>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata U-20 w Piłce Nożnej Polska 2019 [ 23.05-15.06.2019]

Status
Zamknięty.
T 4,7K

trotodyl

Użytkownik
cytat z dnia 31 maja 2019 11:48 przez trotodylFrancja Mali handi 0 1 = remis kurs 3.5 (Francja wygra jedna bramka ) 1/10  
bezczelne ustawki w tym turnieju otwierją oczy coraz wiekszej ilosci graczy obstawiaczy,  dzisiaj fora grupy i czaty chuczą od tego czy beda dwa kolejne wałki czy nie, mysle że czas na wkroczenie buków , nie wierze ze bedzie 5 remisów bo by było to bardzo podejrzane i nawet dla laików wierzacych ze portugaliz z hiszpania na mistrzostwach swiata przypadkiem zremisowała 3 do 3 a wczesniej portugalia z wegrami na mistrzostwach europy tez 3 do 3 hehe wiec musza ich dziisiaj uwalic i dalej trzymac w nieswiadomosci , dlatego mysle ze francja ustawi sie dzisij z mali na jednobramkowe zwyciestwo które daje mali pewny awans i uwali sporo kuponów postawie tez cos na fixa 0/ 2 i 1/2 po  0,01/10   stchoc nie duzo bo nie o kase chodzi na tym turnieju a o to zeby jak najmniejszym kosztem osiagnac jak najwieksza pozycje przed decydujacymi spotkaniami 

a co do drugiego meczu to chciałem zauwazyc że zeby argentyna nie zajeła pierwszego miejsca w grupie przy jednobramkowej porazce z Koreą , Portugalia musi wygrać 6 do 0  

arabia saudyjska -  panama 1/2 kurs 30 za 0,02/10  
w sumie powinienem cały ten post podswietlic bo wszystko sie sprawdziło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
bidzior57 4

bidzior57

Użytkownik


Jakie są wasze przemyślenia co do meczu Polski z Włochami U20? 
Myślicie, że dostaniemy ostre baty, czy raczej drobna wygrana Włoch?
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Włochy - Polska - under 2.5 gola, kurs 1.52 fortuna

Zarówno Polska, jak i Włochy zagrają najprawdopodobniej bardzo zachowawczo. Myślę, że wynik 1-0 / 0-1 w pierwszych 15 minutach i obronę w kolejnych 75 każdy zespół wziąłby w ciemno. Trudno wskazać tutaj faworyta, bo nie zapominajmy, że jest to turniej młodzieżowy i nikogo nie powinno dziwić, że dobrze zapowiadająca się Portugalia odpada na rzecz Korei Południowej czy inne niespodzianki z fazy grupowej. Myślę, że mecz się rozstrzygnie po 1 golu, ale dopuszczam też ewentualne 2-0 / 0-2 i ewentualna dogrywkę 1-1. 
Poza tym fajnie byłoby zobaczyć Polskę w Tychach, ale do tego jeszcze daleka droga. Punktem odniesienia są dla mnie mecze Włochy - Japonia i Polska - Senegal, które zakończyły się wynikami 0:0, drużyny poszukają gola na 1-0, ale jeśli będzie 0-0, to na pewno nie będą specjalnie ryzykować. Przewidywany wynik 1-0 dla Polski. 
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


punkt odniesienia ostatnie mecze gdzie Wlosi grali na remis, Polacy rowniez zadowoleni 1 pktem ?

 

Dla mnie te kursy 2,3 na Wlochow to mega przegiecie, nasi to dno totalne, kompletnie nic nie pokazali z Kolumbia, z Senegalem rowniez kopanina straszna

Bede mega zdziwiony jak bedziemy walczyc jak rowny z rownym z Wlochami
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Polska - Włochy

1/8 finału MŚ U20. Mecz Polski z Włochami zostanie rozegrany w Gdyni. Polacy mają bardzo słaby skład. Bardzo mało zawodników ogranych na poziomie seniorskim. Oprócz Slisza, Majeckiego i Walukiewicza, reszta praktycznie nie powachala murawy w meczach seniorskich. To widać na boisku, było to bardzo widoczne w meczu z Kolumbią, gdzie nie istnielismy. Potem z Tahiti wygraliśmy co prawda 5:0, no ale to był po prostu obowiązek, bo z nimi wygrałby każdy. Na końcu nudny remis 0:0 z Senegalem, który pewny awansu wystawił półrezerwowy skład. A i tak nie potrafiliśmy strzelić im bramki. Ogólnie nasza kadra U20 nie ma żadnego potencjału. Niestety, ale takie są fakty. Po drugiej stronie Włosi, którzy wyszli z pierwszego miejsca w grupie. Wygrali dwa mecze, pokonali Ekwador i Meksyk. W ostatnim spotkaniu pasował im remis, więc zagrali pod remis,takze tego meczu nie biorę pod uwagę. We wrześniowym meczu pomiędzy Polską, a Włochami przegraliśmy z nimi 0:3. Włosi maja o wiele lepszy skład od nas. Na ataku chociażby Pinamonti z Frosinone. Jest też Luca Ranieri z Foggii. Są chłopaki z U19 Milanu. Nie przewiduje w tym meczu pogromu ze strony Włochów. Raczej widzę tutaj skromne 1:0. Polska to przegra, ale nieznacznie, raczej jednym golem. Kursy na zwycięstwo Włochów całkiem dobre, bo w okolicach 2.0. 

Typy:
Włochy win, 
Włochy hc-1 X
Liczba goli w meczu: poniżej 2.5 
Obie drużyny strzela bramkę NIE 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Polska - Włochy
Typ Włochu i poniżej 2,5   
Niestety trzeba przychylić się do poprzedników i założyć porażkę Polaków. Niewiele są w stanie pokazać nasi reprezentanci. Jedyne zwycięstwo z ic nie grającym Thaiti chluby nam nie przynosi, a remis w mecz o o nic z Senegalem to trochę mydlenie oczu. Włosi spokojnie powinni pokonać naszych reprezentantów, ale sadzę, że można zaryzykować i do wygranej Italii dołożyć under bramkowy. Etap pucharowy zweryfikuje rzeczywiste możliwości naszych Orłów, ale okażą się one niewystarczające na przeciwników, którzy wygrali swoją grupę i celują w strefę medalową.
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik
Włochy - Polska - 1 @1.85
Kolumbia - Nowa Zelandia - 1 @1.75

Czekalem tylko na koniec tych towarzyskich spotkań i mecz Polski i szczerze spodziewalem sie tutaj kursu kolo 1.3 może 1.4 ale nie 1.85. 
Kolumbia pokazała nam gdzie nasze miejsce 
Lata lecą i nic sie nie zmienia dalej stoimy w miejscu dobrze ze w końcu kilku naszych graczy z dorosłej reprezentacji radzi sobie za granica i tworzą dobra ekipę która jest w stanie cos pograć bo oprócz 1 kadry to jest dramat. Dla mnie ten kurs to jest promocja. To plus Liverpool, cos z tenisa i Kolumbia na dokładke i mam super AKO na weekend 
 
Co do Kolumbii martwić może mecz z Senegalem który przegrali bo wychodzi na to ze żadnego meczu powaznego nie wygrali na tych MŚ ale mam nadzieje ze Nowa Zelandia zakończy swoja przygodę na tym turnieju po tym spotkaniu napewno więcej atutów jest po stronie drużyny z Ameryki płd. znawcy nie będę strugac bo sie nie interesuje ta kategoria wiekowa zapewne jak większość osób gram bo znam sile naszej piłki a dokladam Kolumbie bo Nowa Zelandia to chyba taki trochę nasz poziom a nam nie dali powachac piłki wiec liczne ze przejdą dalej

 
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Włochy - Polska
Wlochy 1,92 fortuna

Kursy wyborne. Nasza repra niestety fuksen awansowała i gdyby Senegal nie wystawił drugiego garnituru i zagrał o pełną pulę, to już nasze chłopaki oglądali by 1/8 w TV
Z Kolumbią nie pokazaliśmy nic. Z Thaiti? Z nimi każdy coś pokazuje w ofensywie. 
Tak jak koledzy wyżej wspomnieli, to u naszych Chłopaków niestety brakuje ogrzania w seniorskiej piłce. 
Włosi wygrali swoje dwa mecze w grupie i ostatni o pietruszkę z Japonią zagrali na remis. 
Oglądałem ich z Meksykien i prezentują się dużo lepiej niż Polska
Oczywiście życzę naszych biało czerwonym awansu, lecz po tym co widziałem wątpię.
A kursy naprawdę zacne. 
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Kolumbia - Nowa Zelandia - Remis @3.75 STS

Senegal zweryfikował Kolumbię, która na razie nie wygrała z poważnym rywalem, bo my w meczu inauguracyjnym wyszliśmy spętani, Tahiti nawet nie liczę. Oglądałem Nową Zelandię w pojedynku z Norwegią i naprawdę bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli, bo nie spodziewałem się po nich wiele, a oni po prostu grali lepiej niż Norwegowie i absolutnie zasłużenie wygrali. Niskie kursy proponują bukmacherzy na Kolumbię i moim zdaniem jest to bardzo złudne. Typuję remis, choć pewniej byłoby zagrać X2 po kursie 2.13, ale skrzydła Kolumbijskie też potrafią być niebezpieczne, więc stawiam, że obie drużyny strzelą po golu i tak się to zakończy w regulaminowym czasie.

  
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Urugwaj - Ekwador
Typ: 1
Kurs: 2,60
STS

Dziwi mnie, że tak długo po pokazaniu oferty wciąż utrzymuje się ponad 2,50 na Urugwaj. Ba! Mamy nawet wzrosty kursów na wygraną Urugwaju. Grają póki co bardzo dobry turniej, mieli mozliwość sprawdzenia rezerw w ostatnim meczu grupowym, są wypoczęci. Urugwaj z Ekwadorem mierzył się już w tym roku dwukrotnie przy okazji mistrzostw u-20 Ameryki Południowej. Oba spotkania wygrane.3-1 i 1-0. Jak dla mnie są zdecydowanym faworytem, a skoro kursy tego nie odzwierciedlają to trzeba to pograć. Warto również zaznaczyć, że Ekwador póki co nic wielkiego nie pokazał. Strzeili 2 bramki, 2 stracili. Grali raczej z przeciętniakami. Pokuszę się nawet  o stwierdzenie, że gruę Urugwaju (z pechową Norwegią, zadziwiającą Nową Zelandią i słabiutkim Hondurasem) uważam za lepszą niż grupę Ekwadoru (z bezbarwnymi Włochami, zaskakująco słabym Meksykiem i wyrózniającą się na tle słabości rywali Japonią).
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Włochy wygrają i poniżej 3.5 gola w meczu @2.35 sts

Słusznie Italia jest uznawana za faworyta. Nasza reprezentacja nie pokazała do tej pory nic. Fatalne zawody z Kolumbią. Później przychodzi mecz z Tahiti i wysoka wygrana 5:0, a na koniec remis z Senegalem, w którym również nic nie pokazali. Awans na sporym farcie. 
Zdecydowana większość polskich zawodników występuje w rodzimej lidze. U Włochów sytuacja jest zresztą taka sama. Tylko poziom szkolnictwa z pewnością jest lepszy w Italii, niż u nas. 
Włosi pokonali Meksyk i Ekwador. Grają w fazie pucharowej w pełni zasłużenie. Pokazali się zdecydowanie lepiej od naszych chłopaków. 
Na festiwal strzelecki zbytnio nie liczę. Włochy 3:1. Polska 5:2. W tym te pięć bramek strzelonych przeciwko Tahiti. Wyglądamy naprawdę kiepsko, bo w dwóch pozostałych meczach nie pokazaliśmy nic. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Kolumbia - Nowa Zelandia

powyżej 11,5 RR @3,00 betfan
powyżej 12,5 RR, @3,90 betfan


Po wczorajszym udanym typie na rzuty rożne w finale Ligi Mistrzów zostaję przy cornerach także w drugim dzisiejszym spotkaniu Mistrzostw Świata U20 pomiędzy Kolumbią a Nową Zelandią. Obie drużyny pewnie wyszły ze swoich grup wygrywając po dwa spotkania i ponosząc po jednej porażce. Zarówno jedni jak i drudzy preferują ofensywny styl co powinno przełożyć się na wiele sytuacji bramkowych, a co za tym idzie również rzutów rożnych. W dotychczasowych meczach Kolumbii na tych mistrzostwach padało średnio 9 rożnych na mecz, a sama Kolumbia wykonywała ich średnio 5 na spotkanie, natomiast w spotkaniach z udziałem Nowej Zelandii średnia ta wynosi aż 11,67, a sama ekipa z Oceanii miała 6,67 cornera na mecz. Liczę, że obie drużyny zagrają ofensywnie i nie zabraknie emocji pod obiema bramkami, a zawodnicy często będą ustawiali piłkę w narożniku boiska.
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Urugwaj - Ekwador
Urugwaj wygra i poniżej 3,5 bramki w meczu
kurs 2,85
STS

Tak jak kolega ejber24 pisał wcześniej, również dla mnie faworytem tego meczu są Urusowie. Grupę wygrali w cuglach wbijając przeciwnikom 7 bramek i tracąc zaledwie jedną w pierwszym spotkaniu z Norwegią. Również przed mistrzostwami Urugwaj pokazywał dobrą formę w 4 meczach towarzyskich notując 2 wygrane, remis i porażkę. Urugwaj to bardzo ofensywnie grająca drużyna. W ostatnich 10 spotkaniach strzelili rywalom 17 bramek tracąc 9 bramek. Daje to średnią 2,6 bramki na mecz. Dodatkowo faza pucharowa  w turnieju mistrzowskim to w większym stopniu wyrachowanie i taktyka co nie sprzyja przeważnie dużej ilości goli.
Ekwador grupę zakończył z 4 punktami na koncie notując zwycięstwo, remis i porażkę. Ich bilans bramkowy w tych meczach wyniósł 2:2
W ostatnich 10 meczach Ekwador strzelił swoim rywalom 11 bramek tracąc 6 goli. Daje to średnio 1,7 bramki na mecz.
Oba zespoły grały ze sobą dwukrotnie na mistrzostwach Ameryki Południowej i dwukrotnie wygrywał Urugwaj. Najpierw 3-1 później 1-0. Liczę że w jutrzejszym spotkaniu Urugwaj wygra i nie padnie tam więcej niż 3 gole.
  
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
polacy są fatalni, inaczej się tego nie da nazwać, jak ktoś oglądał jakieś mecze grupowe to to widział, mecz z tahiti się nie liczy bo jak sprawdzam profile ich zawodników na sofascore to nawet klubu nie mają wpisanego, włosi to w połowie aktywni gracze serie A lub serie B, polacks to ekstraklasa + 1 liga, pewnie oddamy z 2 strzały w meczu jak z senegalem czy kolumbią xD jak dla mnie super kursy na włochów, generalnie nie gram przeciw polakom, ale nie czuję do u20 takiej sympatii jak do dorosłej reprezentacji i daję włochy -1 @4 na unibecie
 
bidzior57 4

bidzior57

Użytkownik
Co myślicie o rożnych w meczu senegalu z nigerią? Będzie sporo?
Zastanawiam się nad typem: obie drużyny minimum 2 rożne w obu połowach
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Sporo spotkań miało ograniczenie sprzedaży lub wyłączenie, a jak się to ma liczbowo?

Polska - Włochy: 10 232 / 15 139 - był zablokowany praktycznie cały czas
Kolumbia - Nowa Zelandia: 9 283 / 18 018 - był zablokowany w dniu meczu
Urugwaj - Ekwador 10 562 / 15 500 - był zablokowany kilka razy
Ukraina - Panama 7 219 / 15 300
Senegal - Nigeria 6 854 / 18 018 

+dzisiejsze:
Japonia - Korea ???? / 15 500 - zablokowane
Argentyna - Mali ???? / 15 316 - zablokowane
Francja - USA ???? / 20 247 - wciąż dostępne bilety

Dodatkowo zablokowany jest ćwierćfinał w Bielsku w którym zagra Japonia/Korea vs Senegal za 4 dni

Oczywiście jestem w stanie zrozumieć, że spora liczba osób kupiła sobie bilet 2-3 tygodnie temu i po prostu się nie zjawiła lub nie zjawi na meczu, ale na pewno nie w takiej ilości - choćby na przykładzie meczu Kolumbia - Nowa Zelandia

Tak samo nie wierzę w to, że ludzie wykupili choćby te 10 000 wejściówek na Senegal - Korea/Japonia w Ćwierćfinale.
W fazie grupowej były już spotkania w których bilety były niedostępne, a potem pół stadionu puste i maksymalnie 1/3 pojemności. Organizacja FIFY jeśli chodzi o te MŚ to porażka. Zobaczymy co pokaże UEFA w związku ze zbliżającymi się el. do LM/LE.
 
 
chamberlain 422,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Mali
Over 2.5 bramki @ 1.86 Fortuna  

Wczoraj zobaczyliśmy dużo ofensywnych pojedynków, minimum 3 bramki wpadły w każdym z meczy, czy dzisiaj będzie podobnie? Myślę, że jest na to bardzo duża szansa, ja wybrałem pojedynek w którym chyba jest największa szansa na te 3 bramki, czyli spotkanie Argentyny z Mali, można było łapać wcześniej lepsze kursy, teraz już wszystko spada, ale i tak jak na razie jeszcze są zadowalające. O Mali mówiło się czarny koń turnieju i dla mnie bardzo prawdopodobne wydaje się przejście Argentyny, w grupie remis 1:1 z Panamą, później zwycięstwo po szalonym meczu z Arabią 4:3 i również szalona porażka 2:3 z Francją, która jest jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa, widać, że ofensywa na bardzo dobrym poziomie, gorzej z defensywą. Argentyna już od pierwszego meczu zaczęła ostre strzelanie 5:2 z RPA, później dosyć sensacyjnie pokonali Portugalię 2:0, choć wynik nie odzwierciedla meczu, na koniec polegli 2:1 z Koreą. Myślę, że kilka bramek możemy tu zobaczyć, mam nadzieję dzisiaj na tak samo ofensywne spotkania jak wczoraj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
cytat z dnia 4 czerwca 2019 10:24 przez lucaxx95Sporo spotkań miało ograniczenie sprzedaży lub wyłączenie, a jak się to ma liczbowo?

Polska - Włochy: 10 232 / 15 139 - był zablokowany praktycznie cały czas
Kolumbia - Nowa Zelandia: 9 283 / 18 018 - był zablokowany w dniu meczu
Urugwaj - Ekwador 10 562 / 15 500 - był zablokowany kilka razy
Ukraina - Panama 7 219 / 15 300
Senegal - Nigeria 6 854 / 18 018 

+dzisiejsze:
Japonia - Korea ???? / 15 500 - zablokowane
Argentyna - Mali ???? / 15 316 - zablokowane
Francja - USA ???? / 20 247 - wciąż dostępne bilety

Dodatkowo zablokowany jest ćwierćfinał w Bielsku w którym zagra Japonia/Korea vs Senegal za 4 dni

Oczywiście jestem w stanie zrozumieć, że spora liczba osób kupiła sobie bilet 2-3 tygodnie temu i po prostu się nie zjawiła lub nie zjawi na meczu, ale na pewno nie w takiej ilości - choćby na przykładzie meczu Kolumbia - Nowa Zelandia

Tak samo nie wierzę w to, że ludzie wykupili choćby te 10 000 wejściówek na Senegal - Korea/Japonia w Ćwierćfinale.
W fazie grupowej były już spotkania w których bilety były niedostępne, a potem pół stadionu puste i maksymalnie 1/3 pojemności. Organizacja FIFY jeśli chodzi o te MŚ to porażka. Zobaczymy co pokaże UEFA w związku ze zbliżającymi się el. do LM/LE.
W Bydgoszczy są 2 trybuny zasłonięte jakimiś płachtami z logo Mistrzostw,stadion jest oddany na około 7-8 tysięcy miejsc a nie na 20 tysięcy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom