>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje i niezgodności

kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Przez  pomyłkę  błędnie  rozliczony  typ  w  meczu  Chiny - Bułgaria  07.06....Nikolay Uchikov  linia  under/over 14.5 pkt. Zdobył  11 pkt.  w meczu  więc  wszyscy  którzy  grali  under  powinni  mieć  3 pkt.  dodane  , a Ci  którzy  grali over  0 pkt. Jest rozliczone  na  odwrót.

https://www.volleyball.world/en/men/schedule/10029-china-bulgaria/post#statsplayers

 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Grupa A podliczona, proszę o sprawdzenie czy wszystko się zgadza. Grupa B będzie podliczona wieczorem albo jutro również Typy na 3 tydzień zostaną podane wieczorem, bądź jutro rano
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Można już typować 3 Tydzień.
Grupę B postaram się podliczyć do jutra. Sorry za opóźnienie ale bardzo duży młyn
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Proszę  o  poprawienie w  meczu z dnia 15.06  Brazylia - Chiny  over/under  :135.5  na  under. Zmieniłem  wcześniej  wpisany  wynik  a  zapomniałem  zmienić  punktów.

/Poprawione, proszę nie zapominać o linku do wpisu. Ułatwia to po prostu zmianę typu
husarz22 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Uwaga! od tej pory kto chce nanieść jakiekolwiek poprawki do swoich typów MUSI podać link do analizy/kuponu i MUSI podać link do swoich typów konkursowych.
Dla Was nie jest to jakiś problem a dla nas musimy szukać Waszych typów i zajmuje to trochę czasu, będzie to duże ułatwienie.
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Ok...,   zrozumiałem..,  myślałem  że  chodzi  o  każdy  dzień...To  nawet  lepiej  bo  nie  chce  mi  sie  skanować w każdy  dzień....Masz  rację ..Pzdr....
 
Do góry Bottom