>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2019/2020 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Sezon 2018 / 2019 przeszedł już do historii, zawodnicy jeszcze na wakacjach, ale prezesi czy dyrektorzy sportowi już szukają wzmocnień przed nowym sezonem. W tym temacie podajemy tylko pewne transfery, do spekulacji jest osobny temat oraz wszelkie ciekawe newsy dotyczące drużyn występujących w Lotto Ekstraklasie.

Zapraszam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
22-letni Michał Trąbka ze Stali Stalowa Wola został nowym zawodnikiem beniaminka Lotto Ekstraklasy ŁKS-u Łódź. Młody pomocnik związał się z nowym klubem trzyletnim kontraktem.

Ponoć to jeden z najlepszych zawodników w drugoligowych rozgrywkach, bardzo dobry technicznie, dobry strzał, przegląd pola. Niestety nie widziałem żadnego występu tego zawodnika. Ktoś z was widział go na żywo i może powiedzieć coś więcej na jego temat?
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Wiadomości z Zagłębia Lubin:



 



Klub przedłużył umowę z obecnym trenerem. Ben van Dael podpisał kontarkt do końca czerwca 2020.



 



Konrad Forenc (bramkarz) podpisał kontrakt na najbliższe 3 sezony.



 



Napastnik Jakub Mareš odchodzi z Zagłębia, w miedziowej koszulce zagrał 41 spotkań, w których strzelił 8 goli i zanotował 4 asysty.



 



Kolejnym piłkarzem, który opuści Lubin będzie  Władisław Sirotov, rosyjski skrzydłowy zagrał tylko w 11 meczach w koszulce Zagłębia.
 
F 47

forza

Użytkownik


Pogoń Szczecin



Przyszli: Benedikt Zech (ŚO,  SC Rheindorf Altach), Michalis Manias (N, Asteras Tripolis), Marcin Listkowski (powrót z wypożyczenia)



Odeszli: Delew, Izumisawa, Załuska, Niepsuj, Walukiewicz, Żyro oraz trener bramkarzy, Boris Pesković.



 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dodać trzeba, że Niepsuj dołączył do Wisły Kraków. Do zespołu z Krakow dołączył również Michał Mak.


Sporo się dzieje w zespole Lechii Gdańsk. Do klubu dołączyli środkowy obrońca Mario Maloca, dobrze wszystkim znany Maciej Gajos. Z klubu odchodzi natomiast Rafał Janicki, który rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. 
 
T 128

telefunken

Użytkownik
Cracovia potwierdziła plotki o transferze Rafaela Lopesa. 27-letni napastnik, który ostatnio grał w Boaviscie Porto podpisał z Pasami dwuletni kontrakt.

Rafael Lopes został drugim przed nowym sezonem piłkarzem Cracovii. Wcześniej do klubu dołączył dotychczasowy bramkarz Zagłębia Sosnowiec, Lukas Hrosso. Portugalski napastnik został przez Pasy przedstawiony w stylu Jamesa Bonda, co widać na zamieszczonym na profilu klubu filmiku.
 
L 482

legionista1987

Użytkownik
Szymańskie przechodzi z Legii do Dinama Moskwa za 5.5mln euro. Kwota może wzrosnąć do 7mln. Kolejny spektakularny transfer kręconego debila szkoda że znowu z klubu...
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
cytat z dnia 31 maja 2019 21:17 przez legionista1987Szymańskie przechodzi z Legii do Dinama Moskwa za 5.5mln euro. Kwota może wzrosnąć do 7mln. Kolejny spektakularny transfer kręconego debila szkoda że znowu z klubu...

Przecież to jest świetny transfer. 
Taka kasa za 40-kilogramowego chlopaczka, którego cały sezon ciągnieto za uszy żeby tylko mógł grać i cena rosła. 

Powtórzy karierę Wolskiego. 
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Tyle że Legia dostanie 3,5-4 mln bo jeszcze są pośrednicy do opłacenia. 
dziwne że nie.czekali do Mistrzostw a wtedy cena mogła by wzrosnąć.  
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Czytam czytam.  Pewnie Ty wiesz lepiej hehehehe.  Co wiele razy pokazywales hehe. 

sprzedawać zawodnika przed Mistrzostwami? Mało profesjonalne jak dla mnie.  Przecież tu może się jeszcze wypromować i podbić cenę transferu. 
No ale skoro klub ma dziurę w budżecie to łapie się wszystkiego żeby trochę załatać dziurkę. 
w Legii było mało Polaków to teraz będzie jeszcze mniej.  Brak Kuchego,  teraz Szymańskiego a  kto wie czy Majecki nie odejdzie.  
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
To Ci powiem:
Prowizja z agencja menedzerska Steller 20% była ustalona dla kwoty nadwyżki powyżej 5.5 mln euro + dodatkowe premie wyjdzie pewnie niecałe 7 mln.

A Legia za tyle go sprzedała więc tej prowizji dodatkowej o której niby psize Stanowski nie będzie. Ale skąd Ty to o tym możesz wiedzieć skoro, redaktorek zapomniał o tym wspomnieć. "hehe" 

Miłej soboty. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
No nie wiem bo nie mam wglądu do papierów..wiem tyle ile przeczytam od osób które nie raz nie dwa pokazywały swoją wysoka wiedzę w temacie piłki nożnej,  transferów.  
widzę że Ty jest bardzo w temacie.  
prawa ręka loczka??
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
cytat z dnia 3 czerwca 2019 20:35 przez kibic-zwierzeCzy pamiętacie może, kiedy bukmacherzy wystawili kursy na pierwszą kolejkę ekstraklasy rok temu? 
No i już są kursy. Pięknie. 
Nie ma tematu. A szkoda bo to będzie pierwsza kolejka, wakacyjna, cisza i spokój. Wszyscy grilluja albo słuchają disco polo w Mielnie a tu baaaardzo ciekawa kolejka. 

​​​​​​Moim zdaniem 3 mecze do obstawienia. 
No ale najpierw tło do nakreslenia z końcówki zeszłego sezonu. 

Kolejka 37: Piast - Lech. Każdy pamięta 
Kolejka 36: Górnik - Wisła Płock. Górnik w kolejce wcześniej zapewnia sobie utrzymanie i w meczu o nic dla siebie przegrywa u siebie z Plockiem co powoduje, że Płock przed ostatnia kolejka potrzebuje punmtu do utrzymania. 
Kolejka 33: Wisła Kraków - Śląsk. Wisła praktycznie pewna utrzymania gra u siebie z walczącym o utrzymanie Śląskiem. Obu drużynom punkt krzywdy nie robi. 

I teraz te wszystkie drużyny z meczów powyżej spotykają się w pierwszej kolejce nowego sezonu. Zenada byłoby nie probowanie tego. 

A wiec:
Piast - Lech 2 3.10
Wisła Płock - Górnik 2 3.00
Wisla Kraków - Śląsk Wrocław 1x 1.33

Ako 12.37.
Lokata :)))))) 
​​​​
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
cytat z dnia 4 czerwca 2019 12:44 przez kibic-zwierze

No i już są kursy. Pięknie. 
Nie ma tematu. A szkoda bo to będzie pierwsza kolejka, wakacyjna, cisza i spokój. Wszyscy grilluja albo słuchają disco polo w Mielnie a tu baaaardzo ciekawa kolejka. 

​​​​​​Moim zdaniem 3 mecze do obstawienia. 
No ale najpierw tło do nakreslenia z końcówki zeszłego sezonu. 

Kolejka 37: Piast - Lech. Każdy pamięta 
Kolejka 36: Górnik - Wisła Płock. Górnik w kolejce wcześniej zapewnia sobie utrzymanie i w meczu o nic dla siebie przegrywa u siebie z Plockiem co powoduje, że Płock przed ostatnia kolejka potrzebuje punmtu do utrzymania. 
Kolejka 33: Wisła Kraków - Śląsk. Wisła praktycznie pewna utrzymania gra u siebie z walczącym o utrzymanie Śląskiem. Obu drużynom punkt krzywdy nie robi. 

I teraz te wszystkie drużyny z meczów powyżej spotykają się w pierwszej kolejce nowego sezonu. Zenada byłoby nie probowanie tego. 

A wiec:
Piast - Lech 2 3.10
Wisła Płock - Górnik 2 3.00
Wisla Kraków - Śląsk Wrocław 1x 1.33

Ako 12.37.
Lokata :)))))) 
​​​​
Powiem, że też gdy tylko zobaczyłem terminarz to od razu pojawiły się typy na mecz w Gliwicach a miałem spokojnie z graniem wstrzymać się przez ten pierwszy miesiąc i teraz będę miał problem, bo moje myśli krążą wokół dwóch typów. Pierwszy to X2 a drugi BTS, dokładny wynik 1:1. Piast będzie grał w pucharach do tego to może być już inny zespół a Lech wolny od wszystkiego, startując od początku na nowo po zeszłosezonowych perturbacjach może jesienią stać się takim Piastem z minionej wiosny.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ja już pod koniec sezonu miałem te trzy mecze zapisane na kartce. A tu patrzę trzy w tej samej kolejce i to pierwszej. Wiadomo, uwielbiam szukać spiskow ale całkowity przypadek, że te trzy mecze w jednej kolejce i to pierwszej?

Żal nie próbować w takiej konfiguracji jak napisałem. 
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
cytat z dnia 4 czerwca 2019 16:25 przez kibic-zwierzeŻal nie próbować w takiej konfiguracji jak napisałem. 
Rzeczywiście warto brać, ale gdybym to ja miał grać osobiście, rzuciłbym trzykrotnie wersę bez remisu. Kurs byłby sporo niższy, ale z jakiś jeden remisik może tam wpaść w tej trójce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom