>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Nowe funkcjonalności i usprawnienia na Forum

coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
Od dziś gdy inny użytkownik wspomni o Tobie we wpisie poprzez tag "@", zostaniesz o tym niezwłocznie powiadomiony.

Powiadomienia o wspomnieniu działają w sposób unikalny, tj. jeżeli nie odczytałeś poprzedniego powiadomienia od użytkownika X, a wspomni o Tobie ponownie, nie otrzymasz drugi raz tego samego powiadomienia, aby nie zaśmiecać strony z listą powiadomień.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
Drodzy użytkownicy, wykonaliśmy małą zmianę wizualną polegającą na rozszerzeniu forum do 100% szerokości przeglądarki, dzięki temu czytanie wpisów powinno być bardziej czytelne. Zdania w gronie moderatorów były podzielone, dlatego jesteśmy ciekawi Waszych opinii na ten temat :)
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
cytat z dnia 30 maja 2019 22:31 przez coinspinnerDrodzy użytkownicy, wykonaliśmy małą zmianę wizualną polegającą na rozszerzeniu forum do 100% szerokości przeglądarki, dzięki temu czytanie wpisów powinno być bardziej czytelne. Zdania w gronie moderatorów były podzielone, dlatego jesteśmy ciekawi Waszych opinii na ten temat :)
Wydaje mi się, że stronę lepiej się czytało przed rozszerzeniem forum do 100% szerokości przeglądarki. teraz ciężko się przestawić na nowy wygląd.
A możecie dać użytkownikowi możliwość wyboru ustawienia % szerokości forum wedle własnych preferencji?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jan_3_sobieski 2,1K

jan_3_sobieski

Użytkownik
cytat z dnia 30 maja 2019 23:09 przez arass1

Wydaje mi się, że stronę lepiej się czytało przed rozszerzeniem forum do 100% szerokości przeglądarki. teraz ciężko się przestawić na nowy wygląd.
A możecie dać użytkownikowi możliwość wyboru ustawienia % szerokości forum wedle własnych preferencji?
Absolutnie zgadzam się z przedmówcą. Starsza wersja była lepsza. Dodatkowo lepiej gdyby domyślnie była dla wszystkich. 
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP


Drodzy użytkownicy, na Waszą prośbę wprowadziliśmy możliwość usuwania konwersacji. Możecie wyczyścić całą skrzynkę odbiorczą z poziomu listy konwersacji lub pojedyncze konwersacje.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Zgral by aby dało się zaznaczyć co usunąć.  Kasowanie pojedyncze zajmuje czas a niekoniecznie chcemy wyczyścić całą skrzynkę 
 
soczy 606

soczy

Użytkownik
cytat z dnia 30 maja 2019 23:09 przez arass1

Wydaje mi się, że stronę lepiej się czytało przed rozszerzeniem forum do 100% szerokości przeglądarki. teraz ciężko się przestawić na nowy wygląd.
A możecie dać użytkownikowi możliwość wyboru ustawienia % szerokości forum wedle własnych preferencji?
W przeglądarce np FF sam możesz regulować sobie % wielkość strony.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Uporządkowaliśmy dział Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie. Przy ustalaniu kolejności kierowaliśmy się głównie aktywnością w dziale oraz popularnością danego sportu na forum.

Postanowiliśmy również zlikwidować dział US Sport, a NHL przenieść do działu Hokej na lodzie, natomiast NBA to działu Koszykówka. Dzięki tej modernizacji powstały na forum dwa nowe działy Futbol Amerykański oraz Baseball. Oba sporty cieszą się na forum coraz większą popularnością, a wyeksponowanie ich na stronie głównej powinno jeszcze bardziej zwiększyć zasięg dobrych typów oraz merytorycznych analiz jakie się w nich pojawiają.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam
Panowie jak zrobic żeby przenosiło do ostatniego przeczytanego posta w danym temacie. Albo przenosi do ostaniego napisanego posta w temacie albo do pierwszego na ostatniej stronie.

Wiem ze było to poruszane w temacie juz zamkniętym i stosujac sie do tego co bylo tam napisane nie chce to zadziałać.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 3 czerwca 2019 00:33 przez rekretyperWitam
Panowie jak zrobic żeby przenosiło do ostatniego przeczytanego posta w danym temacie. Albo przenosi do ostaniego napisanego posta w temacie albo do pierwszego na ostatniej stronie.

Wiem ze było to poruszane w temacie juz zamkniętym i stosujac sie do tego co bylo tam napisane nie chce to zadziałać.
Cześć, jeżeli chcesz przejść do ostatniego nieprzeczytanego wpisu, kliknij w tytuł tematu, wylądujesz od razu na stronie, na której są nieprzeczytane wpisy (strona śledzi na której stronie skończyłeś, nie na wpisie). Pod tytułem są 2 przyciski &lt;&lt; oraz &gt;&gt; które przenoszą odpowiednio do pierwszej i ostatniej strony tematu. Jak klikniesz na datę ostatniego wpisu, zostaniesz do niego przeniesiony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
W poprzednim temacie dotyczącym migracji na nową wersję napisałem, że klikając w tytuł tematu przenosi do pierwszego nieprzeczytanego wpisu, to była pomyłka z mojej strony, miałem na myśli stronę, na której jest pierwszy nieprzeczytany wpis. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Na górnej belce nawigacyjnej dodaliśmy bezpośrednie odnośniki do dwóch najczęściej odwiedzanych działów, czyli Typy Dnia oraz Konkursy, a wpisy oraz tematy zostały "zwinięte" w zakładce Forum. Mamy nadzieję, że to Wam usprawni codzienne korzystanie z naszej strony i nie przegapicie ciekawego typu lub ulubionego konkursu.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
cytat z dnia 3 czerwca 2019 07:55 przez coinspinnerW poprzednim temacie dotyczącym migracji na nową wersję napisałem, że klikając w tytuł tematu przenosi do pierwszego nieprzeczytanego wpisu, to była pomyłka z mojej strony, miałem na myśli stronę, na której jest pierwszy nieprzeczytany wpis. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Dzięki za info.
A czy jest możliwość lub planujecie wprowadzić aby klikając w tytuł  przenosiło do ostatniego wpisu. Nie trzeba było przewijać całych stron i poszukiwać ostatniego przeczytanego posta. Było to bardzo wygodne i ułatwiało przeglądanie forum.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 7 czerwca 2019 13:37 przez jozzy22Po przeczytaniu tematu nie odznacza mi jako przeczytanego?!
Mieliśmy przez chwilę awarię, wszystko wróciło już do normy, tematy które odwiedziłeś wcześniej powinny zostać oznaczone jako przeczytane.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 5 czerwca 2019 23:14 przez rekretyper

Dzięki za info.
A czy jest możliwość lub planujecie wprowadzić aby klikając w tytuł  przenosiło do ostatniego wpisu. Nie trzeba było przewijać całych stron i poszukiwać ostatniego przeczytanego posta. Było to bardzo wygodne i ułatwiało przeglądanie forum.
Tak, mamy to w planach, niestety nie jestem w stanie określić kiedy zostanie wprowadzone.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
⭐Odznaki ⭐

 

W bukmacherce oraz sporcie każdy lubi rywalizację oraz zdobywanie wyznaczonych celów, dlatego wprowadziliśmy nową formę nagradzania użytkownika, są to odznaki do zdobycia za różne akcje takie jak ilość wpisów, reputacji czy kompletność danych w profilu, z czasem możliwych orderów do zdobycia będzie znacznie więcej. Medale są podzielone na 4 kategorie czerwony, złoty, srebrny i brązowy w zależności od trudności ich zdobycia. Ilość zdobytych punktów odznak wyświetla się obok punktów reputacji przy avatarze, a szczegółowa lista w zakładce "Moje odznaki" w menu użytkownika. Zachęcamy do aktywnego udziału w życiu Forum i zdobywania kolejnych odznak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mam propozycję aby wszystkie konkursy były umieszczane w dziale "konkursy", a nie w działach tematycznych bo już ktoś słusznie gdzieś pisał, że ludzie chcą zobaczyć typy, a co sekunda pojawia się wpis, ale w dziale konkursy. Więc moja propozycja jest taka aby jak będzie jakiś konkurs np dotyczący LM to żeby nie był w dziale LM tylko w dziale konkursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom