>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Macedonia Płn. - Polska el. ME 2020 [piątek, 7.06.2019, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi








Kursy od: Fortuna



Po dwóch kolejkach mamy komplet punktów, lecz czy nasza gra była na tyle dobra aby wygrać kolejne spotkanie?. Kolejny rywal, który na pewno będzie nie wygodny i ciężko będzie o komplet punktów. 

Mecz za około trzy tygodnie, a ja już dziś zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów na to spotkanie.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Kadra reprezentacji Polski na mecze z Macedonią Północną i Izraelem:



Bramkarze: Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny.



Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Thiago Cionek, Kamil Glik, Robert Gumny, Artur Jędrzejczyk, Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora, Michał Pazdan, Arkadiusz Reca, Maciej Rybus.



Pomocnicy: Przemysław Frankowski, Jacek Góralski, Kamil Grosicki, Damian Kądzior, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Damian Szymański, Sebastian Szymański, Piotr Zieliński.



Napastnicy: Dawid Kownacki, Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek.
 
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Mecz meczowi nierówny, do tego ciężki teren pewnie i słabo przygotowane boisko. Nasi napastnicy  w ostatnich meczach strzelali bramki. To zgrupowanie jest jednak długie i dużo można przygotować pod ten mecz i dlatego będzie naszym trochę lepiej. To takie rzeczy trzeba wygrywać bo trudniej będzie z izraelem na przykład i jeszcze mamy zagrać z Austrią która później może być w dobrej formie aby My w słabej. Dlatego twierdzę że mamy lepszy skład i powinniśmy to wygrać.

Mój typ Polska wygra kurs 1.95, STS
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Macedonia to ciężki teren i na pewno nie będzie to spacerek. Męczyli się tuj Turcy, Hiszpanie, czy Włosi. Nie ma co spodziewać się super widowiska, a raczej meczu w którym zadecydować może jeden gol. Polacy już pokończyli sezony i wiele będzie zależało od tego jak Brzęczek zmotywuje ich do pracy, bo jeśli mają przegrać to raczej głową nie umiejętnościami. Macedonia na pewno będzie mocno walczyć, więc myślę że bedzie dużo fauli jak to w ich meczach bywa. Dodatkowo sędziuje Gianluca Rochhi (0,42 CZ K, 5,10 ŻK) więc pobieram over 4,5 kartek w meczu oraz Polska/-3,5 gola. 
pozdrawiam 
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Już jutro biało-czerwoni zmierzą się w Skopje na bardzo gorącym terenie z niewygodnym rywalem. 
Patrząc przez pryzmat kadry to ,,na papierze'' nasz zespół jest faworytem. Sam Robert Lewandowski jest więcej wart niż cała kadra Macedonii Północnej - jednak to nieistotne, pieniądze nie grają. Nasi reprezentanci wydają się być w optymalnej formie. Piątkowi rywale nie posiadają wielkich nazwisk w swoich szeregach, a ich siły należy upatrywać w kolektywie i cechach wolicjonalnych - imponują ambicją i zaangażowaniem. Czerwone Lwy nie czują przed nikim respektu, co pokazują ich rezultaty - zwłaszcza w ojczyźnie. Poczynili oni spory progress w ostatnich latach i śmiało można ich zaliczyć do ekip, które mają swój styl i nie boją się żadnej potyczki. Ponadto jest to klasyczna drużyna własnego boiska, która wykorzystuje specyfikę własnego terenu i tutaj należy upatrywać ich przewagi.
Zespół gospodarzy to mieszanka zawodników grających na krajowym podwórku jak i w solidnych europejskich klubach.
Ich sytuacja w grupie jest niezła - zdobyli 4 oczka i z pewnością mają apetyt na awans do Mistrzostw Europy. 
Gra naszego zespołu za kadencji Jerzego Brzęczka nie wygląda zbyt dobrze. Wyniki są lepsze niż gra.
Uważam, że będzie to spotkanie z gatunku ciężkich, w których liczyć się będzie walka. Na myśl przychodzi mi spotkanie z Kazachami sprzed 3 lat, kiedy w eliminacjach do MŚ nasza drużyna także miewała przestoje i nie zachwycała postawą. Wtedy skończyło się bramkowym remisem, a spotkanie obfitowało w wiele kartek i boiskowych spięć. Spodziewam się podobnego meczu stąd moja propozycja:
Powyżej 3,5 żółtych kartek - 1,54 [LVBet].
Niewielka linia, a jest spokojnie do pokrycia. Arbitrem tego spotkania jest Gianluca Rocchi, który nie boi się pokazywać kartek - jego średnia to 5,10ż.k./mecz
Jeśli miałbym tutaj przewidywać rezultat poszedłbym w stronę remisu (kurs oscyluje w graniach 4), który powinien zadowolić obie ekipy. Jest to jednak typ jedynie intuicyjny.
Powodzenia!
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
TYP: Under 2.5 gola, kurs 1.68, fortuna    

Według mnie nie zobaczymy w tym meczu dużo bramek - zapowiada się dość wyrównany mecz na trudnym terenie w którym 1-0 dla Polski byłoby bardzo dobrym rezultatem. Dodatkowo mecze po przerwie często są mniej widowiskowe, bo piłkarze muszą się wkręcić w rytm reprezentacyjny, co niekoniecznie dobrze wpływa na widowisko. Macedonia ma kim straszyć i na pewno się nie cofnie - priorytetem dla Polski powinno być zachowanie czystego konta. Przewidywany wynik 1-0 dla Polski
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Macedonia - Polska typ Polska kurs 2.00 ETOTO

Macedonia jak najbardziej ma szanse awansować do Mistrzostw Europy 2020. Mają aktualnie cztery punkty i do lidera czyli naszej Reprezentacji brakuje im zaledwie dwóch punktów. Trzeba powiedzieć, że grali już pierwsze spotkanie z niezbyt wymagającymi rywala jakimi jest Reprezentacja Łotwy. Następnie remis z Słowenia całkiem dobry wynik w stronę awansu. Teraz Macedonczycy zmierza się z nami gdzie na pewno remis mimo iż grają na swoim obiekcie brali by w ciemno. Polska zwycięstwem może już bardzo przybliżyć się do prawie pewnego awansu na Mistrzostwa Europy. Gra w ostatnich meczach mimo iż zdobyliśmy komplet punktów nie była satysfakcjonująca dla kibiców, ale jak wiemy najważniejsze są punkty. W gronie faworytów stawiano na Polskę oraz Austrie, ale jak widać Izrael i Macedonia nie zwalniają z tempa i także jedna z tych Reprezentacji chce awansować. Widać, że nasi zawodnicy mają teraz naprawdę dobrą formę szczególności napastnicy. Według mnie kurs jak najbardziej do pogrania można bezpieczniej do dubelka spróbować Polske z remisem. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
L 19

lukasz95

Użytkownik
Polska over 1,5 bramki @ 2.25 ETOTO

Macedonia to jak to się często mówi ciężki, gorący teren. Boisko zapewne nie będzie najlepiej przygotowane ale nie uważam żeby to jakoś przeszkodziło Polakom w zainkasowaniu 3 punktów. Wybrałem na ten mecz typ, gdzie Polska strzeli co najmniej 2 bramki. Jesteśmy dużo silniejszą drużyną niż Macedonia. Szczególnie w ofensywie mamy bardzo duży potencjał, czego może jak do tej pory nie pokazujemy. Jednak patrząc chociażby na eliminacje do ostatniego mundialu, tylko z Duńczykami nie udało się nam strzelić bramki na wyjeździe. W pozostałych meczach, które również były uważane, że jedziemy na gorący teren, zawsze Polacy strzelali minimum 2 bramki. Teoretycznie Macedonia ostatnio wszystko u siebie wygrywa, jednak ciężko powiedzieć o ich rywalach, że są chociażby solidni. Raczej to były drużyny z niskiej półki. Mając z przodu Roberta, który zawsze prezentuje wysoką formę, do tego w obwodzie Piątek i Milik, myślę, że te 2 bramki wpadną. Nigdy nie byliśmy drużyną, która prezentuje efektowny, miły dla oka futbol, więc nie sądzę żeby słabo przygotowane boisko miało duży wpływ na naszą grę. A jako, że nie jestem przekonany co do zachowania przez Polaków czystego konta, wybrałem typ na over 1,5 gola naszej reprezentacji.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Polska powyżej 5.5 rzutów rożnych @1.89  
lv

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy. Rywal nie jest zbytnio wymagający, więc zgarnąć pełną pulę punktów i wygrać to bez żadnych problemów, a my jako kibicie, żebyśmy nie mieli powodów do obaw. 
W tym spotkaniu pokuszę się o rzuty rożne dla naszych piłkarzy. Zerknąłem na szybko na ostatnie mecze. Nie brałem pod uwagę spotkań towarzyskich. Mieliśmy następujące liczby, jeśli chodzi o rr: 4,1,5,7,14,6. Myślę, że nie jest to wysoka linia i powinna zostać spokojnie pokryta. 
Na pewno nasz skład na papierze wygląda lepiej. Przenieść to teraz ba boisko i wygrać. Mam nadzieję, że nie prześpimy początku meczu, ani też nie przegramy walki w środku pola. 

Zwycięstwo na Polaków po kursie @1.96 w lv     również wygląda ciekawie. Ja wiem, że Turcja męczyła się z nimi w meczu towarzyskim, że Włosi zremisowali czy Hiszpanie wygrali 2:1, ale to było dwa lata temu. Te mecze mają się nijak do teraźniejszości. 

 
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Macedonia vs Polska 2  2,00 etoto
A ja dzisiaj ide w czyste zwyciestwo naszych. Co jak co ale to sa jednak personalnie dwa zupelnie inne poziomy. My w eliminacjach nie mozemy sobie pozwolic na straty punktowe z takimi przeciwnikami. Poza tym trzeba naszym przyznac ze w poprzednich eliminacjach nie tracilismy punktow ze slabymi przeciwnikami. Teraz pierwsze dwa mecze spokojne 6 pkt. Wygralismy z Austrią wiec z Macedonia tym bardziej nie powinno byc problemu. Macedonia rowniez zaczela niezle bo od remisu i wygranej ale no nie ma sie co ludzic na kazdej pozycji mamy lepszych zawodnikow. Nie wyobrazam sobie zeby mialo to sie skonczyc utrata punktow. Gramy prawdopodobnie jednym napastnikiem , przewiduje delikatna wygrana polaków do zera (1:0 albo 2:0).
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Macedonia Północna - Polska
1 drużyna liczba żółtych kartek pow. 2,5
kurs 2,39
buk: Fortuna

Macedończycy, jak na bałkanów przystało, będą prezentować dość ostry styl gry. Dodatkowo nie powinni grać otwartego, tylko bardziej czyhać na kontrataki mimo gry na własnym terenie, a to sprzyja dość częstemu przerywaniu akcji Polaków, a szybki Grosicki na skrzydle czy lubiący schodzić w inne rejony boiska Lewandowski, mam nadzieję, będą dla nich wyzwaniem. W związku z tym uważam, że będzie zagrożenie kartkami. Owszem, biorę pod uwagę fakt, iż mecz jest rozgrywany na Bałkanach, a tam arbitrzy niestety przychylniejszym okiem patrzą na często brutalną grę gospodarzy i sięgają po kartki tylko w razie najwyższej konieczności, więc spodziewam się ostrego spotkania, licznych protestów Polaków a w miarę upływu czasu - coraz ostrzejszej gry Macedończyków, gdyż będą wiedzieć, iż na więcej sobie mogą pozwolić. Uważam jednak, iż te 3 żółte kartki mogą Macedończykom wpaść, gdyż sędzia w końcu będzie musiał nie dopuścić do zbyt ostrej gry. A jak wiemy, Macedończycy to nie są wirtuozi futbolu, zresztą na Bałkanach przeważnie grają twardo, więc gry fair i sztuczek technicznych jak w półfinałach LN się tutaj nie spodziewam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Macedonia - Polska

Macedonia over 0,5 @ 1.66, etoto

Nie wierzę w łatwe zwycięstwo Polaków. Macedonia to może i reprezentacja bez nazwisk, ale walcząca o wynik jak lwy. Dwa lata temu w eliminacjach do Mistrzostw Świata potrafili zremisować 1-1 z Włochami czy strzelić Hiszpanom na 1-2. Od tamtego czasu przegrali tylko jeden mecz, z Armenią, i oczywiście można powiedzieć, że ich rywale to była zdecydowanie najniższa możliwa półka, ale nie można ich lekceważyć. Nasza defensywa wciąż nie pracuje tak, jak trzeba. Z Austriakami wygraliśmy szczęśliwie, nawet Łotwa miała okazje nam strzelić, więc gospodarze będą mieli swoje okazje, nawet z kontry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom