>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.06.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
P 184

proosty

Użytkownik
Theim - Nadal (+1,5) THIEM 2,91 fortuna

ANI JEDNEGO TYPU W STRONĘ THIEMA :O 
 a ten chłopak naprawdę jest kozakiem na ziemi.. 2 lata temu wpier... od Nadala, rok temu również, myślę, że w tym roku nie będzie 3:0, wczoraj pisałem o tym, że Thiem wygra FO. ale jednak ta 5setówka mi trochę podcięła skrzydła(jendak dalej wierzę i życze mu tego).. Myślę, że ta sportowa złość Thiema, po tych przegranych 2 lata z rzędu, pozwoli mu na wygranie seta. Wiadomo NADAL terminator nie ma co pisać, ale ja bym nie skreślał Thiema, według mnie po ERZE NADALA w FO jak Thiem sie ogarnie z psychą bo czasami jeszcze siada to on pare razy wygra FO zresztą już, żeby nie Nadal może by wygrał. Analiza pisana na szybko, pewnie szału nie robi, ale mówię nie skreślajcie Thiema. Wiadomo każdy ma swoje zdanie ale bardziej niż 3:0 Nadala wolę zagrać seta dla Thiema. Dodam jeszcze, ze nich mecze w BO2 wyglądały tak, że albo Nadla nie miał nic do powiedzenia albo Thiem . Mam nadzieje, że w BO3 chociaż tym razem Thiem powalczy bo umie wygrywać z Nadalem, wiadomo szlem co innego ale mimo wszystko...
Pozdrawiam i oby był zaje*** mecz !

  100 - niepoprawna formuła typu!
 
T 62

traj321

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel
Godzina: 15:15
Spotkanie: Lokomotiw Daugavpils - Orzeł Łódź
Typ : Lokomotiw Daugavpils handicap -2,5
Kurs: 2.01
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Lokomotiw przegrał ostatnie 2 mecze u siebie więc dzisiaj będą musieli stanąć na głowie żeby odnieść zwycięstwo. Szalę na ich korzyść powinni przechylić łotewscy juniorzy, którzy u siebie spisują się znakomicie przywożąc ważne punkty dla drużyny. Orzeł w tym roku na wyjazdach prezentuje się bardzo przeciętnie, na obcym torze nie wygrali meczu a do granicy 44 punktów nawet się nie zbliżyli. Na wsparcie ze strony juniorów nie ma co za bardzo liczyć, bo ani Kiełbasa i Pióro nie wygrali do tej pory jeszcze biegu.  

  101
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Dyscyplina: TenisGodzina: 15:00Spotkanie: Rafael Nadal vs Dominic ThiemTyp: Nadal handicap - 6.5 gema Kurs: 1.95Bukmacher: ETOTO

Finał Roland Garros w Paryżu. Myślałem że będzie finał Djokovic Nadal, ale Thiem okazał się lepszy. Wczoraj 5 setowy pojedynek i Dominic wyszedł zwycięsko. Nadal gładko z Federerem 3:0 i miał jeden dzień więcej odpoczynku. Do tego Rafa rok temu puknal tutaj Thiema lekko 3:0 w finale. Dzisiaj nie spodziewam się sensacji, Nadal wygrywa to na spokojnie z przewaga co najmniej 7 gemów. 

  95
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna - Rumunia, baraż
Godzina. 17:00
Spotkanie. U.Cluj - FC Hermannstadt
Typ. U.Cluj + btts
Kurs. 4,9
Bukmacher: Fortuna
Analiza
Kursy na gospodarza spadają i wydaje mi się, że całkiem słusznie, bo to właśnie w Univ Cluj widzę faworyta do wygrania tego spotkania. Jest to pierwsze spotkanie barażowe o wejście/spadek z 1 ligi i sądzę, że Univ nie zmarnuje swojej walki w końcówce sezonu, bo przecież naprawdę sporo musieli się zawodnicy z 2 ligi nawygrywać, aby zakończyć sezon na tym miejscu. Warto też nadmienić, że naprawdę "robili robotę" jeśli chodzi o swój stadion - 14-3-2 i 42:13 w bramkach to bardzo dobry wynik jeśli chodzi o ligowe poczynania.
Przyjezdni również walczyli mocno o pozostanie, jednak nie wszystko poszło tak jak miało. Jedno trzeba im oddać - są skutecznie i często z niewielkiej liczby sytuacji są w stanie zdobywać gole. Moje zdanie jest takie, że to właśnie gola tutaj zdobędą, jednak ostatecznie ulegną. Kurs kusi aby wejść za drobne  - ostrożnie z tym typem ;)
Powodzenia i pozdrawiam.

  100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Wlochy
Spotkanie Venezia Salernitana
Godzina 18:00
Typ remis, gospodarz wygra zwrot 
Kurs 1.67
Bukmacher forbet 
Final play out w Serie B. W pierwszym meczu Salernitana wygrala 2:1. Dzis goscie beda bronic tego wyniku, remis jest dla nich korzystny. Venezia jest faworytem ale zremisowala 6 z 10 ostatnich spotkan u siebie. W h2h w dwoch meczach na boisku Venezii, wygrana gospodarzy 1:0 i remis 0:0. Liczę na wyrównany mecz i remis, jeśli wygra gospodarz mamy zwrot stawki. 

 [zwrot] zwrot
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Narodów
Godzina: 20,45
Spotkanie: Portugalia-Holandaia
Typ: pierwsza połowa 1
Kurs: 2,69
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pierwszy finał Ligi Narodów w Porto.Historyczne spotkanie i jeszcze ,,promocja,,automatycznie miejsce gwarantowane w M.E.2020r. Co zdecydowało za typem
-Gospodarze to Portugalczycy,drugi mecz w Porto,Holendrzy grali w Gumaraes
-Mieli oni więcej czasu na odpoczynek od Holendrów
-Holendrzy grali dzień póżniej,,w dodatku z dogrywką, mogą być trochę bardziej zmęczeni
-Portugalia strzeliła w 8 spotkaniach 7 razy gola Holendrom
-Ich ostatnie 5 spotkań to 4 wygrane gospodarzy i jedna przegrana/ostatni mecz/
-CR-7 to jednak duży atut,takie mecze to jego żywioł. /dobry typ Ronaldo gol/
Typ na 1 do przerwy jest całkiem realny.Portugalczycy powinni od początku ruszyć do przodu.Holendrzy ostatnio grają coraz lepiej i zdecydowanie rozgrywają sie pod koniec meczu.

  100

 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Formuła 1
Godzina: 20:10
Spotkanie: GP Kanady - wyścig
Typ: Valtteri Bottas zajmie miejsce 1-2
Kurs: 6,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Valtteri Bottas miał trochę problemów w kwalifikacjach, przez co zajął w nich dopiero szóste miejsce. Moim zdaniem jednak nie ma się zbytnio co tym przejmować. Na treningach i w kwalifikacjach było tyle różnych wypadków i incydentów, że moim zdaniem prawie pewne jest, że w wyścigu będzie safety car, a co za tym idzie ci którzy są przed Bottasem na starcie wiele czasu nad nim nie zyskają zanim Bottas dobije się do czołówki. Bottas to jest bardzo szybki kierowca, zresztą obydwa Mercedesy w tym sezonie są najlepsze. Na treningach i w kwalifikacjach Ferrari było nawet troszkę lepsze, ale wyścig to co innego. Ferrari w wyścigach zawodzi, a właściwie ci co odpowiadają za strategię ciągle coś zawalają. Kto wie, czy znowu czegoś podobnego nie będzie. Dla mnie kurs na to, że Bottas zajmie miejsce pierwsze lub drugie miejsce w tym wyścigu po takim kursie to jest ciekawa propozycja.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom