>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 3.06.2019 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 3. Czerwca





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
- Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - MS U20
Godzina : 17:30
Spotkanie : Urugwaj - Ekwador
Typ: Urugwaj
Kurs: 2.53
Bukmacher : Fortuna
Analiza :


Bratobojczy pojedynek w fazie play - off turnieju. Zwycięzca tegorocznych mistrzostw Am. Pld. Ekwador spotyka się z trzecia drużyna tej imprezy Urugwajem. 
Obydwie drużyny zagrały dwukrotnie na tamtym  turnieju i dwa razy lepszy był Urugwaj. Najpierw w w fazie grupowej Urusi wygrali 3:1 , potem w fazie finałowej 1:0. Udowodnili wiec swą wyższość zdecydowanie.

Na obecnej imprezie tez radzą sobie lepiej , wygrali własna grupę i uważam ze są mocniejsza ekipa od rywala . Styl gry musi się podobać a i umiejętności już nie małe. Sadze ze Urugwaj wygra to spotkanie w  regulaminowych 90 min. bez konieczności rozgrywania dogrywki lub rzutów karnych.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja 4 liga
Godzina 19:00
Spotkanie : IFK Malmo  : Rosengard
Typ : over 4.5 gola
Kurs : 2.95
Bukmacher : STS


Nie dawno obstawiałem mecz Malmo kiedy grali wyjazd z Assyriska BK i liczyłem na spory over niestety bramki zdobywali jedynie piłkarze Malmo , strzelili nawet 3 bramki , dziś także liczę że w meczu padnie  spory over , na bramki MAlmo liczę natomiast goście ? myślę że ci również coś ustrzelą , Rosengart zajmuje wysokie 4 miejsce , z formą z ostatnich 5 spotkań u obu drużyn jak najlepiej , Malmo bilans 4-0-1 i bramki 10:6 natomiast goscie 4-0-1 i br 13:6 , ostatni mecz domowy Malmo z Onsala to wynik 4:3 , goście ostatni mecz wyjazdowy z Vinbergs to wygrana 3:1 , powinno dziś paść sporo bramek !

  100
 
E 53

emisia

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - MŚ U-20
Godzina : 17:30
Spotkanie : Urugwaj - Ekwador
Typ : Awans Urugwaju
Kurs : 1.71
Bukmacher : fortuna
Analiza:

Szanse w tym meczu są 50/50, bo obie drużyny prezentują podobny, ofensywny styl. Mimo wszystko Urugwaj wypadł lepiej w fazie grupowej, gdzie wygrał z każdym przeciwnikiem różnicą 2 goli. Dodatkowo potencjał ofensywny Urugwajczyków wydaje się być nieco większy, co też powinno zrobić różnicę w tym meczu. Ten mecz to będzie gratka dla fanów ofensywnej piłki z dużą ilością strzałów.

  100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - AHL
Godzina: 00:00
Spotkanie: Charlotte Checkers - Chicago Wolves
Typ: Charlotte Checkers i poniżej 6,5 bramki
Kurs: 2,94
Bukmacher: FortunaDrugi mecz w serii finałowej. Pierwsze spotkanie na swojej tafli ekipa z Charlotte przegrała, ale mecz był bardzo wyrównany. Po pierwszej tercji prowadzili 3:1 i wystarczyło kilka minut nieuwagi w drugiej części spotkania, aby Wilki zdołały doprowadzić do dogrywki i strzelić zwycięskiego gola. Mimo bardzo dobrej postawy obu bramkarzy padło sporo goli (3:4 OT). Dzisiaj spodziewam się mniej rezultatywnego pojedynku. Nie liczyłbym na taką wymianę ciosów w pierwszej tercji jak ostatnio. Bardziej skłaniam się ku wyczekiwaniu na dogodny moment. Gospodarzom nie w smak doznać kolejnej porażki przed swoją publicznością, a goście postarają się wywieźć do Chicago jak najlepszy rezultat osiagnięty jak najmniejszym nakładem sił. Początkowo zastanawiałem się nad underem 5,5 - ostatecznie jednak zdecydowałem się na zwycięstwo Charlotte, bo ekipa z Karoliny Północnej jest bardzo mocna u siebie, a przez playoffy idą niczym huragan (w końcu jest to farma zespołu Carolina Hurricanes ;) ). Powyższy zakład jest nieco ryzykowny, bo gospodarze są raczej overową drużyną, chociaż ja dzisiaj nijak nie widzę gradu bramek w tym spotkaniu. Bardziej bezpiecznie można próbować po prostu zwycięstwo Checkersów - bez underu. 

  100
 
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA kobiet, Roland Garros
Godzina: 16.30
Spotkanie: Halep - Świątek
Typ: Świątek
Kurs: 5.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:  Biorę ten typ, póki ciepły, bo pewnie tylko kwestią czasu by było, jakby się pojawił w typach dnia. Absurdalne moim zdaniem kursy, które u Polskich bukmacherów wahają się pomiędzy 3.55 a 5.50. To ogromna różnica, nawet bym powiedział, że rzadko spotykana, widać że zakłady nie wiedzą, jak ugryźć ten mecz, co gracze mogą wykorzystać. Choć nie jestem zwolennikiem stawiania na Polaków to tutaj nie zawaham się ani chwilę. Iga Świątek, wielka nadzieja polskiego tenisa ma za sobą trzy wygrane mecze. Pierwszy to pogrom mało znanej Janicijevic, druga runda to wygrana z 15 rakietą świata Qiang Wang, Iga oddała rywalce w tym meczu tylko 3 gemy. Trzecia runda i na rozkładzie mistrzyni olimpijska, po pierwszym sromotnie przegranym secie, gdy emocje opadły Polka zgrabnie odprawiła z kwitkiem utytułowaną Portorykankę. Jej rywalka Simona Halep, obecnie trzecia zawodniczka na świecie od początku turnieju z problemami. Pierwsze dwie rundy to wygrane po 2-1 z Tomljanovic oraz Magdą LInette, Rumunka podchodzi to tych meczów, jakby lekceważyła swoje rywalki, potrafi się jednak skupić i przechylić szalę na swoją korzyść, gdyż pozwalają jej na to umiejętności. W trzeciej rundzie pewnie pokonała Łesię Tsurenko, która jednak praktycznie od początku zmagała się z urazem i już po kilku gemach w ciemno można było grać wysoką porażkę Ukrainki. Po tym, co widziałem w wykonaniu obu Pań i co widzę obserwując Paryski turniej naprawdę śmiem wątpić, że Halep rozbije naszą rodaczkę, napiszę więcej. Jeśli Iga wyjdzie na ten mecz tak wyluzowana, jak po przegranym 0-6 secie z Puig to ten mecz wygra i zaliczy największy sukces w swojej króciutkiej karierze.

  100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Golden State Warriors
Typ: Toronto Raptors wygra różnicą 1-5 punktów (razem z dogrywką)
Kurs: 5,00
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Będzie to drugie spotkanie tej serii. Pierwszy mecz wygrali koszykarze Toronto Raptors 118 - 109. Ten drugi mecz jest bardzo ważny dla obu ekip. Toronto Raptors koniecznie chcą wykorzystać nieobecność Kevina Duranta i wyjść na prowadzenie 2:0 w serii. Golden State Warriors chce uniknąć kolejnej porażki, bo przegrywać 0:2 w serii to jest sytuacja bardzo nieprzyjemna. Nawet pomimo braku Kevina Duranta trochę lepszą drużyną według mnie są Golden State Warriors. Przewagą Toronto Raptors są natomiast kibice. Raptors w swojej hali są piekielnie mocni, o czym przekonało się Golden State Warriors w pierwszym meczu oraz Milwaukee Bucks w całej serii. Wobec tego wszystkiego spodziewam się tutaj bardzo wyrównanego spotkania, może nawet dogrywki. W tym sezonie w Toronto w meczu pomiędzy tymi drużynami była już dogrywka, a Raptors wygrali ją a zarazem cały mecz różnicą trzech punktów. Według mnie Toronto Raptors wygra ten mecz różnicą 1-5 punktów.

  100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czas zdarzenia: godz. 10:00
Dyscyplina: snooker, Q-School, Event 3
Zdarzenie: Allan Taylor - Lukas Kleckers
Typ: Kleckers
Bukmacher: lvbet
Kurs: 2,04

Analiza: 34-letni Anglik Taylor ma za sobą 6 lat kariery profesjonalnej w latach 2013-2018. Najwyżej był notowany na 78 pozycji rankingu w roku 2017.  Natomiast 23-letni Niemiec Kleckers był profesjonalistą 2 lata od 2017-2019 r. Był notowany maksymalnie na 96 miejscu rankingu. H2H: brak meczy.
Porównanie obu zawodników przez pryzmat rezultatów w ich karierach pokazuje większe doświadczenie i potencjał Taylora, który nieco częściej wygrywa mecze i frejmy, nieco częściej buduje brejki, a przecież 3 razy dłużej konfrontował się z najlepszymi na świeciei, a więc przeciętnie trudniejszymi rywalami. Kleckers ma jedną przewagę - częściej wygrywa decydujące frejmy. 
W obecnym turnieju obaj mieli trudne drabinki, przy czym przeciętny rywal Kleckersa zaprezentował się o 10% lepiej niż przeciwnik Taylora. Pomimo tego Kleckers wygrał więcej meczy, choć okupił to stratą proporcjonalnie większej liczby frejmów. Dużym atutem Kleckersa w tym meczu może być 100% skuteczność w tym turnieju, w decydujących frejmach. Tę umiejętnością, jak wspomniałem wcześniej, przeważa nad Taylorem. Obaj panowie zbudowali w Q-School po 10 brejków 50+ i ani jednej setki, czyli Taylor buduje brejki nieco częściej. Jednak trudno wnioskować, ze ta okoliczność da mu istotną przewagę. W konsekwencji tych porównań oceniam, że szanse na zwycięstwo Kleckersa są większe niż Taylora. Ponieważ rynek oferuje wyższy kurs na Niemca, więc korzystam z tego wartościowego, jak sądzę, wyboru. Stawka minimalna - 1/10 jednostek.

  100


 
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Golden State Warriors
Typ: Golden State Warriors handicap -5.5
Kurs: 3,10
Bukmacher: fortuna
Analiza: Ja trochę inaczej niż użytkownik powyżej. Uważam że drużyna pokroju Golden State, za wszelką cenę nie będzie chciała dopuścić do drugiej porażki co mocno skomplikowało by ich sytuację. Spróbuję dziś zagrać na wygraną gości minimum 6 punktami. Spodziewam się wyrównanego spotkania z dużą ilością punktów, mimo wszystko na korzyść drużyny z Oakland. Od pierwszych minut będą nacierać aby zdobyć przewagę i kontrolę nad meczem. Spotkanie nie długo, gram w stronę gości dla lepszego oglądania a mają argumenty aby to zrobić. Pozdrawiam 

  100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka Nożna - MS U20
Godzina : 20:30
Mecz: Senegal - Nigeria
Typ: Awans Senegalu
Kurs: 1.69 
Spotkanie : Fortuna
Analiza : Senegal to jedna z lepiej zorganizowanych drużyn na tym turnieju - warto wyróżnić tutaj zwycięstwo 2-0 nad Kolumbią, z którą nie byli faworytami. Poza tym nie stracili w fazie grupowej ani jednego gola, co także mówi o dobrej organizacji w defensywie. Nigeria jest podobnie jak Senegal drużyną, która jest bardzo dobra fizycznie i bazuje na szybkich kontrach. Problemem tutaj jest formacja defensywna, która dopuściła do utraty 3 goli w 3 meczach. Przepaści między tymi zespołami na pewno nie ma, dlatego decyduje się na grę pod Senegal, mimo że Nigeria też posiada swoje atuty. Spodziewam się bardzo wyrównanego meczu i awansu Senegalu. Przewidywany wynik 2-1 / 1-0 dla Senegalu. 

  69
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Dyscyplina : Piłka Nożna - MŚ U20
Godzina : 17:30
Spotkanie : URUGWAJ U20 - EKWADOR U20 
Typ: 1 połowa Urugwaj 
Kurs: 2.90
Bukmacher : Fortuna 
Analiza :

Kolejny mecz 1/8 MŚ U20 w Polsce. Trafiły na siebie zespoły z Ameryki Południowej. Obie drużyny znają się bardzo dobrze. Jeśli spojrzymy na ich H2H to znajdziemy aż 6 pojedynków na przestrzeni ostatnich 8 lat, co u drużyn U20 jest rzadko spotykane. Bilans zdecydowanie na korzyść Urugwaju i wynosi 4-2-0. Urugwaj w tych mistrzostwach prezentuje się wyśmienicie. W grupie 9 punktów i jeden gol stracony. We wszystkich 3 meczach wygrywali do przerwy. Ekwador z kolei ze swojej grupy wyszedł z 3 miejsca, dopiero w ostatnim meczu zapewniając sobie awans,wygrywajac ze słabym Meksykiem. Kursy zupełnie niezrozumiałe jak dla mnie, ale przez to warte gry. Dla mnie zdecydowanie faworytem jest Urugwaj i myślę że prowadzenie zapewnia sobie juz w 1 połowie meczu. 

  100
 
U 81

ukaszf9

Użytkownik
Dyscyplina: eSport
Godzina: 13:00
Spotkanie: ex-Athletico vs Grayhound
Typ: handicap ex-Athletico (+10.5)
Kurs: 1.55
Bukmacher: lvbet
Analiza: Z góry znana jest mapa, w poprzednim spotkaniu na niej był co prawda dwóch innych zawodników w Athletico ale właśnie ta dwójka zamykała tabelę. Dodatkowo sprzyja fakt, że wtedy nie wygrali dwóch pistoletówek, a i tak ugrali 11 rund. Nawet słabe/dopiero raczkujące pc419 było w stanie pokryć ten handicap na tej mapie. 

  55
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis - Challenger - Kazachstan
Godzina : 9:00 (może ulec zmianie)
Mecz: Korda S. - Kotov P.
Typ: Korda S
Kurs: 1.78 
Spotkanie Fortuna
Analiza :
Trochę moim zdaniem za niskie kursy na Sebastiana, jednak mimo wszystko zagram na tego utalentowanego siedemnastolatka.
Faktem jest, że zdecydowaną większość swoich starć Sebastian Korda rozegrał w stanach i trudno powiedzieć, że gra w Kazachstanie wpłynie na to mocno, czy też nie. Ja jednak gram na niego, gdyż uważam, że ma o wiele większy potencjał, niż Rosjanin Pavel Kotov. Ten drugi ostatnimi tygodniami prezentował się w kratkę, raz wygrywając, raz przegrywając z rywalami różnego pokroju.
Martwi mnie tylko rozgrywanie tego spotkania poza granicami stanów, jednak Sebastian całkiem przyzwoicie czuje się na nawierzchni ziemnej i myślę, że ta jeszcze "młodzieńcza determinacja" zwycięży dziś nad nieco starszym kolegą ;)
Powodzenia i pozdrawiam.
Link do spotkania:https://www.flashscore.pl/mecz/lffEjnxL/#szczegoly-meczu

  100
 
wiksee 638

wiksee

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - MŚ U20
Godzina : 20:30
Mecz: Senegal - Nigeria
Typ: Senegal/-3.5
Kurs: 2.72
SpotkanieFortuna

Senegal jest moim faworytem do zostania czarnym koniem turnieju. Po wyrachowanym zwycięstwie w jednej z bardziej wyrównanych grup w pierwszym meczu fazy pucharowej trafili na Nigerię, która awansowała z podobnie wyrównanej grupy. Z tą różnicą, że Senegal swoją wygrał, a Nigeria ledwo wyszła z trzeciego miejsca.

Krótka analiza zespołów. Senegal to jedna z lepiej poukładanych taktycznie drużyn na mistrzostwach. Czyste konto w fazie grupowej przeciwko Polsce i Kolumbii sporo mówi. Grają bardzo dobrze i dojrzale jako drużyna, a przy tym nie brakuje błysku indywidualnych talentów. Jeżeli utrzymają dotychczasową mentalność i poziom, to podium jest zdecydowanie w ich zasięgu.

Nigeria z kolei trochę mnie zawiodła - liczyłem na walkę o 1 miejsce w grupie, ale przegrana 2-0 z USA sprowadziła mnie na ziemię. Mimo doskonałych warunków fizycznych drużyna nie wygląda jak spójnie działająca machina, a raczej orlikowy zespół gwiazd. Jeżeli coś się nagle, z dnia na dzień nie zmieni, to na tym meczu powinni skończyć swoją przygodę z mistrzostwami.

Obie drużyny raczej underowe w ostatnim czasie. Senegal strzela tyle, ile potrzebuje. Stąd wydaje mi się, że po strzeleniu pierwszej bramki będą spokojnie kontrolować przebieg spotkania i czekać na sposobność zdobycia następnej, która będzie gwoździem do trumny. Różnica klas między tymi zespołami powinna być dzisiaj bardziej niż widoczna. Przewidywany wynik - 2:0.

  172
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Godzina: 14:00Spotkanie: Fabio Fognini vs Alexander Zverev Typ: Fognini Kurs: 1,83Bukmacher: Etoto Analiza: Włosko niemieckie starcie o ćwierćfinał Rolanda Garrosa. Początkowo faworytem Bukmacherów był Zverev, jednak z czasem kursy zmieniły się na korzyść Fabio. Moim zdaniem słusznie. Włoch w Paryżu gra wiele lepiej od Zvereva. Wszystkie 3 spotkania wygrał 3:1, mając krótkie momenty zawahania. Wrażenie zrobił na mnie szczególnie poprzedni mecz z Hiszpanem Agutem, gdzie Fabio grał bardzo płasko, dobrze na serwisie i swoimi mocnymi uderzeniami z głębi kortu rozbijał bardzo dobrą defensywe Hiszpana. Zverev jak to Zverev na szlemach ma bardzo duże kłopoty z wygrywaniem. W ostatnim meczu stracił 2 sety z Lajovicem, wpadł w zupełną zapaść w setach 3/4 i dopiero słabsza gra Lajovica go obudziła w 5 partii. Panowie grali 1,5 miesiąca temu przeciw sobie w Monte Carlo. Tam zdecydowanie górą był Fognini. Moim zdaniem dziś to zdarzy się ponownie i Włoch zamelduje się w 1/4 finału. 

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sir_antoine 12

sir_antoine

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 12:15
Spotkanie: Djokovic N. - Struff J.
Typ: handicap +8.5 gema Struff J. 
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zostajemy w Paryżu, ale tym razem przyjrzymy się bliżej panom na kortach RG. Lider rankingu ATP dzisiaj będzie rozgrywać swój mecz z Struffem, który na tym turnieju już zaliczył kilka solidnych występów - wyeliminował Bornę C., Shapovalova i ostatnio solidnego Radu Albota. Wierzę, że ma dzisiaj realne szanse na to, żeby ugrał te pare gemów, a może nawet seta. Nie spodziewam się dzisiaj zupełnej dominacji Djokovica. Jeżeli będzie grał tak solidnie, jak wcześniej w tym turnieju, to jestem spokojny o ten typ. 

  100
 
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik
Dyscyplina: Polka Nożna - MS U20
Godzina : 17:30
Spotkanie: Ukraina - Panama
Typ: Ukraina / +1.5

Kurs: 2.02
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :


Solidnie  grający  Ukraińcy  na tym  turnieju  nie  powinni  mieć  problemu z  pokonaniem  Panamy. Nasi  wschodni  sąsiedzi  zajmując  pierwsze  miejsce  w  grupie  zagwarantowali  sobie  słabszego  rywala  w  tej  fazie  i  bez  wątpienia  takiego  dostali. Panama  rzutem  na  taśmę  zakwalifikowała  się  do  tego  etapu  pokonując  w  ost.  meczu  słabą  Arabie Saud.  ( 2:1)  i  jako  jedna   z  czterech  drużyn  z  trzecich  miejsc  znalazła  się  w  gronie  grających  dalej.


Mimo  że  to  faza  play - off  i  jeden  mecz  decyduje  o  sukcesie  nie sądzę  by  mogli  piłkarze  z  Am. Środkowej  nawiązać  równorzędną  walkę  i  zagrozić  rywalowi. Mają  mniej  jakości  w  stosunku  do  Ukrainy  słabiej  prezentowali  się w  poprzednich meczach brakuje  im  indywidualności  a  i  gra  zespołowa  nie  jest  ich  szczególnym  atrybutem. Chciałam  zagrać  tutaj  over  2.5 gola  Ukrainy  ale  ostatecznie  wybrałam  to  rozwiązanie  które  proponuję  gdyż  jest  z  lepszym  kursem.

  102

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Prościejów (czechy), ziemna
Godzina: 13:00
Spotkanie: Benjamin Hassan - Marco Bortolotti
Typ: handicap setowy 2 (+1.5)
Kurs: 2,28
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na turnieju challengerowym w Prościejowie. Z pewnością tenisistą lepszym jest Niemiec Hassan, który w normalnych okolicznościach powinien sobie poradzić z Włochem Bortolotti. Jednak obaj panowie w tamtym tygodniu grali we Włoszech w innym challengerze rozgrywanym w Vicenzie. Bortolotti odpadł dość szybko w 1/8 finału, natomiast Hassan awansował do półfinału. Jednak pogoda w tym turnieju sprawiła psikus i Benjamin w jednym dniu musiał rozegrać 2 spotkania. Najpierw w Ćwierćfinale pojedynek z Argentyńczykiem Bagnisem wygrany 2-1 a następnie półfinałowy pojedynek z Włochem Baldim przegrany 1-2. W tym drugim spotkaniu Niemca łapały skurcze i widać było, że w tym dniu stracił sporo zdrowia na korcie. Łącznie zagrał ponad 5 godzin w sobotę wliczając oba te mecze ! To bardzo dużo i myślę, że dzisiaj jeszcze może nie być w pełni zregenerowany w Prościejowie. Na odpoczynek miał mało czasu, bo z Vicenzy do Czech musiał się udać a dzisiaj już gra mecz pierwszej rundy. Nie twierdze, że nie wygra tego spotkania ale myślę, że może w tym spotkaniu mieć problemy i ja liczę, że Marco ugra chociaż 1 seta. Kto lubi bardziej ryzykować może spróbować za jakąś mniejsza stawkę pograć na zwycięstwo Bortolotti. Ja wybieram bezpieczniejszy typa z handicapem setowym w stronę Włocha, bo myślę, że Hassan do końca zregenerowany nie będzie i jeszcze może czuć ten tenisowy maraton z soboty z Vicenzy.

  128
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 309

wonsu1910

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - MS U20
Godzina : 17:30
Spotkanie : Urugwaj - Ekwador
Typ: 1/1
Kurs: 3.55
Bukmacher : sts 
Analiza : Wczoraj gdy zobaczyłem kursy na to spotkanie byłem ciut zdziwiony, 2.55 na zwycięstwo Urugwaju i 1.75 na awans do dalszej rundy, wiedziałem więc, że prędzej czy później kurs będzie skakał, z tego typu skorzystało już na pewno sporo osób, nawet tutaj pojawiły się już typy na zwycięstwo ekipy Urugwaju, nie lubię powtarzać typów, lecz dzisiejszy Urugwaj to chyba najlepsze co mogło nas dzisiaj spotkać. Na awans kurs już tylko 1.53, tego można było się spodziewać, bo Urugwaj od początku powinien być uważany za faworyta w tym pojedynku. 3 zwycięstwa, pewne 1 miejsce w grupie z bilansem bramkowym 7;1. Podobał mi się ich mecz z Nową Zelandią, wcale nie taką słaba, ktora wczoraj sprawiła sporo problemów Kolumbijczykom. Dodatkowo zwycięstwa z Hondurasem i Norwegia. Urugwaj gra ładna dla oka pilke i myślę że poradzą sobie z Ekwadorem, ale jeszcze kilka słów o nich. 
Uważani byli za faworytów grupy, a zajęli w niej dopiero 3 miejsce, jedyne zwycięstwo 1:0 z Meksykiem, z ktorym wygrał każdy, remis 1:1 z Japonia i porażka 1:0 z Włochami, którzy tak na prawdę nie pokazali nic we wczorajszym starciu z ekipą Polski(która też gra po prostu słabo). Kursy na zwycięstwo Urugwaju juz po 2.15 maksymalnie, jeszcze wczoraj można było zlapac po 2,60, na pewno ucieszeni Ci ktorym udalo sie tego dokonac, bo kurs będzie malal z kazda chwila a czuje ze Urugwaj ogra dzisiaj ekipę Ekwadoru. Zauważmy, że w każdych z trzech rozegranych spotkań Urugwaj zdobywał bramkę w 1 połowie wygrywając ją a w drugiej dobijał swego rywala pod koniec meczu, jeśli udało się 3x dlaczego dziś ma się nie udać 4? 

  100
 
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka Nożna - MS U20
Godzina : 17:30
Spotkanie : Urugwaj - Ekwador
Typ: Urugwaj -1,5
Kurs: 4,25
Bukmacher :LVbet
Analiza :

Urugwaj bardzo sprawnie przeszedł przez grupę zdobywając komplet punktów odprawiając Norwegię 3-1, Honduras i Nową Zelandię po 2-0, dzisiaj spotkają się z dosyć znaną już sobie reprezentacją Ekwadoru którą odprawili w tym roku dwa razy na mistrzostwach ameryki południowej, 1-0 i 3-1, ogólnie h2h tych młodzieżówek w ostatnich latach to dominacja reprezentacji Urugwaju, który na tych mistrzostwach spisuje się dotąd wybornie.Ekwador swój awans zawdzięcza zwycięstwu w ostatnim meczu z Meksykiem jedynie 1-0, wcześniej zremisowali z Japonią 1-1 i przegrali z Włochami 1-0.Faworytem do awansu tej pary jest raczej Urugwaj, przemawia za nimi forma, wspomniane już h2h i ogólna postawa w turnieju gdzie tu jednak Urugwaj dotarł bez większych stresów.Jeśli Urugwaj zagra swoje jak dotąd no to nie wiedzę tu innej opcji jak ich zwycięstwo.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom