>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Wielki Szlem: French Open 2019 - turniej główny - 26.05.2019-09.06.2019

Status
Zamknięty.
M 0

mattybarca91

Użytkownik
Czekam na zakończenie dzisiejszych spotkań i gram na pewno Petra Martic awansuje do półfinału i finału. Ogladalem dotychczasowe spotkania i gra bardzo solidnie, Jabeour, Mladenovic, Pliskova wszystkie zmiecione 2-0 bez problemów, jest na samym dole drabinki i jest w bardzo dobrym układzie. Dopiero półfinał ze Svitolina/Muguruza/Stephens
problemów może narobić Halep/Williams/Osaka ale to już finał bo one w górnej części drabinki :) 
Martic melduje się w półfinale/finale
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik
Tez stawiam na Martic w finale nie interesuje sie jakoś mocno tenisem ale od tego roku cos tam oberzalem a french open nawet sporo i skoro nie dala nawet seta Pliskovej to ma szanse nawet na wygrana we Francjii
A z dzisiejszych spotkań to gram:
Bencic @1.72 sts  
Konta @1.57 sts  
Konta w tym roku na ziemnej ma bilans 12-3 i nie takie rywalki ogrywala a 
na Bencic gram zawsze bo ja lubie miala problemy z ta niemiecka pieknoscia ale jakos sie wybronila mam nadzieje ze dzis bedzie miec lepszy dzien i rywalka nie bedzie miala takiego farta
Jeszcze cos min się wydaje ze Sthepens odda seta jakoś tak nie przekonuje mnie wogole, serwisem duza robote robi jak gra trafi na kogoś mocniejszego to dostanie oklep
Hercog +1.5 @ 1.88 sts   

​​​​​​Zobaczymy co z tego bedzie
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 31 maja 2019 01:26 przez arjen0711W StS jest kurs na awans do 1/4 Igi, wynosi 6, a do 1/2 kurs 10. Pozdrawiam.
Gracias Amigo.
W takim razie value wydaje się być w obu betach, pod warunkiem, że Halep odpadnie z najbliższą rywalką. W przeciwnym razie bardziej opłaca się grać każdy mecz na Świątek odrębnie, bo mnożnik kursów na każdy jej kolejny mecz będzie wyższy niż kurs wystawiony na awans do 1/4 i 1/2.

Z wczorajszych moich propozycji obie weszły (wtopa Suarez-Navaro i under w meczu Muguruzy), więc trochę się rozochociłem na typowanie WTA, mimo iż zwykle trzymam się z dala od damskiej części tenisa (poza łapaniem wysokich kursów na live).
Pozwolę sobie wpierw skomentować entuzjazm Panów powyżej nad panią Martić, który wyrasta nam na "czarnego konia" tego turnieju (jak dobrze, że nie jest murzynką, bo dostałbym bana za rasistowskie porównanie). Przyznaję na starcie - nie widziałem żadnego jej meczu, ale nie muszę, aby przypomnieć Wam regułę Szlemów, kiedy: im większą ktoś był rewelacją tym boleśniej wtapiał. Jest niewątpliwy hype na nią i jeżeli po jej grze wróżycie jej sukces, to żal byłoby na nią nie stawiać. Niemniej powstrzymajcie się przed zastanawianiem domów, aut, ulubionych kociaków i Waszych nerek, bo to tylko (albo aż) damski tenis...

Z życzeniem podtrzymania passy proponuję Wam na jutro dwa typy:
1) Tsurenko (+1,5 seta) po kursie 3,15 - biorę, dziękuję i nie rozmyślam bardzo, tylko biorę orzeszki i rozsiadam się przed telewizorem. Nie wiem co kminią buki (może jakiś uraz Tsurenko, o którym nie wiem), czy może bazują na ich dotychczasowym H2H, w którym na 5 meczy Lesia ugrała ledwo seta - reszta 2:0 w palnik. Niemniej tym razem wróżę bardziej zacięty pojedynek. Za jakieś marne 1,90 nie byłoby warto, ale za ponad 3, na ugranie jednego seta, w meczu kobiet... no żal nie wziąć.
2) Puig - Świątek (3 sety w meczu) po kursie 2,25. Zawsze uważam, że granie dokładnej ilości setów w tenisie jest chore, ale tym razem spróbuję bo: obie zawodniczki chcą wygrać, obie mogą wygrać, obie są dobrze przygotowane, no i właśnie dostają okazję do naparzania. Zatem "let's get ready to rumble".

Pozdrawiam i z fartem!
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 1 czerwca 2019 00:00 przez dracond

Gracias Amigo.
W takim razie value wydaje się być w obu betach, pod warunkiem, że Halep odpadnie z najbliższą rywalką. W przeciwnym razie bardziej opłaca się grać każdy mecz na Świątek odrębnie, bo mnożnik kursów na każdy jej kolejny mecz będzie wyższy niż kurs wystawiony na awans do 1/4 i 1/2.

Z wczorajszych moich propozycji obie weszły (wtopa Suarez-Navaro i under w meczu Muguruzy), więc trochę się rozochociłem na typowanie WTA, mimo iż zwykle trzymam się z dala od damskiej części tenisa (poza łapaniem wysokich kursów na live).
Pozwolę sobie wpierw skomentować entuzjazm Panów powyżej nad panią Martić, który wyrasta nam na "czarnego konia" tego turnieju (jak dobrze, że nie jest murzynką, bo dostałbym bana za rasistowskie porównanie). Przyznaję na starcie - nie widziałem żadnego jej meczu, ale nie muszę, aby przypomnieć Wam regułę Szlemów, kiedy: im większą ktoś był rewelacją tym boleśniej wtapiał. Jest niewątpliwy hype na nią i jeżeli po jej grze wróżycie jej sukces, to żal byłoby na nią nie stawiać. Niemniej powstrzymajcie się przed zastanawianiem domów, aut, ulubionych kociaków i Waszych nerek, bo to tylko (albo aż) damski tenis...

Z życzeniem podtrzymania passy proponuję Wam na jutro dwa typy:
1) Tsurenko (+1,5 seta) po kursie 3,15 - biorę, dziękuję i nie rozmyślam bardzo, tylko biorę orzeszki i rozsiadam się przed telewizorem. Nie wiem co kminią buki (może jakiś uraz Tsurenko, o którym nie wiem), czy może bazują na ich dotychczasowym H2H, w którym na 5 meczy Lesia ugrała ledwo seta - reszta 2:0 w palnik. Niemniej tym razem wróżę bardziej zacięty pojedynek. Za jakieś marne 1,90 nie byłoby warto, ale za ponad 3, na ugranie jednego seta, w meczu kobiet... no żal nie wziąć.
2) Puig - Świątek (3 sety w meczu) po kursie 2,25. Zawsze uważam, że granie dokładnej ilości setów w tenisie jest chore, ale tym razem spróbuję bo: obie zawodniczki chcą wygrać, obie mogą wygrać, obie są dobrze przygotowane, no i właśnie dostają okazję do naparzania. Zatem "let's get ready to rumble".

Pozdrawiam i z fartem!
Tsurenko nie miała free day to raz. Ciężki bój z Krunic, który odbije się na dyspozycji fizycznej, a z Halep nabiegać się trzeba. Jak nie wiesz czy miała uraz,to warto się dowiedzieć. Kulejąc dokonczyla mecz z Krunic, stąd takie ostre spadki, bo poszło tam grubo. Nie mówię, że nie wejdzie, ale to.są ważne aspekty,o których zapomniałeś. Powodzenia.
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 1 czerwca 2019 00:12 przez quick.

Tsurenko nie miała free day to raz. Ciężki bój z Krunic, który odbije się na dyspozycji fizycznej, a z Halep nabiegać się trzeba. Jak nie wiesz czy miała uraz,to warto się dowiedzieć. Kulejąc dokonczyla mecz z Krunic, stąd takie ostre spadki, bo poszło tam grubo. Nie mówię, że nie wejdzie, ale to.są ważne aspekty,o których zapomniałeś. Powodzenia.
A dziękuję za informację. Pozwolę sobie na małą obronę - nie zapomniałem o tym - bo wspomniałem, jedynie nie sprawdziłem :)
Pomimo tego nie wycofuję się z typu - uważam, że typ jest realny, a jeżeli uraz przeważy to liczę na krecz.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 1 czerwca 2019 00:22 przez dracond

A dziękuję za informację. Pozwolę sobie na małą obronę - nie zapomniałem o tym - bo wspomniałem, jedynie nie sprawdziłem :)
Pomimo tego nie wycofuję się z typu - uważam, że typ jest realny, a jeżeli uraz przeważy to liczę na krecz.
Wiadomo, że będą chcieli mocno ją podleczyć, ale mało czasu. Mecz jako pierwszy na Philippe Chatrier, sztywna godzina 11. Bez deszczu jutro, więc aura też nie pomoże. 
Może być różnie, bo Halep wi najwyższej formie nie jest, ale jeśli miałbym się tu skłaniać w tym meczu, to -5,5g na Simonę przed spadkami. Teraz nie warto.
 
sir_antoine 12

sir_antoine

Użytkownik
Na dzisiaj polecam granie Bolsovej Zadoinov z Alexandrovą, kursy na ten moment oscylują wokół @2,1   . Zawodniczka, która gra głównie na kortach ceglanych (80% wszystkich meczów w karierze), a prawo do zagrania w turnieju zdobywała w kwalifikacjach. Dzisiaj będzie się mierzyć z Alexandrovą, która na ceglę w ciągu ostatnich 3 lat wygrała 30% wszystkich meczów rozegranych (!); jej główną nawierzchnią są korty twarde i odnajduje się na nich o wiele lepiej. Zwycięstwo Bolsovej pozwoli jej się zbliżyć (przebić?) w okolice setnego miejsca w rankingu WTA. 21-latka póki co głównie znana jest wyłącznie z turniejów rangi ITF, ale ma na swoim koncie kilkanaście solidnych występów. Myślę, że warto spróbować grać w jej stronę, szczególnie przy kursach @2.1-2.2 .. 

Dodatkowo myślę, że Amanda powinna poradzić sobie dzisiaj z Iriną Begu (@1,43 na zwycięstwo), aczkolwiek w tym przypadku bukmacherzy są w pełni świadomi szans Anisimovej jest to dosyć adekwatnie odzwierciedlone kursem.   
 
L 388

lelit

Użytkownik
Kurs na Swiatek z 2.1 wyladowal na gdzies tam 1.6 co nie jest juz zabawne i oplacalne :) Puig przegrala 2 razy z Wang, ale to nie moze byc miernikiem dzisiejszego meczu.Dla mnie Iga jest faworytem ale nie za 1.6;byc moze z jakims tam parogemowym handicapem.
 
R 72

ratek3

Użytkownik
cytat z dnia 1 czerwca 2019 13:00 przez lelitKurs na Swiatek z 2.1 wyladowal na gdzies tam 1.6 co nie jest juz zabawne i oplacalne :) Puig przegrala 2 razy z Wang, ale to nie moze byc miernikiem dzisiejszego meczu.Dla mnie Iga jest faworytem ale nie za 1.6;byc moze z jakims tam parogemowym handicapem.
Myślałem jak ugryźć ten mecz i wziąłem Puig po 2.4. Jakieś przeczucie od samego początku miałem żeby pograć przeciwko Idze zobaczymy cz słusznie. Zagrałem to w deblu Kubot/Mało. Oby się udało. Dzięki za odpowiedź pozdrawiam 
 
sir_antoine 12

sir_antoine

Użytkownik
cytat z dnia 1 czerwca 2019 12:33 przez ratek3Co sądzicie o Świątek?
Okolice 1.6 zgodnie z moimi obliczeniami się zgadzają. Mniej więcej takie są jej rzeczywiste szanse na wygranie tego meczu (63%). Nie są przesadzone w żadną stronę, odzwierciedlają rzeczywiste szanse również w przypadku Puig. Myślę, że bardzo wiele będzie dzisiaj zależało od podania Igi i jej nastawienia. Polecałbym zobaczyć pierwsze gemy i dopiero później coś grać.. 
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Ja zagrałem wczoraj mikst Muhammad/Bambridge z Rosolska/Mektic.Kurs 2 55 moze być.Dzisiaj Rosolska zagrala mecz 2h30 i ma dwie ponad godziny na odpoczynek wiec licze ze bedzie ciut zmeczona ale nie bedzie walkoweru no i kreczu bo mnie to nic nie daje.W poprzedniej rundzie nie wyszlo teraz mam nadzieje ze sie uda.Para moze malo ze soba grała ale doświadczenie w deblu maja spore.Mam nadzieje ze warunki fizyczne mojej pary tez mogą mieć znaczenie przy tym.Jesli bedzie dobry serwis to myślę ze jest szansa.mecz około 15:30_15;40 :)
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 1 czerwca 2019 00:33 przez quick.

