>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3. kolejka Kwalifikacje Euro 2020 [7.06-8.06.2019]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






Kursy od: Fortuna



Ligowe rozgrywki dobiegają końca, ale nie zapominajmy o rozgrywkach międzynarodowych. Za trzy tygodnie lecimy z trzecią kolejką el. do Euro 2020.



Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów. ​
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Na pierwszy rzut oka od razu rzucily mi sie w oczy 3 mecze jesli chodzi o mozliwosc wystapienia w nich kartek z uwagi na arbitrow:

Czarnogóra - Kosowo @ Daniele Orsato
Ukraina - Serbia @ Antonio Mateu Lahoz
Macedonia Północna - Polska @ Gianluca Rocchi

I teraz tak. Mam jedno pytanie. Czy jest tu jakis spec na forum od sytuacji polityczno - historycznej miedzy panstwami Czarnogory i Kosowa? Wydaje mi sie, ze oba panstwa nie darza siebie nawzajem zbyt wielka sympatia lekko to ujmujac. We wszystkich tych meczach, ktore wymienilem trzeba sie pochylic nad zakladami na kartki ale Czarnogora - Kosowa wyglada tutaj na ten w ktorym moze byc najbardziej goraco. Czekam na jakies info zeby sie upewnic czy dobrze kombinuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
W tamtym roku było podpisane porozumienie w sprawie granic, więc zgrzytu między nimi już raczej nie ma.
Ale spotkanie i tak powinno być "ostre", przecież Czarnogórcy z reguły grają twardo.
Ja do tego skuszę się na Czarnogórę po kursie ok 2 w efortuna . Pamiętam że zawsze nam się grało ciężko z Czarnogórcami, u siebie taki mecz powinni ogarnąć. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 4 czerwca 2019 22:11 przez ranczo0123 

I teraz tak. Mam jedno pytanie. Czy jest tu jakis spec na forum od sytuacji polityczno - historycznej miedzy panstwami Czarnogory i Kosowa? Wydaje mi sie, ze oba panstwa nie darza siebie nawzajem zbyt wielka sympatia lekko to ujmujac. We wszystkich tych meczach, ktore wymienilem trzeba sie pochylic nad zakladami na kartki ale Czarnogora - Kosowa wyglada tutaj na ten w ktorym moze byc najbardziej goraco. Czekam na jakies info zeby sie upewnic czy dobrze kombinuje.
Kosowo vs Czarnogóra - tak samo jak Albania z Serbią, nienawidzą się jak psy! Wykład z historii pozwolę sobie pominąć. Będzie gorąco jak amen w pacierzu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Na jutro proponuje takie AKO:
Dania - Irlandia - Dania wygra, kurs 1,58
Lotwa - Izrael  - Izrael wygra, kurs 1,64
Litwa - Luksemburg - Luksemburg lub remis, kurs 1,6

AKO: 4,15 (fortuna)

Dania piłkarsko zdecydowanie lepsza, gra u siebie. Po szalonym meczu i remisie z solidną Szwajcarią, na pewno będą chcieli wygrać kolejne spotkanie ze słabszym przeciwnikiem żeby spokojnie zmierzać ku awansowi na mistrzostwa. Irlandia obecnie jest na 1 miejscu w grupie, ale wygrane po 1:0 z Gruzją a szczególnie z Gibraltarem nie nastraja optymizmem. Zapewne nastawią się  tylko na defensywę z Danią, lecz nie wydaje mi się aby choćby remis dotrzymali, nawet jakby im udało się zdobyć bramkę.
Łotwa najsłabszy zespół w grupie a Izrael w dotychczasowych meczach grał nieźle. Wygrana z Austrią na pewno ich podbudowała i jeśli chcą powalczyć o awans to takie mecze po prostu muszą wygrać. Nawet bez swojego najlepszego zawodnika powinni dać radę bo pomimo tego i tak mają większy potencjał i jakość od Łotwy.
Co do ostatniego spotkania to obie te ekipy miały okazję już się spotkać i Luksemburg wygrał 2:1, prezentując się lepiej od rywali. W meczu z Ukrainą, Luksemburg prawie wywalczył punkt, lecz w ostatnich minutach pechowo stracili samobójczą. Myślę tutaj, że Luksemburg spokojnie stać na powtórzenie wyniku z pierwszego meczu albo co najmniej zremisowanie biorąc pod uwagę wcześniejsze dobre mecze w ich wykonaniu a kurs przy tej bezpiecznej opcji nadal jest dobry      
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
damiandc1 0

damiandc1

Użytkownik
Izrael wygra @ 1.65  
Izrael over 5.5 rożnych @ 2.12  

Polska wygra @ 1.95  
Polska over 5.5 rożnych @ 2.07  

Bez jakiejś mega szczegółowej analizy. Izrael powinien bez problemu pokonać zdecydowanie odstającą od grupy poziomem Łotwę, dominując i nabijając przynajmniej 6 rożnych, jak miało to miejsce w poprzednich spotkaniach jednych i drugich. Łotwa będzie zamknięta na swojej połowie, zupełnie nie ten poziom.
My z kolei zawsze nabijamy rogi tą prymitywną grą skrzydło -&gt; dośrodkowanie na ślepo, więc z Macedonią o 6 też nie powinno być szczególnie trudno. Styl pewnie będzie przeciętny, więc o zwycięstwo może trochę się obawiam, ale mimo wszystko nie mamy czego szukać na Euro, jeśli nie będziemy potrafili ograć Macedonii. Nie przekonuje mnie te wieczne gadanie o trudnym terenie.

Jeśli uda mi się to na pewno zagram to wszystko w jednym ako za 100zł. Kurs łączny @ 14.00.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Dzis nareszcie sporo meczow o stawkę, do tego reprezentacje sa o wiele bardziej dochodowe niz kluby. Chcialbym zagrać zarówno system jak i AKO.
Oto typy z el. ME na dziś, ktore wstępnie wybrałem, odrzucając wszystko, czego nie czuję zupełnie:

Dania
Czechy
Austria
Litwa vs Luksemburg (min. 2 gole)
Polska
Ukraina vs Serbia (min. 2 gole)
Czarnogora DNB

Prosilbym o opinie - co jest z tego grona dosyc niebezpieczne?
Jeszcze rozmyslam nad tą Austrią i Polską. Austria pozostawila po sobie duzy niesmak po poczatku eliminacji, moze znowu cos odstawia. Zaś Polska bezsprzecznie mocniejsza od Macedonii, tylko ten teren powoduje u mnie jeszcze lekką niepewność
Do AKO to pewnie z tego grona mecze z podporkami zagram.
 
grabarz01 2,9K

grabarz01

Użytkownik
cytat z dnia 7 czerwca 2019 10:34 przez kris_plDzis nareszcie sporo meczow o stawkę, do tego reprezentacje sa o wiele bardziej dochodowe niz kluby. Chcialbym zagrać zarówno system jak i AKO.
Oto typy z el. ME na dziś, ktore wstępnie wybrałem, odrzucając wszystko, czego nie czuję zupełnie:

Dania
Czechy
Austria
Litwa vs Luksemburg (min. 2 gole)
Polska
Ukraina vs Serbia (min. 2 gole)
Czarnogora DNB

Prosilbym o opinie - co jest z tego grona dosyc niebezpieczne?
Jeszcze rozmyslam nad tą Austrią i Polską. Austria pozostawila po sobie duzy niesmak po poczatku eliminacji, moze znowu cos odstawia. Zaś Polska bezsprzecznie mocniejsza od Macedonii, tylko ten teren powoduje u mnie jeszcze lekką niepewność
Do AKO to pewnie z tego grona mecze z podporkami zagram.
Jeśli chodzi o sugestie do tych spotkań to moje są takie: Dania-Irlandia za niski ten kurs na Duńczyków. Śmierdzi mi to remisem albo jakims x2.   
Czechy-Bułgaria analogiczna sytuacja. Bułgarzy nie są az takimi ogórami i myślę ze powalcza. X2    albo 2 Dnb  . Dobry kurs tez na to ze Bułgaria strzeli gola.   
Austria-Słowenia zagrałbym podwojna szanse na remis   
Litwa-Luksemburg tu sie zgodze. Moze nawet over 2.5  
Macedonia-Polska obie strzela  
Ukraina-Serbia poniżej 2.5   
Czarnogóra- Kosowo podwojna szansa na remis  . Ewentualnie obie strzela.   
Moje sugestie na te mecze. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Mecz: Macedonia Pln. - Polska
Typ: BTS
Kurs: 1.95
Bukmacher: totolotek

Całym sercem za naszymi, jednak rozum podpowiada pokusić się tu o gole po obu stronach. O naszych nie ma co mówić, dobre wejście w kwalifikacje, trzeba iść za ciosem, nazwiska w ataku mamy jak z bajki, gol to minimum. Natomiast Macedonia jest nieobliczalna, do tego grają u siebie, a wiadomo że bałkańskie tereny nie należą do najłatwiejszych. Do tego fakt, że obrona naszych często pozostawia wiele do życzenia, a zmotywowani Macedończycy na pewno będą to mieli na uwadze. Wypowiedź naszego trenera też niezbyt optymistyczna, bardziej jakby już przygotowywał sie do jakiegoś remisu niż walki o 3 punkty. Historyczne statystyki pokazują też, że te bts'y wpadały(2/3). Będzie to pierwszy w historii mecz Polaków na narodowym stadionie w Skopje. Myślę, że są w stanie sprawić nam dziś niespodziankę, a już na pewno strzelić gola. Przewidywany wynik: 1-2. 
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dania - Irlandia  / Dania -hc 1.5 @  2.73  Fortuna

Duńczycy  są  dla  mnie  zdecydowanym  faworytem w  tym  spotkaniu  mimo  tego  że  to  Irlandia  z  kompletem 6  pkt.  prowadzi  w  grupie. Tacy zawodnicy  po  stronie  gospodarzy  jak  Christian  Eriksen ( Tottenham),  Yussuf Poulsen ( RB Lipsk) , Simon Kijaer ( Sevilla) , Pione Sisto ( Celta), Thomas Delaney ( Dortmund) , Lasse Schone ( Ajax)  czy  broniący  w  Leicester Kasper Schmeichel  to  gwarancja  jakości. Jak  przedstawia  się  an  tym  tle  zespół  Irlandii?...Goście  to  głównie  zawodnicy  średniaków   z  Premier League  z  których  najb.  znani  to Shane Long ( Southampton) , Seamus Colleman ( Everton) , Shane Duffy ( Brighton), Jeff Hendrick ( Burnley)  czy Matt Doherty ( Wolverhampton)  wspieranych  zawodnikami  z  Championship.

Oczywiście  nazwiska  i  przynależność  klubowa  nie  wygrywają  spotkań , jednak  ciężko  oprzeć  się wrażeniu  że  goście  jedynie w  nieustępliwości  i  walce  do  której  są  przyzwyczajeni  na  co  dzień  grając  na  wyspach  mogą  szukać  nadziei  na efektywny występ  i  ewentualne  punkty. Osobiście  uważam  że  Duńczycy  ograją  rywala  bez  przeszkód  różnica  minimum  dwóch  bramek.


Austria - Słowenia / Austria &amp; +1.5  @ 2.15 Fortuna

Pojedynek  naszej  grupy  w  którym  Austriacy  są  faworytem  i  muszą  to  spotkanie  wygrać. Uważam  ich  za  ekipę  lepszą  od  gości  zwłaszcza  na własnym  terenie ,  lepiej  zorganizowaną ,  mająca  więcej  jakości  i  lepszych  graczy  indywidualnie.
Dwie  porażki , ta z  nami  we  Wiedniu  i  wyjazdowa  w  Izraelu  sprawiły  że  nie  ma  już marginesu  błędu  zwłaszcza   grając na  własnych  śmieciach. Słowenia  z  reguły  bardziej  groźna jest  w  domu , tutaj  może  mieć  problem  z  wywiezieniem  choćby  punktu  biorąc  pod  uwagę  okoliczności  w  jakich  znalazła  się  drużyna gospodarzy. Stawiam  na  wygrana  gospodarzy, dla  podbicia  kursu  z  opcją  over 1.5  gola  w  meczu.

Łotwa - Izrael  2  @  1.68 Fortuna

Oglądając  ostatni  występ  Łotwy  w  Warszawie  ciężko  pokusić  się  o  udany  występ  gospodarzy  przeciw  drużynie  Izraela.
Zbyt  mało  jakości  po  stronie  gospodarzy  by  mogli  nawiązać  równorzędną  walkę  z  coraz  mocniejszą  ekipą  gości.
Wygrana  Izraela  w  domu  z  Austria 4:2  zasygnalizowała  że  maja  oni  potencjał  na  dobrą  ,  skuteczna  grę i  trafiając  na słabszego  rywala  a  za  takiego  uważam  Łotyszy  są  w  stanie  wywieź   z  Rygi  komplet  punktów. Ujmując  sprawę  inaczej  goście  obligatoryjnie  powinni  wygrać  to  spotkanie  chcąc  liczyć  się w  walce  o  pierwsze  dwie  lokaty w  grupie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
K 40

kris_pl

Użytkownik
Nie chcialo mi sie wkleic a post sie dodal ..

Chorwacja
Azerbejdzan vs Wegry over 1.5 gola
Estonia vs Irlandia Polnocna over 1.5 gola
Rosja (-4.5)
Belgia (over 3.5 gola)
Finlandia vs Bosnia over 1.5 gola
Francja
Włochy

Co do Francji to jednak za niski kurs z Turcja na ich terenie, jeszcze sie zastanawiam. Moze np. zamiast tego over 1.5 gola Francji.
Wlochy raczej powinny wymeczyc zwyciestwo.

Jeszcze do tego 3 typy nad ktorymi rozważam cały czas:
Islandia
Niemcy - ile strzela goli?
Szkocja - win, over 1.5 goli, cos innego?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom