>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: French Open 2019 - turniej główny - 26.05.2019-09.06.2019

Status
Zamknięty.
M 10

michael29

Użytkownik
Typy

Thiem-Monfils  

Zdecydowanie dla Monfilsa za duze progi, moze wygrac 2 sety ale przegra mecz.

Djokovic-Struff -29,5 gema. 

Djokovic do tej pory zero klopotow i Struff raczej mu ich nie sprawi.

Fognini- Zverev

Mecz problematyczny i wydaje sie , ze Wloch moze pokusic sie o wygranie meczu.

Ja jednak sklaniam sie ku opcji +3,5 Seta.

Siniakova- Keys

Tutaj mysle, ze Keys wygra duzym doswiadczeniem , chociaz nie wykluczam 3 setow w meczu.


Chaczanow-Del Potro


Wbrew temu co pisza o problemach Del Potro z kolanem powinien sie dzisiaj zregenerowac i jutro bedzie juz w dyspozycji. Mysle ze poradzi sobie z Czaczanowem i przejdzie dalej.
 
C 3

chorezasady

Użytkownik
cytat z dnia 2 czerwca 2019 10:52 przez michael29

Thiem-Monfils  

Zdecydowanie dla Monfilsa za duze progi, moze wygrac 2 sety ale przegra mecz.

 
Co za bzdura, za wysokie progi dla Gaela....czy to wg wymaga komentarza ? Francuz w końcu zdrowy, pełny sił, nic nie dolega i w takiej dyspozycji nie było by żadną sensacją, gdyby ograł Rafę czy Nole a ty mówisz że Dominiczek to za wysokie progi, a daj Pan spokój...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie jestem specjalistą od tenisa ale oglądam wielkie szlemu , ten również. Zaciekawił mnie pojedynek Tsitsipasa ze Stanem Wawrinką. Szwajcar wg mnie gra tutaj pewnie, dobry serwis i return a ze to silny chłop to w wymianach tez jest solidny i potrafi rywala zmusic do wysyłku. Grekowi zdarzają sie przestoje i czasem mając rywala na widelcu zamiast konczyc 3-0 to daje mu seta i szanse na wygranie meczu. Dla mnie Stan wyglada lepiej a wiadomo on zawsze celuje w duze turnieje. 

Wawrinka kurs 2.01 fortuna     

EDIT: Piekny mecz, pełen drmaturgii i zwrotów akcji, przyznam ze troche niedoceniłem Greka.
 
S 22

szpak

Użytkownik
Wkraczamy w decydującą faze RG pp obserwacji dotychczasowych meczów,ktore oglądałem w całości moja propozycja wyglada następująco

Tsiapsia - Wawrinka nie rozumiem dlaczego kursy są 50/50 obserwujac dotychczasowe mecze nie widze zbyt dużych szans Greka.
Moja propozycja
Wawrinka -1,5seta   

Nishikorii - Paire tutaj kitajec zajedzie Francuza w dluzszych wymianach. Jezeli zawiedzie serwis Paire zbyt wiele nie ugra
Nishikorii -1,5 seta

Zverew -Fogini .Niemiec pod formą,męczy swoje podanie strasznie.łamał sie w meczach ze słabszymi rywalami. Fogini w formie powinien na spokojnie ogarnąć Zverewa
Fogini win

Delpo - Chaczanow 
Jeżeli kolano nie bedzie dokuczac to Argentynczyk bierze ten mecz w cuglach. Serwis i potezne uderzenoa zrobia swoje.
Rusek solidny ,ale to nie wystarcz na Delpo
Del Potro win
Pozdrawiam rowniez hejterow, 
 
sir_antoine 12

sir_antoine

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję granie Tsitsipasa (@~1,75 pon. @1.7 NIE) przeciwko Wawrince. Wawrinka pomimo tego, że wrócil na najwyższe obroty, nie jest w stanie biegać tyle, co Tsitsipas. Jeżeli przyjrzymy się statystykom dot. wygranych punktów service/return na RG  to zobaczymy, że Tsitsipas przekracza poziom o ponad 2% w porównaniu z Wawrinką (111% do 109%). Jeżeli spojrzymy na procent utrzymanych gier serwisowych to jest on bardzo wysoki dla Wawrinki (95%), ale wynika z tego, że bardzo skutecznie bronił break pointów do tej pory, których zawodnicy przeciwko niemu mieli bardzo dużo; myślę, że Stefanos dzisiaj nie będzie marnować tych okazji. 
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Stefanos Tsitsipas - Stan Wawrinka  Typ: Wawrinka -1.5 seta AH @ 2.64 Fortuna

Po pierwsze nie bardzo rozmiem czemu Grek jest faworytem w tej parze. Oczywiscie jest to niezwykle utalentowany zawodnik, przed którym świetlana kariera. Niezaprzeczalnie gra w sposób wyróżniający się, ale już przeciwko Krajinovicowi naprawdę nie wyglądało to aż tak dobrze. Dużo błędów z bekhendu, wahania formy - widać, że Muratoglou ma jeszcze co poprawić u swojego podopiecznego. Z kolei Wawrinka w trzech setach uporał się z Dimitrovem i był to występ dużo bardziej przekonywujący. Silłą uderzeń Stana, intensywnośc wymian, dominująca pozycją jaką Szwajcar uzyskiwał w swoich gemach serwisowych pozwala mi przypuszczać, że Grek będzie miałbardzo trudną przeprawę. Reasumując ewidentnie widać, że Wawrinka trafiłz formą na Roland Garros i trzeba go brać bardzo poważnie. W mojej ocenie Stan the Man pokona Tsitsipasa i co więcej prawdopodobnie uczyni to różnicą więcej niż jednego seta.
 
 
 
E 0

endejk91

Użytkownik
Stefanos Tsitsipas - Stan Wawrinka  Typ: 1 @ 1.76       BAH

Stawiam tutaj na Greka zadecyduję w tym meczu kondycja fizyczna, a jak wiadomo Wawrinka ma z tym problem. Gdyby mecz odbywał się na innej nawierzchni bym się zastanowił lecz tutaj idę w ciemno za grube hajsy. Nie ma co patrzeć na ostatnie mecze gdyż Stan miał dużo łatwiejszych przeciwników. Grek miał specjalistów od claya i ich ograł. Także powodzenia i po meczu liczymy hajs.
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
cytat z dnia 2 czerwca 2019 12:16 przez endejk91Stefanos Tsitsipas - Stan Wawrinka  Typ: 1 @ 1.76       BAH

Stawiam tutaj na Greka zadecyduję tutaj kondycja fizyczna, a jak wiadomo Wawrinka ma z tym problem. Gdyby mecz odbywał się na innej nawierzchni bym się zastanowił lecz tutaj idę w ciemno za grube hajsy. Nie ma co patrzeć na ostatnie mecze gdyż Stan miał dużo łatwiejszych przeciwników. Grek miał specjalistów od claya i ich ograł. Także powodzenia i po meczu liczymy hajs.
Którzy to byli Ci łatwiejsi przeciwnicy Stana i specjaliści od claya, których pokonał Tsitsi ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 0

endejk91

Użytkownik
cytat z dnia 2 czerwca 2019 12:26 przez harlon

Którzy to byli Ci łatwiejsi przeciwnicy Stana i specjaliści od claya, których pokonał Tsitsi ?
Wawrinka - Dimitrow bez formy, który preferuje hard, Garin Ch bez formy i anonim Kovalik  

Tsitsipas - Krajinovic, który lubi claya i napsuł wiele krwi dobrym zawodnikom, Dellien który jest w mega formie w tym roku na clayu

Bez odbioru, zobaczymy kto będzie miał racje ekspert
 
R 10

rajan7

Użytkownik
cytat z dnia 2 czerwca 2019 12:16 przez endejk91Stefanos Tsitsipas - Stan Wawrinka  Typ: 1 @ 1.76       BAH

Stawiam tutaj na Greka zadecyduję w tym meczu kondycja fizyczna, a jak wiadomo Wawrinka ma z tym problem. Gdyby mecz odbywał się na innej nawierzchni bym się zastanowił lecz tutaj idę w ciemno za grube hajsy. Nie ma co patrzeć na ostatnie mecze gdyż Stan miał dużo łatwiejszych przeciwników. Grek miał specjalistów od claya i ich ograł. Także powodzenia i po meczu liczymy hajs.
No no, szczególnie Dimitrov był tym słabszym niż Krajinovic. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 27,9K

harlon

Użytkownik
cytat z dnia 2 czerwca 2019 12:29 przez endejk91

Wawrinka - Dimitrow bez formy, który preferuje hard, Garin Ch bez formy i anonim Kovalik  

Tsitsipas - Krajinovic, który lubi claya i napsuł wiele krwi dobrym zawodnikom, Dellien który jest w mega formie w tym roku na clayu

Bez odbioru, zobaczymy kto będzie miał racje ekspert
Delien przegral 2 seta do 0, trochę słabo jak na zawodnika w formie.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Tsitsipas-Wawrinka over 40.5 gema @1.8   

Uwazam, ze to bardzo realna linia gemowa i ze zobaczymy dobry mecz. Wawrinka to jednak triumfator i finalsita French Open z poprzednich edycji i mu presja nie straszna. Zreszta Szwajcar naprawde umie grac duze mecze i w sumie zapisal na swoim koncie triumfy w 3 roznych szlemach. Tsitsipas mia ostatnio swietne tygodnie i zaliczyl siwetne turnieje w Madrycie i Rzymie, niemniej jednak granie na szlemach to trudniejsze zadanie. Oczywiscie Grek potrafi bo w tym roku pokonal juz Federera w Melbourne w stycznia, ale dzis rywal wydaje sie najtrudniejszy jak dotad w tej edycji French Open. Prime-time Wawrinki wydaje sie przypadl na lata 2014-2017, ale Wawrinka na pewno nie spanikuje i to Grek bedzie pod wieksza presja w tym meczu. Szwajcar wie, ze on bedzie musiec zagrac tutaj dobrze, dlatego licze na dobry start. Wydaje mi sie, ze nie skonczy sie ten mecz bedzie wyrownany, over setowy malo atrakcyjny, ale over gemowy wrecz przeciwnie, wiec podjalbym taka probe.
 
cytat z dnia 2 czerwca 2019 12:16 przez endejk91Stefanos Tsitsipas - Stan Wawrinka  Typ: 1 @ 1.76       BAH

Stawiam tutaj na Greka zadecyduję w tym meczu kondycja fizyczna, a jak wiadomo Wawrinka ma z tym problem. Gdyby mecz odbywał się na innej nawierzchni bym się zastanowił lecz tutaj idę w ciemno za grube hajsy. Nie ma co patrzeć na ostatnie mecze gdyż Stan miał dużo łatwiejszych przeciwników. Grek miał specjalistów od claya i ich ograł. Także powodzenia i po meczu liczymy hajs.
Przez takich typów właśnie praktycznie nic się tu nie dzieje. Jeśli Garin jest bez formy to wytłumacz mi jak zrobił bilans 16-5 na maczce w tym roku. Jakby był bez formy to raczej było by odwrotnie. Poza tym porównywać Dimitrova który jest bez formy a mimo to jest jeszcze o klasę lepszy od Krajinovica. Nie ośmieszaj się więcej lepiej 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 0

endejk91

Użytkownik
cytat z dnia 2 czerwca 2019 13:35 przez kasia-emilia-majchrzak

Przez takich typów właśnie praktycznie nic się tu nie dzieje. Jeśli Garin jest bez formy to wytłumacz mi jak zrobił bilans 16-5 na maczce w tym roku. Jakby był bez formy to raczej było by odwrotnie. Poza tym porównywać Dimitrova który jest bez formy a mimo to jest jeszcze o klasę lepszy od Krajinovica. Nie ośmieszaj się więcej lepiej 
no najlepiej nic nie pisac i niech forum upadnie to jest mysl co? Dimi zostal by ograny przez Serba wiec tu nie mam o czym gadac, a Garin i tak i tak nie gra tego co kiedys wiec uwazam ze jest bez formy, uwazasz inaczej napisz analize ukierunkowana w strone Wawrinki, proste i logiczne czasem trzeba troche pomyslec i wyjsc z drewnianej chatki
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Tsitsipas chyba wezmie Wawrinke chocby sama mlodoscia, ale czy Zverev da rade swietnemu tutaj Fogniniemu raczej tylko w 5 setaach, jak juz nas przyzwyczail, takze szykuja sie wyrownane spotkania, w ktorych wskazalem potencjalnych zwyciezcow. Zverev gra jak Monfils kiedys na wyniszczenie, a Grek uklada spoitkanie serwisem.
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
cytat z dnia 2 czerwca 2019 13:44 przez endejk91

no najlepiej nic nie pisac i niech forum upadnie to jest mysl co? Dimi zostal by ograny przez Serba wiec tu nie mam o czym gadac, a Garin i tak i tak nie gra tego co kiedys wiec uwazam ze jest bez formy, uwazasz inaczej napisz analize ukierunkowana w strone Wawrinki, proste i logiczne czasem trzeba troche pomyslec i wyjsc z drewnianej chatki
Teraz masz ok 2,8 na Tzitzipasa, pytanie czy zagrasz ;-).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
Trochę sierotowacie Tsitsipas na swoim serwisie, ale i tak bym szedł w jego kierunku.
Kto może i chce, niech dokłada, mnie już wystarczy :)
 
R 10

rajan7

Użytkownik
cytat z dnia 2 czerwca 2019 13:44 przez endejk91

no najlepiej nic nie pisac i niech forum upadnie to jest mysl co? Dimi zostal by ograny przez Serba wiec tu nie mam o czym gadac, a Garin i tak i tak nie gra tego co kiedys wiec uwazam ze jest bez formy, uwazasz inaczej napisz analize ukierunkowana w strone Wawrinki, proste i logiczne czasem trzeba troche pomyslec i wyjsc z drewnianej chatki
Dimi zostal by ograny przez Krajinovica. Ty tak serio? Z choinki się urwales? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
Trochę mecz Tsitsiego ze Stanem zaczyna przypominać WTA, bo panowie się łamią jak zapałki. Przy czym, mam wrażenie, że Grek łamie się odrobinę bardziej (ciężej mu idzie odrabianie - najlepiej świadczą o tym statystyki małej ilości wykorzystanych breakpointów).
Jednak mecz trwa już ponad 2 godziny a panowie są dopiero na półmetku, więc jeśli wierzyć wiedzy co niektórych forumowiczów odnośnie stanu kondycyjnego i wytrzymałości zawodników, to finalnie Stefanos powinien ten mecz ogarnąć.
Aktualnie, można w ten mecz wrzucać $$ na jakieś kwiatki w stylu: Tsitsipas over podwójnych błędów, over przełamań obu zawodników itp. (jeżeli ktoś ma potrzebę i dostęp do takich rynków). Jednak ze względu na poziom mecz ogląda się dobrze nawet bez włożonej w niego kasy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom