Typy na żywo - Dyskusja [88]

mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Bo przeciez Kei nie ma zadnych szans na ugranoe seta z Rafa ?? Kei ma w nogach z 11 godzin Rafa z 6. Jak zle musialbym Nadal grac zeby przegrac seta. 1.5 to dobry kurs

psychol32 402,1K

psychol32

cytat z dnia 3 czerwca 2019 16:46 przez madman01Ok dzieki ;) 17:15 to jest pewniak czy godzina moze sie jeszcze zmienić , nie wiem po kim na korcie wychodzi Iga?
Ciężko wejść na oficjalną stronę turnieju i sprawdzić? Szybciej byś się dowiedział tego niż pytając tutaj.

R 1,6K

ranver

cytat z dnia 3 czerwca 2019 13:03 przez ranverTen kurs na Saszke to jest jakiś żart. Ja rozumiem, że nie gra może tutaj jakoś wybitnie że wygrał 2 mecze w 5 setach, ale Lajovic to w tym roku naprawdę nie jest chłopcem do bicia. Kiedy grali ze sobą 2 miesiace temu buki płaciły na Ruska 1,25 a dzisiaj taka przebitka ? Bez przesady ja tam Fogniniemu nie ufam, a takie kursiwo  możliwe że jest perełką dnia.