Wiadomo, że będą chcieli mocno ją podleczyć, ale mało czasu. Mecz jako pierwszy na Philippe Chatrier, sztywna godzina 11. Bez deszczu jutro, więc aura też nie pomoże. 
Może być różnie, bo Halep wi najwyższej formie nie jest, ale jeśli miałbym się tu skłaniać w tym meczu, to -5,5g na Simonę przed spadkami. Teraz nie warto.
Miałeś rację. Liczyłem na krecz (w razie czego), ale jednak nie wyszło.
2) Puig - Świątek (3 sety w meczu) po kursie 2,25. Zawsze uważam, że granie dokładnej ilości setów w tenisie jest chore, ale tym razem spróbuję bo: obie zawodniczki chcą wygrać, obie mogą wygrać, obie są dobrze przygotowane, no i właśnie dostają okazję do naparzania. Zatem "let's get ready to rumble".
A tutaj ja miałem rację :) A na dodatek typ zakończył się podwójnym plusem, bo Iga awansowała dalej, co cieszy dodatkowo :)

A na jutro mam tylko jedną propozycję do WTA:
Vondrousova M. - Sevastova A. [over 23,5 gema] kurs 2,40
Będą się panie ostro nawalać. 3 sety realne, a jak jeszcze któryś z nich na przewagi, to tylko ułatwi sprawę.

 
 
T 1

tennisbettingwta

Użytkownik


Na jutro 3 typy, wrzuciłbym do tematu : kupony ze statystykami ale jestem nowy i nie mam jeszcze 2 dni na forum i minimum 5 postów.... a jak widać mam trochę do powiedzenia:

 

Z racji tego, że French Open wkracza w drugi tydzień grania, od razu zaczynamy od typów na niedzielę:
1. 02.06.2019 11:00
Sevastova - Vondrusova
Typ: 2:1   
Stawka: 1000zł
Kurs: 5,77
Dafabet

To już jest 4 runda, nie trzeba wiele sprawdzać by wiedzieć że to największy sukces w karierze młodej Czeszki, i jednak awans do ćwierćfinału może się dla niej już okazać sporą przeszkodą. Vondrusova jest regularna, dobrze się ustawia do piłek, widać bardzo dobrą technikę jak na tak młodą zawodniczkę, jednak Czeszka nie bije jakoś specjalnie mocno, a stara się starannie zwiększać przewagę w wymianie tak by pojawiła się okazja do oczywistego winnera. Po drugiej stronie siatki, bardzo doświadczona, jedna z najlepiej kątowo grających zawodniczek w tourze - Sevastova. Niedawna półfinalistka  US Open, jednak mączka nie jest jej ulubioną nawierzchnią, ale gra wyjątkowo sprytnie i niewygodnie. Mnóstwo biegania zapowiada się w tym meczu, obie będą wyczyniać cuda w obronie, jednak to Łotyszka pewno będzie miała znacznie więcej winnerów i UE, i to od jej dyspozycji dnia będzie więcej zależało w tym meczu. 4 runda Rolanda  dla Anastasi to znakomity wynik, ale absolutnie nieprzytłaczający, w przeciwieństwie do młodziutkiej Czeszki, która ostatnio w meczu z Martic, pokazała  że strefa mentalna nie jest jeszcze u niej ogarnięta. Fajny mecz się zapowiada, zdecydowanie 3 sety, i górą doświadczenie, szczególnie że Łotyszka lubi grać w upałach, a na jutro zapowiada się niska wilgotność i bardzo wysoka temperatura. Dlaczego 3 sety a nie 2? Sevastova zawsze w dużych meczach miewa przestoje no i jednak Vondrusova na mączce gra bardzo solidnie, co jednoznacznie wskazuje nam wynik 2-1 dla Sevastovej.

2. 02.06.2019
Stephens - Muguruza
Typ: 2:1   
Stawka: 1000zł
Kurs: 4,90
Dafabet

Jeśli spojrzeć na zawodniczki które pozostały w turnieju, to zdecydowanie powinien być finał i dla mnie jest. Po jednej stronie zdecydowanie najinteligentniejsza zawodniczka w tourze, głodna tryumfu po zeszłorocznej porażce w finale, która ewidetnie stara się ukryć swoją formę, no i po drugiej stronie dla mnie sensacyjna pogromczyni Svitoliny - Garbine Muguruza. Hiszpanka trafiła na fatalną formę Svitoliny w poprzedniej rundzie, Ukrainki która zawsze gryzie trawę i walczy o każdą piłkę, a przedwczoraj już na rozgrzewce wyglądało ewidetnie jakby coś jej było, mimika twarzy mówiła : "czy ja muszę tu być??", no i w konsekwencji dalej awansowała Mugu, która naprawdę nic specjalnego nie grała, obrała dobrą taktykę na ten mecz, czyli stosunkowo jak na nią mocne piłki, mniej istotny kierunek, ale dzięki temu Svitolina oddawała krótsze piłki, które były już do skończenia. Zresztą tam na prawdę działy się cuda, no bo jak inaczej nazwać przebijanie z obu stron i niewymuszony błąd po stronie nieomylnej Eliny...?, Stephens przyjechała tu po tytuł i nic już ją nie powstrzyma, nie sugerujcie się tymi domniemanymi męczarniami w poprzednich rundach, to wszystko było pod kontrolą, i to wszystko Sloane potrzebowała by nabrać jeszcze większej pewności. Piękny mecz się zapowiada, ale jestem pewien że to Amerykanka górą będzie wychodziła w najważniejszych momentach. Dlaczego? Przewyższa Hiszpankę zarówno głową jak i przede wszystkim regularnością gry i umiejętnością wykorzystywania geometri kortu. Mugu gra prosto, nie zagra Ci takiego kąta jak Stephens. Natomiast Amerykanka jest niesamowicie cierpliwa i będzie wyczekiwała odrobinie krótszej lub wolniejszej piłki, by móc przejąć kontrolę nad wymianą.
Zauważyłem że Sloane w najważniejszych meczach robi 3 setówki, szczególnie wtedy gdy wie że jeśli trochę się cofnie i poczeka na błędy rywalki to przeciwniczka się sama wypunktuje. Pierwsze dwa sety szybkie, szczególnie drugi, natomiast w decydującej partii Sloane przejmie inicjatywę i będzie wygrywała najważniejsze piłki, tym samym pokona ostatnią rywalkę która może jej teoretycznie zabrać wymarzony puchar.

3. 02.06.2019 13:00
Konta - Vekic
Typ: Vekic   
Stawka: 1000zł
Kurs: 1,99
Pinnacle

Hola, hola, to wciąż jest tylko Konta, zawodniczka która nienawidzi clayu, która w tym sezonie strzelam że wygrała więcej spotkań na mączce niż w całej dotychczasowej karierze, ale zawdzięcza to tylko i wyłącznie świetnemu losowaniu no i faktowi że trafiała na zawodniczki które po prostu jej leżały. Co prawda ponad tydzień temu sensacyjnie ograła Kiki Bertens, która na mączce powinna ją zgwałcić, no ale przed szlemem różne cuda się dzieją no i dziś już wiemy że Kiki ostatnie tygodnie walczyła z kontuzją co spowodowało jej krecz z Kuzmovą parę dni temu. 
Oglądałem mecz Konty z Davis i śmiać mi się chciało że ona zagra w 4 rundzie Rolanda, a w dotychczasowej karierze na 6 wyjazdów do Paryża nie wygrała ANI JEDNEGO spotkania głównej drabinki. Na mączce się albo potrafi grać, albo nie, Brytyka po prostu nie potrafi i nie ma szans z młodą chorwatką która jest ścianą jeśli chodzi o clay, ewentualnie deszcz by zwiększył szanse Johanny, ale padać nie będzie. Powinienem zagrać 2-0 dla Vekic, ale Dona odstawia dziwne akcje gdy wie że jest zdecydowanie lepsza od swojej rywalki, raczej w 3 sety bawić się nie będzie, bo aż tak pewnie się nie czuje w 3setówkach. PEwne zwycięstwo Dony.

 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 2 czerwca 2019 00:53 przez tennisbettingwta

 

3. 02.06.2019 13:00
Konta - Vekic
Typ: Vekic
Stawka: 1000zł
Kurs: 1,99
Pinnacle

Hola, hola, to wciąż jest tylko Konta, zawodniczka która nienawidzi clayu, która w tym sezonie strzelam że wygrała więcej spotkań na mączce niż w całej dotychczasowej karierze, ale zawdzięcza to tylko i wyłącznie świetnemu losowaniu no i faktowi że trafiała na zawodniczki które po prostu jej leżały. Co prawda ponad tydzień temu sensacyjnie ograła Kiki Bertens, która na mączce powinna ją zgwałcić, no ale przed szlemem różne cuda się dzieją no i dziś już wiemy że Kiki ostatnie tygodnie walczyła z kontuzją co spowodowało jej krecz z Kuzmovą parę dni temu. 
Oglądałem mecz Konty z Davis i śmiać mi się chciało że ona zagra w 4 rundzie Rolanda, a w dotychczasowej karierze na 6 wyjazdów do Paryża nie wygrała ANI JEDNEGO spotkania głównej drabinki. Na mączce się albo potrafi grać, albo nie, Brytyka po prostu nie potrafi i nie ma szans z młodą chorwatką która jest ścianą jeśli chodzi o clay, ewentualnie deszcz by zwiększył szanse Johanny, ale padać nie będzie. Powinienem zagrać 2-0 dla Vekic, ale Dona odstawia dziwne akcje gdy wie że jest zdecydowanie lepsza od swojej rywalki, raczej w 3 sety bawić się nie będzie, bo aż tak pewnie się nie czuje w 3setówkach. PEwne zwycięstwo Dony.

 

 
Ale głupoty, aż się dziwię, że to dalej wisi. Strzelasz odnośnie statów, ale chyba tylko dlatego, że gdybyś sprawdził, to nie miałbyś racji. Vekić zdecydowanie mniej spotkań na clayu i gorszy bilans.
Poza tym, Vekic jest ścianą? Od kiedy? Zawodniczka bazuje swoją grę na serwisie i nie wstrzymuje ręki. Sporo ryzykuje i gra często systesem zero jedynkowym, w dużej mierze zależy wszystko od dnia. 
Ciężki mecz do typowania, może Ci to śmiało wejść, ale bzdur to nie pisz, bo aż oczy bolą.
 
R 813

robssson

Użytkownik
Przecież widać po jego nicku i po tym jak pisze, że nie wiem o czym pisze ;) max tydzień i go już nie będzie. 
btw. Sevastova dała ładny popis :D

wracając do tematu:
Konta vs Vekic ov 2.5 seta    
Obie zawodniczki dobrze trafiły z formą na ten turniej. Zarówna jedna jak i druga miewają przestoje w swojej grze. 
Dlatego over setowy jest jak najbardziej realny. Jeżeli miałbym iść w daną zawodniczkę to typowałbym jednak Vekic. Pozdrawiam
 
T 1

tennisbettingwta

Użytkownik
cytat z dnia 2 czerwca 2019 11:46 przez quick.

Ale głupoty, aż się dziwię, że to dalej wisi. Strzelasz odnośnie statów, ale chyba tylko dlatego, że gdybyś sprawdził, to nie miałbyś racji. Vekić zdecydowanie mniej spotkań na clayu i gorszy bilans.
Poza tym, Vekic jest ścianą? Od kiedy? Zawodniczka bazuje swoją grę na serwisie i nie wstrzymuje ręki. Sporo ryzykuje i gra często systesem zero jedynkowym, w dużej mierze zależy wszystko od dnia. 
Ciężki mecz do typowania, może Ci to śmiało wejść, ale bzdur to nie pisz, bo aż oczy bolą.
Vekic bazuje swoją grę na serwisie - zgadza  się, ale oczywiście że tylko przebija, zero umiejętności kreowania kierunku i sporo spina jak na WTA

Vekic zero-jedynkowym?... o stary, pomyliłeś zawodniczki, zobaczymy zatem na statystyki pomeczowe w meczu z Kontą i wtedy przeanalizujemy dlaczego Konta miała znacznie więcej winnerów oraz niewymuszonych błędów, bo gwarantuje Ci że tak będzie.
 
T 1

tennisbettingwta

Użytkownik
cytat z dnia 2 czerwca 2019 20:52 przez bodizoJakieś typy na jutro Panowie ;) ?
 

All in IGA :),

a tak na poważnie, jeśli będzie padać, a prawdopodobieństwo szacowane jest na 50% w dniu jutrzejszym, przy wilgotności 60%, to Simona będzie miała ogromny problem, i jeśli Świątek wytrzyma psychicznie, no to mamy Polkę w ćwierćfinale, przede wszystkim dlatego że Simona jest bez formy, fatalny mecz z Magdą, Tsurenko łyknęła bo tamta nie doszła do siebie po maratonie z KRunic, ale największym argumentem za zwycięstwem Igi jest kwestia stylów tych zawodniczek, i jak Simona radzi sobie z takim stylem jak prezentuję Polka i odwrotnie na danej nawierzchni. Iga gra bardzo płasko i mocno, do tego świetnie się porusza, w mojej ocenie jest stworzona do gry na clayu (szczerze mówiąc chyba tylko na clayu, ale to już nie temat na teraz). Halep świetnie sobie radzi w Paryżu z zawodniczkami które nie gwałcą jej siłą, stąd zeszłoroczny tryumf ( ofensorki tylko w pierwszych 2 rundach - Townsend (fatalne poruszanie po korcie i do tego niska - brak płaskiego serwisu którego nie lubi Simona), oraz Riske (stracony set). Spójrzmy na poprzednie lata, jak Simona radziła sobie z zawodniczkami które próbują narzucić swoje warunki gry przede wszystkim siłą:

2014- porażka po wyrównanym meczu z Sharapovą

2015- ledwo ograna mocno bijąca Rodina w 1 rundzie, natomiast w 2 rundzie lanie od bardzo mocno bijącej Lucic - Baroni.

2016- wymęczone zwycięstwo z Osaką ( Osaka nie jest typową ofensorką ale mocno wali i bliżej jej ofensorce niż defensorce zdecydowanie)

2016- porażka z świetnym kickiem Stosur na mocno wilgotnym korcie (chociaż z tego co pamiętam chyba brała medyka w tym meczu Rumunka ale mogę się mylić)

2017- wygrana z Pliskovą w 3 setach - no ale Karolina na mączce jest słabiutka i te jej ataki na clayu takie straszne nie są, więc tym meczem akurat mocno bym się nie sugerował

2017- przegrany wygrany mecz z Ostapenko w finale - wygrany pierwszy set przez Simonę i pamiętne dwie piłki na 4-0 na prowadzenie w drugim.

2019 - Magda Linette- męczarnie (pod kontrolą, ale bankowo chciała wygrać w dwóch setach), a gdyby nie słabiutka głowa Poznanianki to mogło tam dojść do sensacji.

2019 - przegrany set z Tomljanovic, której jednak tuż przed Rolandem forma uciekła.

Nie dajmy się zmanipulować kursom, buki doskonale wiedzą że Simona nie potrafi grać z zawodniczkami grający mocny tenis, dysponującymi dobrym kickiem (zobaczcie jak ładnie Iga potrafi zagrać kickiem drugi serwis w tak młodym wieku!), wiem że mnie zjecie ale wg mnie Świątek jest faworytką tego spotkania, boję się tylko i aż o jej głowę, ale to rozsądna dziewczyna, mająca dystans do tego co robi, przynajmniej tak uważa, no bo widzieliśmy co się działo po ostatniej piłce z Monicą Puig....

Iga zagra w półfinale Rolanda (tak w półfinale, bo w ćwierćfinale poradzi sobie z Anisimową).

 

Reasumując:

IGA win 5,29 pinnacle   

1000
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
Jestem za Świątek. Ma szansę rozłożyć babkę z top3, bo jej idzie, a Simonie nie. Problem leży jednak w psychice. Halepka może biegać: ma siły, ma czas, nie ma kontuzji, ma głowę, ma doświadczenie i potrafi dostosowywać swój styl do przeciwniczek. No a Świątek... ma nakręconych kibiców w Polsce, szansę, predyspozycje do claya i... nic więcej. Zatem życzę Idze jak najlepiej ale gram bezpieczne +1,5 seta na nią.   
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom