>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NBA Playoffs 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
I co z tego? On nie grał miesiąc , a powrót jego jest brany pod uwagę od miesiąca. Wystarczy jedna słabsza kwarta gsw w ciągu trzech męczy i po zawodach. Tego już się nie da wyciągnąć, nawet z jordanem w prime przegrsliby, bo sa słabsi jako drużyna. Przed finałem dałbym sobie rękę uciąć za gsw, ale kto mógł przewidzieć brak powrotu duranta, kontuzje Thompsona i brak formy reszty? Nikt. Nikt jeszcze nie wybrał trzy razy z rzędu ligi i tak razem też nie wygrają. Dla mnie trzeba walić w cholerę kasy na Toronto w game 4. Khawi ich zajedzie
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
cytat z dnia 9 czerwca 2019 00:54 przez eryk93I co z tego? On nie grał miesiąc , a powrót jego jest brany pod uwagę od miesiąca. Wystarczy jedna słabsza kwarta gsw w ciągu trzech męczy i po zawodach. Tego już się nie da wyciągnąć, nawet z jordanem w prime przegrsliby, bo sa słabsi jako drużyna. Przed finałem dałbym sobie rękę uciąć za gsw, ale kto mógł przewidzieć brak powrotu duranta, kontuzje Thompsona i brak formy reszty? Nikt. Nikt jeszcze nie wybrał trzy razy z rzędu ligi i tak razem też nie wygrają. Dla mnie trzeba walić w cholerę kasy na Toronto w game 4. Khawi ich zajedzie
Dla mnie nie warto ,bo marnym kursie brać Toronto.Ja pobieram Gsw po dobrym kursie.Durant nie wróci jeszcze nie ma szans.Za to jest Curry który coś mi ponad 30 ,Play rzuci swoje bo po kontuzji nie ma sladu i Goldeny  biora minimalnie mecz.Value jak dla mbie dobre na ekipe Currego.
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Buki pogłupiały. Jeszscze wczoraj na zwycięstwo Toronto było 1,65. Wygląda na to, że Durant będzie grał po aktualnie faworytem bukmacherów jest GSW...
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet

Iguadala under 8,5 pkt kurs 1,7 (2/10)   (5)
Gasol over 6,5 zbiórki kurs 1,75 (2/10)   (8)
Lowry over 4,5 zbiórki kurs 1,91 (2/10)   (4)

Stawiam na defens. Obrona przede wszystkim. Nawet z Durantem będzie ciasny mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
F 265

fcporto1992

Użytkownik
To sie porobilo w finale 3-1 dla Toronto chyba malo kto sie spodziewał ze tak to będzie wyglądało ale kontuzje skomplikowały golden drogę do 3 z rzędu zwycięstwa ale jakoś nie wierze ze skończy sie tak łatwo 4-1. Wydaje mi sie ze dziś pójdą na całość i przedłuża swoje szanse 
Gsw win kurs 1.90 sts  
Gsw i over 215pkt kurs 3.35 sts  
Zagralbym Curry over ale nie wiem jak z tym Durantem w końcu jeśli zagra to może byc ciężko ale czuje ze gsw pójdzie na całość i sypnie pkt
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
eryk93 jak tam w cholerę uwalone pieniadze  na Toronto ,Leonard ich zjadł?  co sie stało? Tak to jest jak chłopcy nie mają zielonego pojęcia o nba ;)curry i klay ich zjadł,następny mecz bedzie ciężki dla GSW ale są w stanie zrobić game7
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Chłopie byli jedną piłkę od zakończenia serii a ty piszesz że Curry i Thompson ich zjedli...sami się zjedli od stanu 103:97 i zaprzepaścili szansę na świętowanie mistrzostwa. Dalej są faworytem, tym bardziej że Looney też nie dogral końcówki spotkania. Warriors zrobili 20 trójek przy 8 dla gospodarzy. To znaczy że zdobyli 36 punktów więcej z dystansu. Do każdego spotkania trzeba się przygotować a tutaj nie bylo do końca pewne czy Durant zagra, ile zagra, w jakiej jest kondycji. Na pewno rozruszal ich atak i też chłopaki nabrali pewności siebie. Końcówkę Toronto zawalilo i może sobie pluć w brodę. A na pewno Leonard, ktory miał okazję napisać kolejną historię, ale fatalnie rozegrali ostatnią akcję meczu i tak to się zakończyło.

Dalej paleczka jest po stronie Toronto jeżeli będą cierpliwi i nie pozwolą na tyle trafień z dystnsu to biorą ten mecz w Oakland. Mają przewagę fizyczną i pod koszem co widać. Dobrze przekazują krycie i wykorzystują słabe punkty GSW w obronie. Kto wytrzyma trudy pojedynków w obronie ten zwycięży. Teraz jest czas na analizę rywala i wyciąganie wniosków. Żadnych zaskoczen ze składem nie będzie.
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Jedną nogą chyba nie bo to jest nba w minute moze sie  bardzo duzo zdarzyć.Po co gadać farmazony ze walić pieniądze pieniądze Toronto jak nie było żadnego sensu w tym  becie. W seriach trzeba grać na  dogi i taką prawdą Siakam zawiódł po całości Ten 6 mecz bedzie niezwykle ciężko do wytykowania I chyba trzeba jakiegoś zawodnika poszukać że zrobi over ,na pierwsZy rzut oka podoba mi się gasol ;)
 
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Witam,

Mój pierwszy post w dziale NBA. Rzadko gram w basket, ponieważ nie śledzę za bardzo i średnio się znam, ale dzisiaj postanowiłem, że zagram mocniej (jak na moje warunki). Dlaczego?
Ano dlatego, że przegrana Golden State to dla nich koniec, a po drugie nie wygrali jeszcze żadnego meczu finałowego we własnej hali i nie przekonuje mnie to, że nie ma Duranta, w Toronto wygrali już dwa razy...

Mimo, że sercem za toronto, by zdobyli sobie mistrzostwo po raz pierwszy, tak jak wczoraj st. louis w nhl, to jednak tym razem zagram na chłodno, a jak będzie zobaczymy...

Dzisiejszy typ:
Golden State @1,69 LV BET
  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet

Toronto win kurs: 2,3 (4/10)   

Przewaga fizyczna i zdrowotna po stronie gości. Jak dobrze popracują nad trójkami Warriors i dadzą radę znowu w obronie to kończymy. Mam tylko nadzieję, że nie zrobią kupy w majty i nie spalą się psychicznie w końcówce.

Leonard over 2,5 trójki kurs: 2,62 (3/10)   

Kawhi ostatnio nie mógł się wstrzelić, więc teraz ponad 30 walnie. 6-8 prób z dystansu odda także liczę na jego pewną rękę.

Cousins under 11,5 pkt kurs: 1,83 (3/10)   

Boogie nie wyrobi znowu fizycznie. W obronie to sito, także Kerr da szansę Bogutowi. Mam nadzieję, że Looney jednak zagra to ograniczy jeszcze bardziej czas na parkiecie dla Cousinsa. Przy ciasnym wyniku i underowym za wiele nie pomoże.

Iguadala over 4,5 zbiórki kurs: 1,91 (2/10)   

Iggy lubi takie mecze. Presja dużo, intensywność też. Sporo będzie pod grą. Pod koszem też będzie co zbierać.

Gasol over 10,5 pkt kurs: 2 (3/10)   

Marc ofensywnie się przyda. Ma przewagę pod koszem a i z daleka coś dorzuci. Stawka duża, trzeba weteranów.

Dr Green over 13,5 pkt kurs 2 (3/10)   

Splash brothers potrzebują pomocy. Cousins nie ogarnie, Livingston nie umie rzucać, ławka za dużo nie pomoże. Draymond musi robić szalone wjazdy na kosz. Z wolnych trochę dorzuci, pare piłek dobije. Może nawet jakaś trója wpadnie.

Kończmy już ten sezon!
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
I dobrze, Toronto pierwszy razem mistrzem, sercem za nimi byłem.

Mecz nie na moje nerwy. Śmiem twierdzić, że gdyby Thompson grał do końca to Warriors by wygrali.

Ale i tak podniósł mi ciśnienie Curry, w takim momencie rzucać pod koniec meczu za trzy punkty, winszuję...
 
L 0

lukash101

Użytkownik
cytat z dnia 14 czerwca 2019 05:47 przez terazjoI dobrze, Toronto pierwszy razem mistrzem, sercem za nimi byłem.

Mecz nie na moje nerwy. Śmiem twierdzić, że gdyby Thompson grał do końca to Warriors by wygrali.

Ale i tak podniósł mi ciśnienie Curry, w takim momencie rzucać pod koniec meczu za trzy punkty, winszuję...
 
 
L 0

lukash101

Użytkownik
Ostatnie chyba 4 minuty meczu przestałem mrugać ????. Curry osamotniony ten rzut za 3 to z rozpaczy chyba, nie pomyślał wogole. Graty dla Raptors, chociaż już czytałem, że Goldeni by wygrali gdyby nie kolano Thompsona itp????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom