>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chłopaki nie płaczą

kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


Witam wszystkich, w obstawianie bawię się już od 9 lat, a że ostatnie dwa lata przynoszą fajne zyski to stwierdziłem, że podzielę się swoimi przemyśleniami. Będę prowadził statystyki, jednak temat zakładam w tym dziale, ponieważ chcę to prowadzić w sposób nieco inny niż ten, którego oczekują w "KzS". Mianowicie będą tutaj podawane typy główne, poboczne i "o podwyższonym ryzyku". Typy główne będą grane płaską stawką 100j, liczone jako single. Poboczne będą moimi propozycjami, typy warte uwagi, ale raczej do dubla/trebla albo taśm. Typy o podwyższonym ryzyku będą z kursem +2.5, zalecane grać wyłącznie jako single. Wszystkie typy będą objęte statystyką, którą będę robił co miesiąc. Każda grupa będzie miała swoją statystykę, będzie też statystyka ogólna, yield będzie liczony tylko z typów głównych. 



Z góry mówię, że nie będzie typów codziennie, uważam że nie ma nic gorszego od grania na siłę. Główne typy będę się starał analizować, jednak czasem mogą wpaść "suche", co nie zmienia faktu że zostały przeanalizowane. Wszystkie typy są przeze mnie analizowane lub opierają się na moim przeczuciu, nie sugeruję się w tym temacie żadnymi podpowiedziami. Zachęcam wszystkich do zaobserwowania, mile widziane reputacje, które z pewnością będą ten temat napędzać.



Proszę o nie komentowanie moich typów i postów, jeśli ktoś ma jakieś uwagi/sugestie to zapraszam PW. No chyba, że podałem typ, a ktoś ma pewne informacje, różniące się od moich, wtedy jak najbardziej proszę mnie poprawiać, jednocześnie ratując korzystających przed wpadką. 



A więc z dniem dzisiejszym ruszamy, mam nadzieję że pomogę wielu osobom i nie będę tego robić do szuflady. Powodzenia i zieloności! 
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


Typy główne: 



Manchester City - Leicester 



Typ: Manchester City(-1.5) @1.62 (etoto⛔⛔⛔



Widzę, że niektórzy upatrują tutaj skromnej wygranej, a nawet niespodzianki w postaci X2. Bardzo mnie to dziwi, ponieważ City ma ten komfort przewagi nad Liverpoolem i jeśli wygrają pozostałe dwa mecze to zostaną mistrzami Anglii. Lisy grają tutaj o pietruszkę, środek tabeli jest już pewny, więc zupełnie bez spiny podejdą do tego meczu. Nawet jeśli przegrają tu z 3-0 to nikogo to nie zdziwi i nie będzie to blamażem. A to co City potrafi u siebie zdziałać to każdy wie, na 15 ostatnich meczy na Etihad Stadium aż 14 wygranych. Ostatnie ich starcie na tym obiekcie zakończone wynikiem 5-1. Najsilniejsza ofensywa w lidze: 90 goli w 36 meczach. Aguero wciąż w walce o króla strzelców, więc ciąg na bramkę będzie. Wszystkie argumenty za The Citizens, nie wiem co by się musiało stać, żeby Leicester tu ugrał chociaż punkt. 



Gasquet - Davidovich Fokina



Typ: Over 20.5 gemów @1.71 (etoto✅✅✅



O typie pisałem w dziale Typy Dnia:



https://forum.bukmacherskie.com/temat/156495-typy-dnia-6052019-poniedzialek/?page=1#post-6842638 



 



Typy poboczne:



Cincinnati Reds - S.F. Giants



Typ: Over 7.5 punktów @1.62 (efortuna✅✅✅



Rojer/Tecau - Bryan/Bryan 



Typ: Bryan/Bryan @1.84 (efortuna⛔⛔⛔



_____________________



Overki bardzo lekko, w MLB juz po drugiej zmianie pokryli linię, co mnie bardzo zaskoczyło. Szkoda Bryanów, którzy już mieli dwie piłki meczowe i oddali bezmyślnie, City liczyłem że lepiej polecą, a tu wymęczone 1-0, po którym do końca grali na czas. Troche słaba postawa jak na mistrza Premier League, ale no wiadomo 3 punkty priorytetowe, mimo to dzisiaj 2/4. Dzięki za miłe powitanie i reputki, oby jutro było jeszcze lepsze.



