>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: French Open 2019 - turniej główny - 26.05.2019-09.06.2019

Status
Zamknięty.
dominik_92 82

dominik_92

Użytkownik
cytat z dnia 3 czerwca 2019 21:36 przez ranczo0123Panowie troche ogarniam tenis (z naciskiem na troche) ale patrze i oczom nie wierze jakie kursy i linie buki wystawily na mecz Nishikori vs Nadal. +10.5 gema na Japonczyka po 1.55 wyglada bardzo apetycznie. Jedyny minus jaki widze w tym becie to zmeczenie po 5 setach ale nawet przy najmniej optymistycznym wariancie wychodzi mi tu 6:4 6:2 6:2. Co myslicie? ????
 

5 setów to raz, dwa to fakt, że mecz z Paire miał rozłożony na dwa dni, zaś Hiszpan od 2 czerwca od godziny 18:00 sobie odpoczywa i czeka na rywala. Jeśli już jakoś to ugryźć to bardziej tu bym upatrywał rozluźnienia Nadala przy swoich przełamaniach, co można było zauważyć w poprzednim meczu z Londero. Mając dwa przełamania zapasu widać było, że skupia się już na utrzymaniu serwisu. Nishikori z kolei według mnie nie tyle wygrał ten mecz, co Paire go przegrał. Francuz wyrzucał śmieszne piłki w aut, nie wspominając już o serwisie, który w najważniejszych momentach zawodził, skutkując podwójnymi błędami (w całym meczu popełnił ich aż 15! ). Linia według mnie wystawiona odpowiednio i nie wiem czy jest sens grać 1,55 na zmęczonego Japońca. Pozdrawiam :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
W 1

wsand1990_2019

Użytkownik
cytat z dnia 2 czerwca 2019 20:15 przez dx2Wawrinka-Federer 1 @3.15 poki co wziete z pierwszego lepszego dostepnego buka

Jak tyle daja na poczatek to biore. Wawrinka pokazla dzis klase z Tsitsipasem i jak dotad byl to mecz turnieju. Federer po 3 latach wrócil na French Open (w dwoch ostatnich sezonach celowo pomijam sezon ceglany) i dobrze to wyglada, ale tym razem rywal zupelnie inny niz w poprzednich rundach. Federer ma bardzo dobry bilans bezposrednich meczow z Wawrinka, ale tez wiele meczow na styku, takze tym razem moze wyjdzie na Wawrinke. Wawrinka dzis 5 godzin na korcie, ale tutaj glownie klopotem moze byc zmeczenie mentalne po takim meczu z Tsistsipasem. Zreszta to spotkanie 34-letniego tenisisty z 37-letnim. Wawrinka dzis bardzo dobrze tez serwowal i w 4-tym seice mial nawet przecietnie torche  wieksza predkosc na pierwszym podaniu ni Tzsistsipas, co wydawalo mi sie zaskakujace.

Poza tym to juz cwiercfinaly, Federer w razie wygranej trafilby na Nadala, a to mogloby sie skonczyc tylko w jedna strone.
Nie wiem jak bardzo nastawia sie Federer, jako ciekawostke mozna dorzucic, ze nawet ladne buty sobie sprawil z rokiem, w ktorym triumfowal na French Open, czyli 10 lat temu, ale jakos mam dziwne przeczucie ze do tego meczu z Nadalem nie dojdzie. Przy tak zestawionych kursach, sadze ze warto grac w strone Wawrinki.
Może i Federer bawi się tym turniejem i jak powiedział sam nie wie dokąd dojdzie. Wawrinka bardzo ładnie operuje backhandami, dokładne i mocne. Federer z kolei niszczy forhendami i nie tylko. Będzie to ciekawe starcie. Ja idę w gemy:

Wawrinka, Stan - Federer, Roger (under/over 38.5) (Totals)  @bah - 2 po kursie 1,7

Federer wie że może to być jego ostatni start na RG i zrobi wszystko żeby być zapamiętanym, wygrać. Wawrinka jeszcze myślę że nie jeden RG zaliczy (jeśli nie będzie kontuzji). 

 

 
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP debel: French Open (Francja), ziemna
Godzina: 14:00
Spotkanie: Dusan Lajovic/Janko Tipsarevic - Kevin Krawietz/Andreas Mies
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pora na ćwierćfinały Wielkiego Szlema French Open. Idę w tym spotkaniu po prostu w debel, który jest dużo bardziej doświadczony i ograny ze sobą. Lajovic z Tipsareviciem pierwszy raz grają ze sobą w parze właśnie tutaj i oni już i tak daleko zaszli. Debliści z Niemiec z kolei mają ze sobą w parze wiele turniejów  na koncie i oni z pewnością powinni się na korcie lepiej rozumieć. Myślę, że wykorzystają to deblowe doświadczenie i "cwaniactwo" i pokonają swoich rywali, którzy głównie skupiają się na grze singlowej ale tutaj postanowili wystąpić ze sobą w deblu razem w parze. Serbski debel sprawił już na tym turnieju 3 niespodzianki i myślę, że już wystarczy. Teraz według mnie trafiają na zdecydowanie mocniejszą parę deblową, która nie da im większych szans. Jak wspomniałem Krawietz i Mies doświadczeniem w deblu, ograniem ze sobą i osiągnięciami biją swych rywali na głowę. Jasne, że Lajovic z Tipsareviciem się przed nimi nie położą, bo nikt nie dawał im szans, że zajdą tak daleko a oni tymczasem są już w ćwierćfinale więc presja na nich nie ciąży, nie mają nic do stracenia ale jednak tutaj dla mnie zdecydowanym faworytem jest Kevin i Andreas, którzy w deblu po prostu według mnie mają lepsze umiejętności, zrozumienie ze sobą i doświadczenie .
  1-2 (1-6 , 7-6 , 6-7)
​​​​
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tennis ATP. Roland Garros
Rafael Nadal - Kei Nishikori
Total Match Time: Over 114.5 @ 1.65 111 minut
1xbet

Mocno zaniżona linia na czas trwania meczu. Nadal pokrywał ją w każdym meczu, nawet najbardziej jednostronnym: po kolei z Hanfmannem 119 min, z Madenem 131 min, z Londero 136 min, a wszystko to były jednostronne trzysetówki w których rywale zdobywali po 1-4 gemy w secie. Z Goffinem były 4 sety, więc to w ogóle na luzie typ na plus bo mecz trwał prawie 3 godziny (171 min). Wszystko przez styl Nadala który każdą wymianę prowadzi na 8-10 uderzeń minimum, plus przysłowiowe już przedłużanie przez niego przerw między serwami, a to wszystko jest wliczane do czasu meczu. Nie wiem czemu taka linia, u innych buków w okolicach 140 minut albo nawet więcej. Nishikori może nie jest w swojej najwyższej formie, ale mimo wszystko to dużo trudniejsza przeprawa dla Rafy niż poprzedni jego rywale w tym turnieju. Nikogo nie powinno zdziwić nawet urwanie seta przez Japończyka, ale nawet w 3 setach taka linia na luzie do przekroczenia.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dzisiaj mamy dwa spotkania : Nole vs Zverev i Thiem vs Chaczanow. Sproboje coś pograć w drugim spotkaniu. Thiem wygląda świetnie w Paryżu i jeżeli zagra na takim poziomie jak w poprzednich spotkaniach, to Chaczanow będzie mial spory problem. Rusek tez prezentuje się bardzo dobrze. Podoba mi się jego tenis, bo lubi podejmować ryzyko i nie lubi długich wymian. W Paryżu jak narazie, nie popełnia wielu błędów i gra świetnie. Myślę, że jeśli Rosjanin sprosta wyzwaniu, to obejrzymy długi pojedynek i kver gemow jest jak najbardziej wskazany.
Gram tutaj Over 40,5 gemow @ 2,07 Fortuna   
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Dzisiaj w Paryżu ma być deszczowo przez cały dzień. Nie wiem na ile sprawdzą się przewidywania, ale wilgotni i pochmurnie, ewentualnie po deszczu, to znaczy, że nawierzchnia wolniejsza niż wczoraj zdecydowanie. Może być to małą trudnością dla tych opierajacych grę na serwisie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W nawiązaniu do posta @quick. ciekawie wyglądają linie na asy w sts.

Djokovic N. - Zverev A. | 2 zawodnik ilość asów Poniżej (11.5) @ 1.80  10
Thiem D. - Khachanov K. | 1 zawodnik ilość asów Poniżej (6.5) @ 1.80  3
Całkowity kurs: 2.851 (po odliczeniu podatku)  
STS

Sasza Zwieriew ma wprawdzie ciężką rękę, ale po pierwsze na przeciwko stanie wybitny defensor w tym returner i nie powinno być wiele sytuacji że nie dotknie rakietą piłki, zwłaszcza że na cięższej mączce piłki nie będą miały takiego impetu. Po drugie, w poprzednich rundach 2 razy rosyjski Niemiec znacząco przekraczał taką linię, w pięciosetowych maratonach z Millmanem i Lajoviciem (17 i 18 asów), w pozostałych meczach było w zasięgu 12 i 14 asów (w 4 setach z Fogiem). Po trzecie, obawiam się że w obecnej formie Sasza może mieć problem z urwaniem choćby seta z Djoko, nie mówiąc o wyrównanym i długim meczu. W drugim meczu gram under asów Thiema, Austriak nigdy nie miał atomowego serwu i nigdy rzadko notuje tu więcej niż 5 asów na mecz, nawet w szlemie. To bardziej styl Nadala, czyli gra na zamęczenie w wymianie plus świdrujący forhend i serwis bardziej skupiony na wprowadzeniu piłki do gry niż atomowym skończeniu. Tylko w 1 rundzie przekroczył taką linie z anonimowym Paulem (11 asów), potem już poniżej tej linii: 6 z Bublikiem (4 długie sety), 5 z Cuevasem (4 sety) i 2 z Monfilsem. Chaczanow wygląda dobrze, przeciwko Delpo wręcz wyglądał świetnie, również przy returnie, ograniczyć Argentyńczyka do 11 asów w 4 setach, to świadczy o dobrym wyczuciu przy odbiorze. Myślę że Thiema też będzie w stanie ograniczyć poniżej 7 asów, zwłaszcza że jak mówią korty mają być ciężkie i piłki będą latać wolniej niż zwykle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
@psotnick Wszystko się zgadza, ale trzeba wziąć pod uwagę to, że jak.dzisiaj nie pograją, to pojutrze może być już słonecznie i sucho, więc będzie szybciej. Nie mniej, typy wyglądają dobrze i.powinno to.wejść. Zwłaszcza w pierwszym wypadku.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Ja rozumiem że nadal faworytem. Rozumiem że maczka itd ale czy kursy w okolicach 7 na federera to nie przesada ? Co myślicie?
 
dominik_92 82

dominik_92

Użytkownik
cytat z dnia 5 czerwca 2019 12:24 przez sobolekkJa rozumiem że nadal faworytem. Rozumiem że maczka itd ale czy kursy w okolicach 7 na federera to nie przesada ? Co myślicie?
Za miesiąc Wimbledon i myślę, że tam Federer powinien szukać swojej szansy. Jak sam wspomniał w wywiadzie nie spodziewał się zbytnio, że dojdzie tak daleko słowami : ,,przekroczyłem swoje oczekiwania" (źródło: TUTAJ ). Nadal jest aktualnie poza zasięgiem kogokolwiek. Przyszły takie czasy, że na Rogera są kursy 7.00 z ,,królem mączki"  i nie ma co się temu dziwić. Jeśli miałbym tu coś grać to może seta na Szwajcara, bo to jest w stanie zrobić. :)
 
W 1

wsand1990_2019

Użytkownik
cytat z dnia 5 czerwca 2019 13:01 przez dominik_92

Za miesiąc Wimbledon i myślę, że tam Federer powinien szukać swojej szansy. Jak sam wspomniał w wywiadzie nie spodziewał się zbytnio, że dojdzie tak daleko słowami : ,,przekroczyłem swoje oczekiwania" (źródło: TUTAJ ). Nadal jest aktualnie poza zasięgiem kogokolwiek. Przyszły takie czasy, że na Rogera są kursy 7.00 z ,,królem mączki"  i nie ma co się temu dziwić. Jeśli miałbym tu coś grać to może seta na Szwajcara, bo to jest w stanie zrobić. :)
Wszystko pięknie Nadal - król ale ten król już 2 razy przegrał -  Masters w Madrycie 1000 i Barcelona 500 więc Fedex nie jest na straconej pozycji. To będzie prawda o Nadalu bo Federer nie ma nic do stracenia. Ich pojedynki zawsze były i będą zacięte.  Stawiam na Federera kurs w @bah - 6,07 - bo w dól kurs idzie. 

 

P.S Na Wimbledon za rok jeszcze na pewno pojedzie ale z RG nie bym był pewny (maczka jest jednak kondycyjnie, siłowo bardziej wymagająca).  Fedex wie że warto dać z siebie wszystko na RG bo nie wiadomo czy wróci. Na trawie zawsze sobie poradzi.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 5 czerwca 2019 14:59 przez wsand1990_2019

Wszystko pięknie Nadal - król ale ten król już 2 razy przegrał -  Masters w Madrycie 1000 i Barcelona 500 więc Fedex nie jest na straconej pozycji. To będzie prawda o Nadalu bo Federer nie ma nic do stracenia. Ich pojedynki zawsze były i będą zacięte.  Stawiam na Federera kurs w @bah - 6,07 - bo w dól kurs idzie. 

 

P.S Na Wimbledon za rok jeszcze na pewno pojedzie ale z RG nie bym był pewny (maczka jest jednak kondycyjnie, siłowo bardziej wymagająca).  Fedex wie że warto dać z siebie wszystko na RG bo nie wiadomo czy wróci. Na trawie zawsze sobie poradzi.
Choc fachowcem od tenisa nie jestem to zgadam sie z przedmówcą. Widzę tu szanse dla Rogera bo widać że forma jest a Rafa napewno sie pomęczy w tym pojedynku, kto wie jak to sie skończy ale kurs ponad 6 wart ryzyka jak dla mnie
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja osobiście uważam, że nie ma sensu ładować pieniędzy w stronę Rogera. Bilans ich h2h na maczce to 13-2 dla Rafy, a Hiszpan gra tutaj świetnie. Jedynie warto tu pograć Over 3,5 seta, bo kurs naprawdę dobry, a nie powinno się skończyć 3-0. 
 
W 1

wsand1990_2019

Użytkownik
cytat z dnia 5 czerwca 2019 15:44 przez bukovinaJa osobiście uważam, że nie ma sensu ładować pieniędzy w stronę Rogera. Bilans ich h2h na maczce to 13-2 dla Rafy, a Hiszpan gra tutaj świetnie. Jedynie warto tu pograć Over 3,5 seta, bo kurs naprawdę dobry, a nie powinno się skończyć 3-0. 
4 sety to na pewno będą jak nie więcej ;) . trzeba pamiętać że to jest jeden dzień, dyspozycja, może być dużo przerw przez deszcze/burze, kontuzja choćby lekka a przy takiej sile jaka Rafa wkłada w uderzenia może się zdażyć. Wszystko może się zdażyć tak naprawdę. Dla mnie warto zaryzykować bo to może być ten magiczny co ma na butach Fedex ;) 09 Paris ;) P.S Bilans bilansem ale on zawsze może się zmienić, nie ma rzeczy niemożliwych.

Postawie także że 1 set dla Federera kurs ciekawy w @bah - 3,63 - może pomęczyć się mentalnie Rafa na początku spotkania a Fedex wjechać jak po swoje a to doskonale w tym turnieju robi. 
 
patyk1987 0

patyk1987

Użytkownik


Federer ma z Nadalem bilans 2:13 na ziemii z czego jedno zwycięstwo w Madrycie, gdzie Nadal nie lubi grać a drugie w 2007 roku jak Nadal miał ledwo 20 lat. Na wygranie w meczu do trzech wygranych setów, na Roland Garros szanse Federera z Nadalem wynosz ZERO procent i granie tego nie ma żadnego sensu.
Federer z tym swoim desperackim serve and volley to może grać z Wwrinką bez returnu, Nadal go będzie mijał z zmkniętymi oczami a na wymianach grał mu tradycyjnie kick do beckhendu, który na clayu odbija sie na wysokość głowy Rogera i z reguły sieje kompletne spustoszenie. Federer nie ma żadnego elementu, w którym byłby wstanie zaskoczyć Nadala na tej nawierzchni. Rafa ustwi sie z 5 metrów z koncową linią i z palcem gdzieś będzie mu brał na koniec kortu nawet pierwsze serwisy 

https://www.atptour.com/en/scores/2011/520/MS001/match-stats?isLive=False

https://www.atptour.com/en/scores/2008/520/MS001/match-stats?isLive=False

https://www.atptour.com/en/scores/2007/520/MS001/match-stats?isLive=False

https://www.atptour.com/en/scores/2005/520/MS002/match-stats?isLive=False

ich 4 mecze na Roland Garros. Federer ugrał w nich łacznie uwaga 3 sety haha a spotkania były rozgrywane głównie w latach 2005-2008 gdzie Roger był u szczytu kariery.  Federer więcej niż Nishikori może tutaj nie ugrać 

Typy:
Nadal (1.14) Pinnacle (11/10)
Nadal -5.5 (1.49) Pinnacle (9/10)

Nadal -8.5 (2.90) Pinnacle (5/10)
 
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Wydaje mi się że pisanie analiz dlaczego ma wygrać zawodnik po kursie 1,14  i dawanie stawki 11/10 mija się ze zdrowym rozsądkiem i rozumem mam postawić więcej niż mam czyli jeszcze brać pożyczkę na to zdarzenie?

Było coś o zamykaniu oczów tam ja zamykam oczy i widzę jak Nadal łamie nogę.
Oczywiście kiepskie to i nikomu tego nie życzę ale to jest życie zdarzyć się może wszystko.

Ale żeby nie było proszę również statystyka dla Ciebie z tych wielkich ziemnym pogromów Nadala z Federerem:
- w 10/15 z tych meczów Federer seta ugrał co ważniejsze zrobił to w 6/7 meczach do trzech wygranych setów.

Rozumiem wiek itp. ale polecałbym jeśli już ktoś przytacza statystyki robić to z głową.
Zatem typ:
Federer +2,5 seta  kurs 1,95 buk sts     
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom