>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NHL Stanley Cup playoffs 2019

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
cytat z dnia 4 maja 2019 18:04 przez elmisteriozo


Spisana przez wielu na straty Carolina pierwsza melduje się w półfinale. Oglądałem ostatnie ich mecze i musze przyznać ze to co wyczynia na tafli ta młodzież zasługuje na wielkie brawa. O ile w sezonie grali słabo to widać ze w PO Aho i spółka ocknęli i dostali drugie życie. Chciałbym ich zobaczyć w starciu z Jackets ciekawy który z „finezyjnych” stylów gry okaże się skuteczniejszy. 



Oni w sezonie nie tyle grali słabo, co brakowalo skuteczności i obrona się nie spisywała. W Regular sledzilem ich poczynania, bo byłem ciekaw kiedy ta Młodzież odpali. Potrafili zdominować każda ekipe i oddawali mnóstwo strzałów. Jeśli Bruins przejdą Jackets to będzie bardo ciekawy półfinał. 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 2 maja 2019 20:47 przez quick.


Columbus Blue Jackets - Boston Bruins



Czwarte spotkanie w tej serii i wydaje się, że wszystko jest możliwe w kontekście awansu Kurtek do finału konferencji. Dziś przed nimi bardzo ważny mecz u siebie, którym mogą zapewnić sobie duży komfort w tej rywalizacji, ale to po stronie Bruins jest więcej atutów, ale też więcej presji. Spodziewam się, że przyjezdni z Bostonu będą chcieli narzucić swoją grę i ruszyć do ataku, by wyrównać stan rywalizacji, ale muszą bardziej patrzeć na defensywę, bo Columbus w bardzo dobrej formie. Ja w tym starciu skupiam się głównie na strzałach na bramkę. W dotychczasowych starciach 59, 72 i 71, a więc raz zabrakło jednego SOG do przekroczenia granicy 60. Zanosi się na kolejne spotkanie, w którym ilość SOG przekroczy 60, gdyż oba kluby dobrze usposobione ofensywie, dlatego też idę zdecydowanie w tym kierunku, ale też w bramki, zwłaszcza Niedźwiadków z Bostonu, którzy moim zdaniem mogą wygrać to spotkanie.



over 59,5 @ 1,87 | 1xbet ✅



over 5 bramek @ 1,85 | Uni zwrot



Do liczby 59, 72 i 71 strzałów na bramkę w kolejnym meczu dołożyli aż 84 SOG. Pokazuje to tylko, że obie ekipy są naprawdę w świetnej formie i mocno usposobione ofensywie. Niecodzienny jest to widok, żeby oddawało się aż tyle strzałów. Chwali się też bardzo to, że zaraz po strzałach idą na dobitkę, wtedy nabijają je dalej, a to pokazuje też jakość tych uderzeń. Nie spodziewam się, żeby miało się to zmienić i w nocy zobaczymy kolejny ofensywny mecz. Ostatnim razem zabrakło skuteczności, ale dziś powinno się to zmienić.



over 62,5 SOG @ 1,85 | 1xbet ✅​​



over 5 @ 1,76 | Uni✅



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Dallas Stars - St. Louis Blues



W ostatnim meczu obie ekipy zawiodły, jeśli chodzi o skuteczność, a zwłaszcza Blues, którzy zdobyli zaledwie jedną bramkę i przegrali game 5 przed własną publicznością. Stoją przed ogromną presją, gdyż grają na wyjeździe, a od odpadnięcia dzieli ich jedna porażka. Stars z kolei zaskakują in plus, dobrze funkcjonuje defensywa i bramka i właśnie tym zatrzymali rywali w ostatnim meczu. Dla obu zespołów będzie to ciężki mecz, ale moim zdaniem, Blues zrobi robotę i zdołają wyrównać stan gry. Nie idę jednak w tym kierunku, a gole, które powinny się pojawić w większym stopniu niż w poprzednim spotkania, bo okazji w tej serii co niemiara. 



over 4,5 @ 1,76 | Uni✅



over 7,5 kar 2 min @ 2,04 | 1xbet⛔ 7 kar...
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Columbus Blue Jackets - Boston Bruins



Nic się nie zmienia, jeśli chodzi o te drużyny. Stawiają na ofens i oddają mnóstwo strzałów. Kurtki przed własną publicznością bronią się przed porażką w całej serii, dlatego tam będzie dużo ryzyka w pewnym momencie. Boston może tylko zyskać i w razie, gdy będą przegrywać też rzucą się do ataku. Linia z meczu na mecz wyższa, ale dalej w granicach rozsądku, więc warto skorzystać.



over 63,5 SOG @ 1,86 | 1xbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Dzisiaj będziemy mieli przyjemność zobaczyć ostatnie spotkanie drugiej rundy play offów. Ciężko wytypować zwycięzcę tego starcia. Wydaje mi się, że przebieg meczu będzie zależał od tego kto pierwszy popełni błąd. W dobrej formie jest goalie gości - Grubauer, ale Martin Jones również ostatnio spisuje się w bramce lepiej niż na początku tej serii czy w pierwszej rundzie z VGK. Do czego zmierzam? Ano do tego, że spodziewam się w dzisiejszym spotkaniu niewielkiej liczby bramek. Zarówno Sharks jak i ekipa z Denver nie należą do zespołów grających defensywny hokej. Pytanie czy w tak ważnym meczu któraś z drużyn zaatakuje na tyle odważnie mając na celu szybkie objęcie prowadzenia jednocześnie odsłaniając tyły. Liczę na ostrożną, uważną grę (przynajmniej na początku spotkania) i jednocześnie mam nadzieję, że nie padnie zbyt szybko bramka, która może rozwiązać worek. Jeśli wynik bezbramkowy utrzyma się odpowiednio długo to oba zespoły będą zmuszone do wzmożonej ostrożności, żeby nie musieć odrabiać strat po ewentualnej bramce przeciwnika kiedy czasu na to może po prostu nie wystarczyć. Podsumuję to pewnym cytatem: "Ofensywa wygrywa mecze, defensywa mistrzostwa".



Sharks - Avalanche under 5,5 bramki @2,02 Unibet ✅



Ciekawostka: Ostatnim razem Avs i Sharks spotkali się w G7 w 2002 roku również w drugiej rundzie. Rekiny wygrały wtedy mecz nr 1, nr 3, nr 5. Colorado wygrało mecz nr 2, nr 4, nr 6 w OT i Game 7. Teraz najlepsze: W obecnej serii Rekiny wygrały mecz nr 1, nr 3, nr 5. Colorado wygrało mecz nr 2, nr 4, nr 6 w OT. Czy historia spłata figla i G7 wygrają dzisiaj Avs? Nie widzę przeciwwskazań do tego, aby nie spróbować, bo Sharks nie są według mnie mocnym faworytem dzisiejszej nocy.



Avalanche OT @2,16 Unibet ⛔
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
San Jose Sharks - St. Louis Blues



Wracamy do areny Rekinów, gdzie moim zdaniem, wyłoni się już finalista i będą nim właśnie dzisiejsi gospodarze. Bardzo dobrze prezentowali się na lodzie rywali i naprawdę zabrakło szczęścia. Owszem, nie było precyzji i skuteczności przy strzałach na bramkę, ale to oni dominowali na lodzie i dłuższymi momentami Blues byli zamknięci w swojej tercji podczas gry 5 vs 5. Różnicę robią obrońcy, dziś powinni dać więcej od siebie i spodziewam się, że będzie to pewne zwycięstwo Sharks.



Sharks win OT @ 2,22  

Sharks -1,5 @ 3,07 | Pinn  

Sharks over 29,5 SOG @ 2 | 1xbet  
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Trochę cicho tutaj. Dzisiaj początek ostatniego etapu w walce o puchar. Mistrzostwa Świata się skończyły i zostało Nam maksymalnie siedem spotkań, żeby nacieszyć jeszcze oczy hokejem w najlepszym wydaniu. Poniżej wrzucam kilka propozycji na dzisiejsze spotkanie. Analiza (bardziej luźne przemyślenia) nieco chaotyczna, ale zawierająca główne myśli jest tutaj: 

 https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6851504/

Bruins OT @1,60   
Bruins '60 @2,06   
Bruins -1,5 @2,78   
Bruins i poniżej 5,5 @3,30   
Krejci strzeli @3,70   
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
P 109

pato17

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 22:27 przez rasijskijMistrzostwa Świata się skończyły i zostało Nam maksymalnie siedem spotkań, żeby nacieszyć jeszcze oczy hokejem w najlepszym wydaniu.
Niestety wydaję mi się że najprawdopodobniej skończy się to na 4 max 5 meczach myślę że Boston jest  nie do zatrzymania w tym sezonie.
 
