>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

STS daje 40pln jeśli zalogujesz się pierwszy raz przez aplikacje mobilną między 07-10.06.2019

cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik


Dotychczas nie korzystałeś z aplikacji STS? Sprawdź akcję, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie, z okazji nadchodzących meczów eliminacyjnych EURO 2020 z udziałem Reprezentacji Polski! Pobierz najnowszą wersję apki STS w dniach 7-10.06.2019, zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć odbioru vouchera. Czeka na Ciebie 40 PLN! Proste? No to do dzieła!

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 40 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 120 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

https://www.sts.pl/pl/bonusy/#eliminacyjne-emocje-rzdz-1

Zieloności!
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Z tego co zauważyłem to do obrotu tego bonusa liczą się tylko i wyłącznie wygrane zakłady.
Przegrane kupony nie są zaliczane bynajmniej u mnie nic się nie zmienia jeśli chodzi o obrót środków bonusowych
Też tak macie, może jest taki punkt w regulaminie a go nie zauważyłem ?

edit: nie doczytałem, nawet w pierwszym poście jest o tym informacja.
można usunąć
 
Do góry Bottom