>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Roulette Xtreme systemy napisane pod ten program.

B 0

betqer

Użytkownik
Witam wszystkich.
Tommyy!!!
Jestem tu nowy. Ale w ruletce od jakiegoś czasu już. Natrafiłem na program r extreme i nie mogę go ogarnąć. Nie miałem nigdy styczności z programowaniem i jest to dla mnie czarna magia. Chciałbym tylko sprawdzić jak wyglądało by granie np: czekać na 5 takich samych kolorów a potem obstawić progresją tylko 3 razy zaczynając od 20zł. Wiem, że nie ma żadnego 100% systemu ale chciałbym jakieś konkretne wyniki przy powiedzmy 1000 spinów.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie mam takiej informacji. Ale zapewniam cię że i tak nic ci to nie da. Bo w jednym 1000 spinów wyniki będą jedne, w kolejnym inne a jeszcze w następnym znowu inne. Ruletka to ruletka. Nie ma regularności. Może ci się udać zakończyć taką progresję pozytywnie, a możesz i wtopić. Nie ma reguły, kulka nie ma pamięci. Może się i zdarzyć seria 20 razy pod rząd jednego koloru. Nie ma żadnej reguły.
 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
chciałbym jakieś konkretne wyniki
Chyba należało by pierwszy post zacząć od słowa: Czy mógłbyś podać konkretne wyniki,,,, Czy ktokolwiek mógłby....Z góry dzięki....
Co do systemu to leży. Poniżej wstawiłem sam system jak i trend (spadkowy jak zwykle).
Możesz jeszcze pokombinować ze stopniem progresji oraz po której niewypadniętej zacząć obstawiać ale efekt powinien być podobny.

 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik


Żyję, tyle że teraz testuję systemy na zagranicznych forach a tu już rzadko zaglądam. Napisałem i przetestowałem już ponad 200 systemów (żaden nie działa w długiej perspektywie). Teraz testuję na gamblingforums teorie użytkownika TurboGenius i jego kolegów. Teorie związane z powtarzaniem się liczb w cyklach, inaczej mówiąc "gorące numery" tyle że nie śledzenie "tracking" a konkretne obstawianie danych liczb na poszczególnych poziomach danego cyklu. Piszę coraz bardziej zaawansowane systemy które pochłaniają coraz więcej czasu. Oto ostatni który właśnie piszę (zdjęcie poniżej). To nie jest gotowy system, tylko tester wszystkiego ze wszystkim. Systemów już tu nie wrzucam bo nie mam czasu, a poza tym.....no właśnie pytanie do moderatora: Dlaczego wszystkie systemy oraz trendy systemów które wrzuciłem tu na forum zostały usunięte?



 



 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 0

fabix88

Użytkownik
A jest jakiś system, godny polecenia,? Aktualnie gram tym, że po 6-7 liczbach jednego koloru obstawiam przeciwny na tę chwilę coś tam kapie, ale szukam lepszych alternatyw. Z reguły robię to czysto hobbystycznie tak na wieczór po robocie, ale parę groszy fajnie by było przytulić 
 
Do góry Bottom