>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, dyskusje, skargi

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
panowie o co chodzi z konkursem ??? miała być klasyfikacja po 5 kolejkach ???Grupy 7 i 8 nie podliczone ,osoby z miejsc z 4i dalej dalej obstawiają ,a miały być nowe grupy itd.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Spokojnie. Klasyfikacja pojawi się po 6 kolejce. Każdy typ w każdej grupie również zostanie podliczony. Spokojnie, po prostu spokojnie :) W tygodniu przygotuję klasyfikację żebyście wiedzieli jak stoicie w rywalizacji.
 
neutralny 432,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
@gucci-mane  w klasyfikacji po 6 kolejce wystapil blad. W 4 grupie powtarzaja sie gracze wystepujacy w grupie 1. Pozdrawiam.
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
W moim podliczeniu jest błąd. Powinienem mieć 20 punktów.

Nie doliczono mi punktu za trafiony typ z meczu Sparta Wrocław - Apator Toruń z dnia 28.04.2019. Dałem na Wrocław -10 a mam jako nierozliczony. Wynik meczu był 54-36 dla Sparty
Proszę o korektę.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Któremuś z modów konkursowych po V kolejce pisałem, że lubię jak cyferki się zgadzają więc tutaj też wrzucam moje zapytania i niezgodności.

Grupy 1,2,3,5,6,8 mi pasują, 4 na tą chwilę nie do zweryfikowania. Uprzedzając ripostę użytkownika @radzijacek i rozwiewając jego wątpliwości z postu powyżej - mecz zatypowany 28 IV się nie odbył, więc za niego punktów nie możesz otrzymać. Typowałeś powtórkę tego zdarzenia 19V - gdzie nie zapunktowałeś.

Teraz odnośnie 7 grupy i będąc fair wobec graczy wrzucam to co mi wychodzi i co jest w generalce:

Grupa 7
1. gkskubik - 36
2. marasspec - 25
3. mefiuu - 20
4. santoro86 - 4
5. pilan - 3
6. apiasek - 0
7. lp097 - 0



Dokładnie odwrotna sytuacja do tego co opisywałem. mefiiuu i moja skromna osoba została za odwołane spotkanie rozliczona jako plus (wpisy #23 i #25)i stąd rozbieżność tych dwóch punktów. 

Pozdro!
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Czy grupa 4 I jej podliczenie typów jest weryfikowane , bo w tabeli nie widzę nikogo z tej grupy , a sam siebie znaleźć nie mogę. Chyba że czegoś tu nie rozumiem :D
 
neutralny 432,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 1 czerwca 2019 10:05 przez kubagkmCzy grupa 4 I jej podliczenie typów jest weryfikowane , bo w tabeli nie widzę nikogo z tej grupy , a sam siebie znaleźć nie mogę. Chyba że czegoś tu nie rozumiem :D
 
@kubagkm pewnie na dniach zostanie to poprawione, a jakbyś był ciekaw, jak wygląda obecnie sytuacja w 4 grupie to proszę:

1. power30 - 29 punktów
2. kubagkm - 27 punktów
3. pitcairn - 25 punktów
4. neutralny - 23 punkty
5. cokano - 16 punktów
6. gucci-mane - 11 punktów
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Witam. W ostatnim moim poście w typowaniu miało być Dudek powyżej 8,5 kurs się zgadza. Pisałem na telefonie i chyba coś mi literki pozmieniało. :) jeśli można poprawić to dzięki. Pozdrawiam.
 
zdar 571

zdar

Użytkownik
Ponawiam pytanie po raz kolejny.

Prosiłbym o wyjaśnienie dlaczego ten typ nie został zaliczony?

Kolejka: 1 Mecz: Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń Typ: Nicki Pedersen +10,5 Kurs: 1.70 ❌
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
@zdar  może dlatego że nikt nie wie o co ci chodzi.. Napisałeś +10,5 a ja bym nie wiedział czy to oznacza "do 10 punktów" czy "powyżej 10 punktów. Pisz tak jak wszyscy poniżej/powyżej i nie będziesz musiał sie pytać. Takie zapisy +/- stosuje się do handicapów a nie przedziałów punktowych.
 
C 1K

czleko

Użytkownik
cytat z dnia 4 czerwca 2019 09:58 przez zdarPonawiam pytanie po raz kolejny.

Prosiłbym o wyjaśnienie dlaczego ten typ nie został zaliczony?

Kolejka: 1 Mecz: Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń Typ: Nicki Pedersen +10,5 Kurs: 1.70 ❌
Typ został już przeze mnie rozliczony poprawnie. Jakoś mi umknęło wcześniej, bo grupę rozliczał ktoś inny. W klasyfikacji po 6 kolejce w grupie 5 też punkt został doliczony. 
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Post #78 grupa 2, konkretniej:

"Kolejka 8: Unia Leszno - GKM Grudziądz

Typ: Leszno (-12.0)
Kurs: 1,75 
"
rozliczony błędnie jako minus
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Witam,

typ z pierwszej kolejki jest źle rozliczony - Jonsson w pierwszym biegu upadek i pojechał do szpitala, powinien być +. Proszę o korektę punktów w rankingu. Pozdrawiam.
 

Kolejka: 1

Motor Lublin - GKM Grudziądz

TYP: Andres Jonsson poniżej 10.5 

Kurs: 1,72 ⛔
 
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Proponuje na ostatnie dwie kolejki tzw. typy zamknięte tj. żeby inne osoby przed spotkaniem nie widzieli typów danej osoby. W Grupie nr 5 jest zacięta walka pomiędzy 4 osobami, jeśli na tę chwilę zawodnik ma przewagę 1 pkt na przeciwnikiem to nie pozostaje nic innego tylko czekać na typ zawodnika niżej i robić kopiuj/wklej i takie coś już zaczyna się dziać.

Dzięki 

Pozdrawiam 
 
Do góry Bottom