>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: French Open 2019 - turniej główny - 26.05.2019-09.06.2019

Status
Zamknięty.
H 27,9K

harlon

Użytkownik
Teraz sie zastanawiam nad Tsitsipasem - 3,15, upał na korcie, w końcu Wawrinka moze zwyczajnie nie wytrzymać kondycyjnie - 14 lat różnicy jest między nimi.
 
D 95

davidde

Użytkownik
cytat z dnia 2 czerwca 2019 13:44 przez endejk91

no najlepiej nic nie pisac i niech forum upadnie to jest mysl co? Dimi zostal by ograny przez Serba wiec tu nie mam o czym gadac, a Garin i tak i tak nie gra tego co kiedys wiec uwazam ze jest bez formy, uwazasz inaczej napisz analize ukierunkowana w strone Wawrinki, proste i logiczne czasem trzeba troche pomyslec i wyjsc z drewnianej chatki
Nie lepiej pisac pierdoly co nie maja  pokrycia....
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Wawrinka-Federer 1 @3.15  poki co wziete z pierwszego lepszego dostepnego buka

Jak tyle daja na poczatek to biore. Wawrinka pokazla dzis klase z Tsitsipasem i jak dotad byl to mecz turnieju. Federer po 3 latach wrócil na French Open (w dwoch ostatnich sezonach celowo pomijam sezon ceglany) i dobrze to wyglada, ale tym razem rywal zupelnie inny niz w poprzednich rundach. Federer ma bardzo dobry bilans bezposrednich meczow z Wawrinka, ale tez wiele meczow na styku, takze tym razem moze wyjdzie na Wawrinke. Wawrinka dzis 5 godzin na korcie, ale tutaj glownie klopotem moze byc zmeczenie mentalne po takim meczu z Tsistsipasem. Zreszta to spotkanie 34-letniego tenisisty z 37-letnim. Wawrinka dzis bardzo dobrze tez serwowal i w 4-tym seice mial nawet przecietnie torche  wieksza predkosc na pierwszym podaniu ni Tzsistsipas, co wydawalo mi sie zaskakujace.

Poza tym to juz cwiercfinaly, Federer w razie wygranej trafilby na Nadala, a to mogloby sie skonczyc tylko w jedna strone.
Nie wiem jak bardzo nastawia sie Federer, jako ciekawostke mozna dorzucic, ze nawet ladne buty sobie sprawil z rokiem, w ktorym triumfowal na French Open, czyli 10 lat temu, ale jakos mam dziwne przeczucie ze do tego meczu z Nadalem nie dojdzie. Przy tak zestawionych kursach, sadze ze warto grac w strone Wawrinki.
 
R 114

rodzyn9125

Użytkownik
Khachanov @ 2.68 Fortuna 

Dla mnie mecz pomiędzy Khachanovem a Del Potro zapowiada się na niesamowity spektakl. Wiadomo po statystykach iż bezpośredni bilans spotkań jest na korzyść Argentynczyka jednak grali oni na hardzie a nie na clayu. Po obecnej formie widać iż obaj zawodnicy dobrze sobie radzą ja stawiam tutaj na Rosjanina ponieważ motywacja tego zawodnika aby wygrać będzie niesamowita a już nie raz pokazywał świetny tenis. Myślę sobie iż Del Potro nie wytrzyma presji i odda ten mecz Khachanovi.
 
R 114

rodzyn9125

Użytkownik
Khachanov @ 2.68 Fortuna

Dla mnie mecz pomiędzy Khachanovem a Del Potro zapowiada się na niesamowity spektakl. Wiadomo po statystykach iż bezpośredni bilans spotkań jest na korzyść Argentynczyka jednak grali oni na hardzie a nie na clayu. Po obecnej formie widać iż obaj zawodnicy dobrze sobie radzą ja stawiam tutaj na Rosjanina ponieważ motywacja tego zawodnika aby wygrać będzie niesamowita a już nie raz pokazywał świetny tenis. Myślę sobie iż Del Potro nie wytrzyma presji i odda ten mecz Khachanovi.
 
