>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 2.06.2019 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 2. Czerwca





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
- Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - MS U20Godzina : 17:30Spotkanie : Włochy - PolskaTyp: WłochyKurs: 2.25Bukmacher : FortunaAnaliza : 
 Nadszedł  mecz  prawdy  dla  naszej  drużyny  i  prawdziwy  test  wartości. O ile  o  sile zespołu  nie  przekonała  kogoś  porażka  i  styl  meczu  z  Kolumbią , to  wysokie  zwycięstwo  z  kelnerami z Tahiti  czy  też  remis  z  rezerwami  Senegalu  myślącym i jedynie  o  punkcie zapewniającym  1  miejsce w  grupie  nie  powinny  przesłonić  prawdziwego  obrazu  tej  drużyny.Jedno  jest  pewne  nie  jesteśmy  słabi  tak  jak  rozgromiony  rywal  ani  też  nie  możemy  równać  się  poziomem  z  Kolumbią  czy  Senegalem. Jak  więc  wyglądamy  na  tle  piłkarzy z  Italii? Włosi  rozpoczęli  rozgrywki  od  zwycięstw  z  Meksykiem  (2:1)  i Ekwadorem  (1:0)  co  dało im  komfortową  sytuację. Jedni  powiedzą  że  były  to " wymęczone"  wygrane  bo  spotkałem  się  z  takimi opiniami , a  ja  twierdze  na odwrót  że  to  były  typowo  włoskie  zwycięstwa  z  typową  włoską  oszczędnością  nakładów  przy  jednoczesnym  zrealizowaniu  postawionych  celów ,  czyli  generalnie  typowo  zawodowe  podejście  do  sprawy w  dzisiejszym  futbolu. Na  koniec  zremisowany  mecz  z  Japonią  który  gwarantował  1  miejsce w  grupie  przy  wykorzystaniu  zawodników  rezerw  co  też  ma  sens  i  logikę  patrząc  na dalszą  część  turnieju. Jak  widać  zupełnie  inaczej  przebiegał  ten  turniej  dotychczas  dla  nas i naszego  dzisiejszego  rywala i  we  Włochach  upatruję  zwycięzcy w  tym  spotkaniu. Uważam  że  mają  lepszy  zespół  a system  pucharowy  w  tej  fazie  wymusi  chęć  wygranej  w  regulaminowym czasie  by  nie  zdawać  się  na  ślepy  los  w  dogrywce  lub  rzutach  karnych. Podsumowując myślę  że  nasi  chłopcy  chcąc  awansować  musieliby  wznieść  się  na  wyżyny  swoich  umiejętności i  liczyć  na słabszą  postawę  rywala.

   125
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport, CS: GO
godzina: 00:50
Spotkanie: Faze  - ENCE
typ: Faze  wygra mecz 
kurs: 2.08
bukmacher: LVBET
analiza: 
Turniej Dream Hack wkracza w decydującą fazę. Przed nami półfinałowe spotkania. W pierwszym meczu faworyt jest tylko jeden, mianowicie amerykańska ekipa Team Liquid. W drugim sprawa nie jest taka oczywista, aczkolwiek mam swoje zdanie na ten temat.
Bez wątpienia zaryzykuje na drużynę prowadzoną przez naszego rodaka  Filipa "Neo" Kubskiego.  Dlaczego?
no gdyby wygrali tego dusta z Liquid po dogrywkach,  które nie oszukujmy się - są najczęściej loterią, to już dawno byli by w półfinale. Po drugie widać, że Filip fajnie wpasował się do zespołu. Przeżywa swoją drugą młodość. Wie, że ze swoimi chłopakami z teamu jest jeszcze w stanie osiągnąć coś w światowym CS'ie. Ale nic więcej nie mogę powiedzieć bo rozliczać go będzie można dopiero po Dream Hacku. Jestem przekonany, że daje z siebie wszystko a reszta zależy od pozostałych zawodników: raina, olofa, niko  i guadriana. Kurs ponad 2, to zawsze fajna opcja.

po więcej informacji o turnieju zapraszam do tutaj:https://forum.bukmacherskie.com/temat/157081-cs-go-dreamhack-masters-dallas-2019/?page=1#post-6851726

  100 dział E-SPORTOWY: KLIK
 Cytuj
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka Nożna - MS U20
Godzina : 17:30
Spotkanie : Włochy - Polska
Typ: under 2.5 gola
Kurs: 1.52
Bukmacher : Fortuna
Analiza : 
Zarówno Polska, jak i Włochy zagrają najprawdopodobniej bardzo zachowawczo. Myślę, że wynik 1-0 / 0-1 w pierwszych 15 minutach i obronę w kolejnych 75 każdy zespół wziąłby w ciemno. Trudno wskazać tutaj faworyta, bo nie zapominajmy, że jest to turniej młodzieżowy i nikogo nie powinno dziwić, że dobrze zapowiadająca się Portugalia odpada na rzecz Korei Południowej czy inne niespodzianki z fazy grupowej. Myślę, że mecz się rozstrzygnie po 1 golu, ale dopuszczam też ewentualne 2-0 / 0-2 i ewentualna dogrywkę 1-1. 
Poza tym fajnie byłoby zobaczyć Polskę w Tychach, ale do tego jeszcze daleka droga. Punktem odniesienia są dla mnie mecze Włochy - Japonia i Polska - Senegal, które zakończyły się wynikami 0:0, drużyny poszukają gola na 1-0, ale jeśli będzie 0-0, to na pewno nie będą specjalnie ryzykować. Przewidywany wynik 1-0 dla Polski. 

  52
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: St. Louis Blues - Boston Bruins
Typ: Powyżej 5,5 bramki
Kurs: 2,30
Bukmacher: Fortuna
 W dzisiejszym spotkaniu zobaczymy kilka zmian personalnych w obu składach. W ekipie Blues zabraknie zawieszonego Sundqvista, który wchodzi w skład formacji broniącej w osłabieniach. Nutki i tak nie należą do zespołów, których penalty kill można zaliczyć do najlepszych w lidze, więc nieobecność Sundqvista to duże osłabienie. Szweda najprawdopodobniej zastąpi Sanford, który zagrał jedynie trzy spotkania w pierwszej rundzie przeciwko Jets. Bruins w każdym z obydwu spotkań potrafili strzelić przeciwnikom bramkę w przewadze. Dzisiaj bez podstawowego penalty killera z St. Louis również nie powinni mieć z tym problemu. O wykluczenia nie powinno być trudno, ponieważ jedni i drudzy grają twardo i agresywnie. Najbardziej martwi mnie niezła forma bramkarzy, ale jeśli wynik otworzy się odpowiednio szybko to dalej już może pójść gładko. Podsumowując liczę dzisiaj głównie na słabe przewagi Blues i "ostrą" grę obu zespołów, a także na wysoką skuteczność formacji ofensywnych w przewagach. Kurs na over ciągle rośnie, więc opłaca się poczekać jeszcze kilka godzin i poobserwować ruchy kursów.

  130
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J2-League
Godzina 6.05
Spotkanie : Avispa : Omiya
Typ : Omiya 
Kurs : 2.20
Bukmacher : ETOTO

Avispa w tym sezonie gra fatalnie , zajmują miejsce tuz nad kreską a ich bilans to 4-3-8 i bramki 12:20 , u siebie wygląda to również fatalnie 1-1-5 i bramki zaledwie 2 zdobyte i 9 w plecy , goscie natomiast pokazują że chcą się w tym sezonie liczyć w walce o awans , zajmują 4 miejsce ze stratą do lidera Mito zaledwie 3 oczka tak więc są mocni , w meczach wyjazdowych ich bilans 4-3-1 i br 8:4 tak więc dzis powinni powalczyć o komplet punktów i liczę że im się to uda , ogólnie obie drużyny rozegrały ze sobą 12 meczy , połowę z nich bo 6 wygrała Omiya polegli w 4 i 2 mecze zakończyły się podziałem pkt , dzis liczę na Omiyę bo Avispa mnie nie przekonuje a tym bardziej u siebie !

  100
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B, Play-off
Godzina: 21:15
Spotkanie: Verona - Cittadella
Typ: Cittadella
Kurs: 4.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Decydujące, barażowe starcie o awans do Serie A, jak na razie najbliżej elity niespodziewanie jest ekipa gości. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że byłby to pierwszy w historii awans tej drużyny do Seria A. Biorąc pod uwagę stosunkowo krótki żywot drużyny, która została utworzona w 1973 roku będzie to historyczny wyczyn i piłkarze pewnie zrobią wszystko, aby na kartach tego małego miasteczka się zapisać. Pierwszy mecz moi faworyci wygrali 2-0 i mają autostradę do awansu, bo taka przewaga w wyrównanej Serie B to przepaść. Piłkarsko wydaje się, że nie ma problemu, bo Cittadella z Veroną wygrała również pod koniec sezonu, kiedy to obie drużyny walczyły o miejsce barażowe. Verona poległa wówczas 0-3. Patrząc więc na oba mecze widać, że goście awans mają na wyciągnięcie ręki. Gospodarze jednak na pewno nie odpuszczą i powalczą o wygraną, jeśli jednak nie uda im się strzelić żadnego gola, to AS będzie miała okazje do kontr i rozwiązania tego dwumeczu, na co liczę. Faworytem play-off było Benevento, które w poprzedniej rundzie grało z Cittadellą. Po wyjazdowym wygranym 2-1 meczu chyba jednak poczuli się zbyt pewnie i 7 drużyna Serie B pokonała rywala na jego stadionie 3-0 i to ona zameldowała się w finale. Podsumowując, mecz pewnie będzie oscylował w okolicach remisu, bramki powinny jednak paść, a goście powinni strzelić ich więcej, bo są po prostu na ten moment lepszą drużyną. 

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sir_antoine 12

sir_antoine

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 11:00
Spotkanie: Kanepi K. - Martic P.  
Typ: Martic P. wygra mecz 
Kurs: 1.41
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po wczorajszym sukcesie brniemy dalejw tenis damski na kortach w Paryżu. Dzisiaj proponuję spotkanie Petry Martic z Kaią Kanepi. Petra gra na swojej ulubionej nawierzchni; rozgrywa jeden ze swoich lepszych sezonów na clayu, a swoją grą zachwyca. Po drodze wyeliminowała już triumfatorkę z Rzymu - Pliskovą. Z Mladenovic, czy Jabeur nie miała problemów. Kanepi jest solidną zawodniczką, ale mimo wszystko o klasę niższą od Martic.  Dodatkowo woli rozgrywać mecze na hardzie i właśnie tam ma najlepszy bilans. Myślę, że Petra nie będzie mieć problemów z pokonaniem gorzej notowanej rywalki i awansuje do kolejnej rundy RG. 

  41
 
E 53

emisia

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - MŚ U-20
Godzina : 20:30
Spotkanie : Kolumbia - Nowa Zelandia
Typ : Kolumbia
Kurs : 1.68
Bukmacher : fortuna
Analiza:

Kolumbia to dobrze zorganizowana drużyna, która może zajść daleko na tym turnieju. Dużym atutem jest 20 letni Cucho, który na co dzień występuje w Huescę i w tym sezonie strzelał już gole Realowi Madryt czy Barcelonie. Dodatkowo Kolumbijczycy dysponują lepszą pomocą, co także może dać im więcej z gry w tym meczu. Nowa Zelandia wygrała z Hondurasem, który jest najsłabszą drużyną tych Mistrzostw, poza tym zaskoczyli Norwegów co niewątpliwie było sukcesem, ale w starciu z dobrze zorganizowaną drużyną Kolumbii nie powinni mieć wielu argumentów.

  100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ U-20
Godzina: 17:30
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: Polska strzeli powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przyznam, że nie znam się prawie w ogóle na piłce młodzieżowej, ale mimo to się skuszę na ten typ. Mało kto daje naszej reprezentacji szanse na przejście Włochów. Ja jednak zauważyłem, że z naszymi sportowcami jest tak, że jak nikt w nich nie wierzy, to ci potrafią sprawiać niespodzianki i ogrywać lepszych. Tak jest między innymi w piłce nożnej. Przejrzałem ostatnie wyniki naszej reprezentacji U-20 i ta reprezentacja potrafi zagrać bardzo dobry mecz. 21 marca reprezentacja U-20 grała z Anglią. Kursy na zwycięstwo Polski były ok. 8,00, a pomimo to udało się wygrać z Anglią 3:1. Już w pierwszej połowie strzeliliśmy dwa gole, a w drugiej dołożyliśmy jeszcze jednego. Było też zwycięstwo 4:1 z Japonią. Na tych mistrzostwach wygraliśmy a Tahiti 5:0, zremisowaliśmy 0:0 z Senegalem oraz przegraliśmy 0:2 z Kolumbią. Najważniejsze jednak jest to, że gramy u siebie, nasi kibice potrafią dodać wiatru w żagle. Wierzę, że sprawimy niespodziankę. Liczę tu na powyżej 1,5 gola naszej reprezentacji. Po takim kursie myślę, że można spróbować.

  100
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik


 

Dyscyplina: Pika nożna Norwegia OBOS-Ligaen
Godzina: 18:00
Spotkanie:  KFUM Oslo - Nottoden
Typ: 1
Kurs: 1,53
Bukmacher: Fortuna

 

Już 10 kolejka na zapleczu norweskiej Eliteserien. Goście w poprzednich kolejkach zdobyli tylko 4 punkty i zajmują przedostatnią lokatę w tabeli. Gospodarze to solidna drużyna środka tabeli, która trochę mocniej powalczyła i dało jej to awans na 4 pozycję, która daje grę w barażach o awans do Eliteserien. W 9 meczach maja bilans 5-1-3 w tym u siebie 3-0-1. Gości ogółem 1-1-7 a na wyjazdach 1-0-4 z tym ze jedyne zwycięstwo odnieśli nad ostatnią drużyna w tabeli- Tromsdalen.

W niedzielę zanosi się na spokojne zwycięstwo gospodarzy, ale nie odważę się na typowanie żadnego handi.

  53
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ U-20
Godzina: 17:30
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: Włochy -1 AH
Kurs: 2.95
Bukmacher: LVbet
Analiza:

MŚ U20 nabierają decydującego momentu, po zmaganiach grupowych nadszedł czas na 1/8 finału w którym zmierzy się min Polska z Włochami.Nasza reprezentacja awansowała do dalszych rozgrywek z 3 miejsca jako 4/6 reprezentacji premiowanych najlepszym bilansem i trafiła na lidera grupy B reprezentację Włoch.Faworytem do awansu jest reprezentacja Włoch która ograła w dwóch pierwszych meczach grupowych Meksyk i Ekwador, w ostatnim natomiast mogli sobie pozwolić na więcej luzu remisując z Japonią, wynik ten dawał Włochom awans z pierwszego miejsca, Japonii natomiast z drugiego.Nasze Orły miały trochę bardziej wyboistą drogę, na inaugurację przegraliśmy z Kolumbią, formalnie rozbiliśmy Tahiti i w ostatnim spotkaniu musieliśmy liczyć na życzliwość Senegalu by awansować z 3 pozycji.Faworytem do awansu są Włosi, przemawia za nimi nie tylko argument sportowy, ale już wcześniej wspomniana oszczędność sił i brak presji w rozgrywkach grupowych.

  100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna  - Korea Południowa, K League 1
Godzina 10:00
Spotkanie : Gyeongnam - Seoul
Typ : Seoul
Kurs : 2.10
Bukmacher : efortuna

Myślę, że fajny kurs oferują tutaj bukmacherzy na zwycięstwo przyjezdnych. Seoul dobrze gra w tym sezonie i zaciekle walczy w pierwszej trójce razem z Ulsanem i Jeonbukiem i to właśnie tylko z tą dwójka Seoul przegrał w swoich meczach wyjazdowych, więc najgorsze ma za sobą ;) Ulsan wygrał mecz w swojej kolejce i myślę, że Jeonbuk zrobi to samo, więc Seoul nie ma co kalkulować, tylko po prostu wygrać, aby nie odpaść z wyścigu.
Jeśli chodzi o gospodarzy to do pewnego czasu byli drużyną niepokonaną u siebie, jednak 2 ostatnie domowe mecze to 2 porażki, więc twierdza jest do zdobycia.
Gospodarze to najgorsza defensywa ligi, ponieważ w 14 meczach notują bilans 17:30, gdzie przyjezdni mają 20:10.
Nie liczę tutaj na fajerwerki i łatwy mecz, jednak myślę, że jest szanse, że Seoul przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę ;)
Powodzenia i pozdrawiam.

  110
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Godzina: 12:30Spotkanie: Roger Federer vs Leonardo Mayer Typ: Federer i over 30,5 gemaKurs: 1,85Bukmacher: Fortuna Analiza: Maestro w 4 rundzie Roland Garros zagra z bardzo dobrze spisującym się w Paryżu argentyńczykiem. Moim zdaniem dla Federera ten mecz nie będzie spacerkiem. Do tej pory w Paryżu grał ze średniakami, a Mayer jest specjalistą od mączki. Świetnie spisuje się na serwisie. Federer nie będzie miał wcale łatwo go przełamać. Do tego Mayer w wymianach nie będzie bez szans. Spodziewam się, że Federer będzie unikał dłuższych wymian, będzie chciał kończyć akcje w kilku uderzaniach. Mayer jeśli wytrzyma mentalnie spotkanie z Federerem to jestem spokojny o over gemów. Jednak aż na zwycięstwo go nie stać. Spodziewam się awansu Rogera do ćwierćfinału a tam hitowego starcia ze zwycięzcą meczu Tsitsipas/Wawrinka. 

  100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis 
Godzina: 15:00
Spotkanie: Stefanos Tsitsipas - Stan Wawrinka
Typ: Wawrinka -1.5 seta AH
Kurs: 2.64
Bukmacher: Fortuna

Po pierwsze nie bardzo rozmiem czemu Grek jest faworytem w tej parze. Oczywiscie jest to niezwykle utalentowany zawodnik, przed którym świetlana kariera. Niezaprzeczalnie gra w sposób wyróżniający się, ale już przeciwko Krajinovicowi naprawdę nie wyglądało to aż tak dobrze. Dużo błędów z bekhendu, wahania formy - widać, że Muratoglou ma jeszcze co poprawić u swojego podopiecznego. Z kolei Wawrinka w trzech setach uporał się z Dimitrovem i był to występ dużo bardziej przekonywujący. Silłą uderzeń Stana, intensywnośc wymian, dominująca pozycją jaką Szwajcar uzyskiwał w swoich gemach serwisowych pozwala mi przypuszczać, że Grek będzie miałbardzo trudną przeprawę. Reasumując ewidentnie widać, że Wawrinka trafiłz formą na Roland Garros i trzeba go brać bardzo poważnie. W mojej ocenie Stan the Man pokona Tsitsipasa i co więcej prawdopodobnie uczyni to różnicą więcej niż jednego seta.

  100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja-Boliwia 
Typ: Powyzej 5.5 Bramek
Kurs: 5.60
Bukmacher:  Efortuna
Analiza:

Dlaczego taki typ?


Po pierwsze-oczywiście różnica nie wiem.. 4-5 klas na korzysć Francuzów.-obojętnie w jakim zestawieniu-pierwszym czy 4tym-tak czy siak różnica klas ogromna ( a kadra wygląda całkiem przyzwoicie na te mecze ).
Po drugie-w Boliwii i Ameryce południowej mówi się,że to doskonały ,,buisness trip'' dla Boliwijczyków-ich liga juz jest na celowniku odpowiednich służb,natomiast w tym spotkaniu porażka 4:0 czy 5:1 nikogo nie zdziwi i nikt szwindlu doszukiwać się w takich rozmiarach nie będzie-niezależnie od tego ile zakładów pójdzie na over/handicapy-doskonala okazja dla tych chłopców aby się wzbogadzić i zwiedzić kawałek świata.
Po 3cie-styl gry-we Francji gwiżdze się niemal wszystko-w Boliwii kartki wyjmuje się wtedy kiedy pękają kości-nie zdziwią mnie wiec kartki dla Boliwijczyków/jakiś rzut karny. A specjalistów od wolnych/karnych we Francji nie brakuje.
Po 4te-atmosfera na stadionie-niewielu Boliwijczyków grało na takich obiektach i przeciwko takim nazwiskom-nawet gra na Bombonerze czy Maracanie w Libertadores nie moze rownac sie z grą przeciwko Mistrzom Świata.

Wszystko moim zdaniem wskazuję tutaj na to,że zobaczymy kilka bramek oraz,ze Francja to spotkanie wygra dość wysoko :)

Bardzo fajnym i dosc bezpiecznym zakladem jest Over 3.5 Bramek z kursem 2.10 :)

Pomogłem? Zostaw prosze reputke :)

Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia !

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ U-20
Godzina: 17:30
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: 1/-3.5
Kurs: 2.38
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na dzisiejszą analizę wybrałem spotkanie 1/8 finału Mistrzostw Świata U20.Na stadionie w Gdyni zmierzą się reprezentacje Włoch i Polski.Włosi pewnie awansowali z pierwszego miejsca w grupie pokonując Meksyk i Ekwador oraz remisując z Japonią.Polacy natomiast awansowali jako najlepsza drużna w klasyfikacji drużyn,które zajęły trzecie miejsce jednak na tym turnieju nasza reprezentacja gra słabo a awans w dużej mierze uzyskali dzięki wysokiej wygranej nad Taiti oraz dobrej postawie bramkarza Radosława Majeckiego w meczu z Senegalem.Włosi natomiast jak wspominałem rozgrywają dobry turniej mimo iż do Polski przyjechali bez takich graczy jak Moise Kean z Juventusu czy Nicolo Zaniolo,którzy przygotowują się do Mistrzostw Świata U21 rozgrywanych we Włoszech i San Marino_Od 2011 roku obie ekipy spotykały się 13 razy 9 zwycięstw odnieśli Włosi,raz padł remis,3 spotkania wygrali Polacy.Ostatnie spotkanie między obiema ekipami miało miejsce 6 września 2018 gdzie w meczu towarzyskim pewnie wygrali Włosi 3:0.Przewidywalny skład reprezentacji Polski prezentuje się następująco:Radosław Majecki – Serafin Szota, Sebastian Walukiewicz, Jan Sobociński, Adrian Stanilewicz – Jakub Bednarczyk, Tomasz Makowski, Mateusz Bogusz, Bartosz Slisz, Nicola Zalewski – Dominik Steczyk.
Zwykle nie gram przeciwko Polsce ale na tym turnieju nie pokazali nic specjalnego dlatego typuję zwycięstwo Włochów jednak nie padnie w tym meczu dużo goli.

  138
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna – MŚ, U20
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Włochy U20 – Polska U20
Typ: over 1.5 bramki Włochy U20
Kurs: 2.45
Bukmacher: lvbet
Analiza:


W tym wszystkim co chce tutaj zagrać wystarczy mi moim zdaniem to co widziałem w wykonaniu naszych piłkarzy w fazie grupowej bo nie ukrywam tylko te mecze na tych mistrzostwach oglądałem. Mnie w niczym nasi młodzieżowcy nie zaskoczyli, dużo nam brakuje to czołówki w tej kategorii wiekowej. Przerażająco wygląda moim zdaniem dyscyplina taktyczna i te straty błędów ile razy na tych mistrzostwach w środku pola po prostu graliśmy do rywala i w takich sytuacjach tego nikt nie był wstanie zatrzymać i kończyło się źle. Wiadomo że młodość niesie za sobą takie ryzyko ale tak się po prostu już w takim wieku nie gra. Tych mankamentów jest znacznie więcej, brak zgrania, tak naprawdę ten awans to trochę na farcie dzięki temu że w grupie mieliśmy Tahiti. Włosi mają inną kulturę grę inny sposób szkolenia i taktycznie nas tutaj zniszczą, fizycznie też moim zdaniem są lepsi, technicznie również. Do tego grupa zdecydowanie mocniejsza a wiadomo w takim wieku im lepszy rywal tym tacy zawodnicy nabierają jeszcze większego doświadczenia i pewności. Ja nie widzę naszej reprezentacji w tym meczu, dodatkowo gramy u siebie czyli w momencie kiedy będziemy przegrywać ruszmy i zastaniem ” z niczym na tyłach” .

  100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna - MŚ U-20
Godzina : 20:30
Spotkanie : Kolumbia - Nowa Zelandia
Typ : powyżej 11,5 RR
Kurs : 3.0
Bukmacher : betfan
Analiza: Po wczorajszym udanym typie na rzuty rożne w finale Ligi Mistrzów zostaję przy cornerach także w drugim dzisiejszym spotkaniu Mistrzostw Świata U20 pomiędzy Kolumbią a Nową Zelandią. Obie drużyny pewnie wyszły ze swoich grup wygrywając po dwa spotkania i ponosząc po jednej porażce. Zarówno jedni jak i drudzy preferują ofensywny styl co powinno przełożyć się na wiele sytuacji bramkowych, a co za tym idzie również rzutów rożnych. W dotychczasowych meczach Kolumbii na tych mistrzostwach padało średnio 9 rożnych na mecz, a sama Kolumbia wykonywała ich średnio 5 na spotkanie, natomiast w spotkaniach z udziałem Nowej Zelandii średnia ta wynosi aż 11,67, a sama ekipa z Oceanii miała 6,67 cornera na mecz. Liczę, że obie drużyny zagrają ofensywnie i nie zabraknie emocji pod obiema bramkami, a zawodnicy często będą ustawiali piłkę w narożniku boiska. Dla odważniejszych polecam również wyższą linię powyżej 12,5 RR po kursie @3,90 w betfan.

  100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
​​​​​​
Dyscyplina: Piłka nożna – MŚ, U20
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Włochy U20 – Polska U20
Typ: zakład łączony : Włochy wygrają/+1,5 gola w meczu / over 7,5 rożnych / over 2,5 żółte kartki 
Kurs: 4.38
Bukmacher: fortuna
Analiza:
​​​​​​
Kursy wyborne. Nasza repra niestety fuksen awansowała i gdyby Senegal nie wystawił drugiego garnituru i zagrał o pełną pulę, to już nasze chłopaki oglądali by 1/8 w TV
Z Kolumbią nie pokazaliśmy nic. Z Thaiti? Z nimi każdy coś pokazuje w ofensywie. 
Tak jak koledzy wyżej wspomnieli, to u naszych Chłopaków niestety brakuje ogrzania w seniorskiej piłce. 
Włosi wygrali swoje dwa mecze w grupie i ostatni o pietruszkę z Japonią zagrali na remis. 
Oglądałem ich z Meksykien i prezentują się dużo lepiej niż Polska
Oczywiście życzę naszych biało czerwonym awansu, lecz po tym co widziałem wątpię.
A kursy naprawdę zacne. 

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom