>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Piłka tenisowa.

S 766

szeffb

Użytkownik
Zaczynamy Roland Garros 2019!

Kursy grane od @1,50 do @2,50
Płaska stawka 1j.

Reszta wyjdzie w praniu.

Cel: ? Zarobek ponad 6j. na turnieju.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
S 766

szeffb

Użytkownik
Co do powyższego można wrzucić do śmietnika. Zaczynamy "zabawę"...

#1 Nicolas Mahut @3,78
100j. 1xbet


Jeśli myślicie, że będzie to kolejny nudny temat z podawaniem typów jasnych, jak siki bo po browarku to mylicie się grubo. Moje typy opieram nie wieloletnim doświadczeniu i z niego korzystam każdego dnia, ale koniec już paplaniny. Co do Mahuta... Mimo, że ma już najlepsze czasy za sobą i kończy karierę to w tym turnieju gra jak natchniony i uważam, że dopóki nie trafi na zawodnika z topu a takim nie można nazwać Mayera to będzie wygrywał i to nawet 3:0 tak, jak to poczynił z Niemcem. 

#2 Grigor Dimitrov @3,54
100j. 1xbet



Tutaj trochę mniej pewności, ale też grubo wejść warto. Dima to zawodnik który nie może wskoczyć na ten najwyższy level, ale poniżej pewnego też nie schodzi co innego Wawrinka który może zagrać lepiej od Nadala a drugiego dnia zagrać, jak radwanskiua dziuwneria z polshi. Stawiam zdecydowanie na Bługara, bo więcej pisać mi się nie chce. 

Po meczu liczymy hajsiwko na likend w polishej rimizie a zeby poupijac troszeczkue polskiej wodeczkuij.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 105,7K

byle-na-plus

Użytkownik
Nie oceniam bo to początek więc nawet nie ma czego. Tylko rzuciła mi sie w oczy jedna rzecz... grając stawkami rzędu 100j celem tematu jest zarobek 6j na całym turnieju? Coś tu nie gra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
S 766

szeffb

Użytkownik
cytat z dnia 31 maja 2019 13:19 przez byle-na-plusNie oceniam bo to początek więc nawet nie ma czego. Tylko rzuciła mi sie w oczy jedna rzecz... grając stawkami rzędu 100j celem tematu jest zarobek 6j na całym turnieju? Coś tu nie gra.
Co do powyższego można wrzucić do śmietnika. Zaczynamy "zabawę"... 

Czytamy ze zrozumieniem ;)
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 4 czerwca 2019 09:57 przez szeffb#4 Rafael Nadal (-11) @3,38
100j. 1xbet


No cóż azjatycka dziwuniera zostanie dziś ostro posunięta przez hiszpańskiego torradora. Torradores el hispanos rucha jak leci w Pariskim burdelu i myślę, że na taką azjatycką dziwunięrę czekał długo a żeby się zemścić za to, że mu nie dała kiedyś tam w Barcelonie a raczej przez krecz, bo niestety wtedy mu nie stanoł i nie było czym ruchać. Dziś będzie miazga !
Chyba masz jakiś problem ( być może z potencją) . Na twoim miejscu pieniądze przeznaczone na bukmachera przeznaczył bym na lekarza.! Psycholog też wchodzi w rachubę.
 
S 766

szeffb

Użytkownik
      ^

Kupon z Nadalem pięknie wszedł i 80% strat z RG odrobione. Więcej typów nie będzie z racji braki szacunku do mnie.
 
Do góry Bottom