D 149

dangerzone1777

Użytkownik
cytat z dnia 2 czerwca 2019 22:34 przez rodzyn9125Khachanov @ 2.68 Fortuna

Dla mnie mecz pomiędzy Khachanovem a Del Potro zapowiada się na niesamowity spektakl. Wiadomo po statystykach iż bezpośredni bilans spotkań jest na korzyść Argentynczyka jednak grali oni na hardzie a nie na clayu. Po obecnej formie widać iż obaj zawodnicy dobrze sobie radzą ja stawiam tutaj na Rosjanina ponieważ motywacja tego zawodnika aby wygrać będzie niesamowita a już nie raz pokazywał świetny tenis. Myślę sobie iż Del Potro nie wytrzyma presji i odda ten mecz Khachanovi.
Mecz pewnie wielkim widowiskiem nie będzie,z tego względu,że obaj dysponują bardzo dobrym serwisem i raczej bedą skracać wymiany,a pisanie,że Del Potro nie wytrzyma presji jest troche nie na miejscu bo Argentynczyk ma na swoim koncie wygrany turniej wielkoszlemowy a w całej karierze nigdy nie zdażyło mu się odpaść na tym etapie jakiegokolwiek turnieju wielkoszlemowego w przeciwieństwie to Khachanova,który nigdy jeszcze nie przeszeďł 4 rundy w turnieju tej rangi i jak to Rosjanin ma gorącą glowe i lubi sie podpalić  a Argentyńczyk potrafi zachować chłodną głowe co w tenisie jest niezwykle ważne,dlatego jak ktoś tu nie wytrzyma presji to własnie Rosjanin...Ja zaķładam,że kolano Del Potro nie bedzie mu dokuczać i stawiam -1,5 seta na Argentynczyka..Jeszcze taka ciekawostka.każdy w turnieju ma gorszy dzien i taki przytrafil sie Juanowi w meczu z Nishioką,Karen narazie gładko,ale kazdy kto sledzi tenis wie ,ze to jak grałes w 1 tygodniu nie ma znaczenia,bo ten drugi tydzien jest o wiele bardziej wymagający i tylko nieliczni utrzymują dyspozycje z 1 tygodnia bo najczesciej Ci co grali dobrze zaczynają grac gorzej i na odwrót..
 
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
cytat z dnia 3 czerwca 2019 00:50 przez dangerzone1777

Mecz pewnie wielkim widowiskiem nie będzie,z tego względu,że obaj dysponują bardzo dobrym serwisem i raczej bedą skracać wymiany,a pisanie,że Del Potro nie wytrzyma presji jest troche nie na miejscu bo Argentynczyk ma na swoim koncie wygrany turniej wielkoszlemowy a w całej karierze nigdy nie zdażyło mu się odpaść na tym etapie jakiegokolwiek turnieju wielkoszlemowego w przeciwieństwie to Khachanova,który nigdy jeszcze nie przeszeďł 4 rundy w turnieju tej rangi i jak to Rosjanin ma gorącą glowe i lubi sie podpalić  a Argentyńczyk potrafi zachować chłodną głowe co w tenisie jest niezwykle ważne,dlatego jak ktoś tu nie wytrzyma presji to własnie Rosjanin...Ja zaķładam,że kolano Del Potro nie bedzie mu dokuczać i stawiam -1,5 seta na Argentynczyka..Jeszcze taka ciekawostka.każdy w turnieju ma gorszy dzien i taki przytrafil sie Juanowi w meczu z Nishioką,Karen narazie gładko,ale kazdy kto sledzi tenis wie ,ze to jak grałes w 1 tygodniu nie ma znaczenia,bo ten drugi tydzien jest o wiele bardziej wymagający i tylko nieliczni utrzymują dyspozycje z 1 tygodnia bo najczesciej Ci co grali dobrze zaczynają grac gorzej i na odwrót..
Dziwne rzeczy piszesz. Jak to nie ma znaczenia pierwszy tydzień ? Mniej sił straconych itp. Mecz wygląda na typowe 50-50, może trwać 5 setów, co na pewno nie będzie dobre dla Juana. Na pewno granie po 1.47 to slaby pomysl, lepiej zaczekać na live i zobaczyć, co się wydarzy.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Thiem - Monfils 
Typ: powyzej 37,5 gema
Kurs: 1.6
Totolotek

Tak jak pisalem w starciu z Pablo ze linia bedzie pokryta tak tu jestem pewny i mam przeczucie, Monfils jest lepszy od Pablo,gra u siebie serwis return i wogole, Radwanskatez była na 4 miejscu a jakie umiejętności miala?wiemy że graniceg15-20, wiemy jak wpadala na Kuzniecowe i inne to byly baty pomimo dalszego rankingu, Dominic jest na papierze na tym miejscu i uwazam że Monfils pokryje ta linie swobodnie

Fognini-Zverev
Typ: 1
Kurs:1.75(spadl od wczoraj z 1.85)
Totolotek

Wybaczcie ale pisze z telefonu Fog pomimonproblemow z glowa jest w gazie jego nawierzchnia, wypoczecie itp, Zverev natomiast grał ostatnio dluuugie pojedynki w dodatku na styku z przecietniakami, przeczucie panowie poprostu przeczucie i lepszy w wymianach Fog, Alex daje się przelamywac tym b.Wloch to wykorzysta, polecam!!!!

Ostatnie spotkanie to Djoker - Struff
Typ: 
Kurs:
Totolotek

Problem w tym że jak wchodzę w to spotkanie jest strona pusta tak jakby nie zrobili kursow itp, jest tylko na główna wygrana, ale to mnie nie bawi ogólnie kurs jest taki sam jak przy meczu Nadała z Londero (wtedy na handicap+12na słabszego byl 1.40)wiec i tu taki bedzie mozemTotolotek jednak wstawi dalsze kursy, sadze ze Niemca stac na te 2 gemy w kazdymksecie i to swobodnie bo wiemy że ci z najwyższej półki do niektórych niepotrzebnych pilek nie będą dochodzicdby oszczędzać silys wiecie co mam na myśli tj po przełamaniu np, polecam choc narazie nie ma w totolotku kursow ale na główna wygrana jest taki sam jak w przypadku Nadała więc Handicap musi bycbtaki sam, polecam!!!!!!!!
 
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 3 czerwca 2019 00:50 przez dangerzone1777

Mecz pewnie wielkim widowiskiem nie będzie,z tego względu,że obaj dysponują bardzo dobrym serwisem i raczej bedą skracać wymiany,a pisanie,że Del Potro nie wytrzyma presji jest troche nie na miejscu bo Argentynczyk ma na swoim koncie wygrany turniej wielkoszlemowy a w całej karierze nigdy nie zdażyło mu się odpaść na tym etapie jakiegokolwiek turnieju wielkoszlemowego w przeciwieństwie to Khachanova,który nigdy jeszcze nie przeszeďł 4 rundy w turnieju tej rangi i jak to Rosjanin ma gorącą glowe i lubi sie podpalić  a Argentyńczyk potrafi zachować chłodną głowe co w tenisie jest niezwykle ważne,dlatego jak ktoś tu nie wytrzyma presji to własnie Rosjanin...Ja zaķładam,że kolano Del Potro nie bedzie mu dokuczać i stawiam -1,5 seta na Argentynczyka..Jeszcze taka ciekawostka.każdy w turnieju ma gorszy dzien i taki przytrafil sie Juanowi w meczu z Nishioką,Karen narazie gładko,ale kazdy kto sledzi tenis wie ,ze to jak grałes w 1 tygodniu nie ma znaczenia,bo ten drugi tydzien jest o wiele bardziej wymagający i tylko nieliczni utrzymują dyspozycje z 1 tygodnia bo najczesciej Ci co grali dobrze zaczynają grac gorzej i na odwrót..
Bez spiny panowie kazdy ma lepsze i gorsze typy. 
Co do twojego komentarza to nie ogladales pewnie Del Potro - Nishioka bo napisales bzdury w komentarzu. Juz nawet pomijajac to ze Del Po bral medicaltime, nawet juz pomijajac to ze w wymianach nie dobiegal do kazdej pilki, ale juz w samym wywiadzie po meczu przyznal ze ciezko sie gra z kontuzja i kolanem ktore boli, dodal takze ze nie gral w 100-procentach i jak juz przyjechal tutaj to chcialby pokazac to co potrafi najlepsze ale kolano mu nie pozwala grac tak jakby chcial i nie wie jak bedzie w nastepnym meczu(ogral Thompsona 3:0). To nie byl slabszy dzien ... tylko kontuja ale nie wiadomo jak teraz
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 3 czerwca 2019 09:23 przez for-lks36Co sadzicie o Paire? Powalczy jeszcze dzis czy juz padnie?

Ogladlaem mecz wczoraj, ciezko cokolwiek powiedziec ale gdyby Nishikori nie popelnil bardzo prostych bledow w dodadkowej rozgrywce 3-ciego seta to juz byloby 3:0. Wczoraj Francuz gral od niechcenia raz dobrze raz zle. Nishikori znowu tez jakis ,,nieswoj'' w tym meczu. Zalezy od dnia grali wczoraj na tym samym poziomie alle Francuz bardziej lekcewazyl Japonca, albo po prostu obral taka taktyke.

Moje zdanie to ze Nishi wezmie mecz. 

Ode mnie na dzisiaj za to inny Francuz Monflis. Thiem gra tak sobie, chyba spadek formy, Gael wrecz przeciwnie. Stawiam na Francuza, waznym czynnikiem jest to ze gra ,,u siebie'' a wczoraj kibice poprowadzili Paire do zdobycia 2-go seta. Naprawde zrobili tam konkretna robote i dzisiaj poderwa tez Monflisa ktory jak sie nakreci to bedzie nie do powstrzymania.  
 
 
niesamowitytyper 0

niesamowitytyper

Użytkownik


Rojer &amp; Tecau vs Pella &amp; Schwartzman [1] | kurs 1.36 | bet365

Typowi debliści kontra singliści, myślę że będzie tutaj szybkie dwa zero, głównie mecz rozegra się na serwisie gdzie Schwartzman ze swoim wzrostem nie istnieje. Ograni w dwóch setach Brayanowie przez Holendersko-Rumuńską parę potwierdza, że przyjechali tutaj oni z myślą o wygraniu turnieju.

Cabal &amp; Farah vs Kukuszkin &amp; Vliegen [1] | kurs 1.20 | bet365

Ponownie jak wyżej typowi debliści kontra singliści z tym, że tutaj jeszcze większy pewniak ponieważ Kolumbijczycy kochają mączkę. Główny faworyt do wygrania RG.

Chaczanow vs Del Potro [1 - Wygra przynajmiej 1 seta] | kurs 1.30 | bet365

Juan to nie to co kiedyś, dwóch dobrych graczy na serwisie, myślę że będzie tutaj sporo tie breaków gdzie jak dla mnie to jest potem loteria, Del Potro miewa często przestoje co może Rosjanin szybko wykorzystać, dochodzi do tego bardzo dobry return.

1.36 + 1.20 + 1.30 = kurs 2.12
 
djkomos 12

djkomos

Użytkownik
Takie info pogodowe, które może mieć wpływ na wyniki jutrzejszych spotkań na Rolandzie. Zapowiadane są gwałtowne burze w Paryżu (i jutro i w środę). Bardzo prawdopodobne, że nie uda się zagrać jutro wszystkich spotkań. Mecz Federera z Wawrinką będzie pewnie jako ostatni na głównym korcie, co tym bardziej pozwala sądzić, że nie uda się go zagrać do końca, o ile w ogóle uda się go we wtorek rozpocząć (monitorować pogode jutro). Dodatkowy dzień odpoczynku dla Wawrinki byłby wybawieniem (po maratonie z Tsitsipasem) i wyrównałby szansę w pojedynku z krajanem. H2H wyjątkowo złe dla Stana, bo 3-22, ale to właśnie te 3 mecze, które wygrał Wawrinka były na mączce, m.in. w RG w 2015 (6-4 6-3 7-6). Kursy ponad 3 w tym momencie na Wawrinke wg mnie są value w zaistniałej sytuacji, a już na pewno wszelkie handi setowe (+1,5, czy +2,5 seta). Prawie 1.4 na wygranie seta! :) 
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 3 czerwca 2019 11:17 przez niesamowitytyper

Rojer &amp; Tecau vs Pella &amp; Schwartzman [1] | kurs 1.36 | bet365

Typowi debliści kontra singliści, myślę że będzie tutaj szybkie dwa zero, głównie mecz rozegra się na serwisie gdzie Schwartzman ze swoim wzrostem nie istnieje. Ograni w dwóch setach Brayanowie przez Holendersko-Rumuńską parę potwierdza, że przyjechali tutaj oni z myślą o wygraniu turnieju.

Cabal &amp; Farah vs Kukuszkin &amp; Vliegen [1] | kurs 1.20 | bet365

Ponownie jak wyżej typowi debliści kontra singliści z tym, że tutaj jeszcze większy pewniak ponieważ Kolumbijczycy kochają mączkę. Główny faworyt do wygrania RG.

Chaczanow vs Del Potro [1 - Wygra przynajmiej 1 seta] | kurs 1.30 | bet365

Juan to nie to co kiedyś, dwóch dobrych graczy na serwisie, myślę że będzie tutaj sporo tie breaków gdzie jak dla mnie to jest potem loteria, Del Potro miewa często przestoje co może Rosjanin szybko wykorzystać, dochodzi do tego bardzo dobry return.

1.36 + 1.20 + 1.30 = kurs 2.12
szybkie 2 do jaja dla PELLA &amp; SCHWARTMANA

co do news-u o Wawrince to bardzo przydatne, wydaje mi sie ze Stasiu zdarzy z regeneracja w 2 dni
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam ponownie, Panowie czy nie sądzicie ze w tenisie dzieja sie rzeczy wojajace o pomste?nie chce tu szerzyc jakichs spiskowych teorii ale jest mnostwo ,setki niezrozumiałych wyników, to nie jest wina samej chwilowej dyspozycji w wielu sytuacjach mamy podkladanie się, zobaczcie co sie stalo np.w  meczu Cirstei z Bara(turniej w Stambule) w pierwszym secie Cirstea nie istniala(postawilem grubo na zwycięstwo drugiej) a tu w drugim i 3 secie robi sie z niczego 6-0,6-0, nie martwil by mnie fakt że dziwnym zbiegiem okolicznosci obie sa Rumunkami!!!!!!!!!Nastepny z wielu przykladow(nie mysle teraz o podlozeniusie)jest Chaczanow z Barrere- w miare kontrolował mecz z Francuzem żeby nagle w 4 secie przegrac 0-do 6, nie sadzicie zeżfacet z takim serwisem i grając ze130 rakieta swiata nie powinien nawet we śnie tak przegrać?ani jednego gema?!!!!!kolEjny niemożliwy we wszechswiecie typ to w super formie Garcia ktora publicznosc nosila na rekach(rodaczka),grala z grajaca padakeeeeeee Blinkova(140 miejsce wta) pierwszy set schrupanie przez Caroline Blinkovej 6-1, a w nastepnych dwochodwrot!!!!!!!1-2 w setach oficjalnie,nie wierzę w to nie ma bata przy swojej publiczności i rewelacyjnej formie, przecież rownoznacznie dzis Monfils może pogonic Thiema a kurs duuuuzo wyzszyw paranoja, pozdrawiam
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 3 czerwca 2019 14:42 przez gracz83Witam ponownie, Panowie czy nie sądzicie ze w tenisie dzieja sie rzeczy wojajace o pomste?nie chce tu szerzyc jakichs spiskowych teorii ale jest mnostwo ,setki niezrozumiałych wyników, to nie jest wina samej chwilowej dyspozycji w wielu sytuacjach mamy podkladanie się, zobaczcie co sie stalo np.w  meczu Cirstei z Bara(turniej w Stambule) w pierwszym secie Cirstea nie istniala(postawilem grubo na zwycięstwo drugiej) a tu w drugim i 3 secie robi sie z niczego 6-0,6-0, nie martwil by mnie fakt że dziwnym zbiegiem okolicznosci obie sa Rumunkami!!!!!!!!!Nastepny z wielu przykladow(nie mysle teraz o podlozeniusie)jest Chaczanow z Barrere- w miare kontrolował mecz z Francuzem żeby nagle w 4 secie przegrac 0-do 6, nie sadzicie zeżfacet z takim serwisem i grając ze130 rakieta swiata nie powinien nawet we śnie tak przegrać?ani jednego gema?!!!!!kolEjny niemożliwy we wszechswiecie typ to w super formie Garcia ktora publicznosc nosila na rekach(rodaczka),grala z grajaca padakeeeeeee Blinkova(140 miejsce wta) pierwszy set schrupanie przez Caroline Blinkovej 6-1, a w nastepnych dwochodwrot!!!!!!!1-2 w setach oficjalnie,nie wierzę w to nie ma bata przy swojej publiczności i rewelacyjnej formie, przecież rownoznacznie dzis Monfils może pogonic Thiema a kurs duuuuzo wyzszyw paranoja, pozdrawiam
To ja się zapytam czy grałeś kiedyś w tenisa lub inny jakiś sport? Nigdy nie miałeś sytuacji grając z kumplami na hali czy orliku, że zaczynanie zajebiście, prowadzicie wysoko powiedzmy 10-4, a potem się odwraca. Zaczyna brakować nieco sił, przytkało, spadła koncentracja przy prowadzeniu. Nie starasz się już tak bardzo, a rywale to wykorzystują. Strzelają gol za golem, frustracja rośnie, bo nic nie wchodzi, a wynik już remisowy. Zaczynasz się wkurzać, myśleć o co chodzi i tak dalej. Ostatecznie przegrywasz.

Tenisiści czy inni sportowcy mają to samo, też są ludźmi. Nie mówię, że ustawek nie ma, bo są, ale ani ja, ani Ty o tym się nie dowiemy przed lub w trakcie. Jedynie kilka miesięcy/lat po meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Tak gralem i szczerze powiedziawszy żałuję że jakies (doslownie) 16 lat temu przerwalem i całkiem niezle mi szło i nie chodzi o to ze musiałbym byc mistrzem Polski bo pewnie bym nie był, trochę zbyt pozno na taki profesjonalizm ale chociażby mialem warunki do np. przyszlego trenowania, a turniejow nie bylo za wiele, odechciewa sie grania Panowie, gdyby np Światek nie czuła presji i miala zelazna głowę nie balbym sie w jej stronę zagrac, choć juzjuwazam że bedzie lepsza od Radwańskiej, nie głaska tak pilki,jest sympatyczniejsza zgodzicie się że mną, 1.2 na Rumunke z 100rakieta to i tak sporo a świadczy to ze Iga idzie do przodu, gdybym wiedzialwkto wygra podzielil bym się ta wiedza wierzcie mi, życzę wysokich wygranych
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panowie troche ogarniam tenis (z naciskiem na troche) ale patrze i oczom nie wierze jakie kursy i linie buki wystawily na mecz Nishikori vs Nadal. +10.5 gema na Japonczyka po 1.55 wyglada bardzo apetycznie. Jedyny minus jaki widze w tym becie to zmeczenie po 5 setach ale nawet przy najmniej optymistycznym wariancie wychodzi mi tu 6:4 6:2 6:2. Co myslicie? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kazz12 864

kazz12

Użytkownik
cytat z dnia 3 czerwca 2019 21:36 przez ranczo0123Panowie troche ogarniam tenis (z naciskiem na troche) ale patrze i oczom nie wierze jakie kursy i linie buki wystawily na mecz Nishikori vs Nadal. +10.5 gema na Japonczyka po 1.55 wyglada bardzo apetycznie. Jedyny minus jaki widze w tym becie to zmeczenie po 5 setach ale nawet przy najmniej optymistycznym wariancie wychodzi mi tu 6:4 6:2 6:2. Co myslicie? ????
Londero też był zmęczony po 5 setach i linię pokrył, w 3 secie nawet przełamał Rafe. A Nishikori przynajmniej o klasę lepszy. Nawet hc+9,5 jak najbardziej do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom