>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [88]

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
To jest tak, jak zagrasz w s t s coś i czekasz, że chcesz wypłacić...mecz Polski wisi i wisi, przecież to jest jakiś kabaret, zawsze tam tak jest pre?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Drodzy użytkownicy, jezeli ktoś ma jakieś uwagi na temat innych użytkowników udzielających się w Typach na żywo - przypominam dwa punkty z regulaminu: 
4) Nie szydzimy z innych użytkowników, moderatorów, członków modteamu lub administratorów. Nie śmiejemy się z cudzego nietrafionego kuponu i nie potęgujemy negatywnych emocji.
6) Jeśli macie zastrzeżenia do pracy któregokolwiek z użytkowników (z rangą czy też bez), należy to zgłosić do członków modteamu lub administracji.​​​​​​​
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Japonia 
V-Varen - Fagiano Okayama, Btts, @2.00, 0:2 w 55 minucie, stawka: x3

pendrix wrócił z wczasów i szuka zaczepki... Nigdy się nie nauczy widzę a i wczasy zbyt krótkie... 


Edit
   
1:3 w 79 minucie
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Iran w siatkę - 14.5    @ 1.64

stawka: 2 j

zaczynamy od małych stawek, aby czasem nie mieć wyniku - 171,5 j w kilka dni, bo później ciężko odrobić. Bukmacherka łatwa nie jest. Jakbym wiedział to kilkanaście lat temu to bym pewnie nie zaczynał. Zapraszam do tematu na "bezpieczną" progresję :)  EDIT: 2j A nie 2 zł. Ja Stawki w jednostkach podaje live. U mnie  1j live = 1 zl. Nie wiem jak u innych. U mnie tak to wygląda w dniu dzisiejszym. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom