>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[FINAŁ] Tottenham - Liverpool [01.06.2019 21:00] - Wanda Metropolitano Stadium

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Składy podane, można uderzać :)
Harry Kane w wyjściowej 11, to może skończyć się totalną klapą, po długiej absencji napastnik kogutów wyrzucony na głęboką wodę. Pływać to on potrafi, tylko żeby go skurcz nie złapał. Bardzo ciekawe jak sobie poradzi, na pewno zrobi więcej miejsca dla ofensywnego trio za jego plecami.
Powtórzę typ kolegów, bo myślę, że na prawdę warto i uderzam dość mocno w over 0.5 fauli na Sonie   @1.50 w uni, łącznie z dogrywką. Son jest szybki, agresywny i będzie grał blisko Alexandra Arnolda, Hendersona i Fabinho. To trzeba spróbować.
Do tego lekko taka kombinacja w pre:
  LFC z remisem +   BTTS +   under 5.5 kartek +   over 9.5 rogów @4.90  

YNWA
​​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Firminho strzeli &amp; Liverpool wygra mecz @4.60 
Liverpool over 2.5 rr ht @1.73

Też czekałem na składy więc pobieram na pewno bramkę Bobbiego idąć tym tropem, że w tym sezonie już dwa razy ograł defensorów z Tottenhamu. Pobieram też rogi Lvp bo wydaję mi się, że to oni tutaj będą prowadzić grę nawet jesli pierwsi strzelą bramkę to na pewno Klopp uprzedził żeby nie cofać się całkowicie do defensywy tylko próbować jeszcze raz ukłuć i uważam, że The Reds od początku tutaj przycisną Tottenham bo te ostatnie mecze w UCL pokazały, że najlepszego startu to Koguty nie mają i jak przeciwnik przyciśnie to sięjedak gubili, a Lvp jednak siłe w ofensywne ma pokaźną. Oby tylko nie było szachów przez 90 minut to powinno to raczej powchodzić. 

 
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
 Tottenham - Liverpool

Znamy już oficjalne składy, powrót Kane'a stał się faktem! Lucas Moura, który zapewnił awans do finału dla Kogutów musiał usiąść na ławce. To może oznaczać tylko jedno, Kane jest w pełni sił. A to znakomita wiadomość dla fanów Spurs. Chociaż bez niego Tottenham poradził sobie fenomenalnie docierając do finału, nie ulega wątpliwości, że obecność Harrego Kane'a będzie dużym wzmocnieniem. Choć Kane w tym sezonie LM nie nagrał się specjalnie, to i tak zdążył się zapisać pięciokrotnie na listę strzelców. Oznacza to, że strzelił 5 z 10 goli Tottenhamu w meczach, w których występował.
Według mnie będzie to otwarty mecz, Klopp będzie chciał zagrać swój futbol, czyli otwartą piłkę, co oznacza, że możemy spodziewać się znakomitego widowiska. Dlatego moim zdaniem dziś zobaczymy kilka bramek i sądzę, że jedną z nich zdobędzie Kane. Na pewno będzie też dużo walki, co może oznaczać, że zobaczymy jedenastkę dla Kogutów, a przed piłką może stanąć tylko jeden gość, dlatego według mnie kurs na bramkę Kane'a warty gry.
Nie rozumiem też trochę dlaczego kursy na Tottenham nie spadły po wiadomości, że Kane może zagrać, dlatego spróbuję też coś w kierunku Totków.

Moje typy:
Harry Kane gol @ 3.00 STS
Tottenham wygar LM @ 2.72 STS
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
cytat z dnia 1 czerwca 2019 09:48 przez neutralnyLiverpool - Tottenham - 2 @4.30 Fortuna

Ależ wszyscy idą w stronę Liverpoolu, a po tej edycji Ligi Mistrzów spodziewam się już wszystkiego i moim zdaniem szanse przed tym finałem są 50/50. Granie końcowego rezultatu jest oczywiście, jak igranie z ogniem, bo chyba żadnego wyniku nie można wykluczyć. Ja jednak próbuję grać w stronę "Kogutów", którzy bardzo mi imponują w tej edycji biorąc pod uwagę ich kadrę i problemy, jakie po drodze ich spotykały. Typuję Londyńczyków, ale z ciężkim sercem, bo lubię Liverpool i myślę, że zasłużyli na wygraną. Piłka nożna to jednak piękny sport, a dziś wieczorem będziemy mieli jej kwintesencję. Sport lubi takie historie, jak ta Tottenhamu, najpierw var z Ciy, potem szalony pościg za Ajaxem. The Reds w tej edycji również wygrali coś pięknego, wszyscy zachwycamy się ich powrotem z Blaugraną, pamiętajmy jednak o tym, że Liverpool wygrał wysoko rewanż, ale w pierwszym meczu przegrał po głupich błędach. Nikt nie daje pewności, że dziś powtórzą mecz z Anfield, równie dobrze może być powtórka z Camp Nou. Jak dla mnie kursy na drużynę Pochettino mocno przesadzone, a że staram się wykorzystywać okazje to gram wygraną Totków.
Teraz masz kurs ok. 9, wykorzystasz okazje ?
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Trochę lat już żyję, ale nie pamiętam meczu na poziomie finału Pucharu Mistrzów Krajowych (później LM), w którym nie pokazano by żadnej kartki, a łącznie było 11 fauli. Wychodzi na to, że siłowość i brutalizacja futbolu jest mitem :)
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Nie uważam że Skomina na dużo pozwalał. Po prostu nie miał co gwizdać. Obie drużyny dużo szacunku i agresywne doskoki ale bez przekraczania przepisów. Łącznie 11 fauli jak na mecz o puchar LM bardzo mało. Zabrakło troche podostrzenia ze strony Tottenhamu który gonił.

I jeszcze jedna rzecz od dziś zmiana przepisów. Ale ciągle nic nie robią z grą na czas podczas autów. Dziś Liverpool od 3 minuty grał na czas a każdy aut to ok 30 sekund ukradzionych. Może przykład z koszykówki albo szybsze karanie przez sędziów nauczyło by zawodników do płynniejszej gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom