>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Wielki Szlem: French Open 2019 - turniej główny - 26.05.2019-09.06.2019

Status
Zamknięty.
L 388

lelit

Użytkownik
Iga jest jeszcze niecierpliwa napala; ogromna ilosc ue, kompromitujacy pierwszy set w meczu z Puig, powoduje, ze ten mecz bede tylko ogladal.
Grajac z Halep trzeba miec cierpliwosc i spryt; tych dwoch elementow gry Iga jeszcze nie poznala, jest natomiast juz bardzo dobra w lupucupu :)
 
K 76

krajos

Użytkownik
Żeby nie było, że bez typu to ja typuje odwrotnie tzn. zwycięstwo Martic. Bardziej doświadczona Chorwatka miesiąc temu już raz z Czeszką wygrała na kortach ziemnych, dzisiaj pora na drugie zwycięstwo. Nie ma co dużo pisać - Petra w gazie ???? h2h 4-0 dla Martic
Martic win 2.24 fortuna   

Dodatkowo win Konty 2.28 fortuna   
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Dziś ogarniałem statystykę porównawczą meczów Martić i w każdym kolejnym meczu wyglądała gorzej. Dziś ma ciężkie zadanie, a trudy chyba odczuwa.
 
S 22

szpak

Użytkownik
Widział ktos Ansimova?Bo nie mialen przyjemności obejrzeć jej żadnego meczu,ma jakieś szanse ?bo fajny kurs na jej final,ale pytanie czy ma jakiekolwiek szanse?
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 4 czerwca 2019 22:26 przez szpakWidział ktos Ansimova?Bo nie mialen przyjemności obejrzeć jej żadnego meczu,ma jakieś szanse ?bo fajny kurs na jej final,ale pytanie czy ma jakiekolwiek szanse?
Ja często oglądam,nie tylko w tv. Na insta też polecam ;)
A tak poważnie, to bez większych szans z Haleo. Będzie gładko dla Rumunki.
 
dominik_92 82

dominik_92

Użytkownik
Po dzisiejszym meczu chyba śmiało można stawiać młodą 17-letnią Anisimovą, która zmierzy się z Barty. Kto oglądał ten widział spokój i opanowanie z jakże doświadczoną obrończynią tytułu-Halep. Jest to pewnego rodzaju fenomen grać na takim poziomie z tak zimną krwią, a co najważniejsze- w tak młodym wieku. Ciekaw jestem kursów jakie będą wystawione na to spotkanie ;) .
 
B 1K

brylant1984

Użytkownik
cytat z dnia 6 czerwca 2019 13:27 przez dominik_92Po dzisiejszym meczu chyba śmiało można stawiać młodą 17-letnią Anisimovą, która zmierzy się z Barty. Kto oglądał ten widział spokój i opanowanie z jakże doświadczoną obrończynią tytułu-Halep. Jest to pewnego rodzaju fenomen grać na takim poziomie z tak zimną krwią, a co najważniejsze- w tak młodym wieku. Ciekaw jestem kursów jakie będą wystawione na to spotkanie ;) .
Anisimova 2,35 na bwin-ie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 265

fcporto1992

Użytkownik
 Konta @1.75 sts
Anisimova 2.50 sts

Wiem ze Konta w poprzednich latach wykładała sie na poczatku ale w końcu odpalila i gra swietnie i tak jak myślałem w przypadku Sthepens z mocniejsza rywalka odpanie. Konta poskładała ja pięknie a Marketa wydawala sie już trochę zmęczona z Martic która powinna ja wyeliminowac. U czeszki tez moga sie pojawic problemy z psychika jako ze jest mloda a Konta napewno jest mocno nakręcona bo tak daleko jeszcze nie zaszła jest bardziej doświadczona i licze ze zamelduje sie w finale
Anisimova dala dziś lekcje tenisa Halep dosłownie ja zniszczyla ale jak sama mówiła w kilku momentach pojawial sie stres kiedy prowadzila i nie wiadomo jak to będzie w meczu z Barty. Tutaj udało jej sie opanować emocje dodatkowo Halep biegała jakby miała pełną pieluche a Barty raczej będzie bardziej mobilna i jeśli zacznie jej uciekać wygrana może nie wytrzymać cisnienia ale skoro to kobiecy tenis to może warto iść za kursem pokazała ze jak utrzyma nerwy na wodzy to może wygrać z kazdym
​​​
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
No to ja pozwolę sobie zagrać przeciwnie do Pana powyżej i zarzucę kasę na Vondrousovą i Barty. W jednym tylko się zgodzę - stawki trzeba minimalizować na WTA, bo to jest jak rzucanie lotkami, ze zawiązanymi oczami do kręcącej się tarczy.
Jedyne co warto łapać to kursy na live, kiedy dochodzą do 4.00+ Wtedy jest spore value, bo kurs nie odzwierciedla faktycznych szans (tzn. matematycznie tak, ale kobieca logika to zakrzywia).
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Półfinały szlema to dorzucę coś od siebie.

Konta @1,72   1xbet w obu setach 5:3 I przegrana 0:2
Kto w ogóle spodziewalby się takiego zestawienia półfinalistek. Konta do tego sezonu bez żadnych znaczących wyników na korcie ziemnym. Do tego sezonu nie przeszła 1 rundy w Paryżu a s tym roku idzie jak burza. Zaliczyła finał w Rabacie. Kolejno porażka z Halep w Madrycie po dobrym meczu. Finał w Rzymie. Te wyniki pokazują jak poprawiła swoją grę na calyu. A w Paryżu odprawia z kwitkiem swoje rywalki. Tylko z Davis 3 sety ale zawsze na tak długim turnieju trafia się słabszy dzień i ważne by wygrać takie spotkanie. Natomiast 3 ostatnie mecze to była po prostu poezja w grze Brytyjki. Kuzmova oddała 3 gemy, Vekic 6 a Stephens 5. W każdym z tych meczów dominowala od pierwszej do ostatniej piłki a jej wygrana nawet przez chwilę nie była zagrożona. Serwis bardzo pomaga. Ciężko jest ja przełamać. Gra płasko i szybko a co najważniejsze celnie. Marketa może podziękować Martic że jest w najlepszej czwórce. Chorwatka nie wykorzystała swoich szans w pierwszym secie a zanim się ogarnęła w drugim to było już 0:3. Na pewno Vondrusova to ogromny talent i przyszłość ale uważam że na finał szlema jest za wcześnie. Widać było już braki sił w koncowce meczu z Petra. Do tego ten df w pół siatki przy meczowej.  Ameryki nie odkryje jeżeli napiszę że o losach wygranej zadecyduje glowa. Konta jest bardziej doświadczona i spokojna na korcie. Była już na takim etapie. Marketa dopiero się uczy. 
za drobne gram Dwa przełamania pod rząd NIE @3,15 1xbet  


Na drugi półfinał proponuję 
najdłuższy gem w minutach u8,5 @1,85   1xbet
7 minut najdłuższy 

obie panie grają szybko. Wymiany nie są za długie. Szybko chcą przejmować inicjatywę w punkcie i kończyć akcje. Musiałby się trafić naprawdę długi gem z kilkoma rownowagami.
Co do wygranej to szedlby w kierunku Barty @1,5  
Amanda wczoraj mecz kosmos. Tylko pytanie czy dziś to powtórzy. To już jest walka o finał. Barty bardzo nieprzyjemna zawodniczka. Często chodzaca do siatki co u Halep nie występowało. Mocniej bijaca i lepiej serwująca. 
 
 
8 12

86-300

Użytkownik
Mój pierwszy typ w dziale Tenis
Z mojej strony nieco inna propozycja niż u panów powyżej. Osobiście zagram w tych półfinałach na wygrane sety nastolatek: 
Marketa Vondrousova wygra seta 1,47  
Amanda Anisimova wygra seta 1,59   
AKO 2,337 FORBET   
Gram dosyć zachowawczo, choć osobiście liczę na to, że te dwie zawodniczki zobaczymy w finale. Trudno mi wyobrazić sobie, że obie zawodniczki, które na drodze do 1/2 nie straciły seta nagle miałyby teraz polecieć po 0:2. Amanda w świetnym stylu pokonała wczoraj Halep, pierwszy set i drugi do stanu 4:1 praktycznie perfekcyjne. Potem niby wkradły się jakieś małe komplikacje, ale w tak trudnej sytuacji głowa 17latki spisała się jak należy. Jeśli obie zagrają na poziomie, który prezentowały do tej pory w RG to powinny co najmniej urwać po secie.
​​​​​​
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 6 czerwca 2019 21:29 przez dracondNo to ja pozwolę sobie zagrać przeciwnie do Pana powyżej i zarzucę kasę na Vondrousovą i Barty. 
 
Bum, zabite! Normalnie co za dzień - dwa typy w temacie, 2 typy tutaj (wszystkie na kobiety) i wszystkie weszły. Kończę na dziś, taką statystykę 100% trzeba pielęgnować i nie rozmieniać na drobne.
BTW podoba mi się gra Vondrousovej. Wiem, że nie jestem jakimś wybitnym znawcą i koneserem, ale taki tenis WTA mogę oglądać :) Szkoda, że jak różni eksperci przygotowują rankingi (np. młode i zdolne) i zestawiają w nich Vondrousovą, Anisimovą i Świątek, to kibicom i komentatorom to już wystarcza. Bo na powyższym przykładzie widać, że co prawda wiek i talent jest podobny ale motywacja i psychika jednak inna.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Gdzieniegdzie 2.4 na Vondrusova w finale, to lekka przesada, dla mnie jest ona faworytem. Barty jest mocno "kulawa" w backhand'zie i to bedzie z pewnoscia wykorzystane.
Ograla Konte bez wysilku; angielka udowodnila po raz kolejny, ze pomimo poswiecenia i pilnego treningu, potrzebny jest talent.
 Podejrzewam, ze kurs powaznie zmaleje.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 7 czerwca 2019 17:08 przez lelitGdzieniegdzie 2.4 na Vondrusova w finale, to lekka przesada, dla mnie jest ona faworytem. Barty jest mocno "kulawa" w backhand'zie i to bedzie z pewnoscia wykorzystane. Podejrzewam, ze kurs powaznie zmaleje.
Tak powinno to wyglądać, ale z drugiej strony to finał. Do tego Barty jest niewygodna mocno. Jeszcze inaczej, to Marketa technicznie jest dobra. Po takim.kursie też bym skłaniał się ku Czeszce.
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
A ja Was zdziwię, ale uważam, że buki wystawiły dobre kursy - to Barty jest faworytem. Nie podpalajcie się na rewelację. Mnie też podoba się gra Markety, fajnie się to ogląda, ale jest młoda, niedoświadczona i do tego osiąga właśnie swój historyczny sukces - nigdy nie była w takim miejscu. Barty jest ograna, konsekwentna i wg mnie - regularna na tym turnieju. Nie ma przestojów, nie ma odpałów, szału też nie ma, ale póki co, wystarcza. Moja sugestia to zasadzenie się na kurs koło 4.00 na Vondrousovą, jak przegra pierwszego seta - to jedyny warty uwagi bet. Reszta to loteria, bo Barty nie jest aż tak mocna żeby być pewnym tego 1.5 na nią, a Vondrousova za 2.4 to ciut za mało.
Hmm a może Barty wygra pierwszy set a Vondrousova cały mecz za 6.5 w STS? Brzmi jak plan - ja w to idę, ale to jest na wariata - bez żadnych racjonalnych przesłanek. Nie zmieniam zdania co do mojej głównej sugestii - obserwować live, paczać jak kobity pykają i ewentualnie wziąć którąś po przegranym pierwszym secie (a najlepiej jak Marketa wtopi pierwszy).
 
L 388

lelit

Użytkownik
@dracond

W pierwszym secie z Anisimova, Barty dala popis prowadzac 5:0 i przegrywajac seta. To powinno w jakis tam sposob wplynac naTwoja opinie, ze jest konsekwentna i regularna.W drugim tez przegrywala 3:0.Czeszka jest bardzo solidna, duzo tez umie i pewnie Barty bedzie miala duzo backhandowych problemow.
Mam nadzieje, ze zarobisz kase grajac in live :)
 
M 63

matek_1991_

Użytkownik
Anisimova sama jest sobie winna ze oddała ten mecz barty tak samo jak konta której głowa nie dojeżdżała w najważniejszych momentach obu setów. Mimo wszystko uważam ze jutro barty wygrywa rolanda, wydaje się być w końcu gotowa na największy sukces w karierze. Potrafi regulować tempo grania, a to ze ma słabszy beckhand i notorycznie używa silcea wcale nie musi być woda na młyn dla Czeszki. Voundrusowa nie wytrzyma jutro presji, a Barty dyktowała grę i wygra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom