>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Opóźnienia na stronach bukmacherskich

S 17

siergej

Użytkownik
Skoro na transmisji, był ostatni gwizdek, to trzeba było obstawić remis. Wtedy byś się przekonał, ale mecz trwa dalej (dogrywka) jeszcze nic straconego.
Patrzyłem na sucho, nie miałem zamiaru stawiać. Chodzi mi tylko o to, czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na moje pytania w poprzednim poście.
 
P 1

piotrekcof1234

Użytkownik
Ja miałem taki przypadek, że podczas gry snookera, oglądałem relacje na Eurosporcie, natomiast na betfair, jak by to powiedzieć, reakcje kursowe na wydarzenia na stole były bardzo opóźnione. Po wygraniu przez 1 zawodnika całego meczu, zakłady na betfair można było przyjmować, zawieszenie rynku nastąpiło po jakiś 4 minutach.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
wiem wiem ze strasznie temat odkopalem ale niedawno go czytalem a przed chwila betfair ladnie polecial z kursami na najwiekszy under w tym meczu 198,5 ( ???? ) Najpierw byl kurs 1.04 chwile pozniej 1,1 a pozniej taki jak w linku no szkoda ze siana nie mialem by bylo all in ???? (nie patrzcie jakie stawki dalem bo to dla jajec hehe ;) )
http://iv.pl/images/65122395699964585525.jpg
kilka razy widzialem juz takie cos w nba ze koniec meczu 2 minuty jeszcze a under (chyba 1,02 albo 1,04) pozwalajacy im rzucic 15 pkt (ogladalem koncowke i wiedzialem ze nie dadza rady bo kiepsko im szlo), ale ten kurs co teraz dali to poezja ;) aha dali taki jak Chicago mialo czas ????
takze mozna sie czaic na bf na takie mecze
EDIT: mecz sie zakonczyl wynikiem 199 ale po dogrywce... W betfair licza z dogrywka undery/overy ?
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,dogrywka jest liczona do u/o,dlatego też niekiedy występują takie [dziwne]kursy,odnośnie kosza to bardzo dobra ofertę tj.lepszą od bet365 ma Unibet,ponadto polecam czeskiego buka Tipsport,często na live ma wystawione kursy na przedziały punktowe,nawet w danej kwarcie[tworzenie middle],kiedyś stosowałem podobną metodą tj.czajenia się w końcówce,grałem na ostatnie 15-25 sek i jeszcze niekiedy były duże emocje,2 minuty to zdecydowanie za dużo czasu.Pozdrawiam.
 
I 0

interpablo

Użytkownik
Witam. Czytałem temat i spotkałem się z taką samą sytuacją. Mam pytanie czy ktoś w 2019r. dalej korzysta z tej metody opóźnień.
 
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


nikt glupi nie jest i jesli takowe zdarzenia gra regularnie to nie bedzie sie wychylal

Czym mniej osob zagra taki blad tym lepiej dla rozliczenia danego typu takze nie masz co liczyc na las rąk
 
I 0

interpablo

Użytkownik
Każdy ma swój jakiś sposób, natomiast tak jak mówisz nikt się nie wychyla ale informacjami można się wymienić a także doświadczeniem na ten temat ;) 
 
Do góry Bottom