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Ja także myślę że ten finał zdominuje jedna drużyna czyli Boston.Ale jak będzie zobaczymy,Kolejne spotkanie przed nami i ja także skłaniam się do zwycięstwa faworytów , choć przewiduje tu nieco inny scenariusz niż w pierwszym spotkaniu i wzmocnienia szeregów defensywnych stąd mój typ na 2 spotkanie  Bruins i mniej niż 5,5:
Boston Bruins - St, Louis Blues 1 - 5.5 @   3.25
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
St. Louis - Boston (7:2)
Powyżej 5.0 bramek @1,98 
  
Boston Bruins OT @2,02    
Boston Bruins i powyżej 5,5 bramki (w tym dogrywka) @4,70    
UnibetW dzisiejszym spotkaniu zobaczymy kilka zmian personalnych w obu składach. W ekipie Blues zabraknie zawieszonego Sundqvista, który wchodzi w skład formacji broniącej w osłabieniach. Nutki i tak nie należą do zespołów, których penalty kill można zaliczyć do najlepszych w lidze, więc nieobecność Sundqvista to duże osłabienie. Szweda najprawdopodobniej zastąpi Sanford, który zagrał jedynie trzy spotkania w pierwszej rundzie przeciwko Jets. Bruins w każdym z obydwu spotkań potrafili strzelić przeciwnikom bramkę w przewadze. Dzisiaj bez penalty killera niebieskich również nie powinni mieć z tym problemu. O wykluczenia nie powinno być trudno, ponieważ jedni i drudzy grają twardo i agresywnie. Najbardziej martwi mnie niezła forma bramkarzy, ale jeśli wynik otworzy się odpowiednio szybko to dalej już może pójść gładko. Kurs na over ciągle rośnie, więc opłaca się poczekać jeszcze kilka godzin i poobserwować ruchy kursów. Mecz dopiero o 2:00 - pisze teraz dlatego, że później nie będę miał takiej możliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
St. Louis - Boston
Under 5.0 @1,95 
  
St. Louis OT @1,86   
St. Louis OT i under 5,5 @3,20   
UnibetDzisiaj do składu Nutek wraca Sundqvist, więc gra w osłabieniach Blues powinna wyglądać o wiele lepiej niż w poprzednim spotkaniu, gdzie zabrakło Szweda wchodzącego w skład czwórki mającej za zadanie powstrzymać bardzo mocne w przewadze Niedźwiadki. Poprzednio skończyło się na czterech bramkach straconych w osłabieniu. Bardzo rzadko możemy zobaczyć taką skuteczność gry w power play. Jestem pewien, że dzisiaj gospodarze nie dadzą Bruins takiej swobody w swojej tercji. Drugim bardzo ważnym elementem układanki jest bramkarz. Do niedawna byłem pewien, że między słupkami St. Louis stanie Allen, który zastąpi Binningtona po jego ostatnim występie. Młody Binnington ustąpił miejsca Allenowi po piątej puszczonej bramce, ale dzisiaj ponownie wyjedzie na lodowisko w roli startera. Trener Berube postanowił obdarzyć go kredytem zaufania, co może pozytywnie wpłynąć na psychikę zawodnika i znacząco podnieść jego morale. Liczę, że dzisiaj wyjedzie na lód i pokaże, że zasługuje na numer jeden między słupkami w St. Louis. Generalnie ostatni mecz był najsłabszym w wykonaniu Nutek podczas tych playoffów i mam nadzieję, że więcej tak słabo nie zagrają. Z pewnością mają też świadomość, że jeśli zagrają tak źle i seria wróci do Bostonu przy stanie 3:1 to najprawdopodobniej pożegnają się z pucharem. Podsumowując - bardziej rozważna gra Nutek w obronie, zmotywowany Binnington i bardzo dobra forma Raska, o którym nie wspomniałem wcześniej skłania mnie ku zakładowi na under. Ogromna motywacja Blues, aby uniknąć porażki w spotkaniu tak dla nich ważnym popycha mnie z kolei do betu na ich zwycięstwo.

Jak dużo dał powrót Sundqvista? Cztery osłabienia Blues i wszystkie obronione. Szkoda tylko głupiego błędu przy rozgrywaniu przewagi po którym padł gol dla Bruins. Z tym, że typy z underami nie wejdą pogodziłem się już po trzecim golu dla Blues i dzisięciu minutach do końca przy stanie 3:2. Dobry występ bramkarzy. Dużo lepszy występ zespołu z St. Louis w porównaniu do ostatniego spotkania.  Ciekawy pojedynek zapowiada się w Bostonie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Troche ogladałem mecz nr 3 i musze przyznać ze Bostan zagrał z niesamowitym teamspirit, Rask był gdzie powinien i kiedy powinien, atak skutecznie ale trzeba powiedzieć ze szczesliwie, ano mam na mysli to że Miskom wszystko wychodziło, ale tez Binnington miedzy słupkami Blues miał wyjatkowo paskudny dzień, kilka bramek mozna zapisac na jego konto. Fakt obrona te nie pomogła ale mimo wszystko mógł sie zachować inaczej, ale tak bywa i takie mecze trzeba przeżyć. Atak Tasasenki tez próbował ale jakoś nie wpadało. 
Dzis licza na duzo lepsza postawe Binningtona , skutecznosc w ataku i wyrownanie stanu.

Blues RT kurs 2,57 fortuna      
Blues minus 1,5 kurs 3,55 fortuna      
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Boston - St. Louis (1:2)St. Louis lub remis @1,73   
St. Louis OT @2,32   
Under 5.0 @1,92   
UnibetGeneralnie już samo to, że Bruins grają u siebie jest dużym plusem dla nich, bo jest to ekipa silna na swoim lodzie, ale przez dzisiejsze absencje zapala się w głowie czerwona lampka. Grzelcyk dzisiaj trenował, ale w bluzie "no contact" więc pewnie nie zagra. Zdeno Chara również raczej nie zagra po ostatnim wypadku co mocno osłabi obronę i wprowadzi sporo niepewności na tyłach Bruins. Największy plus Niedźwiadków to Rask - o jego dobrą formę można być spokojnym. Co ciekawego jeśli chodzi o Blues? Zdecydowana poprawa w G4. Uważna gra bez zbędnych kar - inna niż we wcześniejszych meczach co uchroniło ich przed osłabieniami. Od połowy drugiej tercji praktycznie całkowita dominacja Nutek na lodzie. Bruins nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Na koniec warto wspomnieć o bardzo dobrym meczu Binningtona. Nie spodziewałem się takiego występu, ale trener dobrze zrobił ufając mu po wysokiej porażce. Minus dla Blues to wciąż sporo błędów w obronie, ale pod tym względem widać poprawę i okropny błąd w przewadze kiedy stracili gola przez nieuwagę obrońców. Ruchy kursów na tak długo przed meczem jeszcze nie mówią zbyt wiele, ale bukmacherzy zdecydowanie obniżają je w kierunku Blues. Według mnie kurs na Bruins w tym momencie jest nieopłacalny mimo, że jest na poziomie około 2,00. Zmieniła się też linia na under i tutaj ponownie nie spodziewam się dużej liczby bramek. Osobiście spróbuję delikatnie w kierunku ekipy z St. Louis, ale ostrożnie ze stawkami, bo jednak mecz na wyjeździe trudniej wygrać niż w swojej hali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Poniżej 5.0 bramek (z dogrywką) @2,03 Betfan   
Tarasenko strzeli bramkę @2,90 Fortuna   
St. Blues OT @1,85 Fortuna   

St. Louis Blues - Boston BruinsGłównym powodem dla którego zdecydowałem się zagrać bramki dzisiejszej nocy jest świetna forma bramkarzy oby zespołów i ranga spotkania. Jedna wygrana dzieli Blues od zdobycia pierwszego Pucharu Stanleya w historii klubu. Myślę, że "Nutki" dzisiaj po prostu "zabiją" ten mecz licząc na wygranie rywalizacji defensywą, która swoją drogą spisuje się lepiej z meczu na mecz. Bruins z kolei będą atakować, bo dzisiaj to ekipa z Bostonu "musi bardziej" - przegrywają w serii 2:3 - ale raczej nie odkryją się zbyt mocno, żeby nie narazić się na niebezpieczne kontry. Jak już wspomniałem obaj bramkarze są w znakomitej formie utrzymując wysoki poziom już od sezonu zasadniczego. Binnington w poprzednim spotkaniu odbił aż 38 strzałów wpuszczając tylko jednego gola natomiast Rask nie popisał się skutecznością w Bostonie, ale trzeba przyznać, że druga (i ostatnia) bramka wpadła trochę przypadkowo. Dzisiaj obaj wyjadą na lód bardzo skoncentrowani. Myślę, że o wyniku dzisiejszego meczu zdecyduje głównie postawa obu panów między słupkami. Jeśli chodzi o drugi zakład to spróbuję gola Tarasenki z tego względu, że ostatnio urodził mu się syn (może uznacie to za szaleństwo). Vladimir wyjedzie na lód zmotywowany jeśli nie "uskrzydlony" chcąc sprawić sobie do kompletu Puchar Stanleya i myślę, że będzie dzisiaj bardzo aktywny. Takie osiągnięcie jak narodziny syna i zdobycie Stana nie zdarzają się zbyt często w jednym tygodniu :)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Poniżej 5.0 bramek @2,07 Betfan  [zwrot] 
St. Blues OT @2,28 Betfan   
Remis @3,80 Betfan   
St. Louis Blues - Boston BruinsDzisiaj ostatni wpis w temacie Hokejowym z mojej strony. Nie będę się rozpisywał, bo są wakacje i prawie nikt tu nie zagląda. Liczę na to, że Blues nie zagrają drugiego tak słabego spotkania pod rząd. Mam nadzieję, że dzisiaj zobaczymy dużo walki i fizycznej gry (tak zapowiadają zawodnicy Nutek), a bramkarze utrzymają dobrą dyspozycje na ostatni mecz. Ponownie celuję w under dlatego, że w finałowych G7 tylko raz padło więcej niż pięć bramek poza tym ostatnio udałoby się gdyby nie gol do pustej bramki. Mecz jak dla mnie 50/50, więc spróbuję też zwycięstwo Blues lub remis po trzech tercjach gry - jeszcze nie zdecydowałem. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Witam,

Pamiętam te nocki za czasów studenckich kiedy jeszcze była wizja sport...
Teraz finały też oglądam, sercem za blues, a tafla zweryfikuje.
Na bukmacherce zjadłem zęby już 10 lat temu, potem totalny rozbrat z powodu porażki, teraz ostrożnie, głównie piłka i hokej.

Przy okazji mój pierwszy post, pozdrawiam fanów hokeja, piłki, i jako że jest to mój pierwszy post to życzę forumowiczom wysokich wygranych.


St. Louis OT@2,4

30j

  42j
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ostatni mecz PO, który wyłowi mistrza. Mecz nr 6 kompletnie nie wyszedł nutkom, młody Binnington niestety nie uniósł ciezaru spotkania a przy dwoch bramkach mógł sie lepiej zachować, reszta duzyny tez nie zagrała dobrych zawodów, Boston miał super Raska miedzy słupkami który ukradł mecz, zespół ma wielu starych wyjadaczy i przy tez dyspozycji Raska a niedyspozycji Binningtona i obrony po prostu wykorzystał to z zimna krwią, ale uważam że to co nie udało sie za pierwszym podejsciem moze udać sie teraz. Po słabym meczu wszyscy wyciągną wnioski i juz tak słabo nie zagraja a moze i Bruins z Raskiem tak dobrze tez nie. Blues paradoksalnie lepiej w tych PO graja na wyjazdach a kluczem do wyganej moze być młody Binnington. Za mna od ostatniego meczu chodzi typ na Bluesi bo sa w stanie to wygrac. Siódmy mecz i wszystko dzis sie moze zdarzyc. Kazdy wynik jest mozliwy. Wierza ze Blues dzis w nocy po raz pierwszy w swojej historii podniosą puchar , wiec motywacji nie powinno zabraknąć. Ja ide w ich kierunku bo podobnie jak kolega @rasijskij mysle ze mecz je 50/50 ale dla mnie ze wskazaniem na Nutki

Blues ml kurs 2,56      
Blues RT kurs 3,6      
Blues minus 1,5 kurs 5,7      


PS Witam kolege @terazjo i zapraszam do odwiedzania działu hokejowego
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Panowie, za nami wielki finał. Kto by się spodziewał takiego obrotu sprawy! Miało być bardziej zacięcie, ostatecznie cieszę się, że stanley cup powędruje do st. louis po raz pierwszy.

Trzeba się wyspać. A w wakacje kminić typy i strategie na przyszły sezon nhl ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom