>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 29 maja 2019 08:49 przez rasijskijJeszcze Jokerit mnie ciekawi. Klub przeszedł spowrotem w fińskie ręce w całości. Może jakieś ciekawe wzmocnienia nastąpią i powalczą o więcej niż pierwsza runda.
Trzeba się przyglądać fińskiej sile.:)
Póki co mistrz świata  Sakari Manninen w Saławat Julajew Ufa
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej


Na specjalnej gali rozdano nagrody indywidualne za miniony sezon ligi KHLGwiazdą gali był młody reprezentant Rosji Kiril Kaprizov. Napastnik CSKA Moskwa otrzymał nagrodę dla najlepszego strzelca ligi KHL (z 30 bramkami w minionym sezonie), a także nagrodę „Bezcennego Hokeisty” przyznaną głosami fanów

Najlepszym obrońcą sezonu został Darren Dietz, defensor Barysu Astana, który zgromadził na swoim koncie 53 punkty, a bramkarzem roku został golkiper z Ufy Juha Metsola.

W Moskwie rozdano także nagrody dla najlepszego trenera - Igor Nikitin, najlepszego „pierwszoroczniaka” sezonu - Ilya Konovalov oraz dla zwycięzcy punktacji kanadyjskiej - Nikity Guseva

Na ceremonii tej przyznano także nagrody dla „szóstki” sezonu. Wśród najlepszych zawodników ponownie znaleźli się Metsola oraz Dietz. Dołączyli do nich także Nikita Nesterov (CSKA Moskwa), Teemu Hartikainen (Salavat Yulaev Ufa), Mikhail Grigorenko (CSKA Moskwa) oraz Ilya Mikheyev (Avangard Omsk).

Ostatnimi nagrodami była Nagroda Gimayev za „wierność” hokejowi. W tej kategorii nagrodzony został Alexander Popov, weteran CSKA Moskwa, który w minionym sezonie rozegrał swój 1000. mecz w lidze KHL
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 30 maja 2019 14:08 przez suomi

Na specjalnej gali rozdano nagrody indywidualne za miniony sezon ligi KHLGwiazdą gali był młody reprezentant Rosji Kiril Kaprizov. Napastnik CSKA Moskwa otrzymał nagrodę dla najlepszego strzelca ligi KHL (z 30 bramkami w minionym sezonie), a także nagrodę „Bezcennego Hokeisty” przyznaną głosami fanów

Najlepszym obrońcą sezonu został Darren Dietz, defensor Barysu Astana, który zgromadził na swoim koncie 53 punkty, a bramkarzem roku został golkiper z Ufy Juha Metsola.

W Moskwie rozdano także nagrody dla najlepszego trenera - Igor Nikitin, najlepszego „pierwszoroczniaka” sezonu - Ilya Konovalov oraz dla zwycięzcy punktacji kanadyjskiej - Nikity Guseva

Na ceremonii tej przyznano także nagrody dla „szóstki” sezonu. Wśród najlepszych zawodników ponownie znaleźli się Metsola oraz Dietz. Dołączyli do nich także Nikita Nesterov (CSKA Moskwa), Teemu Hartikainen (Salavat Yulaev Ufa), Mikhail Grigorenko (CSKA Moskwa) oraz Ilya Mikheyev (Avangard Omsk).

Ostatnimi nagrodami była Nagroda Gimayev za „wierność” hokejowi. W tej kategorii nagrodzony został Alexander Popov, weteran CSKA Moskwa, który w minionym sezonie rozegrał swój 1000. mecz w lidze KHL
Kaprizov na gali tez polował:) a że kija i gumy mu nie dali to polował na laseczki:)
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dmitrij Kagarlickij w SKA Saint Petersburg( bardzo ciekawy transfer i na pewno pożądany przy tylu ubytkach jakich doznalo SKA a- sam zaintersowany nie wybrał oferty nawet dwukrotnie lepszej finansowo od Avangarda Omsk, gdyz przewazyła wizja kariery reprezentacyjnej :))

Pawel Datsjuk wraca do domu, tam gdzie rozpoczynal swoja kariere i narazie na rok zwiazał sie kontraktem z Avtomobilistem Ekaterinburg

Bogdan Kisielewicz w CSKA Moskwa 
 
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Nowy obrońca w Saławat UFA. Kontrakt podpisał Michaił Pašnin, który w ostatnim sezonie stał się właścicielem Pucharu Gagarina w CSKA. Umowę oblicza się na jeden sezon .
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ciekawe transfery w tym roku. Kagarlitsky w ubiegłym sezonie osłabił Sewierstal, a w tym Dynamo Moskwę. Ciekawi mnie sytuacja w CSKA - jak na razie tam najciszej jesli chodzi o transfery, ale słyszałem, że Nikitin może ich nie poprowadzić w przyszłym sezonie. Z ostatnich transferów najbardziej zadziwiło mnie odejście Mathew Maione z Rygi do Chin. Spodziewałem się progresu w karierze, a nie odwrotnie. Zobaczymy jak mu się powiedzie. Z ruchów transferowych natomiast najbardziej podobają mi się wzmocnienia Magnitki.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 6 czerwca 2019 13:52 przez rasijskijCiekawe transfery w tym roku. Kagarlitsky w ubiegłym sezonie osłabił Sewierstal, a w tym Dynamo Moskwę. Ciekawi mnie sytuacja w CSKA - jak na razie tam najciszej jesli chodzi o transfery, ale słyszałem, że Nikitin może ich nie poprowadzić w przyszłym sezonie. Z ostatnich transferów najbardziej zadziwiło mnie odejście Mathew Maione z Rygi do Chin. Spodziewałem się progresu w karierze, a nie odwrotnie. Zobaczymy jak mu się powiedzie. Z ruchów transferowych natomiast najbardziej podobają mi się wzmocnienia Magnitki.
Najciszej bo wszyscy kluczowi gracze zostają,:) nawet odejscie Kaprizowa nie jest przesądzone, doszedł a w zasadzie powrócił po roku Kisielewicz wiec obrona wzmocniona a w ataku bedzie Sekac i przymierzany jest Szwajcar Sven Andrighetto wystepujacy w Avalanche
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 6 czerwca 2019 13:38 przez suomiNowy obrońca w Saławat UFA. Kontrakt podpisał Michaił Pašnin, który w ostatnim sezonie stał się właścicielem Pucharu Gagarina w CSKA. Umowę oblicza się na jeden sezon .
Pamiętam Pasztina w grze w Loko, szczególnie jeden sezon miał bardzo mocny, nie jest to może facet który ma ciąg na bramke ale ma szereg zadań defensywnych i tam wykonuje dobrą robote:)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Co raz więcej zespołów postanawia zmienić rozmiar lodowiska na wzór północnoamerykański. Już jakiś czas temu zmniejszono taflę w Magnitogorsku, ostatnio w Astanie (Nur-Sultan obecnie), a teraz czytam, że władze Avtomobilista również prawdopodobnie zdecydują się na taki ruch. 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Szwedzki obrońca Patrik Hersley przenosi sie z SKA do Spartaka Moskwa. Bardzo dobry ruch sztabu szkoleniowego Olega Znarka
Inny Szwed napastnik Andre Petersson zbyt drogi dla Barysa Astana, jego nowym klubem w KHL bedzie Dynamo Moskwa, w którym zostają na kolejny sezon Łotysz Miks Indrasis i Maxim Afinogenow oraz według informacji Dyrektora sportowego również Wadim  Szipaszjow. 
Hokejowy obieżyświat Czech Michał Repik wraca do domu i w nastepnym sezonie bedzie reprezentował Spartę Praga.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ruchy transferowe także w zespole z Chin. Kunlun Red Star podpisał dwuletni kontrakt z Naszym Wojtkiem Wolskim oraz na jeden sezon sprowadzili miedzy słupki mistzra Czech z Trzynca Simona Hrubeca. 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Artjem Siergiejew jednak zostaje Saławacie. Po trudnych negocjacjach kontrakt podpisano na okres jednego rok
 
Do góry Bottom