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


Typy główne:



Liverpool - Barcelona



Typ: Żadna z drużyn nie zdobędzie 7 rzutów rożnych @1.60 (etoto⛔⛔⛔



Miałem odpuszczać ten mecz, ale wypatrzyłem całkiem fajną opcję na rzuty rożne. Mecz praktycznie rozstrzygnięty, trudno żeby tutaj doszło do jakiejś remontady, braknie Salaha, a więc i ofensywa słabsza, tym trudniej będzie się dostać do bramki i nabijać rożne. Barcelona też na rożne nigdy nie gra, z resztą nie mają dzisiaj parcia na bramkę, więc o nich też jestem raczej spokojny. W pierwszym meczu padło 8 rogów(5:3), a był to przecież arcyważny mecz, skazany na ofensywną grę obu ekip, no więc jeśli wtedy żadna z drużyn nie wbiła 7 cornerów to dziś tym bardziej. Faworytem do rogów bez wątpienia jest Liverpool, no a czy uda się uzbierać 7 rożnych z osłabioną ofensywą, jednocześnie przy genialnej defensywie Barcy? Może być ciężko, a po tym kursie chyba warto w to wejść. Niektórzy wierzą tu w 3 bramki Live i dogrywkę. Nie dałbym na to złamanego grosza, bramkę powinni zdobyć, tak samo goście, ale sprawa kto zagra w finale jak dla mnie już rozstrzygnięta. 



Panionios - Holargos



Typ: Panionios(+13.5) @1.66 (etoto⛔⛔⛔



Już pisałem analizę, ale kursy na gospodarzy bardzo spadły i odpuściłem. Teraz jednak znowu wróciły do pierwotnego stanu i trzymam się mojego typu. Dlaczego tak? Goście tu o nic nie walczą, grę w PO mają już pewną, czy tego chcą czy nie będą rozstawieni na samym dole, więc zagrają z najlepszym Panathinaikosem. Nie mają po co cisnąć, trzeba się oszczędzać, myślę że i tak nie mają szans na dalsze rundy, ale jeśli stracą dziś kluczowych graczy lub przesadnie się zmęczą, to szanse spadną do zera. Gospodarze natomiast utrzymanie mają pewne, na PO bez szans, spadek też im nie grozi, więc myślę, że na koniec sezonu będą chcieli się godnie pożegnać z kibicami, nie dostając tutaj lania, a może nawet pokuszą się o wygraną. Z pewnością są słabszą ekipą od gości, ale dzisiaj to nie będzie miało raczej większego znaczenia. Na wyjeździe ulegli tylko jednym punktem(74:73) a w 2017 kiedy grali u siebie, wygrali po dogrywce. Taki handicap z pewnością warto zagrać. 



 



Typy poboczne:



Coric - Pouille



Typ: Over 21.5 gemów @1.66 (etoto⛔⛔⛔



Zalgiris Kowno - Alytaus Dzukija



Typ: Alytaus Dzukija under 72.5 punktów @1.60 (sts) ✅✅✅



Chalons-Reims - JL Bourg



Typ: Under 177.5 punktów w meczu @1.50 (fortuna⛔⛔⛔



_________



No dzisiaj to pech roku, tam 1 rożny za dużo, Panionios do przerwy wygrywał, a w tenisie brakło jednego gema... No nic nie łamiemy się i walczymy dalej. Po tym co dzisiaj widzielismy na Anfield chyba nawet przegrane kupony nie bolą :) 



 



 
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


Typy główne:



Pouilee - Hurkacz



Typ: Pouilee wygra przynajmniej 1 set @1.45 (sts) ⛔⛔⛔



Wczoraj wyczułem dobrą dyspozycję Francuza, w typie zabrakło mi jednego gema, ale faworyzowany Coric(1.42) poleciał z turnieju. Dziś stanowczo idę za ciosem, widać że Lucas zmotywowany po wygranym turnieju we Francji, wczoraj pokazał się z bardzo dobrej strony i nie wiem czy nasz Hubert da radę go dziś zatrzymać. Nie chcę grać przeciwko, bo chłopak gra póki co sezon życia i spokojnie jest w stanie tu wygrać, jednak czy 2-0? Wątpię, myślę że Pouilee narzuci tutaj swoją grę i sprawi Polakowi wiele trudności. Hurkacz w Monte Carlo odpadł właśnie z Coricem. Wiem, że nie można na to patrzeć w ten sposób, ale ten turniej odbywał się w zeszłym miesiącu. Później w Budapeszcie również poleciał z dogiem Balazsem. Potem forma Huberta się poprawiła, ale dzisiaj czeka go trudniejsze zadanie niż zdołowany De Minaur w poprzedniej rundzie. Kurs niski, ale jak dla mnie dużo bezpieczniejszy niż granie wygranej Polaka po 1.68, prędzej bym już chyba próbował jakieś 3 sety czy overek. 



Widzew Łódź - Olimpia Grudziądz ✅✅✅



Typ: BTS @1.85 (totolotek)



O tym typie pisałem w Typach Dnia:



https://forum.bukmacherskie.com/temat/156519-typy-dnia-8052019-sroda/?page=2#post-6843448



 



Typy poboczne:



Zaragoza - San Pablo Burgos 



Typ: Under 180.5 punktów @1.55 (sts) ✅✅✅



Tampa Bay Rays - Arizona Diamondbacks



Typ: Over 6.5 punktów @1.66 (etoto⛔⛔⛔



 



Typy o podwyższonym ryzyku:



Ajax Amsterdam - Tottenham



Typ: Tottenham i obie strzelą gola @4.95 (fortuna✅✅✅



 



 



 
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


Typy główne:



Chelsea - Frankfurt 



Typ: BTS @1.77 (fortuna✅✅✅



Dwa słowa o każdym bo troche mało czasu, Frankfurt kompletnie odpuścił weekendowy mecz w Bundeslidze, w którym dostali łomot od Leverkusen 6:1, widać że kompletnie odpuścili walkę na rzecz LE, u siebie ugrali 1:1, więc tutaj od początku muszą zaatakować o bramkę, bo gospodarzom wystarczy bezbramkowy remis aby awansować do finału. Chelsea analogicznie wszystko postawi na to żeby grać w finale, top4 w PL zapewnione, więc jedyne o co jeszcze mogą pograć w tym roku to Liga Europy. Do tego presja ze strony angielskich klubów, bo jeśli Arsenal wejdzie do finału, to Chelsea będzie jedyną ekipą, która nie podołała półfinałowych starć. Będzie dużo sytuacji bramkowych po obu stronach, wpadnie też pewnie sporo rożnych. 



Francja U17 - Holandia U17



Typ: BTS @1.55 (etoto⛔⛔⛔



Tutaj również upatruję bramki po obu stronach, wystarczy spojrzeć na formy obu zespołów, wygrywają zdecydowaną większość spotkań, strzelając przy tym dużo bramek. Do tego są to rozgrywki młodzieżowe, a ktoś śledzi ten wie, że tam wyniki hokejowe to normalna sprawa. Na tych zawodach każda z drużyn zdobyła chociaż gola w swoich meczach(rozegrali po dwa). Zdziwi mnie tu mecz do jednej bramki.



Typy poboczne:



Pella/Sousa - Kubot/Melo



Typ: Kubot/Melo @1.52 (etoto⛔⛔⛔



Zamalek - Wadi Degla



Typ: Zamalek @1.50 (etoto✅✅✅



Tsitsipas - Verdasco 



Typ: Over 20.5 gemów @1.53 (fortuna⛔⛔⛔ 



Real Madryt - Estudiantes



Typ: Under 180.5 punktów @1.5 (totolotek) ⛔⛔⛔



 



 



 



 
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


Typy główne:



Koolhof/Tsitsipas - Shapovalov/Verdasco



Typ: Koolhof/Tsitsipas @1.50 (totolotek)  ⛔ ⛔ ⛔



Jak dla mnie jest to typ dnia z tenisa, młody Grek w parze ze starszym od siebie o 9 lat Holendrem wyglądają w deblu bardzo solidnie. Widać, że są już ze sobą na tyle ograni, że mogą tutaj postarać się o finał. Wesley Koolhof to typowy deblista, wygrał 3 turnieje w parze ze swoim rodakiem Middelkoopem, a 7 razy zajmował drugie miejsce(w różnych parach). Dzisiejsi rywale mogliby postraszyć indywidualnie, ale nie w parze, szczególnie że jeszcze nigdy ze sobą nie grali. Zgrania kompletnie brak, wspólnie jest to ich debiut, a muszą zmierzyć się z parą, która wygrała do tej pory większość swoich meczy. Warto zaznaczyć, że ulegli jedynie parom Kubot/Melo, braciom Bryan oraz ostatnio w Madrycie w meczu z Rojer/Tecau, którzy ten turniej wygrali. Poza nimi wszystkich pokonali, a rywale byli dużo bardziej wymagający niż dzisiejsi. Do tego wątpię, że zależy im tutaj bardzo na jakimś sukcesie, są skupieni głównie na singlowej karierze i raczej nie będą tutaj ryzykować nadto zdrowia. Spodziewam się gładkiego 2-0, ale wygrana po 1.5 również wygląda zadowalająco. Kurs niezbyt duży, ale jak dla mnie prawdopodobieństwo zdecydowanie wyższe niż bukmacherzy oceniają, powodzenia! 



Niemcy - Francja 



Typ: Niemcy @1.53 (fortuna✅ ✅ ✅



Na papierze, kadrowo, historycznie i pod względem formy - wszystko na korzyść naszych zachodnich sąsiadów. Weszli w turniej z dwoma wygranymi, są kandydatami do znalezienia się w awansującej czwórce, aby tego dokonać wygrana ze słabszymi od siebie Francuzami jest priorytetem. Na 12 pojedynków między tymi krajami aż 7 wygrali Niemcy, 4 razy był remis i tylko raz wygrała Francja(2009). Lig danych państw nie ma co porównywać, niemiecka zdecydowanie wyżej stoi na europejskim podwórku i ich poziom jest po prostu lepszy. Szczerze to nie mogę znaleźć argumentu za tym, aby to Francuzi wyszli z tego pojedynku zwycięsko. Można próbować handicap(-1.5) po kursie 1.90.



Typy poboczne:



Zverev - Berrettini 

Typ: Over 21.5 gemów @1.6 (etoto✅ ✅ ✅



Chicago - Cleveland

Typ: Chicago over 2.5 punktów @1.5 (fortuna⛔ ⛔ ⛔



Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce

Typ: Sosnowiec/X @1.67 (fortuna⛔ ⛔ ⛔
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


Typy główne:



Schwartzman - Ramos



Typ: Over 20.5 gemów @1.74 (etoto✅ ✅ ✅



Over gemowy wyczuwam, bo Ramosa spokojnie stać tutaj na seta, nawet i na wygraną, jednak zgadzam się z tym że jest w tym meczu dogiem i wyeliminowanie Argentyńczyka może być trudne. Wątpię, że ktoś tu się odważy pograć coś w stronę pogromu Diego, Ramos w pierwszej rundzie odprawił Monfilsa i to bardzo pewnie, gdzie rywal był murowanym faworytem. Mecz Schwartzmana wczoraj oglądałem i odprawił Japończyka dość pewnie, mimo problemów w drugim secie. Dziś spodziewam się po nim podobnych błędów, jednak swój serwis będzie trzymał i możemy zobaczyć tu nawet 3 sety, bo Ramos meczu z pewnością nie podda.

 



Szwajcaria - Norwegia 



Typ: Szwajcaria(-1.5) @1.51 (etoto✅ ✅ ✅ 



Chyba nikt tu nie postawi grosza na to, że Norwegia tego meczu nie przegra. Ja wręcz uważam, że przegra go dosyć wyraźnie, bo nie pokazuje na tym turnieju niczego spejclanego. Przegrali do tej pory wszystkie trzy mecze z bilansem bramkowym 5:21. Szwajcaria wszystkie swoje mecze wygrała i to z bilansem 16:1! Przed Szwajcarami teraz najtrudniejsze mecze: Rosja, Czechy i Szwecja, więc dzisiejsze jest priorytetem, co da im szansę gry w playoffach. Z tego faktu spodziewam się nacisku od samego początku i dominacji, przypieczętowanej minimum dwoma bramkami przewagi. Rywale przybici samymi porażkami nie będą się chyba szczególnie stawiać. Już wczoraj mówili, że Austria jest niedoceniona i się postawi, a ostatecznie przegrała 4:0. 





Typy poboczne:



Pilzno - Sparta Praga

Typ: Plizno @1.97 (fortuna✅ ✅ ✅



Cilic - Struff

Typ: Cilic @1.6 (totolotek)  ⛔ ⛔ ⛔



USA - Wielka Brytania

Typ: USA poniżej 56.5 strzałów w światło bramki @1.8 (fortuna⛔ ⛔ ⛔



Pontault - Cesson

Typ: Cesson @1.9 (fortuna⛔ ⛔ ⛔
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


Typy główne:



Polski Cukier Toruń - Zielona Góra



Typ: Polski Cukier Toruń wygra mecz @1.61 (fortuna✅ ✅ ✅



Finlandia - Wielka Brytania



Typ: Finlandia under 55.5 strzałów w światło bramki @1.65 (fortuna✅ ✅ ✅





Typy poboczne:



Sochaux - Grenoble

Typ: Sochaux @1.60 (sts)  ✅ ✅ ✅



CSKA - Real Madryt 

Typ: CSKA(-1.5) @2.00 (etoto✅ ✅ ✅ 



Djokovic - Del Potro

Typ: Djokovic/+18.5 gemów @1.62 (fortuna)        





Typy o podwyższonym ryzyku:



Fenerbahce - Efes



Typ: Fenerbahce wygra 1-5 punktami @4.8 (etoto⛔ ⛔ ⛔
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


Typ główny:



Wiślanie Jaśkowice - Hutnik Kraków



Typ: Wiślanie Jaśkowice @1.75 (sts)       



Kolega w Typach Dnia już opisał to spotkanie wystarczająco, ja mieszkając w Krakowie i śledząc sytuację też jest dość pewny tego typu. Hutnik chce wygrać nagrodę PZPNu i dzisiaj młodzież zagra pierwsze skrzypce. Wynik ich nie interesuje, utrzymanie w lidze bardzo pewne, na awans bez szans, więc jedynie co można osiągnąć to te dodatkowe pieniądze. Żeby tego było mało Jaśkowice rzutem na taśmę mogą zostać w lidze, więc tym bardziej będzie atak, czy młodzi Hutnicy będą w stanie postawić opór? Powalczą na pewno, jest szansa się pokazać, ale brak doświadczenia wyjdzie tutaj dość szybko. Grać, bo kursy lecą w dół. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


Typ główny:

Sheriff Tiraspol - Sfintul 

Typ: Sheriff Tiraspol @1.88 (lvbet)       

Kurs tak mocno skoczył, że żal tego nie spróbować. Jeszcze przedwczoraj na Sheriff był kurs 1.18, skąd taka zmiana? Bo wątpliwe jest wystąpienie Kameruńczyka Tambe, nowego nabytku wypożyczonego z rumuńskiego Cluj, który jest teraz najważniejszym ogniwem w ofensywie zespołu. Zmagał się z urazami, podobno ma być na finał gotowy, ale niekoniecznie. Nawet jeśli nie zagra, nie widzę innej opcji niż wygrana Tiraspolu, zespół zdecydowanie lepszy od swojego rywala, mimo że w ligowej tabeli zajmują drugie miejsce, to nie dajmy się oszukać, bo ten sezon się ledwo rozpoczął, a na koniec poprzedniego zajęli przedostatnie miejsce w lidze! Ta liga przypomina trochę szkocką, jest jeden lider, za nim przepaść i dopiero reszta stawki. Mieli okazję już zagrać ze sobą w nowym sezonie i Tiraspol na wyjeździe wygrał 3-0. Jeśli Tambe ostatecznie wróci do składu, to spodziewam się spadku kursu do stanu poprzedniego, więc łapcie okazję póki jest. Jak wspomniałem jest to finał, więc na pewno tego meczu nie odpuszczą, ani nie powinno być żadnych ustawek. Teren neutralny, więc warto podać bezpośrednie pojedynki obu ekip: grali ze sobą w historii 16 razy, 12 razy wygrał Tiraspol i 4 razy był remis. Tak jest, rywale nie wygrali ani razu. Reasumując, brak kluczowego gracza nie powinien przeszkodzić w wygranej, o reszcie zawodników nie widzę żadnych informacji, więc prawdopodobnie gotowi do gry. Na koniec wrzucam wypowiedź trenera faworytów sprzed czterech dni:
"Do dziś przygotowywaliśmy się do spotkania. Od jutra przeanalizujemy drużynę przeciwną. Oni też grali dzisiaj. Znasz cele i zadania FC Sheriff - zwycięstwo w każdym meczu, niezależnie od tego, czy jest to mecz mistrzowski, czy puchar. Traktujemy to poważnie i przygotujemy się".
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


Typ główny:

Francja - Arabia Saudyjska


Typ: Francja(handicap -1.5) @1.62 (etoto)       

Nie widzę tu innej opcji niż widowisko do jednej bramki i pewne zwycięstwo Francuzów. Jak dla mnie to faworyt do wygrania mistrzostw i trudno będzie się im postawić. Francja bardzo poukładana drużyna, zrzeszająca młodych, którzy trenują pod okiem naprawdę dobrych klubów. Przykładem Diaby(PSG), który coraz częściej dostaje szansę na gre i w tym sezonie zdobył 2 bramki, Zagadou(BVB Dortmund) również 2 bramki w Bundeslidze czy pomocnik Soumare(Lille), który ma pierwszy skład w swoim zespole, a jak wiemy Lille zostało w tym sezonie wicemistrzem Francji. To są jedynie przykłady, mało który zawodnik gra w "byle czym". 

Teraz warto omówić skład Arabii. Nie można im odmówić wspólnego stylu gry, ponieważ WSZYSCY grają w swojej rodzimej lidze. Dokładnie tak, ani jeden powołany nie gra poza granicami swojego kraju. Nasuwa się więc wniosek, że żaden nie wykazał się jeszcze szczególnym poziomem, aby dostać propozycję gry w czymś lepszym. Wg mnie jest to zwykły zlepek zawodników do reprezentacji, którzy są w stanie ograć zespoły o podobnej randze, tu jednak rywal z pierwszej półki i brak pogromu powinien być już sukcesem. Na 7 spotkań przygotowawczych(bilans 5:16) tylko dwa wygrane(z Nigerią i Słowacją), reszta porażki i remisy w tym baty od Argentyny 5-0 lub 3-0 od Kolumbii. 

Zdziwi mnie jeśli Francja wygra tutaj minimalnym 1-0, w gola Arabii nie wierzę, będzie to mecz do jednej bramki na ich połowie, a Francja te minimum 2 gole zdobędzie w 90 minut na pewno. 
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
STATYSTYKI MAJ:

Typy główne: 10/17

Typy poboczne: 9/21

Typy o podwyższonym ryzyku: 1/2

Ogólnie wszystkich typów: 20/40

SKUTECZNOŚĆ: 50%
YIELD*: -1.53%
*tylko typy główne 
 ​
Jak widać jest lekki minus, oby czerwiec był lepszy, z braku czasu nie wrzucałem tutaj typów z konkursu "Typy dnia", gdzie wykręciłem bardzo fajny wynik. Ale nie poddajemy się, lecimy dalej...
 
Do góry Bottom