>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher TotalBet - opinie

N 0

nanana

Użytkownik
Bo to jest maly buk, z nieznacznym udzialem w rynku. Za wieksze sumy tam nie pograsz, moze za 2 zł. U mnie po wygraniu niewielkiej sumy, zaklady do 20zl. Nie mozna tez puscic kilku mniejszych bo wyskakuje info ze limit na ilosc kuponow zostal przekroczony.
Ten cashout ktory byl na poczatku, ktorym chwalili sie tak na starcie&quot; najlepszy na rynku&quot;, rzeczywiscie byl najlepszy na rynku, bo mozna bylo wyjac mniej niz sie postawilo, ale tylko przez miesiac.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Hahaha wczoraj chciałem postawić singla z tenisa w Indian Wells, a więc duży rynek i nie poszło ani za 500, ani za 400, ani za 300... dopiero za 250 zł przyjęli zakład. Śmieszny buk, nie gram tam już. I jeszcze te czekanie kilka minut za to by potwierdzili ręcznie zakład .śmiech na sali.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
najgorszy śmieciowy bukmacher jaki kiedykolwiek istniał na rynku, PZBUK to przy nich mistrz bukmacherki, limity po 1-2 złote, odrzucane kupony za 5 złotych na topowe zdarzenia, szkoda czasu nawet wchodzić tam na stronę - do admina prośba, proszę o oznaczenie tego bukmachera jako SCAM i zamknięcie wątku
 
paga 28K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 19 kwietnia 2019 15:17 przez janusz_tracz


jakby na potwierdzenie tego co pisałem wcześniej, polecam lekturę



http://interplay.pl/bukmacherka/setki-tysiecy-zl-wygranych-u-bukmachera-za-wybory



za taki numer to nie powinni im zabrać koncesji?



Politycy zrobili z Nas śmieciarzy i to trzeba przyznać wprost. Od dawna nie czułem takiego wkurzenia. PO wprowadziła ustawę, ale jeszcze można było grać, wypłacać, PIS teraz całkowicie zamknął bramy i mimo, iż jestem betonowym zwolennikiem tych drugich najchętniej wypiąłbym się na Nich za ten numer. Jak może dojść do sytuacji gdzie cała Europa gra gdzie im tylko się żywnie podoba tylko Polacy są kopani w dupę przez tych złodziei i są skazani na takie firmy jak powyższa ?! Przecież Oni sobie zrobili swój własny folwark, dla mnie w latach 90 był Pruszków, teraz mamy to. Oni nie muszą nic, zamkną Ci konto, zero jakichkolwiek argumentów i tyle. I nie mówcie mi, że tak nie jest bo musi być jakieś podejrzenie. Zesrali się bo mieli kupę siana do wypłaty i teraz pocałujta w dupe wójta. A kto im co zrobi ?! Nie bądźmy śmieszni. Sąd przybije, że zaakceptowali regulamin, który wiadomo jest całkowicie pod tych złodziei. Mimo sympatii do Borków, Twarowskich, Smokowskich, jak widzę ich twarze reklamujące takie gówna to az się dziwię, ze za parę groszy mają ochotę na łączenie swojego wizerunku z takimi firmami kogucik. Akurat trafiłem do tego działu, bo tak sobie robię tournee po bukach i jak zobaczyłem w tym wychwalanym przez komentatorów ETOTO kursy to omal sufit mi się na łeb nie zawalił jak wąskiemu w kilerze. Dość specyficzny dzisiaj mecz OFI Kreta- Asteras po kursie 1.58 gdzie u reszty stoi po 1.8 to człowiek zadaje sobie pytanie za kogo Oni Nas uważają, za debili ?! Nie dość, że mogą Cię wyruchać w każdej chwili to jeszcze rzucają ochłapy.
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Ten buk to jakaś kpina... wczoraj cały dzień mieli problemy techniczne i nic się nie dało zrobić w dodatku trafiony kupon czeka na rozliczenie ponad 24h po ostatnim zakończonym spotkaniu, a jak już rozliczyli to nie dodali środków na konto z wygranej :D Stanowczo odradzam każdemu depozyt u tego śmieciowego buka gdzie obsługa tylko przeprasza za problemy i prosi o uzbrojenie się w cierpliwość...     ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Po kilku miesiącach przetestowałem ich ponownie. Nic się nie zmienia ekspresowe wypłaty wciąż idą na PIECHOTĘ (zwykłym przelewem w dni robocze). Średniowieczny buk, szkoda na nich czasu. 
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
nie polecam, kupony ciągle w akceptacji - bez różnicy czy zdarzenia grane na żywo czy przedmeczowo. często odrzucane, i lada moment nie ma ich w ofercie. to coś zwane bukmacherem nie ma prawa istnieć. 
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Nie polecam. Wczoraj wpłaciłem 100 PLN, zagrałem na live, postawiłem, że Riske ugra seta w meczu z Barty, trafiłem. Wypłatę 200 PLN zleciłem o 14:19. Do teraz kasy brak. Na pytanie skierowane do obsługi klienta odnośnie szybkiej wypłaty uzyskałem odpowiedź, że zgodnie z regulaminem wypłaty dokonywane są do 7 dni roboczych. To nie są 'najszybsze' wypłaty na rynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 0

plastelina7

Użytkownik
cytat z dnia 19 kwietnia 2019 15:17 przez janusz_tracz

jakby na potwierdzenie tego co pisałem wcześniej, polecam lekturę

http://interplay.pl/bukmacherka/setki-tysiecy-zl-wygranych-u-bukmachera-za-wybory

za taki numer to nie powinni im zabrać koncesji?
Teraz wycięli nowy numer - anulowali WSZYSTKIE zakłady na KSW, wygrane czy przegrane, zwrot - tak po prostu.
Niestety musieliśmy wycofać ofertę z KSW oraz wszystkie zakłady na nią unieważnić ponieważ ostatecznie nie otrzymaliśmy zgody organizatora na rozliczenie kuponów zgodnie z wynikami walk. Bardzo przepraszamy za utrudnienia
 
P 0

plastelina7

Użytkownik
cytat z dnia 16 września 2019 01:34 przez plastelina7

Teraz wycięli nowy numer - anulowali WSZYSTKIE zakłady na KSW, wygrane czy przegrane, zwrot - tak po prostu.
Niestety musieliśmy wycofać ofertę z KSW oraz wszystkie zakłady na nią unieważnić ponieważ ostatecznie nie otrzymaliśmy zgody organizatora na rozliczenie kuponów zgodnie z wynikami walk. Bardzo przepraszamy za utrudnienia
Potrzebowaliśmy chwilę, żeby załatwić sprawę, ale już jest OK. Wszystkie osoby, których kupon na KSW okazałby się zwycięski, otrzymały zwrot stawki, a potencjalną wygraną w formie bonusu. Z kolei za nietrafione kupony oddaliśmy stawkę, co pewnie parę osób przyjęło z ulgą:)

rozwiązali temat elegancko
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Ogólnie gram tam taśmy z kombinacjami ulokowań, takie klasyczne rozpiski. A dzisiaj przy kolejnym kuponie brak przyjęcia... Powód? "Zdarzenie jest już ulokowane na wcześniejszym kuponie. W razie problemów skontaktuj się z BOK". 
Kurtyna. 
(muzyczka z Benny Hilla w tle) 
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
przed 10-tym robią promocję bonus 5000 od depozytu, a za kilka dni nie mają kilkuset złotych na wypłatę wygranej ????
jak dla mnie pierwszy kandydat na bankruta, tym bardziej że historia zna podobne przypadki, gdzie firma ratowała się dużymi bonusami nie mając kasy na bieżące funkcjonowanie...
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
w porównaniu do innych na prawdę niezły bukmacher warto spróbować

dzięki bonusom na podbicie kursu gramy jak bez podatku

dla porównania gram kupon ako za 100zł do wygrania 500 gdzie w takim sts jest 440

wpłaty wypłaty bardzo szybkie bezproblemowe i pomoc online 9-23 za każdym razem jak coś potrzebuje od razu mam odpowiedź

oferta zadowalająca z piłki jest praktycznie wszystko tak samo jak w sts

brakuje rożnych ale w ważniejszych rozgrywkach jest nawet szersza

strona w ogóle się nie przycina czego nie mogę powiedzieć o takim lvbet gdzie jeden kupon skadałem z 20minut przez zacinki

a i jeszcze cashout jest tam praktycznie cały czas dostępny tylko można wypłacić jak jest większy od stawki tak to nie ma problemów

polecam na ten moment
 
 
T 0

tomek004

Użytkownik
Panowie o czym mowa, wszedlem na ich strone patrze na skoki dobry kurs. Wybralem piec skoczkow. Z milenium nie mialo co sie porownywac kurs byl wiekszy.
Zalogowalem sie, postawilem 100zl i kurs zmalal do takich wartosci, ze na potencjalnej wygranej bylbym stowe plec jak w milenium.

A WIEC jesli wygram zamykam konto w tym smiesznym bukmacherze.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Wszystkie bez wyjątku buki działające na terytorium RP to jedno wielkie bagno i kupa dziadostwa,więc szkoda sobie głowę nimi zawracać!!!!
 
Do góry Bottom