>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

8. Grand Prix Francji [21 - 23 czerwca 2019]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Francji 2019

Piątek, 21 czerwca ▶
#1 Trening ▶ 11:00
#2 Trening ▶ 15:00

Sobota, 22 czerwca ▶
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00

Niedziela, 23 czerwca ▶
#Wyścig ▶ 15:10

 



Informacje o torze:
Nazwa toru: Circuit Paul Ricard
Lokalizacja: Le Castellet, Francja
Pierwsze Grand Prix: 1971
Długość toru: 5.842 km
Liczba okrążeń: 53
Kierunek jazdy: Prawoskrętny
Całkowity dystans wyścigu: 309.690 km
Rekord okrążenia: Valtteri Bottas (2018) - 1:34.225



Zapraszam do dyskusji!
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Francji- kwalifikacje

Malo czasu wiec będzie krótko kilka typów. Od początku weekendu chodzi za mna typ na Bottasa. Widać ze jest pozytywnie naladowany po wpadce w Kanadzie i tutaj bedzie chciał sie pokazać. Stac go by zrobić kuku Lewisowi w kwalach. Obaj kierowcy mimo slabego balansu auta radzą sobie lepiej niz Czerwoni i jak przyznaja kierowcy Ferrari nie wszystkie poprawki działają jak powinny. Zostaje jeszcze P3 na dopracowane. Sam Vettel ma tutaj sporo do udowodnienia i bedzie sie staral byc jak najblizej Merca. Bardzo dobrze spisuje sie tutaj McLaren chociaż kierowcy mówią ze jeszcze jest sporo miejsca na poprawę bede ich stawiał przeciwko Renault bo wydaje mi się ze francuski team nie będzie szybszy w kwalach mimo bardzo pozytywnych odczyc podczas pierwszych dwóch treningów. Wiec tak.

Bottas win kurs 2.5  
Vettel 1-3 kurs 1.75  
Norris-Ricciardo 1 kurs 1.75  
Sainz-Hulkenberg 1 kurs 1.55  
STS.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze jeden typ. Taki z garunku patriotycznego. Chodzi o parę RWR. Dzis Russell z problemami jednostki napedowej. Przejechał tylko 4 okrazenia w P3 ze względu na spadek mocy. Na ten moment nie wiadomo mi jak to poważna sprawa. Licze ze Robert moze to dziś wykorzysta bo nie jest napewno gorszym kierowcą od talentu z GB ja na to wskazują wyniki i kursy.

Russell-Kubica 2
Kurs 3.15  
STS
PS. Ręce opadają co sie tam dzieje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Daniił Kwiat rozpocznie GP Francji z końca stawki
Kwiat otrzymał przed weekendem we Francji kompletnie nową jednostkę napędową, składającą się z silnika spalinowego, turbosprężarki, MGU-H, MGU-K, układu magazynowania energii oraz elektroniki sterującej. Rosjanin przekroczył tym samym regulaminową pulę ICE, MGU-K, układu magazynowania energii oraz elektroniki sterującej. Ponieważ kara związana z wymianą przekracza 15 pozycji na starcie, w niedzielę kierowca Toro Rosso będzie musiał ustawić swój bolid na ostatnim polu.

Russell otrzyma karę cofnięcia na starcie wyścigu we Francji
Podczas trzeciego treningu kierowca Williamsa zgłaszał spadek mocy silnika. Jeszcze w trakcie zajęć mechanicy stajni z Grove przystąpili do badania problemów. Po przeglądzie technicznym uznano, że konieczna będzie wymiana dwóch elementów jednostki napędowej. Przed kwalifikacjami w FW42 Russella znalazły się nowy układ magazynowania energii oraz elektronika sterująca. Będą to trzecie egzemplarze tych części użyte w trakcie bieżącego sezonu. W związku z tym na Brytyjczyka zostanie nałożona kara cofnięcia na starcie, wynosząca piętnaście pozycji.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


GP Francji - wyścig, niedziela 15:10
Norris - Sainz
Kurs: 2.00
  
Bukmacher: Betsson/STS/Millenium/Betfan

Mam takie preczucie, ze w wyscigu to Sainz bedzie tym kierowca, ktory bedzie wyzej. Po pierwsze jest bardziej doswiadczony i mlodego moze zjesc trema po tak znakomitym wyniku w kwalifikacjach. Przypomnijmy, ze duet McLarena wystartuje do wyscigu z 5 i 6 pola. Dodatkowo Hiszpan zawsze swietnie startuje i moze juz na samym poczatku nam sie tutaj troche przebic do przodu. W wyscigu zawsze trzeba brac wyzsze kursy bo tych nizszych nie oplaca sie grac ze wzgledu na ponoszone ryzyko.

GP Francji - wyścig, niedziela 15:10
Russel - Kubica
Kurs: 1.30
  
Bukmacher: Betsson/STS/Millenium/Betfan

Powiem tak. Ktory Kubicy by nie startowal to i tak Russel bedzie od niego wyzej. Golym okiem widac, ze mlody ma lepszy bolid i pozycja startowa nie ma tutaj znaczenia. Jesli sie Williams nie rozleci to Brytyjczyk zapewne bedzie wyzej od Polaka. Smutne ale niestety prawdziwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Francji- wyścig
Vettel-Verstappen 1  
Kurs 2.1
STS

Kwalifikacje nie udane dla Seba ale Czerwoni tutaj są szybsi od Redbulla. Myślę ze Vettela mimo ze rusza z P7 stać by przyjechać przed Maxem.

Sainz 1-10
Norris 1-10
Riccardo 1-10
ako 2.7  
STS

McLaren tutaj bardzo szybki na kazdej mieszance, obaj kierowcy dobrze sie tutaj prezentuja. Podobnie Ricciadro, mimo ze odstaje troche od tej dwojki to myślę ze stać go na punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
soczy 606

soczy

Użytkownik
cytat z dnia 23 czerwca 2019 14:07 przez ranczo0123 

GP Francji - wyścig, niedziela 15:10
Russel - Kubica
Kurs: 1.30
  
Bukmacher: Betsson/STS/Millenium/Betfan

Powiem tak. Ktory Kubicy by nie startowal to i tak Russel bedzie od niego wyzej. Golym okiem widac, ze mlody ma lepszy bolid i pozycja startowa nie ma tutaj znaczenia. Jesli sie Williams nie rozleci to Brytyjczyk zapewne bedzie wyzej od Polaka. Smutne ale niestety prawdziwe.
Russel jakby nie musiał wymieniać skrzydła to objechałby Kubice. Panu Kierowcy już się opony kończyły.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 23 czerwca 2019 16:46 przez soczy

Russel jakby nie musiał wymieniać skrzydła to objechałby Kubice. Panu Kierowcy już się opony kończyły.
Bo Pan Kierowca tak sprytnie pojechał, że Pan Russell jakby sie nie pchał na siłę do mijania to by sobie skrzydła nie uszkodził
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wraz z dzisiejszym finishem GP  Francji kończę z oglądaniem Formuły. Dla mnie to wszystko już jest bez sensu, fakt, że cieszę się z każdego zwycięstwa Hamiltona, bo mu zawsze kibicowalem, ale formuła z królowej sportów stała się jednym wielkim gow* **. Jaki sens ma oglądanie wyścigu, gdzie walka jest tylko o 3 miejsce, bo pierwsze dwa są znane, jaki sens ma ten sport jeśli jeszcze 10 lat temu dubloeanych było max 4 kierowców, a teraz jest 12. Te wyścigi są co raz słabsze i w 100% popieram to co nie dawno powiedział Felipe Massa. Na moje to powinny w F1 zrobić jakieś s limity albo wprowadzić coś wzór Salary Cap na części to i owo... Przecież chyba każdy z nas chciałby obejrzeć wyścig, gdzie o zwycięstwo będzie się bilo 7,8 kierowców, a nie dwóch, a czasem nawet nie ma tych dwóch, bo jest tylko jeden zwycięzcą znany przed wyścigiem. Szkoda, że to tak wygląda i mam nadzieję, że coś z tym zrobią. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom