>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
AHL: Chicago Wolves - Charlotte Checkers (3:5)
Kto pierwszy zdobędzie 2 bramki - Checkers @1,74 
  
Kto pierwszy zdobędzie 3 bramki - Checkers @2,10   
Charlotte Checkers '60 @2,10   

eTOTODzisiaj trochę z innej beczki. Nie jestem pewien co do zwycięstwa którejś z drużyn chociaż wydaje mi się, że goście zdołają ponownie ugrać mecz. Mimo to odpuszczę typowanie zwycięzcy, bo jednak mecz na wyjeździe nie należy do najłatwiejszych. Dlaczego zakład na wyścig bramkowy? Po pierwsze dlatego, że liczę na ponowny występ Nedeljkovicia między słupkami gości, który w ostatnim spotkaniu wybronił aż 39 strzałów Wilków. Zresztą nie bez powodu został wybrany najlepszym bramkarzem sezonu zasadniczego. Po drugie Checkersi szybko wychodzą na prowadzenie. Wszystkie bramki otwierające wynik w serii z Chicago padły w pierwszych czterech minutach i wszystkie zostały strzelone przez napastników z Charlotte. Po trzecie goście to bramkostrzelna i overowa drużyna. W ostatnich dziesięciu spotkaniach tylko raz zagrali mecz w którym strzelili mniej niż trzy bramki. Ostatnia statystyka podpowiada, że można spróbować wyższej linii i spróbować zakład na "Kto pierwszy zdobędzie 3 bramki".

W bramce gości jednak nie stanął Nedeljkovic. Pierwsze trzy bramki strzelili goście mimo to Checkers odnieśli zwycięstwo w regulaminowym czasie.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Charlotte Checkers OT @1,65 Fortuna  
Chicago Wolves - Charlotte Checkers (3:5)Nie ma sensu kombinować szukając na siłę wyższych kursów w spotkaniu, które może zakończyć walkę o puchar Caldera. Ekipa z Charlotte w całej serii finałowej wyglądała dużo lepiej niż przeciwnicy z Chicago. W ostatnim spotkaniu mimo dwubramkowego prowadzenia Wilków Checkersi zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść strzelając cztery bramki kończąc mecz jako zwycięzcy i ustalając wynik serii na 3:1. Dzisiaj bez wątpienia obu drużynom nie zabraknie motywacji. Gospodarze zrobią wszystko, żeby tego spotkania nie przegrać, natomiast goście nie będą kalkulować licząc na świętowanie zdobycia pucharu u siebie i postarają się zakończyć sprawę dzisiaj w Chicago. W bramce Checkersów z pewnością zagości Nedeljkovic, który jest w świetnej formie - jestem pewien, że zaliczy lepszy występ niż jego backup w poprzednim meczu i nie da sobie wbić kilku bramek w tak krótkim czasie. Potencjał ofensywny również po stronie zespołu z Charlotte. Myślę, że nie ma nic więcej do dodania na temat tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom