>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 1.06.2019 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na sobotę - 1. Czerwca





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
- Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
wiksee 638

wiksee

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina : 21:00
Spotkanie : Liverpool - Tottenham
Typ : handicap 0:1 - 1
Kurs : 3.5
Bukmacher : fortuna

Kolejny finał Ligi Mistrzów tuż tuż. Liverpool po wielu latach głodny sukcesów. Na krajowym podwórku w absurdalnym pojedynku z City o tytuł mistrza Anglii ponieśli porażkę, więc na pewno motywacja będzie na poziomie 500%. Tottenham z kolei z szansą na napisanie nowego rozdziału w historii klubu. Do tego obie drużyny bardzo dobrze się znają z ligi. Wszystko to sprawia, że na pewno zobaczymy niesamowicie zacięte spotkanie od 1 do 90 minuty. Podejrzewam, że może być to najlepszy i najbardziej wyrównany finał od czasu słynnego comebacku Liverpoolu przeciwko Milanowi.

Bez zbędnego owijania w bawełnę - Liverpool jest drużyną silniejszą na papierze i lepszą pod względem taktycznym. Mają serce do gry, motywację i zacięcie, jakich dawno w futbolu nie widziałem. Klopp po kilku latach układania klocków w końcu jest na ostatniej prostej do zakończenia projektu, co podejrzewam nastąpi w przyszłym sezonie. Nie wiem, co mogłoby przemawiać tutaj na korzyść Tottenhamu, poza naprawdę kiepskim dniem The Reds. Brak Keity może być odczuwalny, ale w zespole Kloppa jest kilku zawodników będących w stanie sprostać zadaniu wypełnienia tej luki. Jest to w zasadzie jedyny istotny brak w kadrze któregokolwiek z zespołów, co również cieszy i zwiastuje fantastyczne widowisko.

Skąd typ na zwycięstwo Liverpoolu przynajmniej dwiema bramkami? H2H na to nie wskazuje (w zasadzie ostatnią drużyną, która przegrała mniejszą różnicą bramek na Anfield był właśnie Tottenham w marcu), forma obu zespołów może i działa na korzyść Liverpoolu, ale Spurs pokazali w meczu z Ajaxem że mimo spadku formy potrafią wciąż grać na najwyższym poziomie. Trzeba jednak pamiętać, że jest to finał Ligi Mistrzów - a finały rządzą się własnymi prawami. Na pewno nie jestem jedyną osobą, która uważa, że finał Liverpool - Barcelona na przykład byłby bardziej wyrównany, chociaż po remontadzie w Liverpoolu można w to wątpić. Z drugiej jednak strony nie sądzę, żeby Spurs całkiem oddali pole zawodnikom Kloppa. Jednak różnica klas i głód sukcesu po kilku latach budowania formy powinny ponieść Liverpool do pewnego, przynajmniej dwubramkowego zwycięstwa. Na przykładzie finału Ligi Europy widać, że nie warto sugerować się w takich meczach wynikami z Premier League, dlatego spodziewam się tutaj wypracowanego w pocie czoła - ale zdecydowanego - zwycięstwa Liverpoolu. Przewidywany wynik - 3:1.

  250
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
bukmacher7 79

bukmacher7

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka NożnaIII Liga Polska - Grupa I
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polonia Warszawa – Znicz Biała Piska
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: forBet

Analiza: Przy Konwiktorskiej Polonia Warszawa podejmie drużynę Znicza Biała Piska.
Gracze „Czarnych Koszul” pokrzepieni środowym, derbowym zwycięstwem w spotkaniu z Legią Warszawa (3:1)  będą chcieli kontynuować zwycięską passę. Na początek trochę statystyk. Polonia Warszawa zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 48 punktów. Znicz zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 41 punktów. Obie drużyny mają praktycznie zapewniony ligowy byt i są bez szans na awans.
Zawodnicy „Czarnych Koszul” grają u siebie bezkompromisowo 9 zwycięstw – 5 porażek – 0 remisów. Zawodnicy z Białej Piskiej w wyjazdowych meczach 5 zwycięstw – 8 porażek – 1 remis. Mecz zakończony remisem wydaje się najmniej prawdopodobnym wynikiem. Na koniec zostawiłem dwa mocne atuty które przemawiają za graczami „Czarnych Koszul”. Gracze z Białej Piskiej przyjadą do Warszawy na ligowy mecz, ale myślami będą przy historycznym dla klubu meczu który odbędzie się 4 dni po starciu w Warszawie. Drużyna Znicza zagra 5 czerwca w Nowym Mieście Lubawskim z Concordią Elbląg w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski. I na koniec najważniejszy atut przemawiający za graczami Polonii – KRYSTIAN PIECZARA. Zawodnik „Czarnych Koszul” zagrał w 28 spotkaniach ligowych i strzelił 28 goli! Dla porównania najlepszy strzelec Znicza - Paweł Adamiec zdobył 12 bramek. Stawiam na pewne zwycięstwo zawodników Polonii Warszawa.

  100
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga  MistrzówGodzina : 21:00Spotkanie : Tottenham - LiverpoolTyp: Tottenham +1.5 golaKurs: 3.20Bukmacher : FortunaAnaliza :
  
 Nadszedł  finał  najważniejszych  klubowych   rozgrywek  w  Europie. Skład  finału  nieoczekiwany  dla  mnie  ale  dający  pewny  powiew  czegoś innego. Nie  podejmę  się  wytypowania  ani  wyniku , ani  zwycięzcy  gdyż  szanse  w  takim  meczu  oceniam  po  50%. Liczę  na  ciekawy  pojedynek  choć  stawka  spotkania  na  pewno  spowoduje  w  pierwszej  kolejności  taktyczne  podejście  oby  ekip  do  meczu. Obie  ekipy  pokazały  że  stać  je  na  sprawienie niespodzianek  dochodząc  tutaj oraz  odwrócenie  meczu  na własną  korzyść, dlatego  dzisiaj  zdarzyć  może  się  wszystko. Przeglądając  ofertę  kursową  wpadł  mi w  oko  powyższy  bet  i  myślę  ze  warto  zaryzykować. Liverpool  słynie  przede wszystkim z  ofensywnej  gry  i  ma  ku  temu  odpowiednich  wykonawców ,  lecz  w  tyłach  nie  stanowi  monolitu. Dlaczego  " Koguty"  nie  mogą  pokusić  się  o  strzelenie  dwóch  goli?. Jeśli  mecz nie ułoży  się po ich  myśli  i  stracą  jako  pierwsi gola  to  nie będzie  miał  zespól  z  Londynu  nic  do  stracenia  a  wtedy  wszystko  możliwe. Zaryzykuję  takie  rozwiązanie  i  sadze  że  jest  realne.
  100


 
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja
Godzina 18:00
Spotkanie : Falkenbergs - Kalmar
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 4.05
Bukmacher : ETOTO

To dopiero 12 kolejka w Allsvenscan ale mecz dla obu drużyn myslę że ważny , gospodarze na miejscu spadkowym i zapewne powalczą o punkty tym bardziej że grają u siebie , jak na razie zgromadzili zaledwie 6 pkt a bilans ogólny to 1-3-7 no i br 9:21 , goście co prawda trochę lepiej bo na miejscu 11 z bilansem 2-6-3 i br 10:12 , przewaga nad rywalem to 6 pkt dlatego też piszę że ważny mecz dla obu drużyn bo nie ukrywam iż przede wszystkim gospodarze w tym sezonie walczą o być albo nie być , co do gości to jak widać ta przewaga nad barażem 3 pkt a bezpośrednim spadkiem 6 pkt też nie jest bezpieczna , myślę że możemy spodziewać się sporo bramek tym bardziej że obrona u obu drużyn nie jest mocną stroną , liczę że Kalmar powinno wygrać i parę goli tutaj zdobyć ze strony gospodarzy także liczę na gola stąd over 3.5 !

  100
 
poziomka_z_pizdzichowa 123
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga  Mistrzów
Godzina : 21:00
Spotkanie : Tottenham - Liverpool
Typ: BTTS
Kurs: 1.70
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Obie drużyny świetnie się znają, jeżeli spojrzymy na spotkania bezpośrednie pomiędzy nimi, to w 8/10 ostatnich spotkaniach obie drużyny strzelały. Potencjał ofensywny obu ekip jest ogromny, Do składu kogutów powraca Harry Kane, jest też fenomenalny Son , W drużynie the reds świetną robotę w ataku robią Mane oraz Salah, o czym nie jednokrotnie mogliśmy się przekonać w tym sezonie . Myślę że obie ekipy od początku meczu ruszą do ataku, i zobaczymy sporo bramek. Typ jak dla mnie jeden z pewniejszych na ten mecz, Ewentualnie można też pograć over 2.5 po kursie 1.9 

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
jan_3_sobieski 2,1K

jan_3_sobieski

Użytkownik


Dyscyplina: Sporty Walki, UFC on ESPN+ 11
Godzina: 21:00
Spotkanie: Gustafsson A.(10-5 w UFC, pięć K.O) - Smith A. (7-4 w UFC, pięć K.O)
Typ: Gustafsson wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
Kurs: 2.85
BukmacherFortuna

Ciężko wyobrazić sobie, że panowie przetrwają 25 minutowy bój. Ewidentnie któryś odpadnie i w przypadku tego zakładu bez różnicy który. Słyną z szybkich nokautów. Można obawiać się, że kondycja wyrobiona przez obydwóch do niedawnych walki o pas może przedłużyć pojedynek. Myślę jednak, że style Panów na to nie pozwolą. Obydwoje mają genialną stójkę/boks i nie wyobrażam sobie aby walka sprowadzała się do parteru, co najwyżej do klinczu przy siatce przy której obaj się spompują. Już teraz w wywiadach Smith zapowiada agresywniejszy styl i walkę instynktową bez planu... Mam nadzieję, że faktycznie da radę i swoim instynktem podłoży się pod jakiś podbródkowy Gustafssona. Smith jest zdecydowanie gorszym stójkowiczem, a poza tym ogólnie nie ma wiele do zaoferowania. Praca nóg nieporównywalnie lepsza po stronie Gustafssana do tej ociężałej wręcz klockowatej Smitha. Dodatkowo Gus walczy u siebie więc nie będzie mieć Jet-laga, czy innych podróżnych powikłań. Powinien on już na stałe zaaklimatyzować po półtorarocznej przerwie i dawać pojedynki godne tych jakimi nas gościł wcześniej. Można domniemywać że Amerykanin będzie nieco przemęczony ciągiem treningów kondycyjnych, Alex mimo wszytko miał 3 miesiące przerwy dla organizmu, po walce o pas. Więc razem z Jankiem Błachowiczem trzymam kciuki za Szweda!

  100
 
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna --Brazylia,Serie B
Godzina: 00:15
Spotkanie:Figueriense- Atletico GO
Typ: BTS
Kurs: 1.95
Bukmacher:totolotek
Analiza:W 2 lidze brazylijskiej Figurense zagra z Atletico go moj zaklad to BTS o dobrym kursie 1.95 .mmysle ze zaklad jest warty gry a duza ilosc bramek bardzo prawdopodobna pomiedzy tymi druzynami BTS padlo w 10 z 11 meczy wiec licze ze I tym razem Tak bedzie zaklad oparty na statystyce ktora wyraznie mowi ze BTS w tym meczu jest bardzo realne

  100
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP mężczyzn, Roland Garros
Godzina: 14.30
Spotkanie: Dominic Thiem - Pablo Cuevas
Typ: Pablo Cuevas
Kurs: 4.75
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
III runda prestiżowego Roland Garros, jest to już faza kiedy faworyci będą powoli zaliczać wpadki. Ja typuję jako pierwszego do "odstrzału" Dominica, który nie wygląda na tym turnieju na światową czwórkę. Novak, Rafa Nadal, czy Federer widać, że na razie nie mają problemów mimo wymagających rywali, a Thiem się męczył w obu poprzednich rundach z graczami spoza czołowej 90. Miałem okazję oglądać Austriaka w akcji przeciwko Bublikowi w poprzedniej fazie turnieju. Był on wielkim faworytem, ale dał dojść do słowa rywalowi, tak naprawdę dobre własne podanie nadal utrzymało go w drabince. W decydujących setach udało mu się przełamać Kazacha i ostatecznie wygrał, ale nie zachwycił, choć zaznaczę, że awansował zasłużenie bo był bezsprzecznie lepszy. Mam jednak duże wątpliwości, czy wystarczy to na Cuevasa. Urugwajczyk ma za sobą dwa dobre mecze, w I rundzie pokonał 3-0 Janviera oddając mu 10 gemów, a w drugiej jego ofiarą padł 30 w rankingu ATP Edmund. Fakt faktem, faworyt tego meczu skreczował, ale dopiero w 3 secie przy prowadzeniu setowym, jak i gemowym mojego faworyta. Cuevas świetnie czuje się na Paryskim clayu, oglądanie go w pojedynku z Edmundem to była przyjemność i myślę, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w tym turnieju.

  100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - ECHL
Godzina: 01:35
Spotkanie: Toledo Walleye - Newfoundland
Typ: Toledo Walleye
Kurs: 2,10
Bukmacher: Fortuna

Sezon nieubłaganie zbliża się ku końcowi. Postanowiłem trochę poszperać w "literaturze branżowej" - tak to nazwijmy. Natknąłem się na kilka artykułów, które kiedyś tam czytałem puszczając nieco w niepamięć, ale postanowiłem sprawdzić pewne zależności, które podparte dodatkową analizą powinny przynieść pozytywny rezultat. Generalnie chodzi o to, że "ostatnie ruchy kursów to najczęściej właściwy kierunek" (jeśli w przyszłości będę miał więcej czas to może szerzej opiszę na czym to polega w odpowiednim temacie). Dzisiaj chodzi o mecz ligi ECHL. W czwartym spotkaniu finałów w walce o Kelly Cup zmierzą się ze sobą Toledo Walleye i Newfoundland. Goście prowadzą w serii 2:1. Wygrali dwa spotkania u siebie i oba po dogrywkach, ale już w ostatnim meczu na wyjeździe dostali srogi łomot (1:4). Toledo Walleye dzisiaj zagrają kolejne spotkanie na swoim lodzie gdzie są faworytem i spróbują wyrównać rezultat serii finałowej. Kurs na gospodarzy od rana powoli, ale regularnie spada (2,22 --&gt; 2,10) i wedle założeń powinniśmy pójść zgodnie z jego ruchem i postawić na faworyta. Jako ciekawostkę dodam, że dzisiejszego ranka próbowałem powyższego sposobu na dwóch spotkaniach hokejowej ligi nowozelandzkiej i w obu przypadkach się sprawdził. Podsumowując: zarówno forma i ostatnie spotkania obu zespołów jak i ruchy kursów wskazują na Toledo Walleye i w tym kierunku zamierzam pójść dzisiejszej nocy.

  100
 
morken 2

morken

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga  Mistrzów
Godzina : 21:00
Spotkanie : Tottenham - Liverpool
Typ: Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5
Kurs: 2.07
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Jak to bywa przy okazji finalow faworyt zawsze jest tylko na papierze a ranga spotkania robi swoje.
Pierwsza mysl Liverpool i to na spokojnie...Mozna by tu o ofensywie The Reds napisac wiele i strzelenie gola czy nawet dwoch to powinna byc formalnosc.
Tottenham strzelal w grupie przy okazji kazdego spotkania wyjazdowego.Cwiercfinal,polfinal rowniez  co daje 6 spotkan z strzelonym przynajmniej 1 golem na 6 rozegranych oraz 11 na 12 w calych rozgrywkach.Do tego wraca Harry wiec ofensywa ktora i tak radzila sobie bardzo dobrze zostanie jeszcze wzmocniona.
Dodatkowo w ostatnich 10 spotkaniach pomiedzy obiema druzynami 8 razy byl BTS.
Dla mnie obydwie strzela i ktoras z druzyn ostatecznie przechyli szale zwycieskim,a calkiem niewykluczone przy tym potencjale ofensywnym obydwu druzyn ze typ zostanie pokryty juz do przerwy.

  100
 
 
E 53

emisia

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina : 21:00
Spotkanie : Liverpool - Tottenham
Typ :eek:ver 2.5 żółtej kartki Tottenhamu
Kurs : 2.25
Bukmacher : fortuna
Analiza:
Najważniejszy mecz w sezonie dla obu drużyn. W tym meczu będzie na pewno dużo walki i starć. Drużyny się doskonale znają z gry w Premier League, więc o końcowym triumfie zadecyduje popełnienie mniejszej ilości błędów. Tottenham powinien zagrać nieco ostrożniej niż Liverpool, bo dysponują mniejszym potencjałem w ofensywie, co może sprowokować sporą ilość fauli, które mogą być przy każdym scenariuszu np. wygrana Liverpoolu - efekt frustracji, wygrana Tottenhamu - chęć obrony wyniku itp. Sędzia Skomina powinien często sięgać po żółte kartoniki w takim meczu.

  100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - Liverpool
Typ: Liverpool jako pierwszy wykona rzut karny w meczu
Kurs: 5,00
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Szukałem u naszych bukmacherów zakładów na to, że Liverpool wykona rzut karny w meczu, ale nie znalazłem. Na szczęście jest bardzo podobny typ w Totolotku, tyle, że tutaj jest większe ryzyko, gdyż jeśli Tottenham pierwszy dostanie karnego, to zakład nie wchodzi. Ja jednak wierzę, że to Liverpool będzie pierwszą(i prawdopodobnie jedyną) drużyną, która wykona rzut karny. Oglądałem półfinały jednych i drugich. Tottenham naprawdę nieźle atakował, ale w obronie grali słabo. Liverpool jest mocny zarówno w ataku jak i obronie. Byłem zachwycony tym z jaką łatwością stwarzali sobie dobre sytuacje w obydwu meczach z Barceloną. The Reds bez problemu wbijał w pole karne Barcelony. Z tego co pamiętam, to w pierwszym spotkaniu z Barceloną należał im się rzut karny, jednak sędzia go nie przyznał. Jedno jest pewne- obrona Tottenhamu będzie miała ogromny problem, żeby powstrzymać niesamowicie mocny atak Liverpoolu. Skoro Liverpool tak łatwo wchodził w pole karne Barcelony, to z Tottenhamem powinno być jeszcze lepiej. Liczę na to, że Tottenham choć raz sfauluje rywala w swoim polu karnym i sędzia da karnego Liverpoolowi.

  400
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Godzina: 14:00
Spotkanie: Chiny - Iran
Typ: Czy będą przynajmniej 4 sety? - tak. 
Kurs: 1.57
Bukmacher: STS
Analiza: Chiny zaprezentowały się całkiem nieźle na tle reprezentacji Niemiec, która była faworytem w tym meczu i udało im się ugrać 2 sety. Iran zaliczył cenne zwycięstwo z Włochami, jednak nie przyszło im to prosto, co pokazuje że najlepsza wersja Iranu czeka nas dopiero w kolejnych meczach, czy będzie to w starciu z Chinami? Myślę że nie i mimo że wyraźnym faworytem tego meczu są Irańczycy, to liczę że Chinom uda się ugrać minimum 1 seta, bo zakładam że wynik tej rywalizacji będzie 3-1 dla Iranu. Kursy w tym meczu się zmieniają i trudno cokolwiek wyczytać - na pewno faworytem jest Iran - dysponują lepszą kadrą i większym potencjałem kadrowym. Mimo wszystko liczę na równą walkę - przynajmniej w pierwszych setach. 

  100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Australia, AIHL
Godzina: 09:00
Spotkanie: Melbourne Ice - Adelaide
Typ: Melbourne Ice
Kurs: 1,55
Bukmacher STS

Link do meczu:https://www.flashscore.pl/mecz/jcB8obDB/#h2h;overallNa początek czerwca postanowiłem zagrać meczyk z Australijskiej lidze hokeja. Spotykają się ze sobą 2 najsłabsze ekipy, przy czym ta na którą stawiam wydaje mi się bardziej zadziorna ;) Powiedzmy sobie szczerze - ciężko podać mi jakieś ciekawy fakty, bo nie znam się na tej lidze. Jest to typ grany bardziej pod statystyki i na dołożenie do dubelka, ale do rzeczy.
Obie drużyny zagrały do tej pory 9 spotkań w lidze - Adelaide przegrało wszystkie z nich (1 po dogrywce) a Melbourne 7, wygrywając 2 - pierwszy po dogrywce z drużyną Melbourne Mustangs (3 miejsce) a drugie z dzisiejszym rywalem 6:5.
Zdecydowałem się zagrać tutaj na Melbourne, bo czasami potrafią sprawić kłopoty najsilniejszym rywalom, ale przede wszystkim raczej nie dają sobie zaaplikować 8, 9 lub 10 bramek w jednym spotkaniu, co zdarza się drużynie Adelaide, co doskonale wydać na bilansach bramkowych, mimo podobnego miejsca: Melbourne -15, Adelaide -38.
H2H pomiędzy ekipami również na korzyść Melbourne - ostatnie 16 meczy pomiędzy tymi ekipami to zwycięstwa Melbourne Ice, a tylko 3 z nich miały miejsce po doliczonym czasie gry, dlatego zdecydowałem się zagrać tutaj czysty win.
Powodzenia i pozdrawiam.

  55
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J-League
Godzina: 11:00
Spotkanie: Yamaga vs Shimizu
Typ: Shimizu zdobedzie Over 1.5 gola
Kurs: 2.46
Bukmacher  forBet
Analiza:

Dany typ jest spowodowany glownie ostatnim meczem Shimizu, gdzie zdobyli 4 gole i minimalnie wygrali. Obydwa zespoly sa na dnie tabeli i w razie wygranej gosci beda mieli identyczna liczbe punktow. Nie znam aktualnych dyspozycji tych druzyn i jest to troche rekreacyjny typ.  Yamaga ostatnio wygrala swoj mecz, nie byle z kim/ a z Nagoja, ale w poprzedniej kolejce ulegla Kashimie az 0;5. Tak wiec ich gra jest troche w kratke i licze ze Shimizu to wykorzysta, zwlaszcza, ze sa na fali. Ale moze byc roznie, nie wykluczam i bezbramkowego remisu   Pozdr

  100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis RG
Godzina: 11:00
Spotkanie: Foginni - Bautista-Agut
Typ: liczba setów: 5
Kurs: 3.2
Bukmacher: fortuna

Witam , na dzisiaj proponuję od rana coś ryzykownego, ale w zasadzie bardzo realnego, ponieważ już o 11 na przeciwko siebie stanie dwóch rozstawionych zawodników i liczę na super wyrównany mecz. Foginni gorąca głowa, ale niesamowity potencjał jego szybki nadgarstek robi wrażenie i świetnie się to ogląda, dlatego jeśli oceniać potencjał tych 2 zawodników to zdecydowanie Włoch, ale jak wszyscy wiemy nie jest on wstanie wytrzymać meczu grając na tym samym poziomie i tu otwiera się szansa dla Hiszpana który swoją reguralnością doprowadza przeciwników do szału. Jakoś tak pamiętam te jego 5-cio setówki z AO, widać że lubi sobie spędzić 4 godzinki na korcie. Typ bazujący na moim przeczuciu, ale również bardzo realny :D

  100
 
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - RG
Godzina: 14:30
Spotkanie: Thompson J. - Del Potro J.M.
Typ: Thompson J.
Kurs: 3,60
Bukmacher: Totolotek

Dziś w 3 rundzie na Roland Garros dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy J. Thompsonem, a J. M. Del Potro. Australijczyk w drodze do tej rundy pokonał Davidovicha Fokine 3-0, I. Karlovica 3-1, natomiast Argentyńczyk, N. Jarrego 3-1 i Y. Nishiokę 3-2. Jak zapewne większość typujących wie, Del Potro gra z kontuzjowanym kolanem i jeżeli Thompson przegoni po korcie Argentyńczyka, ma sporo szansę na wygranie tego spotkania. Przewiduję tutaj sporego zaangażowania ze strony Thompsona, nie jest On jakimś wybitnym zawodnikiem, ale szansa na awans do następnej rundy bardzo duża, zważywszy, że Del Potro nie jest gotów do gry na 100 %.

  100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/ 3 liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kotwica - Lech 2
Typ : Kotwica
Kurs: 2,25
Bukmacher : Fortuna

Witam serdecznie! W cieniu madryckiego finału, zapraszam do niewielkiego Kołobrzegu. Będąca na trzecim miejscu, miejscowa Kotwica, podejmuje lidera z Poznania. Gospodarze tracą tylko punkt do gości i porażają skutecznością w rundzie wiosennej. Czternaście rozegranych spotkań i bilans 11-2-1, bramki 32-10. Jeszcze znakomiciej wygląda to na stadionie Sebastiana Karpiniuka. 6-0-0 i 18-5 w bramkach mówi samo za siebie. To drugi sezon Kotwicy w 3 lidze i śmiem stwierdzić, że ostatni. Powrót na trzeci szczebel rozgrywkowy, jest na wyciągnięcie ręki. Rezerwy "Kolejorza" nie zepsują piknikowego nastroju (z okazji Dnia Dziecka oczywiście????). Stawiam, że gospodarze, poniosą zwycięstwo i znacząco przybliżą się do awansu. 

Pozdrawiam i powodzenia życzę!

  100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaChiny, Superliga
Godzinna: 13:35
Spotkanie: Szanghaj Shenhua – Lifan
Typ: over 1.5 bramki Lifan
Kurs: 2.70
Bukmacher: lvbet
Analiza:  


Myślę że to warte pogrania, obie ekipy spotkały się trzy dni  temu w pucharze gdzie po 90 minutach widniał wynik 2:2.  Shnehua od początku sezonu nie radzi sobie najlepiej, tuż nad strefą spadkową, kompletnie nie wychodzą im spotkania w domu gdzie zdobyli raptem tylko trzy punkty, najbardziej trenera martwi postawa w defensywie w pięciu meczach aż 13 bramek straconych, zdecydowanie najgorsi (tylko jeden mecze bez straconych przynajmniej dwóch bramek). Nie dziwi niby taka ilość bramek straconych bo to zespół które chce grać ofensywnie piłką tylko za tym wyniki nie idą choć strzelać potrafią. Trenerowi pali się grunt pod nogami, to jest mecz w którym trzeba ugrać trzy punkty czyli prowadzić grę czyli to co lubi ekipa przyjezdnych która ma świetny atak do gry z kontry ale nie tylko. Lifan potrafił strzelić dwie bramki nie grają swymi top zawodnikami w ataku a to goście dające zawsze coś dodatkowego.  Potrafili jako jedyni ograć rozpędzone Shanghai na ich terenie 2:3 grając właśnie wyśmienicie z kontry jak zwykle. Ja spodziewam się znowu ofensywnych gospodarzy nie radzących sobie w defensywie a goście wzmocnienie swoimi Brazylijskimi napastnikami. Zresztą w historii bezpośredni spotkań też bogatą w bramki gości a ostatnio częsty wynik to 2:2.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom