>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NBA Playoffs 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Finał NBA 2019
 Toronto Raptors vs Golden State Warriors
 
MECZ 1:
30 maja, noc z czwartku na piątek godz. 3:00
Toronto Raptors – Golden State Warriors

MECZ 2:
2 czerwca, noc z niedzieli na poniedziałek godz. 2:00
Toronto Raptors – Golden State Warriors

MECZ 3:
5 czerwca, noc z środy na czwartek godz. 3:00
Golden State Warriors – Toronto Raptors

MECZ 4:
7 czerwca, noc z piątku na sobotę godz. 3:00
Golden State Warriors – Toronto Raptors

*MECZ 5:
10 czerwca, noc z poniedziałku na wtorek godz. 3:00
Toronto Raptors – Golden State Warriors

*MECZ 6:
13 czerwca, noc z czwartku na piątek godz. 3:00
Golden State Warriors – Toronto Raptors

*MECZ 7:
16 czerwca, noc z niedzieli na poniedziałek godz. 2:00
Toronto Raptors – Golden State Warriors

* jeśli będzie konieczny
 
żródło: probasket.pl
 ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
P 109

pato17

Użytkownik
Witam jestem tu nowy ale jeśli chodzi o mnie to typ na pierwszy mecz finałowy:

Unibet

1) Handicap gospodarzy -1,5 i łączna liczba punktów 213,5 - W tym dogrywka :  Goście i ponad -kurs 3,75 
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Lecimy z finałami!

Unibet

Kawhi będzie miał double double: TAK kurs: 2,5 (4/10)   
Kawhi over 8,5 zbiórki kurs: 1,91 (5/10)   

Leonard będzie sporo ogarniał w obronie w tym spotkaniu. Może mieć problemy w ataku, ale w defensywie swoje zrobi. Pewnie będzie krył Greena albo Iggiego, pod koniec może pomagać przy splash brothers. Cousins dostanie jakieś minuty, Kawhi powinien być bliżej kosza. To się wiążę z większą ilością zbiórek. Do tego mecz będzie mocno nerwowy i szarpany, obrona elitarna także będzie się działo.

Curry under 31,5 pkt kurs: 1,88 (3/10)   

Defense! Portland nie potrafiło, Houston też, Toronto już musi. Inaczej meczu nie wygrają, jeżeli Curry wrzuci z 5-6 trójek i walnie ponad 32 punkty. Tutaj muszę się skupić na Stefku i jak najbardziej pracować przy nim w obronie. Zadanie trudne, ale do wykonania.

Under 213,5 pkt w meczu kurs: 1,86 (3/10)   

Wszystko już napisane wyżej. Pierwsze spotkania każdej serii tych drużyn były underowe. Teraz dochodzi presja finałów, nie każdy to udźwignie. Elitarna obrona, wszystko opracowane w taktyce. Czekamy na spektakl.

Pascal Siakam under 17,5 pkt kurs: 2 (2/10)   

Tutaj z mniejszym ryzykiem. Siakam może nie wyrobić w tym meczu. W defensywie mocno się przyda, ale pod kosz będzie miał trudno się przedostać. Musiałbym ze 2/3 trójki walnąć, a oto będzie trudno. Green postara się skuteczni go przytrzymać z dala od pomalowanego.

STS: 

Kawhi over 0,5 bloku kurs: 2,25 (4/10)   

j.w. nie ma się co rozpisywać, tylko trzeba oglądać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

siepaldo85

Użytkownik
Pisałem coś od siebie i skasowało mi się! ehh. super robota matbie!

4.12.2013 ostatni mecz gdzie drużyna prowadząca do przerwy nie wygrała całego meczu. Rekordowa czwarta kwarta Golden State wygrana różnicą 27pkt. Od tamtej pory seria 14 meczy gdzie mamy zwycięstwo do przerwy i na koniec meczu tej samej drużyny. Coś na przełamanie bo okazja ku temu świetna. Mecz defensywny i cały czas może być wynik bliski sobie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
HT/FT 2/1 @7.60 (stawka:0.5j)
HT/FT 1/2 @8.13 (0.5j)

Typ ode mnie po tym co widziałem w pólfinale. Tutaj mecz z mocną defensywą i spory nacisk na Currego co pozwoli mu zapewne czesciej otwierać drogę do pozycji rzutowej kolegą z drużyny. zespołowo potrafi grać co już w tych playoffach pokazał. 

S.Curry over 5.5 asyst @1.75 (6/10)
+
K.Leonard over 4.5 asyst @2.1 (2/10)
K.Lowry over 2.5 trójek @1.95 (2/10) bet365 ma to dużo wyżej.

Wszystkie typy Betcoin. Dzięki Pozdro 
 
nyk 501

nyk

Użytkownik
cytat z dnia 30 maja 2019 22:33 przez matbieLecimy z finałami!

Unibet

Kawhi będzie miał double double: TAK kurs: 2,5 (4/10)
Kawhi over 8,5 zbiórki kurs: 1,91 (5/10)


Leonard będzie sporo ogarniał w obronie w tym spotkaniu. Może mieć problemy w ataku, ale w defensywie swoje zrobi. Pewnie będzie krył Greena albo Iggiego, pod koniec może pomagać przy splash brothers. Cousins dostanie jakieś minuty, Kawhi powinien być bliżej kosza. To się wiążę z większą ilością zbiórek. Do tego mecz będzie mocno nerwowy i szarpany, obrona elitarna także będzie się działo.

Curry under 31,5 pkt kurs: 1,88 (3/10)

Defense! Portland nie potrafiło, Houston też, Toronto już musi. Inaczej meczu nie wygrają, jeżeli Curry wrzuci z 5-6 trójek i walnie ponad 32 punkty. Tutaj muszę się skupić na Stefku i jak najbardziej pracować przy nim w obronie. Zadanie trudne, ale do wykonania.

Under 213,5 pkt w meczu kurs: 1,86 (3/10)

Wszystko już napisane wyżej. Pierwsze spotkania każdej serii tych drużyn były underowe. Teraz dochodzi presja finałów, nie każdy to udźwignie. Elitarna obrona, wszystko opracowane w taktyce. Czekamy na spektakl.

Pascal Siakam under 17,5 pkt kurs: 2 (2/10)

Tutaj z mniejszym ryzykiem. Siakam może nie wyrobić w tym meczu. W defensywie mocno się przyda, ale pod kosz będzie miał trudno się przedostać. Musiałbym ze 2/3 trójki walnąć, a oto będzie trudno. Green postara się skuteczni go przytrzymać z dala od pomalowanego.

STS: 

Kawhi over 0,5 bloku kurs: 2,25 (4/10)

ZNAWCA:)
 
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
cytat z dnia 31 maja 2019 10:18 przez nyk

 
Dobrze, ze jestes nyk. Brakowalo tutaj tego doglebnego przeanalizowania i wsparcia. MatBie zawsze byl tutaj najlepszy, az dziw, ze zostal. Juz troche mu wisze ze swoich wygranych : P.     Powodzenia
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Noo nie powiem ładny pogrom kuponów :O tak to jest jak się na koniec chce za dużo ugrać, a play offy nawet ładnie szły. Arpopos znawców NBA, zapraszamy do działu! I do mojego tematu tam jest wszystko rozliczane czarno na biało. Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
E 0

endejk91

Użytkownik
Toronto Raptors vs GS Warriors / 1+Dogrywka /  1 @ 1.74 BAH

Brak Duranta u Mistrzów jest tak widoczny, że nie trzeba tłumczyć jest to 50% całego teamu, sam Curry meczu nie wygra. Kolejny atut po stronie Toronto własna hala gdzie mega ciężko się gra każdemu i dużo lepsza ławka niż Warriors. Curry vs Toronto? Sorry ale tego nie widzę póki nie wróci Kevin.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ludki to są finały i darmowe forum, więc nie oczekujcie tony argumentów i statystyk, bo tego nie będzie tutaj. Kto ogląda i się interesuje ten sam sobie wyciągnie sensowne wnioski. Niekiedy nie ma sensu takich analiz pisać w ogóle, bo scenariusz meczu może być kompletnie odmienny od Twoich założeń. Temat i tak upadł, więc cieszcie się, że ktoś tu jeszcze w ogóle chcę pisać! Wszystkich znawców i wiernych czytelników tego tematu zapraszam do zaprezentowanie swoich umiejętności w tym dziale ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Ja sam nie wiem. Dalem się trochę wpuścić w maliny, ponieważ przed finalami postawiłem na bardzo grubego dubla gsw win serię + walka bokserska (win już) i teraz nie do końca wiem jak się zachować. Pierwszy mecz stawiałam na Toronto i wygrali. Teraz mam ochotę poraz drugi na nich postawić, a dlaczego?

1. Może to głupie i oczywiste, ale własna hala. Tak jak gsw nic nie robiło sobie z grania w LA i Portland to tutaj mam wrażenie, ze czują atmosferę 
2. Brak Duranta, nie zagra Iggy raczej, brak formy Cousina. Również mam wrażenie, ze Curry tego sam nie pociągnie. 
3. Skoro S. Kerr spotykał się specjalnie z Gregiem to nie wróży dobrze, można wyczuć niepewność w obozie i być może brak pomysłu.

Mam wrażenie, ze Toronto dzisiaj wygra, Durant już nie wróci na finały, a Raptors pie prostu wyciągnie 4:3 w game 7 i tyle z tego będzie. Jeśli Kevin wróci to absolutnie mogę jeszcze z 0:2 wyjść. Niby historia i statystyki mówią, ze jak ktoś zaczyna u siebie w fianalch od 1-0 ma 78% szans, a od 2:0 bodajże 94% na wygranie serii, ale wiadomo jak jest ze statystykami.

Reasumując, dzisiaj raczej skłaniam się ku Toronto win. Jeśli wróci Durant w Oakland to uważam, ze kursy 2.3-2.5 na win Gsw w finale będzie do zagrania.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet

Draymond Green over 30,5 (pkt, zb i as) kurs: 1,91 (3/10)   (17,9,10)

Green będzie cały czas pod grą to jest kluczowy zawodnik tej serii. Oststnio w 40 min wyrobil skromne triple doube (10,10,10) Pomimo szybkiego złapania 4 fauli w 4 kwarcie dał radę. Potrzebne są jego pkt jak i Iguadali. Dostaną więcej miejsca i muszą próbować. Sam Curry i Thompson meczu nie wygrają.

Warriors over 105,5 pkt kurs: 1,94 (3/10)   (109)

Dla mistrzów to mega ważny mecz i nie mogą sobie pozwolić na takie łatwe straty i tracone punkty z kontrataku. Pełna koncentracja i nawet bez Duranta moga rywalowi nawrzucac. Cousins by sie przydał pod koszem, zobaczymy ile minut dostanie. Jak narzuca swoje tempo to w końcu defensywa Toronto moze nie nadążyć.

K. Thompson over 4,5 zbiórki kurs: 2,3 (2/10)   (5)
Warriors win kurs 2,25 (2/10)   (104:109)

Dalej nie wierzę że GSW będzie tu 2:0 przegrywalo pomimo całej sympatii dla Toronto. Zobaczymy jak gospodarze, ale doświadczenie i ogranie po stronie mistrzów. Nikt lepiej nie radzi sobie z problemami. Lets go Toronto!

Ed
NYK where are you?! Czekam dalej na typy i zapraszam ekspertów! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet

Dr. Green over 32,5 (pkt, zb i as) kurs: 1,91 (3/10)   
Dr. Green triple double kurs: 3,5 (3/10)   

Tak jak ostatnio idziemy podobnym tropem. Kluczowy zawodnik po stronie gospodarzy. Piłka ciągle idzie przez niego, aktywny ostatnio w ataku, dołożył 17 pkt. Zabrakło jednej asysty do triple. Ostatnie 4 mecze to 3 razy triple. Spora szansa na powtórzenie tego już w nocy. Do tego można jeszcze pomyśleć o DD dla Cousinsa, bo szykują się spore minuty, zależy ile fauli złapie i kiedy.

Zdobędzie najwięcej pkt w tym dogrywka Leonard/Curry typ: Curry kurs: 1,78 (4/10)   

Kosmita weźmie ciężar zdobywania punktów na siebie. Ostatnio niby osłabiony i jakiś taki niewyraźny, ale i tak jak zaczął trafiać to 23 uzbierał. Leonard będzie mocno atakowany i podwajany. Iggy i Klay, dadzą radę, nawet na jednej nodze. Currego nie upilnują.

Iguadala over 4,5 asysty kurs: 2,32 (2/10)   

Dwa mecze finałowe to odpowiednio 6 i 7 asyst. Mało rzuca, ofensywnie ograniczony, więc szuka kolegów. Mogą być problemy z trafianiem, ale mam nadzieję, że Klaya jakoś posklejają...

Curry ponad 5,5 zbiórek kurs: 2,1 (2/10)   

Duże minuty, sporo szans do zbiórki. Cousins szybko łapie faule, więc nie wiadomo ile pogra. Będzie wszędzie. Miałem iść w over, ale co tu dużo mówić to dalej dwie świetne defensywy. Toronto ma spore szanse, mam nadzieję, że przy tylu absencjach nie zrobią kupy w majty. Go Raptors!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
No to chyba mamy pewność że w meczu nr 4 wystąpi nie tylko Thompson, ale może i KD, nawet jak nie jest w pełni sił. Po prostu nie ma kto rzucać, nie może być tak że Draymond na stałe jest drugą strzelbą, Stefan gra jak MVP ale nie będzie mecz w mecz rzucał 50pkt. Robi się ciekawie, już nawet nie mówiąc o tym że Raptors mogą to wygrać. Ale w kontekście free agency która juz za parę tygodni. Jakie to może mieć znaczenie dla decyzji Kawhi i Duranta jeśli ten pierwszy wygra tytuł, a drugi przegra nie grając w finale, albo grając nie w pełni sił? A to jednak możliwe. A wiadomo że to 2  najważniejsze nazwiska i wszyscy inni czekają na ich ruchy w wolnej agenturze żeby zrobić swoje.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet

Dzisiaj jakoś tak bez pomysłu. Ale próbujemy.

Alfonso McKinnie over 3,5 pkt kurs: 2,25   (2/10)

Bo się pojawił w ofercie i jest fajny kurs :D dwie trójki dorzuci, ławka powinna być bardziej aktywna niż ostatnio. Ostatnio aż 18 minut. Oby tera podobnie.

Lowry under 6,5 asysty kurs: 1,8 (3/10)  

Ostatnio mieli mega skuteczność i natrzepali tych asyst. Teraz będzie inny mecz, Lowry już tak nie pohasa. Do tego lapie durn faule.

Cousins over 11,5pkt kurs: 2,2 (2/10)  

Ostatnio zagrał kupę, więc daje mu szanse na rehablitacje.

Iguadala over 5,5 zbiórki kurs: 2,3 (2/10)   

Andre mniej dorzuci w tym meczu i mocniej skupi sie na defensywie. Duzo zbiera i licze na jego aktywnosc pod koszem.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Panowie, Steve Kerr powiedział że liczy na powrót Duranta na piąty mecz więc coś może być na rzeczy. Ja tam uderzam Warriors po @5,5
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Masakracja co to się porobiło. Toronto wygrywa dwa razy w Oakland no tego jeszcze nie grali. Szaunek nawet pomimo osłabien rywala to jak zatrzymali ich na 92 pkt grając u nich na hali...Jak wy mnie zaimponowaliscie w tym sezonie. Niech to się już kończy by ja też już jestem zmęczony typowaniem :D
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
cytat z dnia 8 czerwca 2019 13:05 przez eryk93Prędzej ja zostanę mistrzem NBA niż gsw w tym roku
Takie mądrości było pisać 3 miesiące temu a nie teraz przy 3-1 w finale.
I mówiąc szczerze nawet jeśli nie wejdzie to to 5.4 na GSW obecnie to spore value. 
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
To nie żadna mądrość, to mój komentarz przy stanie 3-1 dla Toronto. Jak dla ciebie value to Tak śmiało, ładuj ile wlezie. Równie dobrze można zagrać, ze MVP finału zostanie durant po kursie 50, bo nikt inny im finału nie wygra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom