona z rzutu karnego. Ostatnio Włosi oddali zaledwie jeden celny  strzał w półfinale z Ukrainą, a Ekwador w meczu z Koreą był raził nieskutecznością, dlatego w jutrzejszym spotkaniu nie spodziewam się wymiany ciosów, a raczej skupienia się przez obie ekipy na defensywie.
 
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ekwador - Włochy under 1.5 gola @3.60 Fortuna   

Moim zdaniem w tym starciu nie wpadnie wiele goli. To zawsze jest mecz o stawkę i medal mistrzostw świata. Ekwadorczycy świetnie wyszkoleni technicznie, ale rażą nieskutecznością, natomiast Włosi grają, jakby uczyli się starego włoskiego stylu, który polega wyłącznie na defensywie, bo poza starciem z Mali ich wyniki bramkowe wyglądają mizernie, jak i sama gra w ataku. Obie drużyny są już zmęczone turniejem i ciężko będzie o jakąś finezyjną i piękną grę, a jeśli tego braknie to może być również ciężko o gole. Strzelaniny raczej nie będzie i osobiście nie liczę również, na jakieś porywające widowisko, bo obie drużyny chyba liczyły na finał. Ostateczny wynik typuję na 0-0 i dogrywkę.
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Ukraina - Korea Płd
1 połowa : liczba goli (przedziały)
Typ: 0
Kurs: 2,25
STS

Końcówka turnieju to dla młodych chłopaków musi być prawdziwa męczarnia. Spotkania rozgrywane nawet w godzinach wieczornych charakteryzowały się wysokimi temperaturami i burzowym powietrzem. Ciężko się oddycha w takich warunkach. Jeszcze ciężej gra, gdy ma się dodatkowo w nogach cały turniej na pełnych obrotach. W sobotę w Łodzi znów ponad 30 stopni przez cały dzień. Środek Polski będzie rozdzielał front atmosferyczny, który sprawi, że powietrze w tej części kraju będzie stało. Spodziewam się bardzo ciężkich warunków dla obu zespołów. Do tego finał, mecz w którym każdy będzie bał się zaryzykować. Cel nr 1 w takich meczach: zabezpieczyć tyły. Oba zespoły również pokazały w tym turnieju, że świetnie bronią. Zatem bez bramek do przerwy i pewnie w końcówce o zwycięstwie zadecyduje przygotowanie fizyczne. Tutaj już widzę większe szanse dla Ukrainy.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Ukraina - Korea Południowa
Sobota 15.06.2019   godz. 18:00
Typ: Zwycięzca  Ukraina   
Kurs: 1,80   STS
Stawiam na to, że mistrzem świata U20 zostanie Ukraina. Moim zdaniem będzie to wyrównany mecz ale z końcowego wyniku cieszyć się będzie Ukraina. Korea miała trochę szczęścia dochodząc aż do finału tego turnieju. Nie oznacza to, że jest drużyną słabą, ale jednak Ukraina jest nieco lepsza. Obrona Ukrainy nie pozwoli na stratę wielu bramek. Jeżeli już to najwyżej jedną a strzelić też napewno coś strzelą. Dlatego w ostatecznym bilansie Ukraina powina zdobyć mistrzostwo wygrywając różnicą jednej lub dwóch bramek a w przypadku remisu myślę, że w rzutach karnych tym razem szczęście uśmiechnie się do Ukrainy.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Ukraina wygra przynajmniej jedną połowę @1.80      
Sts

Taki zakład grałem w meczu z Włochami, gdzie Ukraina wygrała skromne 1:0. Więcej można poczytać tutaj: KLIK
Zespół Ukrainy jeszcze nie doznał porażki na tym turnieju. Jeden remis w meczu z Nigerią. Od początku imprezy radzą sobie bardzo dobrze i pokazują, że zasługują na ostateczny triumf. 
Sporą niespodzianką jest obecność Korei Południowej. Sporo farta mieli w tamtym spotkaniu, że Ekwador nie wykorzystał dogodnych okazji. Z Senegalem musieli gonić wynik, a wyrównali w doliczonym czasie gry . Z Japonią również mieli mieli szczęście, ale wykorzystali to co powinni wykorzystać. Teraz czas na finał i starce z solidną Ukrainą. Nie będę przytaczał tego co pisałem przed mecze z Włochami, bo wszystko jest na poprzedniej stronie. 
Reasumując, z przebiegu Mistrzostw, to właśnie Ukraina prezentuje się lepiej pod wieloma względami, zaś Korea miał póki co więcej szczęścia, co nie znaczy, że można ich lekceważyć. 
 
power30 18K

power30

Forum VIP
W spotkaniu o brązowy medal MŚ U20 Włosi zmierzą się z Ekwadorczykami. Dla Południowo-amerykańców będzie to okazja do rewanżu za mecz z fazy grupowej, gdzie górą byli Azurri którzy wygrali 1:0. Obie reprezentacje przegrały swoje półfinałowe przegrały tylko jedną bramką, tak więc były to wyrównane spotkania. Włosi tylko w 2 spotkaniach pokryli over bramkowy (2,5) - z Mali oraz z Meksykiem. Grają dość wyrachowany futbol - po strzelonej bramce cofają się pod własne pole i czyhają na kontry. Również tylko 2 2 spotkaniach Ekwadorczyków pokryto tę linię bramkową. Jest to mecz o medal, tak więc oba zespoły na pewno ostrożnie podejdą do tego meczu. Spodziewam się wyrównanego spotkania, w którym padną maksymalnie 2 bramki.

under 2,5 @ 1,9 sts
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Ukraina - Korea Płd.
u 1,5 2,35 
DW 0-0 5,0
DW do przerwy 0-0 2,0 STS


Nie będę dużo pisać, te mistrzostwa, jak większość imprez młodzieżowych stoją na nędznym poziomie piłkarskim. Skład top 4 to żart, ofensywa tych ekip to totalne zero. Wczorajszy mecz o dużo niższym ciężarze gatunkowym pokazał, jak wygląda gra o stawkę w tym turnieju. Dziś dla 90% tych zawodników to szansa na największy sukces do końca kariery, więc stres będzie niesamowity. Gry w piłkę nie będzie, asekuracja, defensywa i walka. Poza tym obie drużyny słabe ofensywnie. Jak dla mnie 1-0 w którąś stronę to absolutny maks, ale stawiam na 0-0 i dogrywkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom