>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Free Fight Federation 08.06.2019

Status
Zamknięty.
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
cytat z dnia 8 czerwca 2019 03:07 przez eustachy-motykaGdzie niby masz 2.37 na NIE ???
W Sts na to że walka potrwa potrwa minumun 2 rundy macie kurs 2,9.Ja osobiście pograłem dla fanu zwycięstwo Najmana.Kiedyś w Big Brother zasłynęła Jola Rutowicz z której każdy się śmiał i mówił,że gdzie tam taka sztuczna typiara wygra ten program,a tu jednak z tygodnia na tydzień ona zostawała w domu.Tą federację też musi ktoś wypromować,a zbyt wiele barwnych osobowości w rynku show biznesu i internetu nie mamy(no może jeszcze Bińkowski),dlatego taki Najman jeszcze kilka walk musi stoczyć,bo taki jest czyjś biznes-plan,a jak wiadomo jak ktoś zapłaci to wszystko się może zdarzyć,skoro Trybson grał za marne grosze w szopce zwanej Warsaw Shore to czemu nie mógłby przegrać np.za 30-50 tyś. zł w walce z Marcinkiem,a gdyby tak było to z automatu była by już dobra walka na drugą galę.Ja pograłem że Najman wygra przez duszenie po kursie 100 w Fortunie
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
cytat z dnia 8 czerwca 2019 04:23 przez trynek85

W Sts na to że walka potrwa potrwa minumun 2 rundy macie kurs 2,9.Ja osobiście pograłem dla fanu zwycięstwo Najmana.Kiedyś w Big Brother zasłynęła Jola Rutowicz z której każdy się śmiał i mówił,że gdzie tam taka sztuczna typiara wygra ten program,a tu jednak z tygodnia na tydzień ona zostawała w domu.Tą federację też musi ktoś wypromować,a zbyt wiele barwnych osobowości w rynku show biznesu i internetu nie mamy(no może jeszcze Bińkowski),dlatego taki Najman jeszcze kilka walk musi stoczyć,bo taki jest czyjś biznes-plan,a jak wiadomo jak ktoś zapłaci to wszystko się może zdarzyć,skoro Trybson grał za marne grosze w szopce zwanej Warsaw Shore to czemu nie mógłby przegrać np.za 30-50 tyś. zł w walce z Marcinkiem,a gdyby tak było to z automatu była by już dobra walka na drugą galę.Ja pograłem że Najman wygra przez duszenie po kursie 100 w Fortunie
 
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
cytat z dnia 8 czerwca 2019 04:23 przez trynek85

W Sts na to że walka potrwa potrwa minumun 2 rundy macie kurs 2,9.Ja osobiście pograłem dla fanu zwycięstwo Najmana.Kiedyś w Big Brother zasłynęła Jola Rutowicz z której każdy się śmiał i mówił,że gdzie tam taka sztuczna typiara wygra ten program,a tu jednak z tygodnia na tydzień ona zostawała w domu.Tą federację też musi ktoś wypromować,a zbyt wiele barwnych osobowości w rynku show biznesu i internetu nie mamy(no może jeszcze Bińkowski),dlatego taki Najman jeszcze kilka walk musi stoczyć,bo taki jest czyjś biznes-plan,a jak wiadomo jak ktoś zapłaci to wszystko się może zdarzyć,skoro Trybson grał za marne grosze w szopce zwanej Warsaw Shore to czemu nie mógłby przegrać np.za 30-50 tyś. zł w walce z Marcinkiem,a gdyby tak było to z automatu była by już dobra walka na drugą galę.Ja pograłem że Najman wygra przez duszenie po kursie 100 w Fortunie
zapomniałeś doprecyzować: przez duszenie gilotynowe a to już konkretna technika a nie każde możliwe duszenie ;)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Pudzianowski + Trybala przed czasem @1.91     
sts
Dla Radka Słodkiewicza to taki "skok w bok" zawalczy, weźmie pieniążki i wróci na siłownię. Zaś Pudzianowski trenuje od jakiegoś czasu. Do walki przygotowuje się w WCA Berkut. Jak się nie mylę, to za przygotowanie odpowiedzialny jest Anzor Azhiev. 

Najman to parodia sportowca. Przegrał z napompowanym Burneiką. Dla mnie Trybson to bierze w pierwszej rundzie. Najman przegrywał z Pudzianem i Saletą w 1R, zaś z Robertem wyszedł do 2 rundy, ale tylko na chwilę. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dominik_92 82

dominik_92

Użytkownik
cytat z dnia 4 czerwca 2019 23:24 przez dominik_92

Zgadzam się z przedmówcą. Najman nie traktuje tego jako walki sportowej, a legalną możliwość rozwiązania swojego prywatnego konfliktu. Trybson z kolei trenuje z Mirkiem Oknińskim i w tym teamie widać, że nie jest to jednorazowy wybryk. Przegrywając tę walkę Trybson bardzo pokomplikuje sobie swój przeciętny 4-3 rekord, lecz mimo wszystko to w nim widzę faworyta. Jeśli walka potrwa więcej niż kilkanaście ciosów to widzę tu obalenie Najmana przez Trybsona i spokojne punktowanie. Też jestem zaskoczony kursami, ale nie oszukujmy się...to jest Najman po operacjach i ciężkich kontuzjach, to nie jego dyscyplina. Trybała to weźmie.   

 

Ciekawy kurs też na brata Mariusza-Krystiana Pudzianowskiego   . Radek Słodkiewicz typowy kulturysta. Z tego co widać na portalach społecznościowych najsłabszą stroną jest kondycja. Jeśli chodzi o Krystiana to trenuje już dłuższy czas. Były już wcześniejsze rozmowy z różnymi federacjami, jak widać pierwszym szczeblem jest FFF. W wywiadach mówił, że nie jest tajemnicą, że trenuje z Mariuszem i koncerty poszły na drugi plan ???? . Jeśli chodzi o Radka, myślę że jest to jego jednorazowa przygoda. Jak sam mówi traktuje to jako ,,spróbowanie siebie" i wyzwanie. Obiektywnie rzecz biorąc nie nauczymy kulturysty w 2 miesiące techniki oraz wydolności, mimo że ze sportem do czynienia ma dzień w dzień. Krystian już ponad rok ,,kula się" po matach, zna klimat, jest po czujnym okiem Mariusza i innych chłopaków i myślę, że to przeważy. ☺
 

Raczej bez większych kłopotów, chociaż ciosy Krystiana w powietrze trochę niepokoiły, ostatecznie obalenie wygrało. Widać było różnicę w porównaniu z Radkiem zdecydowaną. Co do Najmana, no to... no właśnie. Przewidziałem praktycznie walkę w jednym zdaniu i niespodzianki nie było. Marcin raczej już nie pokaże się w klatce bo nie ma to najmniejszego sensu. Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Łatwość z jaką Najman dał się sprowadzić do parteru jest zadziwiająca. Wyglądało to tak jakby się tego zupełnie nie spodziewał, a przecież taka taktyka Trybsona była bardzo prawdopodobna.
Ogólnie gala fajna, zabawny jest ten Red, który chyba chciał być największą gwiazdą tej gali ;)
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ogólnie bez sensu i żenada ale oceniając poziom czysto sportowy to famemma zostało zaorane dzisiaj. 

Znacznie wyższy poziom walk niż na fame. 
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Wyższy poziom, bo wzieli ludzi którzy mają lub mieli styczność ze sportami walki. Capoeira, Collins który trenuje, żolnierz i strazak którzy rowniez trenuja, Kryla widać że ma duży zapał do walki i w przeszłości coś tam trenował. Fame mma to coś całkiem innego, są też tam walki czysto sportowe, ale głównie skupiają się na dymach i walkach ludzi którzy mają ze sobą jakiś spór, coś do udowodnienia i "rozwiążą to w klatce". Totalnie nie rozumiem dlaczego miałoby to być zagrożenie dla fejmu ? dlaczego ?

Spikerka rodem z mangi i to jeszcze w jezyku angielskim - Darujmy sobie to proszę 
Red - współczuję Karolinie że ona z nim wytrzymała, gościu nie nadaje się do telewizji, na ważeniu to samo, większa ubaw z niego miałem niż z Najmana.
Burneika na komentarzu - też można było się pośmiać, trochę to pokazywało że to nie jest poważna gala i musi być fun, lubię Roberta ale do komentowania to on się nie nadaje :)
 
soczy 606

soczy

Użytkownik
Dokładnie Robert nie ma do tego stylu i daru żeby komentować. No i ten irytujący Red on się na czymś zna prócz pierdzielenia głupot?
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Przeglądając niedawno media społecznościowe, natrafiłem na bardzo fajny wpis, którego autorem jest Krzysztof Jotko. Pozwolę sobie o udostępnienie tego wpisu. 
Jesteśmy po gali FFF, czy coś takiego, nieważne.

Zadajmy sobie pytanie - Czy potrzebujemy takich eventów, jak ten?

Moim zdaniem organizowanie takich gal w Polsce prowadzi do zepsucia rynku dla młodych początkujących zawodników. Za rok, czy dwa nikt już nie będzie chciał oglądać małych gal, a młodzi zawodnicy nie będą mieli możliwości zdobywać doświadczenia, czy przede wszystkim godnych pieniędzy! Tylko gala KSW przetrwa, bo jest od zawsze i ludzie są przyzwyczajeni do jej oglądania. Tak, jak powiedział Tyson - słabe upadnie a silne będzie się rozwijać!

Silne w Polsce jest KSW, na całe szczęście... Niestety są również cyrkowe gale, które cieszą się popularnością. Ludzie od zawsze kochali i będą kochać kontrowersje i śmieszne walki wyglądające jak spod budki z piwem...

Ale musimy się dobrze zastanowić i myśleć o młodych chłopakach. Dawać im szanse i pomagać się rozwijać 
Chłopaki zostawiają serce, zdrowie, czy pieniądze na treningu, czy też w walce, a taki Marcin N. nawet nie trenuje do walki, a w walce nie pokaże nawet 1% umiejętności, bo ich nie ma, ani 1% serca do walki, bo również go nie ma. Najgorsze jest to, że dostaje za to ogromne pieniądze. I ten żart ogląda 1,5 miliona ludzi w Polsce. Plisss stop!!!
Od siebie mogę dodać tylko tyle, że zgadzam się z tym co napisał Krzysiek. 
Nawet tutaj na forum można zauważyć, że takie niszowe gala cieszą się większą popularnością, niż np. UFC
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom