>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

M 1,5K

marcingal

Użytkownik
@wielki_gracz jak skopiowałeś mój link do kuponu to otwiera się w poście piosenka na YouTube XD, a jak wejdzie się tu to jest okej

//masz rację rzeczywiście ???? , poprawione teraz już jest okej
 
 
C 3

chorezasady

Użytkownik
 nie ma mnie w tabeli głównej po drugiej rundzie, proszę poprawić. Dziękuję.

//przepraszam umknąłeś mi, już Cię dopisałem, miejsce 50 razem z użytkownikiem wsand1990_2019 tyle samo punktów macie i tyle samo punktów reputacji
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dziś jak tylko zakończą się wszystkie mecze 3 rundy to założę temat na spotkania 4 rundy, które rozpoczną się jutro tak więc bądźcie czujni i pamiętajcie o tym aby podać swoje typy.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Jak tylko poznamy ostatnich zwycięzców w 3 rundzie to dopiszę ich w temacie 4 rundy i otworzę temat aby mogliście typować, póki co temat jest zamknięty więc cierpliwie czekajcie na kolejnych triumfatorów
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Mała informacja dla Was.
Zaraz po ostatnim meczu 4 rundy zostanie otwarty temat abyście mogli typować ćwierćfinały. Oczywiście do ćwierćfinałów awansuje najlepsza 10-siątka z tabeli głównej. Ja dzisiaj niestety pracuję do 22 więc dopiero po tej godzinie podliczę wszystko i wrzucę aktualną tabelę po 4 rundach, którą skrócę do 20-25 miejsc i wyszczególnię pod spodem najlepszą 10-siątkę, którą zaproszę do zabawy w rundzie finałowej. Temat z ćwierćfinałami i oddawaniem w nich typów pojawi się wcześniej niż tabela więc typy możecie oddawać wszyscy, jeżeli ktoś nie jest pewny czy się załapał do najlepszej 10-siątki czy nie. Ja po 22 podliczę wszystko i ewentualnie jak ktoś odda typy na ćwierćfinał a nie będzie go w najlepszej 10-siątce to po prostu usunę ten jego post z typami. Inaczej niestety nie jestem tego w stanie ogarnąć, bo w pracy nie będę miał czasu na podliczanie i bawienie się z tabelką a nie chcę innego moderatora lub użytkownika prosić o podliczanie itd. Najpóźniej około 23:00 pojawi się finalna tabela po 4 rundach, no chyba, że uda mi się urwać z pracy wcześniej ale tego już nie obiecuję ;)
 
M 23,4K

mariusz133

Użytkownik
nie  ma  mnie  w  tabeli    po  3  kolejce   ?   

//gdzieś mi umknąłeś, już dodany 28 punktów i 42 miejsce wspólnie z użytkownikiem lensdej_bet
​​​​​
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Ponieważ dzisiaj pogoda pokrzyżowała plany i spotkanie półfinałowe Djokovicia z Thiemem zostało przerwane i przeniesione na jutro, a jutro już finał kobiet, to rozdzielę ten finał i niedzielny finał mężczyzn na dwa osobne tematy do typowania.
 
Do góry Bottom