>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Narodów 2019 mężczyzn

Status
Zamknięty.
B 212

bulek78

Użytkownik
Skład Serbii na stronie fivb jest dość szeroki, tu jest team na turniej w Nowym Sadzie:
 

TEHNIČARI: ANDRIJA VILIMANOVIĆ (ACH LJUBLJANA, SLOVENIJA) I VUK TODOROVIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD).

KOREKTORI: DUŠAN PETKOVIĆ (SORA, ITALIJA) I BOŽIDAR VUČIĆEVIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD).

LIBERA: NEVEN MAJSTOROVIĆ (KRAJOVA, RUMUNIJA) I NIKOLA PEKOVIĆ (PARTIZAN).

BLOKERI: PETAR KRSMANOVIĆ (GAZPROM JUGRA SURGUT, RUSIJA), ALEKSANDAR OKOLIĆ (PAOK SOLUN, GRČKA), STEVAN SIMIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD) I STEFAN KOVAČEVIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD).

PRIMAČI: LAZAR ĆIROVIĆ (PADOVA, ITALIJA), MILAN KATIĆ (BELHATOV, POLJSKA), MIRAN KUJUNDŽIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD) I DAVID MEHIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD).

Jak widać brakuje kilku czołowych zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Chiny - Iran - będą przynajmniej 4 sety - tak, kurs 1.57 STS (2 kolejka -analiza)    

Chiny zaprezentowały się całkiem nieźle na tle reprezentacji Niemiec, która była faworytem w tym meczu i udało im się ugrać 2 sety. Iran zaliczył cenne zwycięstwo z Włochami, jednak nie przyszło im to prosto, co pokazuje że najlepsza wersja Iranu czeka nas dopiero w kolejnych meczach, czy będzie to w starciu z Chinami? Myślę że nie i mimo że wyraźnym faworytem tego meczu są Irańczycy, to liczę że Chinom uda się ugrać minimum 1 seta, bo zakładam że wynik tej rywalizacji będzie 3-1 dla Iranu. Kursy w tym meczu się zmieniają i trudno cokolwiek wyczytać - na pewno faworytem jest Iran - dysponują lepszą kadrą i większym potencjałem kadrowym. Mimo wszystko liczę na równą walkę - przynajmniej w pierwszych setach.


 
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Włochy - Niemcy / Włochy -6.5 pkt/  1 @ 1.81. Fortuna    3:0

Wlosi wczoraj ulegli zgodnie z moimi oczekiwaniami Iranowi , i choć w setach było 1:3 to łącznie całe spotkanie przegrali jednym pkt. 95:94 licząc w ten sposób.  Ich dzisiejsi rywale natomiast mimi tego ze ograli gospodarzy Chińczyków 3:2 musieli się namęczyć i mimo prowadzenia 2:0 rozegrali tie - break a w małych punktach wyszli w ostatecznej rozgrywce na zero  103:103.
Oczywiscie obydwa te przypadki nie zawsze rzutują na końcowy wynik ale wskazują na wyrównany charakter spotkan.

Dzisiaj faworyta do wygranej upatruje w ekipie Włoch i mysle ze zrobi to przekonująco jeśli idzie  o małe pkt. Zastanawiałem się nad -hc 1.5 seta jednak analizując ten mecz stwierdziłem ze  Niemcy mogą zagrać słabiej jeden set a co za tym idzie dosyc wyraźnie go przegrać . W takim wypadku nawet wygranie dwóch parti po wyrównanej walce np na przewagi spowoduje ze nie   pokryją zakładanego wyżej handicapu punktowego. Taki scenariusz jest mi bardziej bliski niż ten ze ulegną Włochom   0:3 lub 1:3 a zmieszczą się mimo wszystko w przedziale 7 pkt.





 
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Serbia (+13.5) - Francja handicap punktowy - 1 @2.76 Fortuna    1:3

Wysoko postawione handicapy przez bukmacherów, ale nie ma się, co dziwić po tym co pokazały obie drużyny. Serbowie zagrali wczoraj bardzo słabo i swój typ opieram o to, że ... gorzej już po prostu nie mogą. Europejczycy oczywiście w eksperymentalnym składzie, jednak nie tłumaczy to ich tak ogromnej porażki szczególnie przy siatce z błyskotliwymi Japończykami, którzy widać, że będą się liczyć w tegorocznej edycji Ligi Narodów. Francuzi solidnie zagrali z Rosjanami ostatecznie pokonując ich 3-1, choć forma Sbornej mocno "wakacyjna", jak na razie, choć oni mają to do siebie, że zawsze rozkręcają się z każdym meczem, a początki są zazwyczaj trudne, więc nie wynosiłbym na piedestał Francuzów akurat po tym meczu. Serbowie pewnie dziś przegrają, ale taki handicap może zostać pokryty nawet w przypadku 3-setowej porażki. Ze strony Serbów liczę po prostu na trochę ambicji i walki o każdy punkt, bo w końcu z tego ten naród słynie, a to może okazać się kluczowe, jeśli w drużynie na brakuje jakości.
 
kruchyczesiek 94

kruchyczesiek

Użytkownik
Japonia (+2,5) seta - Rosja - 1 @2.11 Fortuna    1:3

Kurs 9,2 na Japonię jest na tyle niedorzeczny, że aż grzech z niego nie skorzystać. Rosja z pewnością byłaby takim faworytem ale w pełnym składzie, obecnie ze składu z MŚ 2018 został jedynie Kliuka, Volkov i bodajże Kurkaev (ten drugi mecz rozpoczął na ławce). Japonia natomiast rozpoczęła z przytupem i wygrała również z mocno przebudowaną ekipą Serbii, na skrzydłach mają bardzo dobrego Nishidę i Ishikawę i mogą stworzyć Rosjanom sporo problemów. Dlatego czuję, że wygrana choćby jednego seta Japonii jest jak najbardziej realna, czy wygrają cały mecz? Będzie ciężko, ale w sporcie wszystko jest możliwe :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Rosja - Serbia (+15.5) - handicap punktowy - 2 @2.17 Fortuna  

Serbowie już po dwóch meczach w Lidze Narodów, w starciu z Francją widoczny był progres, potrafili nawet ugrać seta. Rosjanie bardzo mocno przebudowani, dosłownie 2-3 graczy z pierwszej reprezentacji, wystarczyło to jednak na Japończyków. Pewnie wystarczy również na Serbów, ale myślę, że tak jak w poprzednich meczach ekipa z Bałkanów ugra seta, a to mocno przybliży powodzenie mojego typu. Kadry drużyn kompletnie nie przypominają tych z ważnych imprez międzynarodowych, stąd moje domysły, że ciężko będzie Sbornej wygrać wszystkie sety do 20 lub mniej. Serbowie z każdym meczem powinni czuć się pewniej. Progres było widać z Francuzami, bo Japończycy ich zmiażdżyli. Liczę na kontynuację progresu i dobry mecz z ich strony.

  
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Brazylia over 181,5 pkt @1,75 sts    1:3 (175)
Obie drużyny po dwóch dnia mają po dwa zwycięstwa. Wczoraj wygrały po tie-breakach. Kadrowo obie drużyny wypadają wyśmienicie. Obaj trenerzy zapewne będą mocno rotować składem. Faworytem meczu są Brazylijczycy, ale nie zachwycili jakoś szczególnie w obu spotkaniach. Mają spore indywidualności jak Wallace, Lucarelli czy Leal, ale bardzo widoczny jest brak Bruno Rezende. Polacy także grają mocno falami, zdarzają im się lepsze i gorsze fragmenty. Jutro Heynen pewnie postawi bardziej na podstawowy skład. Jakoś nie widzę tego, żeby któraś z drużyn ten mecz zamknęła w 3 setach, a over spokojnie powinien wejść przy 4 partiach. 
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Polska - Brazylia: ilość pkt. w 1 secie: over 45.5 - kurs 1.75 / STS    

Prawdopodobnie jedna z najciekawiej zapowiadających się rywalizacji na Lidze Narodów. Faworytem bukmacherów są Brazylijczycy, ale sam mecz powinien być bardzo wyrównany i nie wyobrażam sobie tutaj jakiejś przepaści. Sugeruje, że w pierwszym secie ilość punktów będzie powyżej progu 45.5, czyli np. wynik 25:21, 25:22 itd. Oczywiście punkty w konkretnych setach to zawsze loteria, jednak w tej sytuacji są na to spore szanse, bo tak jak wspominałem - nie ma tutaj przepaści i mecz powinien wyglądać typowo "punkt za punkt". Polecam też zagrać typ handicap (-1,5) i wygrana Polski. 
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Jeżeli ktoś uważa zagrać coś w stronę Chin to fortuna ma dodatni handi +20 po kursie 1,7 więc okazja jest i do tego można zagrać na win Argentyny albo -2,5 handi małych punktów po kursie 1,7. Ja to pograłem za solidną stawkę. 

Pozdrawiam 
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
USA - Australia. over 179.5  @ 1.85  Fortuna    3:1


Obydwie  ekipy rozegrały wczoraj 5 - setowe mecze przegrywając  i o ile taki przebieg potyczki jankesow z nami nie był zaskoczeniem o tyle postawa Australii w spotkaniu z Brazylia już mogla zaskoczyć . "Kangury" były nawet o włos od wygranej ale głównie za sprawa zbagatelizowania sprawy przez rywala zwłaszcza w 4 secie. Wczorajszy mecz pokazał ze Australii nie można lekceważyć. Drużyna USA podchodzi taczej poważnie do każdego występu sadze wiec ze i tym razem będzie podobnie. 

Obydwie drużyny na pewno zmęczone ale mysle ze ten pojedynek nie zakończy się na 3 setach . Nie sadze tez by któraś z ekip wygrała jakakolwiek partie z przewaga np 9-10 pkt , bardziej spodziewam się w miare wyrównanych setów np do 20 - stu. Uważam ze proponowana linia w meczu jest do przyjęcia.
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Rosja - Serbia
typ: ilość pkt w meczu Serbii over 64,5 pkt
kurs 1.80
STS

Gospodarze tego turnieju, Serbowie nie zaliczyli startu tegorocznej Ligi Narodów do udanych. Po dwóch meczach mają na koncie dwie porażki. Najpierw w piątek zostali pokonani przez Japończyków 3-1. W meczu tym zdobyli zaledwie 72 punkty przegrywająć 3 sety bardzo wysoko bo do 17, 12 i ponownie do 17. Wygrany na przewagi 3 set dał im jeszcze nadzieję na jakieś punkty ale w 4 secie wszystko wróciło do normy z pierwszych dwóch setów. W sobotę Serbia również 1-3 przegrała z Francją w całym meczu zdobywając 79 punktów. Fatalny był pierwszy set gdzie Serbowie ugrali znów tylko 12 oczek. Na tym właśnie wczorajszym spotkaniu opieram swój dzisiejszy typ. W porównaniu z piątkiem było widać poprawę stylu gry u Serbów. Rywal nie był najłatwiejszy a momentami Serbia grała jak równy z równym. Rosjanie w eksperymentalnym składzie na tym turnieju również nie zachwycają i jak na razie nie są maszyną która rozjeżdża swoich przeciwników. W piątek 1-3 ulegli Francuzom, wczoraj pokonali 3-1 Japończyków. Zarówno w piątek jak i wczoraj żaden z setów nie zakończył się pogromem. Najniższy wynik w tych 8 setach to 2 razy 25-19. Wątpię by dzisiaj mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla Rosjan co już praktycznie da pokrycie tej lini Serbii. Ewentualna porażka 0-3 również nie przekreśla szans na over 64,5 pkt Serbii. Sety do 22 i przy wyniku 0-3 mają 66 pkt.
  
 
 
E 0

endejk91

Użytkownik
Polska vs Brazylia / 2 / @ 1.37 BAH    1:3

Polacy wygrali wczoraj po fatalnych błędach Amerykanów w tie breaku. Na papierze Brazylia jest dużo lepsza i myślę że bardziej zmotywowana na ten mecz będzie po porażce w finale MŚ. Polacy nie dojadą fizycznie na ten mecz i nie wiem czy nie skończy się to w 3 setach dla Brazylijczyków.
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Nie mogę znaleźć  nigdzie strony konkursowej LN.., ani nie ma na głównej stronie taj jak wcześniej , ani w tym dziale poświęconym siatkówce.., jak tam wejść?...
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
cytat z dnia 2 czerwca 2019 13:10 przez kamasutra10Nie mogę znaleźć  nigdzie strony konkursowej LN.., ani nie ma na głównej stronie taj jak wcześniej , ani w tym dziale poświęconym siatkówce.., jak tam wejść?...

o to chodzi? + link
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
cytat z dnia 2 czerwca 2019 12:19 przez endejk91Polska vs Brazylia / 2 / @ 1.37 BAH

Polacy wygrali wczoraj po fatalnych błędach Amerykanów w tie breaku. Na papierze Brazylia jest dużo lepsza i myślę że bardziej zmotywowana na ten mecz będzie po porażce w finale MŚ. Polacy nie dojadą fizycznie na ten mecz i nie wiem czy nie skończy się to w 3 setach dla Brazylijczyków.
Granie takiego meczu po kursie 1.37 jest grubym nieporozumieniem, Brazylia jest może i lepsza, ale i tylko wyłącznie na papierze. Biorąc pod uwagę realia LN i to co się działo w poprzednich meczach, to dla mnie mecz bliżej 50:50.
W związku z tym proponuję odwrotnie 1 @ 2.7 Unibet     1:3
 
R 114

rodzyn9125

Użytkownik
Argentyna -1.5 seta @ 2.05 STS    1:3

Dla mnie za niski kurs jednak może komuś się przyda. Gram tutaj handicap w meczu Argentyny przeciwko Canady. Dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są właśnie Argentynczycy, którzy są w niezłej formie a do tego dochodzi korzystny bilans meczów z Kanadą. 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Już od jutra rozpoczynamy walkę w 2gim tygodniu Ligi Narodów. Bardzo ciekawe spotkania nas czekają m.in. Polacy podejmują Francuzów czy Włosi z USA, Włosi z Rosją i Rosja z USA.
Zapraszam do typowania
 
F 3

fifikosa

Użytkownik
Skład Włochów na ten weekend : 
Riccardo Sbertoli, Simone Giannelli, Giulio Pinali, Nicola Pesaresi, Daniele Lavia, Gabriele Nelli, Alberto Polo, Giacomo Raffaelli, Oreste Cavuto, Oleg Antonov, Roberto Russo, Fabio Balaso, Simone Anzani, Davide Candellaro.

USA:
3. Taylor Sander (Capitano), 4. Jeffrey Jendryk II, 5. Kyle Ensing, 6. Mitchell Stahl, 7. Kawika Shoji, 8. Torey Defalco, 11. Micah Christenson, 12. Maxwell Holt, 13. Benjamin Patch, 14. Micah Ma’a, 18. Garrett Muagututia, 20. David Smith, 22. Erik Shoji, 24. Kyle Dagostino.

Rosja : Bez zmian jak w tamtym tygodniu.

Portugalia :

ZONAS 4
Alexandre Ferreira (Aluron Warta Zawiercie/POL)
João Simões (Sporting CP)
Lourenço Martins (SC Espinho)
Caíque Silva (AJF Bastardo)

DISTRIBUIDORES
Miguel Rodrigues (Rennes Volley/FRA)
Tiago Violas (SL Benfica)

CENTRAIS
Filip Cveticanin (SL Benfica)
Phelipe Martins (SC Espinho)
Nuno Teixeira (VC Viana)

OPOSTOS
Marco Ferreira (SC Espinho)
Bruno Cunha (VC Viana)
Valdir Sequeira (Videx Grottazzolina/ITA)

LIBEROS
João Fidalgo (Sporting CP)
Gil Meireles (Esmoriz GC)

Kanada : 
T.J. Sanders, London, ON
Gordon Perrin, Creston, BC (Team Captain)
Steven Marshall, Abbotsford, BC
Nicholas Hoag, Sherbrooke, QC
Justin Duff, Winnipeg, MB
Stephen Maar, Aurora, ON
Jason DeRocco, Winnipeg, MB
Sharone Vernon-Evans, Scarborough, ON
Lucas VanBerkel, Edmonton, AB
Ryan Sclater, Port Coquitlam, BC
Graham Vigrass, Calgary, AB
Blair Bann, Edmonton, AB
Arthur Szwarc, Toronto, ON
Brett Walsh, Calgary, AB


Brazylia: Nie mogę nigdzie znaleźć, ale na instagramie federacji brazylijskiej widziałem Wallace, Leala, Lucarliego, więc raczej podobny skład do poprzedniego tygodnia.
Serbia : Również nie mogę znaleźć, ale podobnie jak z Brazylią podobny skład do tego sprzed tygodnia. 

Francja : Bardzo podobny skład tylko dochodzi wzmocnienie w postaci Boyera i jeszcze jedna zmiana + zabraknie Rossarda.
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom